4.turnir Dolenjske kadetske lige 2018/19

Datum: 10.05.2019 - 10.05.2019

Organizator: Šahovski klub Trebnje

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Dolenjska kadetska liga 2018/19
4. turnir A (šahisti/-ke rojeni/-e 2009 in mlajši/-e)
OŠ Mokronog, 10. maj 2019


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                           Tit ELO  LRat  Osnovna šola            Točke Buch-1 Buch  W-We
  1. Repar Domen      IV 1088 1655 Zbora odpos. Kočevje   6 31.5 29.0 2.05
         (2010)         1W28 1B9  =W2  1B19 1B4  1W3  =W5 
  2. Glas Bruno       II 1148 1834 J. Dalmatina Krško     6 30.0 30.0 0.67
         (2009)         1B36 1W3  =B1  1W13 =B5  1B6  1W4 
  3. Ašič Nik                 1516 Artiče                 5 33.0 29.0 1.91
         (2011)         1W7  0B2  1W15 1B14 1W11 0B1  1W12
  4. Šertelj Nuša Nisa        1676 Ob Rinži Kočevje       5 32.5 29.5 0.35
         (2010)         1W24 1B10 1W6  1B11 0W1  1B8  0B2 
  5. Nemanič Tim     III 1175 1877 Dolenjske Toplice      5 31.0 28.0-0.83
         (2009)         1W27 1B14 0W11 1B10 =W2  1W15 =B1 
  6. Podržaj Ravnik Tilen IV  1576 Dolenjske Toplice      5 30.5 28.5 0.88
         (2010)         1W31 1B8  0B4  1W16 1B7  0W2  1B10
  7. Levstik Taja             1493 Zbora odpos. Kočevje   5 27.0 25.0 1.13
         (2010)         0B3  1W32 1W17 1B12 0W6  1B21 1B13
  8. Čuden Jure               1042 Boštanj              4.5 25.5 23.5 3.05
         (2010)         1B32 0W6  1W28 1B20 1B13 0W4  =B15
  9. Robida Eva               1381 Ob Rinži Kočevje     4.5 23.5 21.5 1.18
         (2010)         1B34 0W1  0W10 1B23 =B28 1W29 1B19
 10. Lakner Domen             1500 Artiče                 4 29.5 26.5 0.36
         (2009)         1B26 0W4  1B9  0W5  1W20 1B11 0W6 
 11. Brinovar Rosa            1588 Dolenjske Toplice      4 29.0 26.0-0.02
         (2009)         1B22 1W16 1B5  0W4  0B3  0W10 1B24
 12. Lavrič Mark         1262 1674 Dolenjske Toplice      4 28.5 25.5-1.46
         (2009)         1B18 1W23 0B13 0W7  1W19 1B14 0B3 
 13. Kocič Alis               1548 Mirna                  4 27.5 26.5-0.39
         (2011)         1B35 1W21 1W12 0B2  0W8  1B17 0W7 
 14. Grozina Nik              1080 Artiče                 4 26.0 24.0 2.92
         (2009)         1B20 0W5  1B33 0W3  1B16 0W12 1B22
 15. Čož Jera                 1507 Mokronog               4 26.0 23.5-0.85
         (2009)         =B19 1W29 0B3  1W30 1W21 0B5  =W8 
 16. Brcar Zoja               1422 Dr. P. Lun. Šentrupert 4 25.5 23.0 0.00
         (2010)         1W17 0B11 1W25 0B6  0W14 1B23 1W29
 17. Završnik Špela           1502 Mokronog               4 23.0 21.0-0.21
         (2010)         0B16 1W22 0B7  1W33 1B31 0W13 1W21
 18. Sinur Erazem             1000 Mokronog               4 21.0 18.5 2.03
         (2012)         0W12 0B28 1B22 1W24 0B29 1W20 1W25
 19. Sinur Zarja     III      1451 Mokronog             3.5 26.5 24.0 0.24
         (2009)         =W15 1B30 1W23 0W1  0B12 1B28 0W9 
 20. Rataj Blaž               1049 Otočec                 3 24.5 22.5-0.33
         (2011)         0W14 1B27 1W24 0W8  0B10 0B18 1W34
 21. Malnar Patrick Jakob     1026 Boštanj                3 24.5 22.5 1.70
         (2009)         1W25 0B13 1W31 1W29 0B15 0W7  0B17
 22. Zorko Lovro              1500 Artiče                 3 23.5 21.5-2.48
         (2010)         0W11 0B17 0W18 1B26 1B32 1W30 0W14
 23. Jesih Teja               1504 Sava Kladnika Sevnica  3 23.0 21.0-1.14
         (2010)         1W33 0B12 0B19 0W9  1B30 0W16 1W28
 24. Smerke Tian              1000 Mirna                  3 23.0 21.0 0.83
         (2012)         0B4  1W26 0B20 0B18 1W34 1B31 0W11
 25. Krese Ajda               1035 Žužemberk              3 19.5 18.5 0.59
         (2010)         0B21 1W35 0B16 0W28 1B33 1W26 0B18
 26. Gotlib Kerin Zala Iva     1000 Otočec                3 18.0 18.0 0.81
         (2010)         0W10 0B24 1B36 0W22 1W27 0B25 1W31
 27. Lenarčič Nejc             1000 Mokronog              3 16.0 16.0 0.41
         (2010)         0B5  0W20 1B35 0W31 0B26 1W36 1W32
 28. Vrabec Lovro              1500 Mokronog            2.5 28.5 25.5-2.27
         (2010)         0B1  1W18 0B8  1B25 =W9  0W19 0B23
 29. Krese Urban               1108 Žužemberk           2.5 24.0 22.0-0.41
         (2010)         =W30 0B15 1W34 0B21 1W18 0B9  0B16
 30. Ivaniš Maj                1025 Otočec              2.5 18.0 18.0 0.73
         (2011)         =B29 0W19 1B32 0B15 0W23 0B22 1W36
 31. Černe Jakob               1393 Mokronog              2 23.0 21.0-3.19
         (2010)         0B6  1W34 0B21 1B27 0W17 0W24 0B26
 32. Jenkole Lovro             1000 Mirna                 2 21.0 20.0-0.15
         (2011)         0W8  0B7  0W30 1B35 0W22 1W33 0B27
 33. Gaši Žan                  1445 Šentjanž              2 17.0 17.0-3.42
         (2009)         0B23 1W36 0W14 0B17 0W25 0B32 1B35
 34. Benčina Aljaž             1000 Mokronog              2 16.0 16.0-0.45
         (2011)         0W9  0B31 0B29 1W36 0B24 1W35 0B20
 35. Černe Nika                1000 Mokronog              1 16.0 16.0-1.61
         (2011)         0W13 0B25 0W27 0W32 1B36 0B34 0W33
 36. Resman David              1000 Mokronog              0 19.5 18.5-2.63
         (2011)         0W2  0B33 0W26 0B34 0W35 0B27 0B30

                                          			Sodnik: Aleš Brcar
 

WinSvicar verzija 4.01.02, 
Lastnik: Šahovski klub Trebnje, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 15 minut, 

Datoteka: DKL19T4A
 
 
Dolenjska kadetska liga 2018/19
4. turnir B (šahisti/-ke rojeni/-e 2007 in mlajši/-e)
OŠ Mokronog, 10. maj 2019


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                             Tit ELO  LRat  Osnovna šola          Točke Buch-1 Buch  W-We
  1. Jalovec Igor       II 1155 1998 Ob Rinži Kočevje    7  29.0 26.0 0.95
         (2009)         1W18 1B8  1W9  1B2  1W5  1B6  1W7 
  2. Kodrič Plevnik Kristjan    1744 J. Dalmatina Krško  6  31.0 28.0 2.13
         (2008)         1W6  1B3  1W16 0W1  1B9  1B7  1W5 
  3. Gradišek Bor               1664 Kozje               5  25.0 23.0 0.96
         (2008)         1B17 0W2  1W20 1B16 0W7  1B15 1W6 
  4. Ferfole Žiga       III     1687 Mirna               5  22.5 21.0-0.49
         (2008)         =W23 1B13 =B12 0W6  1B19 1W10 1B8 
  5. Grišin Lia         III     1755 Ob Rinži Kočevje    4  31.0 28.0-0.32
         (2007)         0B12 1W17 1B14 1W8  0B1  1W9  0B2 
  6. Ružič Borut Jan            1508 A. Bohoriča B.      4  30.5 29.5 1.50
         (2007)         0B2  1W24 1W15 1B4  1B12 0W1  0B3 
  7. Radej Pika            1087 1742 J. Dalmatina Krško  4  30.5 28.5-0.46
         (2007)         0B19 1W10 1B18 1W12 1B3  0W2  0B1 
  8. Radež Lucija      III      1618 Otočec              4  29.5 27.5 0.30
         (2007)         1B10 0W1  1W19 0B5  1B11 1W14 0W4 
  9. Povh Tomaž            1049 1663 Bršljin Novo mesto  4  28.5 26.5-0.06
         (2008)         1W22 1B20 0B1  1W11 0W2  0B5  1W13
 10. Cvišič Ivan                1146 Žužemberk           4  23.0 21.0 3.38
         (2008)         0W8  0B7  1B22 1W20 1W16 0B4  1W15
 11. Muškatevc Matevž           1355 Kozje               4  21.0 19.5 1.39
         (2008)         1W15 0W12 1B23 0B9  0W8  1B21 1W18
 12. Ferfole Anja      III      1555 Mirna             3.5  27.5 24.5-0.08
         (2008)         1W5  1B11 =W4  0B7  0W6  0B13 1W17
 13. Bizjak Alexei              1328 J. Dalmatina Kr.  3.5  20.5 19.5 0.95
         (2008)         =B14 0W4  0B24 1W23 1B20 1W12 0B9 
 14. Šumak Klemen       IV 1032 1625 Grm Novo mesto    3.5  20.0 18.5-1.15
         (2007)         =W13 1B23 0W5  0B15 1W21 0B8  1W19
 15. Krizmanič Maj      IV      1646 Stara cerkev        3  25.5 23.5-1.96
         (2008)         0B11 1W22 0B6  1W14 1B17 0W3  0B10
 16. Rajer Nik                  1610 Mokronog            3  24.0 22.0-1.64
         (2008)         1W21 1B19 0B2  0W3  0B10 0W17 1W22
 17. Kocič Alisa                1454 Mirna               3  23.5 21.5 0.52
         (2009)         0W3  0B5  1B21 1W18 0W15 1B16 0B12
 18. Rajer Ana                  1592 Mokronog            3  23.0 22.0-1.33
         (2007)         0B1  1W21 0W7  0B17 1W24 1B19 0B11
 19. Kotnik Matic               1504 Center Novo mesto   2  23.5 22.5-0.80
         (2008)         1W7  0W16 0B8  1B24 0W4  0W18 0B14
 20. Anzelj Tim                 1539 Mirna               2  21.0 20.0-2.81
         (2008)         1W24 0W9  0B3  0B10 0W13 0B22 1W23
 21. Kiderič Florijan           1101 Kozje               2  19.5 18.5 0.71
         (2008)         0B16 0B18 0W17 1W22 0B14 0W11 1B24
 22. Romih Rok                  1450 Kozje               2  19.5 18.0-1.82
         (2008)         0B9  0B15 0W10 0B21 1W23 1W20 0B16
 23. Hladin Nik                 1000 Kozje             1.5  21.0 20.0 0.44
         (2008)         =B4  0W14 0W11 0B13 0B22 1W24 0B20
 24. Čuden Matic                1000 Boštanj             1  18.0 16.5-0.31
         (2008)         0B20 0B6  1W13 0W19 0B18 0B23 0W21


                                          			Sodnik: Aleš Brcar
 

WinSvicar verzija 4.01.02, 
Lastnik: Šahovski klub Trebnje, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: DKL19T4B
 
Dolenjska kadetska liga 2018/19
4. turnir C (šahisti/-ke rojeni/-e 2001 in mlajši/-e)
OŠ Mokronog, 10. maj 2019


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                        Tit ELO  LRat  Osnovna šola               Točke Buch-1 Buch  W-We
  1. Ružič Pia Mari WI 1590 2069 A. Bohoriča Br.       5.5  29.5 26.5 0.32
         (2004)         1W4  1B13 1W2  0B8  1W9  =B3  1B7 
  2. Bizjak Anej    II 1623 2027 J. Dalmatina Krško      5  30.0 27.0 0.14
         (2006)         1B12 1W5  0B1  1W7  1W8  1B9  0W3 
  3. Rožmanec Pia   WI 1401 1904 Blanca                  5  29.5 27.0 0.88
         (2006)         1W14 =B7  0B8  1W10 1B4  =W1  1B2 
  4. Kastrevec An. III 1250 1769 SEŠTG Novo mesto      4.5  27.0 24.5 1.11
         (2003)         0B1  1W11 1W13 =B5  0W3  1B14 1B12
  5. Kobe Jure      II 1454 1825 SEŠTG Novo mesto      4.5  26.5 24.5 0.50
         (2003)         1W17 0B2  1W12 =W4  =B7  =W6  1B11
  6. Pajek Tjaša   WII 1442 1933 Mirna                 4.5  24.0 22.0-0.45
         (2005)         0B11 1W16 0W7  1B12 1W13 =B5  1W8 
  7. Kobe Matic     II 1323 1777 SEŠTG Novo mesto        4  32.5 28.5 1.58
         (2002)         1W10 =W3  1B6  0B2  =W5  1B8  0W1 
  8. Urbanč Ana     WI 1752 2018 ŠC Krško-Sevnica        4  30.0 28.0-0.68
         (2001)         1W15 1B9  1W3  1W1  0B2  0W7  0B6 
  9. Šertelj Kiani III 1086 1797 Ob Rinži Kočevje        4  22.0 22.0 0.32
         (2006)         1B16 0W8  1B15 1W11 0B1  0W2  1B18
 10. Bizjak Alja   III 1123 1503 J. Dalmatina Krško      4  19.0 19.0 1.73
         (2004)         0B7  =B14 1W17 0B3  =W11 1W18 1B15
 11. Radej Filip   III 1134 1631 J. Dalmatina Krško    3.5  27.0 24.5 0.98
         (2006)         1W6  0B4  1W14 0B9  =B10 1W13 0W5 
 12. Potočar Nika  III 1042 1696 Dolenjske Toplice       3  24.5 22.5-0.04
         (2006)         0W2  1B17 0B5  0W6  1B16 1B15 0W4 
 13. Knavs Peter   III 1143 1830 Zbora odpos. Kočevje    3  22.0 22.0-1.35
         (2005)         1B18 0W1  0B4  1W15 0B6  0B11 1W16
 14. Knavs Ana     III 1078 1543 Zbora odpos. Kočevje  2.5  21.0 21.0-0.33
         (2004)         0B3  =W10 0B11 1W16 1B18 0W4  0W17
 15. Bobnič Nina       1111 1653 Blanca                  2  20.0 20.0-1.18
         (2003)         0B8  1W18 0W9  0B13 1B17 0W12 0W10
 16. Pavičevič Aleksa       1533 Grm Novo mesto          2  19.0 19.0-0.21
         (2006)         0W9  0B6  1W18 0B14 0W12 1B17 0B13
 17. Knoll Marko            1539 Grm Novo mesto          2  18.0 18.0-0.89
         (2006)         0B5  0W12 0B10 1B18 0W15 0W16 1B14
 18. Meglič Anže            1503 SLO Mokronog            0  19.5 17.5-2.43
         (2006)         0W13 0B15 0B16 0W17 0W14 0B10 0W9 


                                          			Sodnik: Aleš Brcar
 

WinSvicar verzija 4.01.02, 
Lastnik: Šahovski klub Trebnje, 7 kol švicar, 
Igralni čas: 10 minut + 5 sekund/potezo, 

Datoteka: DKL19T4C