OŠ prvenstvo Ljubljane F12

Datum: 30.11.2012 - 30.11.2012

Organizator: SD Zeleznicar

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15


                           OŠ prvenstvo Ljubljane F12
                             Ljubljana, 30.11.2012

Končno stanje
                            Tit  ELO LRat FED                      Točke  Buch MBuch Soneb W-We
  1. Markošek Maj           III 1626 1983 SLO OŠ Nove Jarše             7  32.0  24.0 32.00  1.13
              (2001)         1W40 1B59 1W13 1B9  1W2  1B3  1W6 
  2. Marn Jan                        1732 SLO OŠ Nove Jarše             6  33.5  23.5 26.50  1.57
              (2004)         1W29 1B26 1W39 1B5  0B1  1W4  1B7 
  3. Unuk Jan                IV 1552 1931 SLO OŠ Nove Jarše             6  32.5  24.0 25.50  0.32
              (2002)         1B65 1W6  1B27 1W7  1B8  0W1  1B12
  4. Škerlep Domen Gal               1512 SLO OŠ Danile Kumar         5.5  30.0  21.5 22.25  2.83
              (2002)         1B55 =W34 1W17 1B13 1W19 0B2  1B8 
  5. Makarovič Vish Simon            1750     OŠ Maksa Pečarja          5  35.0  25.0 24.00  0.48
              (2001)         1B12 1W11 1B10 0W2  1B15 0W7  1B27
  6. Hočevar Jure                    1500     OŠ Sostro                 5  34.0  23.5 21.50  2.73
              (2001)         1B36 0B3  1W24 1W30 1B11 1W10 0B1 
  7. Hiti Erik                       1647 SLO OŠ Riharda Jakopiča       5  30.5  21.5 19.00  1.30
              (2004)         1B51 1W20 1B30 0B3  1W39 1B5  0W2 
  8. Hiti Tim                        1640 SLO OŠ Riharda Jakopiča       5  30.5  21.5 19.00  1.04
              (2002)         1W46 1B18 1W23 1B19 0W3  1B17 0W4 
  9. Cerc Erazem                     1695 SLO OŠ Vič                    5  30.5  20.5 18.50  0.67
              (2002)         1B47 1W35 1B16 0W1  0B10 1W42 1B28
 10. Piciga Aleksander               1696 SLO OŠ Vič                    5  28.5  21.0 18.50  0.41
              (2001)         1W52 1B48 0W5  1B26 1W9  0B6  1W22
 11. Bergant Samo                    1606 SLO OŠ Maksa Pečarja          5  28.0  20.0 18.00  0.85
              (2003)         1W24 0B5  1B34 1W41 0W6  1B35 1W18
 12. Peljhan Aljaž                   1673 SLO OŠ Maksa Pečarja          5  28.0  20.0 17.00  0.87
              (2002)         0W5  1B62 1W29 1B42 1W22 1B18 0W3 
 13. Knap Jaša                       1626 SLO OŠ Maksa Pečarja          5  27.5  18.5 15.00  0.88
              (2002)         1B61 1W45 0B1  0W4  1B40 1W44 1B23
 14. Bratkovič Teo                   1500 SLO                           5  25.5  18.5 18.25  2.00
              (2002)         -*30 1W33 =B35 1W49 =B23 1W21 1B34
 15. De Wolff Maarten        IV      1568 SLO OŠ Nove Jarše             5  25.5  18.0 16.50  1.20
              (2002)         0W18 1B46 1W53 1B38 0W5  1B20 1W17
 16. Grubar Žiga                     1500 SLO OŠ Toneta Čufarja         5  24.0  17.5 15.00  2.13
              (2001)         1W67 1B22 0W9  1B43 0W17 1B54 1W19
 17. Založnik S. Gal                 1500 SLO OŠ Polje                  4  31.5  23.0 16.00  0.89
              (2003)         1B44 1W21 0B4  1W28 1B16 0W8  0B15
 18. Pestotnik Jože                  1500 SLO OŠ Sostro                 4  31.0  23.0 16.00  1.25
              (2002)         1B15 0W8  1B49 1W27 1B21 0W12 0B11
 19. Trplan Filip                    1731 SLO OŠ Poljane                4  29.0  21.0 13.50 -1.28
              (2004)         1B53 1W42 1B28 0W8  0B4  1W26 0B16
 20. Knap Matej                      1500 SLO OŠ Maksa Pečarja          4  27.0  19.0 14.00  0.79
              (2004)         1B33 0B7  0W43 1W46 1B30 0W15 1B45
 21. Bašič Din                       1500     OŠ Zalog                  4  26.5  18.5 13.00  0.50
              (2002)         1W38 0B17 1W52 1B25 0W18 0B14 1W35
 22. Parkelj Nejc                    1568 SLO OŠ Maksa Pečarja          4  26.0  19.0 11.50  0.36
              (2001)         1B56 0W16 1B47 1W45 0B12 1W41 0B10
 23. Rotvejn Pajič Blaž              1500     OŠ Trnovo                 4  26.0  18.0 11.75  0.86
              (2004)         =B54 1W58 0B8  1W55 =W14 1B39 0W13
 24. Nalič Erik                      1500 SLO OŠ Nove Jarše             4  25.5  19.0 12.00  0.64
              (2002)         0B11 1W32 0B6  0W31 1B64 1W40 1B42
 25. Vah Denis                       1500     OŠ Trnovo                 4  25.5  18.5 14.00  0.59
              (2003)         1B32 0W28 1B44 0W21 1B31 0W34 1B41
 26. Jarc Nikita                     1500     OŠ Riharda Jakopiča       4  25.5  18.5 11.00  1.33
              (2002)         1B68 0W2  1B51 0W10 1B36 0B19 1W47
 27. Keber Žiga                      1571 SLO OŠ Toneta Čufarja         4  25.5  17.5 10.50  0.63
              (2001)         1B63 1W41 0W3  0B18 1W53 1B48 0W5 
 28. Rogelja Svit                    1568 SLO OŠ Danile Kumar           4  25.0  17.5 12.00  0.44
              (2002)         1W57 1B25 0W19 0B17 1W52 1B38 0W9 
 29. Kristovski  Kristjan            1500     OŠ Valentina Vodnika      4  25.0  17.0 10.50  1.02
              (2003)         0B2  1W50 0B12 0W36 1B55 1W63 1W39
 30. Černe Evan Max                  1500     OŠ Sostro                 4  24.5  17.5 13.00  0.20
              (2005)         +*14 1B37 0W7  0B6  0W20 1B66 1W48
 31. Kardelj Kresal Andraž           1500     OŠ Trnovo                 4  22.5  16.5 12.50  0.50
              (2005)         0W34 1B56 0W38 1B24 0W25 1W46 1B50
 32. Jukan Denis                     1500     OŠ Zalog                  4  21.5  15.5 10.50  0.50
              (2005)         0W25 0B24 1W57 1B59 0W38 1B51 1W43
 33. Škvarč Aljaž                    1500     OŠ Valentina Vodnika      4  20.5  13.5  6.50  0.00
              (2001)         0W20 0B14 +*70 0B37 1W65 1W60 1B44
 34. Vrtunski Mateo                  1500     OŠ Majde Vrhovnik       3.5  30.0  22.0 13.25  0.16
              (2002)         1B31 =B4  0W11 1W54 0B35 1B25 0W14
 35. Klipšteter Andraž               1500 SLO OŠ Trnovo               3.5  27.5  20.5 10.50  0.39
              (2002)         1W43 0B9  =W14 1B66 1W34 0W11 0B21
 36. Tomažin David Maj               1500 SLO OŠ Trnovo               3.5  24.0  17.0 11.25  0.00
              (2002)         0W6  0B52 1W56 1B29 0W26 =B37 1W38
 37. Bratkovič Aljaž                 1500     OŠ vodmat               3.5  22.0  16.0  8.25 -0.50
              (2004)         +*70 0W30 0B41 1W33 0B44 =W36 1W54
 38. Podržaj Lovro                   1500     OŠ Valentina Vodnika      3  26.0  19.5  9.50 -0.32
              (2002)         0B21 1W65 1B31 0W15 1B32 0W28 0B36
 39. Bergant Urban                   1500     OŠ Maksa Pečarja          3  26.0  18.5  7.50 -0.01
              (2005)         1B50 1W54 0B2  1W60 0B7  0W23 0B29
 40. Kovačič Maks                    1500     OŠ Maksa Pečarja          3  25.5  16.5  7.00  0.09
              (2002)         0B1  0W55 1B50 1W63 0W13 0B24 1B61
 41. Koncilja Vid                    1500 SLO OŠ Trnovo                 3  24.5  18.0  8.50 -0.17
              (2003)         1W60 0B27 1W37 0B11 1W43 0B22 0W25
 42. Kavka Jošt                      1500     OŠ Sostro                 3  23.5  18.0  6.00  0.27
              (2001)         1B69 0B19 1W59 0W12 1B45 0B9  0W24
 43. Šeme Gašper                     1500     OŠ Sostro                 3  23.5  17.0  8.50 -0.50
              (2002)         0B35 1W64 1B20 0W16 0B41 1W55 0B32
 44. Kavčič Domen                    1500     OŠ Miška Kranjca          3  23.5  17.0  7.50 -0.33
              (2006)         0W17 1B57 0W25 1B67 1W37 0B13 0W33
 45. Vončina Tobija                  1500     OŠ Valentina Vodnika      3  23.0  16.5  7.00 -0.24
              (2003)         1W66 0B13 1W48 0B22 0W42 1B52 0W20
 46. Melihen Žiga                    1500     OŠ Sostro                 3  22.5  17.0  5.00 -0.22
              (2004)         0B8  0W15 1W69 0B20 1W59 0B31 1W62
 47. Lisac Ruben                     1500     OŠ Riharda Jakopiča       3  22.0  16.0  7.00 -0.16
              (2002)         0W9  1B68 0W22 0B53 1W58 1W49 0B26
 48. Kavčič Jurij                    1500     OŠ Trnovo                 3  21.5  15.0  7.00 -0.15
              (2004)         1B64 0W10 0B45 1W51 1B60 0W27 0B30
 49. Ilnikar Marcel                  1500     OŠ Sostro                 3  21.0  13.5  6.50 -0.50
              (2004)         0W59 1B61 0W18 0B14 1W57 0B47 1W63
 50. Popovič Rok                     1500     OŠ Valentina Vodnika      3  20.5  14.5  7.00 -0.50
              (2005)         0W39 0B29 0W40 1B56 1W62 1B53 0W31
 51. Maver Matej                     1500     OŠ Janka Modra            3  19.5  14.0  4.50 -0.30
              (2005)         0W7  1B69 0W26 0B48 1W67 0W32 1B60
 52. Lisac Lev                       1500     OŠ Riharda Jakopiča     2.5  24.0  17.0  6.75 -0.66
              (2005)         0B10 1W36 0B21 1W61 0B28 0W45 =B58
 53. Lambergar Kal                   1500     OŠ Riharda Jakopiča     2.5  23.0  16.5  5.75 -0.52
              (2005)         0W19 1B67 0B15 1W47 0B27 0W50 =B57
 54. Degen Jakob                     1500     OŠ Valentina Vodnika    2.5  22.5  16.0  6.00 -1.00
              (2004)         =W23 0B39 1W58 0B34 1W66 0W16 0B37
 55. Podlipnik G. Vid                1500 SLO OŠ Nove Jarše           2.5  22.5  15.5  5.25 -0.98
              (2005)         0W4  1B40 =W66 0B23 0W29 0B43 1W65
 56. Pislak Luka                     1500 SLO OŠ Trnovo               2.5  19.0  14.0  2.50 -1.41
              (2003)         0W22 0W31 0B36 0W50 =B61 +*70 1B66
 57. Pistotnik Rok                   1500     OŠ Sostro               2.5  18.0  13.5  3.75 -0.91
              (2003)         0B28 0W44 0B32 1W68 0B49 1B69 =W53
 58. Ručigaj Gal                     1500     OŠ Sostro               2.5  16.5  11.5  4.50 -1.00
              (2004)         =W62 0B23 0B54 =W65 0B47 1B68 =W52
 59. Tomažič Martin                  1500     OŠ Trnovo                 2  22.5  15.0  4.00 -1.08
              (2003)         1B49 0W1  0B42 0W32 0B46 0W61 1W69
 60. Žibert Aljaž                    1500     OŠ Spodnja Šiška          2  20.0  14.5  2.00 -2.00
              (2005)         0B41 +*70 1W62 0B39 0W48 0B33 0W51
 61. Musar Klemen                    1500     OŠ Trnovo                 2  19.5  12.5  4.25 -1.33
              (2002)         0W13 0W49 =B64 0B52 =W56 1B59 0W40
 62. Duša Martin                     1500     OŠ Trnovo                 2  19.0  12.5  3.75 -1.27
              (2005)         =B58 0W12 0B60 =W64 0B50 1W67 0B46
 63. Omahen Nace                     1500     OŠ Trnovo                 2  17.0  12.5  2.50 -1.40
              (2003)         0W27 0B66 1W68 0B40 1W69 0B29 0B49
 64. Zupan Leon                      1500     OŠ Spodnja Šiška          2  16.5  11.5  2.00 -2.00
              (2005)         0W48 0B43 =W61 =B62 0W24 0B65 +*70
 65. Košir Žiga                      1500     OŠ Sostro               1.5  20.5  13.0  3.25 -1.58
              (2003)         0W3  0B38 0W67 =B58 0B33 1W64 0B55
 66. Kalan Domen                     1500     OŠ Trnovo               1.5  19.0  13.5  3.25 -2.00
              (2005)         0B45 1W63 =B55 0W35 0B54 0W30 0W56
 67. Sitar Matic                     1500     OŠ Sostro               1.5  18.5  12.0  2.25 -2.00
              (2004)         0B16 0W53 1B65 0W44 0B51 0B62 =W68
 68. Trampuš Maks                    1500     OŠ Sostro               1.5  16.5  11.5  0.75 -2.50
              (2005)         0W26 0W47 0B63 0B57 +*70 0W58 =B67
 69. Vulič Arne                      1500     OŠ Spodnja Šiška          1  17.0  12.5  0.00 -3.00
              (2006)         0W42 0W51 0B46 +*70 0B63 0W57 0B59

Arbiter: Vlastimir Djurdjevič
WinSvicar verzija 2.01.03 beta 
Lastnik: SD Zeleznicar
Ljubljana, Slovenija, 30.11.2012, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 
Datoteka: C:\Vlastimir\Sah\Osnovno šolsko prvenstvo\2012\F12\F12