Hitropotezni turnir LENT 2019

Datum: 29.06.2019 - 29.06.2019

Organizator: Gostilna Tabor Maribor

Sistem: švicar 14

Igralni čas: 5 min


Hitropotezni turnir LENT 2019
                       Gostilna Tabor, Maribor, 29.6.2019

Koncno stanje

  Mesto       Igralec           FED Kat. LRat p/m  Tocke Buch1  Buch W-We
    1     (4) Kajnih,Danilo     SLO     2213  U60  12.5 110.5 117.0  2.79  
    2     (2) Brinovec,Dušan    SLO  MK 2341       11.5 114.5 120.5  0.18  
    3     (3) Novak,Ratko       CRO  MK 2335       11.0 113.5 118.5 -0.35  
    4    (19) Katalenič,Mirko   SLO     1953  U60  10.0 110.0 111.5  3.93  
    5     (1) Brinovec,David    SLO  MK 2366  U20   9.0 113.5 119.5 -2.60  
    6     (9) Korže,Danilo      SLO   I 2047        9.0 101.0 106.0  0.15  
    7     (5) Špacapan,Simon    SLO  MK 2187        8.5 111.0 115.5 -0.78  
    8    (33) Zvekič,Hajrudin   SLO III 1796  U60   8.5  99.0 103.0  4.15  
    9     (8) Potrata,Janko     SLO  MK 2070  U60   8.5  96.5 101.0 -0.75  
   10    (16) Adam,Miroslav     SLO   I 1970        8.0 114.0 120.0  1.34  
   11    (21) Šoštarič,Marko    SLO  MK 1947        8.0 109.5 116.0  2.76  
   12    (26) Kontler,Saša      SLO  II 1862  U60   8.0 103.0 109.0  2.87  
   13    (15) Kolar,Branko      SLO   I 1976  U60   8.0 100.0 105.5 -0.04  
   14    (10) Ferk,Peter        SLO  II 2031        8.0  92.5  96.5 -1.83  
   15    (14) Šahinovič,Fikret  SLO   I 2009  U60   7.5 109.0 115.0  0.68  
   16    (31) Vekič,Vojislav    SLO  II 1829  U60   7.5 101.0 105.0  1.79  
   17    (24) Flandija,Zvonko   SLO  II 1909        7.5 100.5 105.0  1.15  
   18    (20) Kodrič,Vladimir   SLO  MK 1950  U60   7.5  97.5 101.5  0.48  
   19    (30) Bruči,Hamdi       KOS     1844  U60   7.5  97.5  99.0  0.78  
   20     (6) Skok,Jože         SLO  MK 2138  U60   7.5  94.5 100.0 -3.08  
   21     (7) Tomašič,Drago     CRO  MK 2081  U60   7.5  93.5  99.5 -3.60  
   22    (22) Šardi,Darko       CRO   I 1942        7.0 106.5 110.5  1.03  
   23    (12) Kanižaj,Benjamin  HRV   I 2020  U20   7.0 103.0 109.0 -1.49  
   24    (13) Lazar,Štefan      SLO   I 2015  U60   7.0 102.0 106.5 -1.40  
   25    (34) Pev,Ivo           SLO     1785  U60   7.0 101.0 105.0  2.83  
   26    (32) Kobale,Jože       SLO     1812  U60   7.0  96.5 102.0  1.55  
   27    (11) Velec,Jože        SLO   I 2030  U60   7.0  93.5  99.0 -2.27  
   28    (23) Kolmanič,Tomaž    SLO  II 1913        7.0  83.0  87.0 -2.50  
   29    (28) Senica,Marjan     SLO  II 1851  U60   6.5  95.5  97.0  0.47  
   30    (45) Colev,Ivor        CRO     1603  U15   6.5  87.0  91.5  3.23  
   31    (36) Šenveter,Jože     SLO  II 1731  U60   6.5  78.5  80.0  0.16  
   32    (17) Begagič,Muris     SLO  MK 1967  U60   6.0  94.5 100.0 -2.61  
   33    (18) Krnjovšek,Zlatko  SLO  II 1963  U60   6.0  92.0  96.5 -2.14  
   34    (41) Filipovič,Dragan  SLO     1668  U60   6.0  90.0  94.5  2.10  
   35    (25) Vizovišek,Slavko  SLO  II 1904  U60   6.0  88.0  92.5 -1.66  
   36    (29) Šalamon,Ivan      SLO  II 1846  U60   6.0  87.5  91.5 -0.21  
   37    (38) Varga,Tomaž       SLO  IV 1707  U20   6.0  87.0  91.0  1.42  
   38    (40) Gunšek,Alfred     SLO  II 1677  U60   6.0  78.5  80.0  0.38  
   39    (35) Sitar,Andrej      SLO  II 1754        5.5  85.0  86.5 -0.19  
   40    (39) Pleič,Jure        SLO   I 1697  U60   5.5  79.0  80.5  0.17  
   41    (44) Stauber,Rudi      SLO     1624  U60   5.5  78.5  80.0  0.98  
   42    (27) Janžekovič,Anton  SLO   I 1861  U60   5.0  77.0  78.5 -4.21  
   43    (42) Ciglarič,Anton    SLO     1655  U60   4.5  74.5  76.0 -1.21  
 44-45   (37) Kumer,Franc       SLO  II 1709  U60   4.5  73.5  75.0 -2.54  
 44-45   (48) Koruza ,Dušan     SLO     1500  U60   4.5  73.5  75.0  1.25  
   46    (46) Vidonja,Vlado     SLO     1537  U60   4.0  79.0  80.5  0.36  
   47    (47) Damiš,Srečko      SLO     1500  U60   4.0  73.0  74.5  0.60  
   48    (43) Šertel,Ivan       SLO  II 1628  U60   1.5  75.5  79.5 -4.12  

Tit  LRat FED                           Tocke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Kajnih Danilo         2213 SLO ŽŠK Maribor                 12.5 110.5 117.0   0.0  2.79
         (1952)         1B29 1W4  1B11 1W5  1B7  1B2  1W10 0W3  1B22 1W25 1B24 1B15 1W16
                             =B9 
  2. Brinovec Dušan     MK 2341 SLO ŠK Žalec                    11.5 114.5 120.5   0.0  0.18
         (1969)         1B12 1W32 1B13 1W23 1B3  0W1  1B6  =W5  1B10 0W4  1B8  1W7  1B24
                             1W11
  3. Novak Ratko        MK 2335 CRO ŠD Fram                       11 113.5 118.5   0.0 -0.35
         (1975)         1W42 1B18 1W22 1B15 0W2  0B10 1W12 1B1  1B5  1W7  0B4  1W6  1B17
                             1W19
  4. Katalenič Mirko       1953 SLO ŠK Gambit Maribor             10 110.0 111.5   0.0  3.93
         (1958)         1W48 0B1  1W43 0W7  =B19 1B34 1W14 1B17 1W23 1B2  1W3  1W5  =B10
                             0B6 
  5. Brinovec David     MK 2366 SLO ŠK Žalec                       9 113.5 119.5   0.0 -2.60
         (2001)         1W35 1B33 1W10 0B1  1W18 1B15 1W22 =B2  0W3  1B11 1W16 0B4  0W9 
                             =B7 
  6. Korže Danilo        I 2047 SLO ŠD Fram                        9 101.0 106.0   0.0  0.15
         (1965)         0W8  1B40 0W34 1B39 1W42 1B29 0W2  1B15 =B11 1W33 =B10 0B3  1W23
                             1W4 
  7. Špacapan Simon     MK 2187 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    8.5 111.0 115.5   0.0 -0.78
         (1978)         0W36 1B44 1W26 1B4  0W1  1B11 1W15 0B10 1W33 0B3  1W22 0B2  1W20
                             =W5 
  8. Zvekič Hajrudin   III 1796 SLO ŠK Branik Maribor            8.5  99.0 103.0   0.0  4.15
         (1954)         1B6  0W13 0B21 1W46 1B28 =W32 =B27 1W19 =B24 1W22 0W2  0B16 1W35
                             1B10
  9. Potrata Janko      MK 2070 SLO ŠK Malečnik                  8.5  96.5 101.0   0.0 -0.75
         (1943)         0B26 0W37 0B12 1W45 1B40 1B20 0W18 1W29 1B27 0W24 1B33 1W25 1B5 
                             =W1 
 10. Adam Miroslav       I 1970 SLO ŠD Fram                        8 114.0 120.0   0.0  1.34
         (1974)         1B38 1W25 0B5  1W29 1B36 1W3  0B1  1W7  0W2  0B16 =W6  1B26 =W4 
                             0W8 
 11. Šoštarič Marko     MK 1947 SLO ŠK Paloma Sladki vrh           8 109.5 116.0   0.0  2.76
         (1977)         1W30 1B20 0W1  =W27 =B12 0W7  1B21 1B16 =W6  0W5  1B23 =W24 1B15
                             0B2 
 12. Kontler Saša       II 1862 SLO ŠK Malečnik                    8 103.0 109.0   0.0  2.87
         (1955)         0W2  =B34 1W9  1B14 =W11 1W21 0B3  0B23 0W18 1B37 0W17 1B33 1W22
                             1B16
 13. Kolar Branko        I 1976 SLO ŠD Fram                        8 100.0 105.5   0.0 -0.04
         (1959)         1W40 1B8  0W2  1B30 0W15 =B16 0W17 0W26 1B19 1B20 0W14 =W27 1B25
                             1B23
 14. Ferk Peter         II 2031 SLO ŠD Fužinar ŠK Hapro            8  92.5  96.5   0.0 -1.83
         (1974)         0B25 0W38 1B31 0W12 1B46 1W35 0B4  1W36 1B28 0W15 1B13 0W19 1B32
                             1W24
 15. Šahinovič Fikret    I 2009 SLO ŠK Črna                      7.5 109.0 115.0   0.0  0.68
         (1956)         1B37 1W26 1B36 0W3  1B13 0W5  0B7  0W6  1W20 1B14 1B25 0W1  0W11
                             =B18
 16. Vekič Vojislav     II 1829 SLO ŠD Laporje                   7.5 101.0 105.0   0.0  1.79
         (1952)         0B21 0W46 1B41 1W38 1B24 =W13 1B32 0W11 1B26 1W10 0B5  1W8  0B1 
                             0W12
 17. Flandija Zvonko    II 1909 SLO ŠD Kamnica                   7.5 100.5 105.0   0.0  1.15
         (1960)         1B45 1W27 0W23 =B20 0B21 1W19 1B13 0W4  0B25 =W32 1B12 1B22 0W3 
                             =W26
 18. Kodrič Vladimir    MK 1950 SLO ŠK Loška dolina              7.5  97.5 101.5   0.0  0.48
         (1956)         1B41 0W3  1B46 1W21 0B5  0W25 1B9  0W24 1B12 0W23 0B26 1W39 1B27
                             =W15
 19. Bruči Hamdi           1844 KOS                              7.5  97.5  99.0   0.0  0.78
         (1959)         0W20 0B30 1W48 1B43 =W4  0B17 1W41 0B8  0W13 1B34 1W21 1B14 1W26
                             0B3 
 20. Skok Jože          MK 2138 SLO Šahovsko društvo Domžale     7.5  94.5 100.0   0.0 -3.08
         (1949)         1B19 0W11 1B25 =W17 0B27 0W9  1B36 1W32 0B15 0W13 1W39 1B29 0B7 
                             1W31
 21. Tomašič Drago      MK 2081 CRO                              7.5  93.5  99.5   0.0 -3.60
         (1941)         1W16 0B22 1W8  0B18 1W17 0B12 0W11 =B30 1W35 0W26 0B19 1B37 1W29
                             1B34
 22. Šardi Darko         I 1942 CRO ŠD Fram                        7 106.5 110.5   0.0  1.03
         (1969)         1B46 1W21 0B3  1W24 1B23 1W27 0B5  1W25 0W1  0B8  0B7  0W17 0B12
                             1W32
 23. Kanižaj Benjamin    I 2020 HRV                                7 103.0 109.0   0.0 -1.49
         (2000)         1B31 1W28 1B17 0B2  0W22 1W36 0B25 1W12 0B4  1B18 0W11 1W32 0B6 
                             0W13
 24. Lazar Štefan        I 2015 SLO                                7 102.0 106.5   0.0 -1.40
         (1946)         1W44 0B36 1W39 0B22 0W16 1B42 1W29 1B18 =W8  1B9  0W1  =B11 0W2 
                             0B14
 25. Pev Ivo               1785 SLO                                7 101.0 105.0   0.0  2.83
         (1942)         1W14 0B10 0W20 1B35 1W47 1B18 1W23 0B22 1W17 0B1  0W15 0B9  0W13
                             1B37
 26. Kobale Jože           1812 SLO ŠK Malečnik                    7  96.5 102.0   0.0  1.55
         (1948)         1W9  0B15 0B7  =W41 0W35 1B30 1W34 1B13 0W16 1B21 1W18 0W10 0B19
                             =B17
 27. Velec Jože          I 2030 SLO ŠD Fram                        7  93.5  99.0   0.0 -2.27
         (1956)         1W39 0B17 1W37 =B11 1W20 0B22 =W8  0B33 0W9  =B29 1W30 =B13 0W18
                             1B35
 28. Kolmanič Tomaž     II 1913 SLO ŠD Fram                        7  83.0  87.0   0.0 -2.50
         (1966)         1W47 0B23 0W30 1B34 0W8  1B37 0W33 1B31 0W14 0B39 1W40 0B35 1W38
                             1B41
 29. Senica Marjan      II 1851 SLO brez kluba                   6.5  95.5  97.0   0.0  0.47
         (1953)         0W1  1B48 1W47 0B10 1W33 0W6  0B24 0B9  1W30 =W27 1B31 0W20 0B21
                             1B40
 30. Colev Ivor            1603 CRO                              6.5  87.0  91.5   0.0  3.23
         (2008)         0B11 1W19 1B28 0W13 0B32 0W26 1B39 =W21 0B29 1W38 0B27 0W31 1B45
                             1B44
 31. Šenveter Jože      II 1731 SLO ŠK Malečnik                  6.5  78.5  80.0   0.0  0.16
         (1954)         0W23 =B47 0W14 1B48 0W37 =W44 1B46 0W28 =B38 1B41 0W29 1B30 1W33
                             0B20
 32. Begagič Muris      MK 1967 SLO ŠD Šentjur                     6  94.5 100.0   0.0 -2.61
         (1946)         1W34 0B2  0W40 1B37 1W30 =B8  0W16 0B20 1W41 =B17 1W35 0B23 0W14
                             0B22
 33. Krnjovšek Zlatko   II 1963 SLO ŠD Šentilj pri Velenju         6  92.0  96.5   0.0 -2.14
         (1950)         1B43 0W5  1B38 0W36 0B29 1W39 1B28 1W27 0B7  0B6  0W9  0W12 0B31
                             1W45
 34. Filipovič Dragan      1668 SLO ŠK Branik Maribor              6  90.0  94.5   0.0  2.10
         (1950)         0B32 =W12 1B6  0W28 1B41 0W4  0B26 0W39 1B44 0W19 =B38 1B42 1W36
                             0W21
 35. Vizovišek Slavko   II 1904 SLO ŽŠK Maribor                    6  88.0  92.5   0.0 -1.66
         (1949)         0B5  0W43 1B44 0W25 1B26 0B14 1W37 1W45 0B21 1W36 0B32 1W28 0B8 
                             0W27
 36. Šalamon Ivan       II 1846 SLO ŠD Messer Slovenija Ruše       6  87.5  91.5   0.0 -0.21
         (1944)         1B7  1W24 0W15 1B33 0W10 0B23 0W20 0B14 1W40 0B35 0W37 1B43 0B34
                             1W47
 37. Varga Tomaž        IV 1707 SLO ŽŠK Maribor                    6  87.0  91.0   0.0  1.42
         (2003)         0W15 1B9  0B27 0W32 1B31 0W28 0B35 1W47 1B45 0W12 1B36 0W21 1B39
                             0W25
 38. Gunšek Alfred      II 1677 SLO ŠD Fram                        6  78.5  80.0   0.0  0.38
         (1942)         0W10 1B14 0W33 0B16 0W39 =B47 1W43 =B42 =W31 0B30 =W34 1W48 0B28
                             1W46
 39. Sitar Andrej       II 1754 SLO ŠK Malečnik                  5.5  85.0  86.5   0.0 -0.19
         (1970)         0B27 1W45 0B24 0W6  1B38 0B33 0W30 1B34 1W42 1W28 0B20 0B18 0W37
                             =W48
 40. Pleič Jure          I 1697 SLO ŠK Malečnik                  5.5  79.0  80.5   0.0  0.17
         (1939)         0B13 0W6  1B32 0B42 0W9  0W41 1B48 1W46 0B36 1W45 0B28 =B44 1W43
                             0W29
 41. Stauber Rudi          1624 SLO ŠK Branik Maribor            5.5  78.5  80.0   0.0  0.98
         (1948)         0W18 1B42 0W16 =B26 0W34 1B40 0B19 1W44 0B32 0W31 0W43 1B47 1B48
                             0W28
 42. Janžekovič Anton    I 1861 SLO ŠS MDSS Maribor                5  77.0  78.5   0.0 -4.21
         (1936)         0B3  0W41 1B45 1W40 0B6  0W24 =B44 =W38 0B39 0W46 1B48 0W34 =W47
                             =B43
 43. Ciglarič Anton        1655 SLO                              4.5  74.5  76.0   0.0 -1.21
         (1940)         0W33 1B35 0B4  0W19 0B44 0W45 0B38 1W48 =B46 =W47 1B41 0W36 0B40
                             =W42
 44. Kumer Franc        II 1709 SLO ŠD Kamnica                   4.5  73.5  75.0   0.0 -2.54
         (1944)         0B24 0W7  0W35 =B47 1W43 =B31 =W42 0B41 0W34 =B48 =B45 =W40 =B46
                             0W30
 45. Koruza  Dušan         1500 SLO                              4.5  73.5  75.0   0.0  1.25
         (1959)         0W17 0B39 0W42 0B9  1W48 1B43 1W47 0B35 0W37 0B40 =W44 1B46 0W30
                             0B33
 46. Vidonja Vlado         1537 SLO ŠD Pragersko-Gaj               4  79.0  80.5   0.0  0.36
         (1953)         0W22 1B16 0W18 0B8  0W14 1B48 0W31 0B40 =W43 1B42 0B47 0W45 =W44
                             0B38
 47. Damiš Srečko          1500 SLO                                4  73.0  74.5   0.0  0.60
         (1959)         0B28 =W31 0B29 =W44 0B25 =W38 0B45 0B37 =W48 =B43 1W46 0W41 =B42
                             0B36
 48. Šertel Ivan        II 1628 SLO ŠK Branik Maribor            1.5  75.5  79.5   0.0 -4.12
         (1941)         0B4  0W29 0B19 0W31 0B45 0W46 0W40 0B43 =B47 =W44 0W42 0B38 0W41
                             =B39


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Gostilna Tabor, Maribor, SLO, 29.6.2019, 14 kol svicar