9. Memorijal JOŽETA ANTOLINCA

Datum: 18.05.2019 - 18.05.2019

Organizator: ŽŠD Maribor

Sponzor: ŽŠD Maribor, Večer, FA MAIK

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


9. Memorial Jožeta Antolinca
                     Prometna šola Maribor, 18.5.2019

Končno stanje

  Mesto       Igralec              FED Kat.ELO  LRat p/m  Točke Buch1  Buch W-We
    1     (9) Zajšek,Franc         SLO   I 1806 1925  U60   7.0  44.0  47.5  1.62  
    2     (2) Cojhter,Karl         SLO  MK 2052 2176  U60   7.0  43.5  46.0 -0.26  
    3     (5) Skok,Jože            SLO  MK 1985 2059  U60   6.5  46.5  50.0  0.41  
    4     (1) Pešec,Franc          SLO  MK 2085 2184  U60   6.5  44.0  46.5 -0.58  
    5    (29) Crnobrnja,Slavko     SLO          1620  U60   6.5  38.0  40.5  4.31  
    6    (13) Bajec,Tomaž          SLO     1966 1849        6.0  39.0  42.5  1.26  
    7    (15) Zvekič,Hajrudin      SLO III 1771 1835  U60   6.0  38.5  41.5  0.35  
    8    (11) Flandija,Zvonko      SLO  II 1779 1909        5.5  50.0  54.5  1.65  
    9     (4) Sorčnik,Franc        SLO   M 1995 2107  U60   5.5  47.0  51.0 -1.74  
   10    (36) Silveri,Eliot        FRA          1500        5.5  45.5  50.0  4.73  
   11     (8) Javornik,Nik         SLO  II 1367 1926  U15   5.5  42.0  45.0 -0.45  
   12    (14) Kontler,Saša         SLO  II 1846 1841  U60   5.5  41.5  44.5  1.43  
   13    (41) Damiš,Srečko         SLO          1500  U60   5.5  39.5  43.0  2.90  
   14    (10) Kodrič,Vladimir      SLO  MK 1854 1921  U60   5.5  39.5  42.0 -0.62  
   15     (6) Plahuta,Darko        SLO  MK 2009 2050  U60   5.0  41.5  45.5 -1.68  
   16    (18) Bruči,Hamdi          KOS     1778 1818  U60   5.0  39.0  41.5 -0.53  
   17    (21) Drevenšek,Miran      SLO  II 1808 1708        5.0  36.0  37.5  1.12  
   18    (25) Gselman,Mirko        SLO  MK 1739 1675  U60   5.0  32.5  34.0  1.08  
   19    (16) Alatič,Andrej        SLO III 1841 1828  U60   4.5  43.0  44.5  0.74  
   20     (3) Potrata,Janko        SLO  MK      2109  U60   4.5  42.0  45.5 -2.63  
   21    (17) Vekič,Vojislav       SLO  II 1801 1826  U60   4.5  41.5  44.5 -0.15  
   22     (7) Vizovišek,Slavko     SLO  II 1948 1983  U60   4.5  40.5  43.5 -2.18  
   23    (40) Kobale,Jože          SLO     1735 1842  U60   4.5  35.5  38.5 -1.02  
   24    (12) Drevenšek,Gašper     SLO  II 1213 1875  U15   4.5  33.0  34.5 -1.22  
   25    (24) Pev,Ivo              SLO          1677  U60   4.5  31.0  34.0 -0.05  
   26    (37) Zorko,Branko         SLO          1500  U60   4.0  38.0  40.5  2.16  
   27    (22) Varga,Tomaž          SLO  IV 1157 1705  U20   4.0  37.0  38.5  0.06  
   28    (26) Ciglarič,Anton       SLO          1666  U60   4.0  33.5  35.0 -0.45  
   29    (35) Miloševič,Bogoljub   SLO          1500  U60   4.0  31.5  33.0  0.60  
   30    (27) Heričko,Aljaž        SLO III      1663        4.0  29.5  31.0 -1.00  
   31    (28) Stauber,Rudi         SLO          1625  U60   4.0  28.0  29.5 -0.41  
   32    (23) Gunšek,Alfred        SLO  II 1693 1690  U60   4.0  27.0  28.5 -1.16  
   33    (31) Ristič,Slavko        SLO   I      1557  U60   3.5  37.0  40.0  0.90  
   34    (19) Krebs,Silvo          SLO  II      1794  U60   3.0  39.0  40.5 -2.33  
   35    (20) Filipovič,Dragan     SLO     1662 1730  U60   3.0  37.0  40.0 -1.53  
   36    (38) Šertel,Ivan          SLO  II 1176 1675  U60   3.0  36.5  40.0 -1.88  
   37    (32) Vidonja,Vlado        SLO     1541 1517  U60   3.0  36.0  37.5  0.87  
   38    (33) Damjanovič,Tomislav  SLO          1500  U60   3.0  34.5  37.5  0.92  
   39    (39) Kumer,Franc          SLO  II      1739  U60   3.0  33.5  37.0 -2.03  
   40    (34) Izgarevič,Milija     SLO          1500  U60   2.0  31.0  33.0 -1.23  
   41    (30) Javornik,Lina        SLO III      1569  U15   2.0  29.0  31.0 -1.98  

 Tit  ELO LRat FED                           Točke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Zajšek Franc           I 1806 1925 SLO ŽŠK Maribor                    7  44.0  47.5   0.0  1.62
         (1949)         1W30 1B13 =W19 0B2  1W12 1B11 =W9  1B10 1B8 
  2. Cojhter Karl          MK 2052 2176 SLO ŽŠK Maribor                    7  43.5  46.0   0.0 -0.26
         (1944)         1B35 0W8  1B34 1W1  0B3  1W19 1B21 1W6  1B4 
  3. Skok Jože             MK 1985 2059 SLO Šahovsko društvo Domžale     6.5  46.5  50.0   0.0  0.41
         (1949)         1W32 0B12 1W17 1B16 1W2  =B9  1W8  =W4  =B5 
  4. Pešec Franc           MK 2085 2184 SLO Celjski ŠK                   6.5  44.0  46.5   0.0 -0.58
         (1943)         1W34 0B14 1W23 1B24 1W15 1B8  1W10 =B3  0W2 
  5. Crnobrnja Slavko              1620 SLO                              6.5  38.0  40.5   0.0  4.31
         (1951)         0B8  0W27 1B31 1W34 1B36 1W7  1B20 1W9  =W3 
  6. Bajec Tomaž              1966 1849 SLO ŠK Branik Maribor              6  39.0  42.5   0.0  1.26
         (1967)         =W33 0B23 1W29 1B18 =W19 1B16 1W15 0B2  1W22
  7. Zvekič Hajrudin      III 1771 1835 SLO ŠK Branik Maribor              6  38.5  41.5   0.0  0.35
         (1954)         1W38 0B9  =W18 =B17 1W37 0B5  1W33 1B16 1W15
  8. Flandija Zvonko       II 1779 1909 SLO ŠD Kamnica                   5.5  50.0  54.5   0.0  1.65
         (1960)         1W5  1B2  1W9  1W20 1B10 0W4  0B3  =B11 0W1 
  9. Sorčnik Franc          M 1995 2107 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    5.5  47.0  51.0   0.0 -1.74
         (1951)         1B27 1W7  0B8  1B19 1W14 =W3  =B1  0B5  =W10
 10. Silveri Eliot                 1500 FRA ŽŠK Maribor                  5.5  45.5  50.0   0.0  4.73
         (1998)         1W16 1B11 1W15 1B14 0W8  1B22 0B4  0W1  =B9 
 11. Javornik Nik          II 1367 1926 SLO ŽŠK Maribor                  5.5  42.0  45.0   0.0 -0.45
         (2007)         1B28 0W10 1B35 1W21 =B20 0W1  1B12 =W8  =B13
 12. Kontler Saša          II 1846 1841 SLO ŠK Malečnik                  5.5  41.5  44.5   0.0  1.43
         (1955)         1B37 1W3  0B20 =W22 0B1  1B23 0W11 1W25 1B21
 13. Damiš Srečko                  1500 SLO                              5.5  39.5  43.0   0.0  2.90
         (1959)         +*42 0W1  0B21 1B29 =W33 1B17 1W22 =B14 =W11
 14. Kodrič Vladimir       MK 1854 1921 SLO ŠK Loška dolina              5.5  39.5  42.0   0.0 -0.62
         (1956)         1B31 1W4  1B26 0W10 0B9  0W21 1B36 =W13 1W19
 15. Plahuta Darko         MK 2009 2050 SLO ŠD Šentjur                     5  41.5  45.5   0.0 -1.68
         (1956)         1B25 1W21 0B10 1W26 0B4  1W20 0B6  1W27 0B7 
 16. Bruči Hamdi              1778 1818 KOS                                5  39.0  41.5   0.0 -0.53
         (1959)         0B10 1W39 1B36 0W3  1B26 0W6  1B28 0W7  1B27
 17. Drevenšek Miran       II 1808 1708 SLO ŽŠK Maribor                    5  36.0  37.5   0.0  1.12
         (1978)         0B20 1W41 0B3  =W7  1B34 0W13 1B35 1W26 =B24
 18. Gselman Mirko         MK 1739 1675 SLO ŠK Malečnik                    5  32.5  34.0   0.0  1.08
         (1941)         0B22 1W40 =B7  0W6  =B39 0W26 1B34 1W36 1B28
 19. Alatič Andrej        III 1841 1828 SLO ŠK Branik Maribor            4.5  43.0  44.5   0.0  0.74
         (1949)         1B40 1W22 =B1  0W9  =B6  0B2  1W39 =W21 0B14
 20. Potrata Janko         MK      2109 SLO ŠK Malečnik                  4.5  42.0  45.5   0.0 -2.63
         (1943)         1W17 1B24 1W12 0B8  =W11 0B15 0W5  0B22 1W33
 21. Vekič Vojislav        II 1801 1826 SLO ŠD Laporje                   4.5  41.5  44.5   0.0 -0.15
         (1952)         1W29 0B15 1W13 0B11 1W38 1B14 0W2  =B19 0W12
 22. Vizovišek Slavko      II 1948 1983 SLO ŽŠK Maribor                  4.5  40.5  43.5   0.0 -2.18
         (1949)         1W18 0B19 1W38 =B12 1W24 0W10 0B13 1W20 0B6 
 23. Kobale Jože              1735 1842 SLO ŠK Malečnik                  4.5  35.5  38.5   0.0 -1.02
         (1948)         =B39 1W6  0B4  =W37 1B28 0W12 0B27 =B33 1W35
 24. Drevenšek Gašper      II 1213 1875 SLO ŽŠK Maribor                  4.5  33.0  34.5   0.0 -1.22
         (2008)         1B41 0W20 1B27 0W4  0B22 1W40 0B26 1B37 =W17
 25. Pev Ivo                       1677 SLO                              4.5  31.0  34.0   0.0 -0.05
         (1942)         0W15 0B38 0B37 1W31 =B35 1W32 1W30 0B12 1B26
 26. Zorko Branko                  1500 SLO                                4  38.0  40.5   0.0  2.16
         (1952)         1W36 1B33 0W14 0B15 0W16 1B18 1W24 0B17 0W25
 27. Varga Tomaž           IV 1157 1705 SLO ŽŠK Maribor                    4  37.0  38.5   0.0  0.06
         (2003)         0W9  1B5  0W24 0B38 1W41 1B37 1W23 0B15 0W16
 28. Ciglarič Anton                1666 SLO                                4  33.5  35.0   0.0 -0.45
         (1940)         0W11 =B29 =W33 1B40 0W23 1B38 0W16 1B39 0W18
 29. Miloševič Bogoljub            1500 SLO DU Tabor Mb                    4  31.5  33.0   0.0  0.60
         (1936)         0B21 =W28 0B6  0W13 0W30 +*42 =B38 1W41 1B39
 30. Heričko Aljaž        III      1663 SLO ŽŠK Maribor                    4  29.5  31.0   0.0 -1.00
         (1992)         0B1  0W35 1B41 0W39 1B29 0W36 0B25 +*42 1W37
 31. Stauber Rudi                  1625 SLO ŠK Branik Maribor              4  28.0  29.5   0.0 -0.41
         (1948)         0W14 0B34 0W5  0B25 +*42 0W35 1B41 1W40 1B36
 32. Gunšek Alfred         II 1693 1690 SLO ŠD Fram                        4  27.0  28.5   0.0 -1.16
         (1942)         0B3  =W37 =B39 0W36 0W40 0B25 +*42 1W34 1B38
 33. Ristič Slavko          I      1557 SLO brez kluba                   3.5  37.0  40.0   0.0  0.90
         (1935)         =B6  0W26 =B28 1W35 =B13 =W39 0B7  =W23 0B20
 34. Krebs Silvo           II      1794 SLO brez kluba                     3  39.0  40.5   0.0 -2.33
         (1936)         0B4  1W31 0W2  0B5  0W17 1B41 0W18 0B32 +*42
 35. Filipovič Dragan         1662 1730 SLO ŠK Branik Maribor              3  37.0  40.0   0.0 -1.53
         (1950)         0W2  1B30 0W11 0B33 =W25 1B31 0W17 =W38 0B23
 36. Šertel Ivan           II 1176 1675 SLO ŠK Branik Maribor              3  36.5  40.0   0.0 -1.88
         (1941)         0B26 +*42 0W16 1B32 0W5  1B30 0W14 0B18 0W31
 37. Vidonja Vlado            1541 1517 SLO ŠD Pragersko-Gaj               3  36.0  37.5   0.0  0.87
         (1953)         0W12 =B32 1W25 =B23 0B7  0W27 1B40 0W24 0B30
 38. Damjanovič Tomislav           1500 SLO DU Center Mb                   3  34.5  37.5   0.0  0.92
         (1943)         0B7  1W25 0B22 1W27 0B21 0W28 =W29 =B35 0W32
 39. Kumer Franc           II      1739 SLO ŠD Kamnica                     3  33.5  37.0   0.0 -2.03
         (1944)         =W23 0B16 =W32 1B30 =W18 =B33 0B19 0W28 0W29
 40. Izgarevič Milija              1500 SLO                                2  31.0  33.0   0.0 -1.23
         (1942)         0W19 0B18 +*42 0W28 1B32 0B24 0W37 0B31 0W41
 41. Javornik Lina        III      1569 SLO ŽŠK Maribor                    2  29.0  31.0   0.0 -1.98
         (2009)         0W24 0B17 0W30 +*42 0B27 0W34 0W31 0B29 1B40


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Prometna šola Maribor, SLO, 18.5.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 3 sek    
Datoteka: C:/turnir/19mja9/19mja9