Turnir ob prazniku občine Šmarje pri Jelšah

Datum: 12.07.2019 - 12.07.2019

Organizator: Sportna zveza Smarje/Jelse

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min


                  Turnir ob prazniku občine Šmarje pri Jelšah 
                          Šmarje pri Jelšah, 12.7.2019

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Petauer Eva        WI 1864 1655 SLO Celjski ŠK                  8  37.5  47.0   0.0  4.43
              (1998)         1W36 1W20 1B3  1W11 1B18 1B2  =W4  1B9  =B8 
  2. Pešec Franc        MK 2094 2085 SLO Celjski ŠK                  7  37.0  48.5   0.0 -0.03
              (1943)         1B28 1W22 1B21 =W18 1B8  0W1  1B3  1W5  =B4 
  3. Begagič Muris      MK      1965 SLO ŠD Šentjur                6.5  37.0  48.0   0.0  0.04
              (1946)         1B31 1W26 0W1  1B13 1W12 =B8  0W2  1B10 1W9 
  4. Galoič Boris          2007 1500                               6.5  34.0  44.5   0.0  3.64
              (----)         0B26 1W34 1B28 1W21 =B9  1W11 =B1  1W8  =W2 
  5. Štruklec Milan             1907 SLO                             6  33.0  43.0   0.0  0.92
              (1962)         1B16 1W30 0B18 1W20 0B11 1W6  1B22 0B2  1W19
  6. Petauer Janez     III 1868 1639 SLO Celjski ŠK                  6  32.5  41.0   0.0  2.85
              (1999)         1W27 0W18 1B32 0B12 1W16 0B5  1W14 1W20 1B17
  7. Lesjak Milan       II      1865 SLO brez kluba                  6  31.5  39.0   0.0  0.90
              (1941)         1B33 =W8  0B11 1W30 0B10 1W28 1W15 =B19 1B12
  8. Zelenika Zoran        2126 1500                               5.5  40.0  52.0   0.0  3.88
              (----)         1W25 =B7  1W13 1B19 0W2  =W3  1B18 0B4  =W1 
  9. Bočkaj Ivan           1980 1500                               5.5  36.5  48.5   0.0  3.53
              (----)         0W13 1B14 1W24 1B23 =W4  1W18 1B12 0W1  0B3 
 10. Krajnc Radovan      I 1985 1985 SLO ŠK Griže                  5.5  30.5  39.0   0.0 -0.97
              (1962)         0B23 0W31 1B35 1W26 1W7  =B15 1B11 0W3  1B20
 11.  Majer Josip          1856 1856                                 5  35.5  46.0   0.0 -0.41
              ( 0  )         =B34 1W32 1W7  0B1  1W5  0B4  0W10 1B24 =W15
 12. Krk Ljubo          IV 1980 1980 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah        5  35.0  44.5   0.0 -1.99
              (1950)         0B30 1W16 1B26 1W6  0B3  1W17 0W9  1B25 0W7 
 13. Dražnik Ivan       II 1663 1663 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      5  32.5  43.0   0.0  1.96
              (1953)         1B9  1W19 0B8  0W3  1B20 0W22 0B17 1W23 1B21
 14. Jazbinšek Vera     WI 1675 1707 SLO ŠD Šentjur                  5  30.5  39.5   0.0  0.98
              (1957)         0B20 0W9  1B27 1B25 0W15 1W21 0B6  1W31 1B22
 15.  Hrastovic Ivica      1873 1873                                 5  30.0  38.5   0.0 -0.58
              ( 0  )         0B32 1W29 0B30 1W24 1B14 =W10 0B7  1W18 =B11
 16.  Miksa Ivan           1572 1572                                 5  29.5  38.0   0.0  2.23
              ( 0  )         0W5  0B12 1B36 1W29 0B6  0W20 1B27 1W28 1W25
 17.  Vlahovic Zlatko      1778 1778                                 5  29.0  37.0   0.0  0.65
              ( 0  )         0B18 1W33 0B20 1W32 1B21 0B12 1W13 1W22 0W6 
 18. Plahuta Darko      MK 2003 2009 SLO ŠD Šentjur                4.5  40.0  51.0   0.0 -2.56
              (1956)         1W17 1B6  1W5  =B2  0W1  0B9  0W8  0B15 1B29
 19. Opalič David      III 1716 1988 SLO Celjski ŠK                4.5  32.0  41.0   0.0 -2.51
              (1999)         1W24 0B13 1W25 0W8  =B28 =W31 1B23 =W7  0B5 
 20. Peternel Jožef      I 1984 1942 SLO ŠD Savinjčan                4  37.5  49.5   0.0 -2.71
              (1955)         1W14 0B1  1W17 0B5  0W13 1B16 1W24 0B6  0W10
 21. Lorenčak Ivan      II 1934 1934 SLO ŠK Griže                    4  32.0  42.0   0.0 -2.67
              (1966)         1W29 1B23 0W2  0B4  0W17 0B14 1B28 1W30 0W13
 22. Golob Hubert       II 1878 1878 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah        4  31.0  40.0   0.0 -1.96
              (1946)         1W35 0B2  0W23 1W31 1B30 1B13 0W5  0B17 0W14
 23. Leskovšek Alojz    II 1493 1718 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      4  28.5  36.0   0.0 -0.24
              (1948)         1W10 0W21 1B22 0W9  0B31 1B35 0W19 0B13 1B32
 24. Jelen Branko       II 1734 1734 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      4  28.0  36.0   0.0 -1.05
              (1948)         0B19 1W36 0B9  0B15 1W34 1W27 0B20 0W11 1B31
 25. Nikolič Stanko     MK 1844 1828 SLO ŠD Šentjur                  4  28.0  35.5   0.0 -2.02
              (1939)         0B8  1W35 0B19 0W14 1B32 1W30 1B31 0W12 0B16
 26. Medvešek Rajko    III 1760 1760 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah        4  26.5  35.0   0.0 -0.69
              (1982)         1W4  0B3  0W12 0B10 0B35 0W34 +*36 1B33 1W30
 27. Goručan Jože               1500                                 4  24.5  32.5   0.0  0.31
              (----)         0B6  0W28 0W14 1B36 1W33 0B24 0W16 1B35 1W34
 28.  Geljic Mato          1832 1832                               3.5  32.5  41.5   0.0 -2.20
              ( 0  )         0W2  1B27 0W4  1B34 =W19 0B7  0W21 0B16 1W35
 29. Krajnc Franc      III      1578 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    3.5  23.0  30.0   0.0 -1.03
              (1945)         0B21 0B15 =W33 0B16 +*36 0W32 1W35 1B34 0W18
 30. Plevnik Božidar       1678 1678 SLO                             3  31.5  40.5   0.0  0.34
              (1963)         1W12 0B5  1W15 0B7  0W22 0B25 1W32 0B21 0B26
 31. Čepin Jožef       III 1650 1650 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      3  31.0  40.0   0.0  0.43
              (1954)         0W3  1B10 =W34 0B22 1W23 =B19 0W25 0B14 0W24
 32. Pompe Željko       II      1550 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      3  29.0  37.5   0.0 -0.10
              (1961)         1W15 0B11 0W6  0B17 0W25 1B29 0B30 +*36 0W23
 33. Mitič Nenad                1500 SLO                             3  22.0  30.0   0.0 -1.26
              (1955)         0W7  0B17 =B29 0W35 0B27 +*36 =B34 0W26 +*36
 34. Pungartnik Vitko   II      1482 SLO ŠD Šentilj pri Velenju    2.5  26.0  34.5   0.0 -0.13
              (1951)         =W11 0B4  =B31 0W28 0B24 1B26 =W33 0W29 0B27
 35. Miklavžina Peter  III      1558 SLO ŠD Šentilj pri Velenju      2  26.0  33.5   0.0 -0.71
              (1958)         0B22 0B25 0W10 1B33 1W26 0W23 0B29 0W27 0B28
 36. Ostrožnik Savo             1500                                 0  22.0  31.0   0.0 -1.40
              (----)         0B1  0B24 0W16 0W27 -*29 -*33 -*26 -*32 -*33

Arbiter: Košir Miroslav
WinSvicar verzija 2.01.04 beta 
Lastnik: Sportna zveza Smarje/Jelse
Šmarje pri Jelšah, Slovenija, 12.7.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min 
Datoteka: F:\PO2019\PO2019