28. ekipno drž. prv. OŠ za st. učenke 2018/19

Datum: 16.03.2019 - 16.03.2019

Organizator: ŠS Tomo Zupan Kranj

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min + 5s


VSI REZULTATI:
http://www.sah-zveza.si/turnirji/?tid=7288&pokazi=3

Končno stanje:
 Mesto         Ekipa                        MT    SonKM  Točke  SonnT
   1      (1) OŠ Cerklje ob Krki              14  128.5   19.5  209.3
   2      (3) OŠ Angela Besednjaka            12  100.0   16.0  158.0
   3      (2) OŠ ob Rinži Kočevje             10   91.0   14.5  147.5
   4      (8) OŠ Jurija Dalmatina Krško        8   62.5   11.0   88.3
   5     (10) OŠ Nove Jarše                    8   30.0    9.0   47.0
   6      (4) OŠ Gorišnica                     7   66.5   11.5  115.3
   7      (7) OŠ Medvode                       7   44.5   10.0   60.3
   8      (5) OŠ Otočec                        6   29.0    8.0   40.0
   9      (6) OŠ Šentjanž pri Dravograd        5   28.5    8.0   40.8
  10      (9) OŠ A. Globočnika Postojna        5   25.0    8.0   37.3
  11     (11) OŠ Sečovlje                      2   10.5    3.5   13.0


                                Rating                              MT    SonKM  Točke  SonnT
  1. OŠ Cerklje ob Krki         1896.0                                14  128.5   19.5  209.3
       (B 9    3)(W 6  2.5)(B 3    3)(W 2    2)(B 4    3)(W10    3)(B 8    3)
     1. Kuhar, Larisa      1714 2103 + 9. 1 = 6. 1 + 3. 1 + 2. 1 + 4. 1 +10. 1 + 8. 1  6.5/7   0.62
     2. Urbanč, Tina       1420 1994 + 9. 2 + 6. 2 + 3. 2 + 2. 2 + 4. 2 +10. 2 + 8. 2  7.0/7   0.74
     3. Tomše, Ana            0 1591 + 9. 3 + 6. 3 + 3. 3 - 2. 3 + 4. 3 +10. 3 + 8. 3  6.0/7   1.81
  2. OŠ Angela Besednjaka       1724.7                                12  100.0   16.0  158.0
       (B 4    2)(W11    3)(B 6    2)(B 1    1)(W 3    2)(W 7    3)(B10    3)
     1. Drevenšek, Dorotej 1250 1853 + 4. 1 +11. 1 - 6. 1 - 1. 1 + 3. 1 + 7. 1 +10. 1  5.0/7   0.84
     2. Casar, Zala        1130 1666 - 4. 2 +11. 2 + 6. 2 - 1. 2 - 3. 2 + 7. 2 +10. 2  4.0/7  -0.21
     3. Kacjan, Zala          0 1655 + 4. 3 +11. 3 + 6. 3 + 1. 3 + 3. 3 + 7. 3 +10. 3  7.0/7   1.87
  3. OŠ ob Rinži Kočevje        1735.0                                10   91.0   14.5  147.5
       (W 7    3)(B 8    3)(W 1    0)(B 5    3)(B 2    1)(W 4  2.5)(B 6    2)
     1. Šertelj, Kiani Nia 1086 1797 + 7. 1 + 8. 1 - 1. 1 + 5. 1 - 2. 1 = 4. 1 - 6. 1  3.5/7  -0.00
     2. Grišin, Lia           0 1755 + 7. 2 + 8. 2 - 1. 2 + 5. 2 + 2. 2 + 4. 2 + 6. 2  6.0/7   1.23
     3. Lavrič, Tinkara    1079 1653 + 7. 3        - 1. 3 + 5. 3 - 2. 3                2.0/4  -0.88
     4. Šertelj, Nuša Nisa    0 1676        + 8. 3                      + 4. 3 + 6. 3  3.0/3   0.85
  4. OŠ Jurija Dalmatina Krško  1592.7                                 8   62.5   11.0   88.3
       (W 2    1)(B 7  2.5)(W 9    2)(B 8    3)(W 1    0)(B 3  0.5)(B12    2)
     1. Radej, Pika        1087 1742 - 2. 1 + 7. 1 + 9. 1 + 8. 1 - 1. 1 = 3. 1 r12. 1  3.5/6   0.68
     2. Bizjak, Alja       1123 1503 + 2. 2 + 7. 2 + 9. 2 + 8. 2 - 1. 2 - 3. 2 r12. 2  4.0/6   2.21
     3. Avsec, Manca          0 1533 - 2. 3 = 7. 3 - 9. 4 + 8. 3 - 1. 3 - 3. 4 w12. 3  1.5/6  -1.27
  5. OŠ Nove Jarše              1354.7                                 8   30.0    9.0   47.0
       (W 8    1)(B12    2)(B10    2)(W 3    0)(W 7    0)(B11    2)(W 9    2)
     1. Lapanje, Ajda         0 1511 + 8. 1 r12. 1 +10. 1 - 3. 1 - 7. 1 +11. 1 + 9. 1  4.0/6   1.58
     2. Marn, Evelina         0 1344 - 8. 2 r12. 2 +10. 2 - 3. 2 - 7. 2 +11. 2 - 9. 2  2.0/6   0.08
     3. Lapanje, Aneja        0 1209 - 8. 3 w12. 3 -10. 3 - 3. 3 - 7. 3 -11. 3 + 9. 3  1.0/6   0.85
  6. OŠ Gorišnica               1687.3                                 7   66.5   11.5  115.3
       (W10  2.5)(B 1  0.5)(W 2    1)(B 7  1.5)(W 8    2)(B 9    3)(W 3    1)
     1. Kralj, Nika        1588 2028 +10. 1 = 1. 1 + 2. 1 + 7. 1 + 8. 1 + 9. 1 + 3. 1  6.5/7   1.05
     2. Irgolič, Vita         0 1551 =10. 2 - 1. 2 - 2. 2 = 7. 2 - 8. 2 + 9. 2 - 3. 2  2.0/7  -0.68
     3. Horvat, Laura         0 1483 +10. 3 - 1. 3 - 2. 3 - 7. 3 + 8. 3 + 9. 4 - 3. 4  3.0/7  -0.29
  7. OŠ Medvode                 1510.0                                 7   44.5   10.0   60.3
       (B 3    0)(W 4  0.5)(B12    2)(W 6  1.5)(B 5    3)(B 2    0)(W11    3)
     1. Mihajlovič, Patric    0 1575 - 3. 1 - 4. 1 r12. 1 - 6. 1 + 5. 1 - 2. 1 +11. 1  2.0/6  -0.26
     2. Rupar, Živa           0 1536 - 3. 2 - 4. 2 r12. 2 = 6. 2 + 5. 2 - 2. 2 +11. 2  2.5/6  -0.74
     3. Kalan, Maša           0 1419 - 3. 3 = 4. 3 w12. 3 + 6. 3 + 5. 3 - 2. 3 +11. 3  3.5/6   0.42
  8. OŠ Otočec                  1638.7                                 6   29.0    8.0   40.0
       (B 5    2)(W 3    0)(B11    3)(W 4    0)(B 6    1)(B12    2)(W 1    0)
     1. Žagar, Kristina       0 1776 - 5. 1 - 3. 1 +11. 1 - 4. 1 - 6. 1 r12. 1 - 1. 1  1.0/6  -2.08
     2. Radež, Lucija         0 1618 + 5. 2 - 3. 2 +11. 2 - 4. 2 + 6. 2 r12. 2 - 1. 2  3.0/6  -0.41
     3. Radež, Meta           0 1522 + 5. 3 - 3. 4 +11. 3 - 4. 3 - 6. 3 w12. 3 - 1. 3  2.0/6  -1.64
  9. OŠ Šentjanž pri Dravograd  1521.0                                 5   28.5    8.0   40.8
       (W 1    0)(B10  1.5)(B 4    1)(W11  2.5)(B12    2)(W 6    0)(B 5    1)
     1. Konečnik, Špela       0 1524 - 1. 1 -10. 1 - 4. 1 +11. 1 r12. 1 - 6. 1 - 5. 1  1.0/6  -1.10
     2. Paradiž, Eva          0 1539 - 1. 2 =10. 2 - 4. 2 +11. 2 r12. 2 - 6. 2 + 5. 2  2.5/6  -0.83
     3. Proje, Nastja         0 1500 - 1. 3               =11. 3 w12. 3        - 5. 3  0.5/3  -1.65
     4. Tretjak, Tjaša        0 1511        +10. 3 + 4. 3               - 6. 3         2.0/3   0.07
 10. OŠ A. Globočnika Postojna  1396.0                                 5   25.0    8.0   37.3
       (B 6  0.5)(W 9  1.5)(W 5    1)(B12    2)(B11    3)(B 1    0)(W 2    0)
     1. Beber, Anja           0 1688 - 6. 1 + 9. 1 - 5. 1 r12. 1 +11. 1 - 1. 1 - 2. 1  2.0/6  -0.85
     2. Strand, Kaja          0 1500 = 6. 2 = 9. 2 - 5. 2 r12. 2 +11. 2 - 1. 2 - 2. 2  2.0/6  -0.87
     3. Meze  Ivanič, Ema     0 1000 - 6. 3 - 9. 4 + 5. 3 w12. 3 +11. 3 - 1. 3 - 2. 3  2.0/6   0.18
 11. OŠ Sečovlje                1000.0                                 2   10.5    3.5   13.0
       (B12    2)(B 2    0)(W 8    0)(B 9  0.5)(W10    0)(W 5    1)(B 7    0)
     1. Frankovič, Sara       0 1000 r12. 1 - 2. 1 - 8. 1 - 9. 1 -10. 1 - 5. 1 - 7. 1  0.0/6  -0.48
     2. Majdič, Karla         0 1000 r12. 2 - 2. 2 - 8. 2 - 9. 2 -10. 2 - 5. 2 - 7. 2  0.0/6  -0.52
     3. Ljubec, Mateja        0 1000 w12. 3 - 2. 3 - 8. 3 = 9. 3 -10. 3 + 5. 3 - 7. 3  1.5/6  -0.32

Sodnik: Bojan Arzenšek, IA                      
Tempo: 10 min + 5 sek/pot
WinEkipni  4.01.00, Lastnik: Bojan Arzensek