Pokal Poljanske doline Minervo 2019 1/8

Datum: 02.03.2019 - 02.03.2019

Organizator: ŠZ Škofja Loka, ŠD Poljane, ŠK 64

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 minut na igralca


                    Pokal Poljanske doline Minervo 2019  1/8
                      Škofja Loka,dvorana Trata, 2.3.2019

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Timagin Piotr            FM 2349 2426 PRI ŠK Žalec                     7.5  41.5  52.5   0.0  0.92
              (1982)         1B31 1W8  1B6  1W15 1B14 0W3  1B4  1B11 =W2 
  2. Ule Evald                MK 2210 2363 SLO ŠD Podpeč                      7  39.0  51.0   1.0  0.90
              (1953)         1W27 1B21 =W11 1B24 0W5  1B10 1W14 1W3  =B1 
  3. Trussevich Sergey        FM 2314 2385 LJU ŠK Ljubljana                   7  39.0  51.0   0.0  0.77
              (1975)         1W20 1B25 0W24 1B11 1W18 1B1  1W5  0B2  1W9 
  4. Črepan Marjan            FM 2286 2373 SLO ŠD Podpeč                      7  38.0  49.5   0.0  0.26
              (1962)         1B32 0W15 1W17 1B13 1W24 1B6  0W1  1B5  1W7 
  5. Mazi Leon                IM 2386 2428 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           6  42.0  52.0   0.0 -0.57
              (1959)         1W41 1B12 1W9  0B14 1B2  1W7  0B3  0W4  1W11
  6. Zorko Dušan              MK 2217 2282 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           6  38.5  50.0   0.0 -0.61
              (1966)         1B36 1W10 0W1  1B25 1B8  0W4  0W11 1B26 1W19
  7. Keršič Matej             MK 1975 2102 SLO ŠK Stari Mayr Kranj            6  37.5  48.5   0.0  1.58
              (1971)         1B38 1W18 0W14 1B12 1W9  0B5  1B16 1W17 0B4 
  8. Bulatovič Milorad        MK 1934 2085 SLO ŠK Stari Mayr Kranj            6  36.5  48.0   0.0  1.05
              (1953)         1W34 0B1  1W31 1B16 0W6  1B21 0W9  1B12 1W18
  9. Čepon Dušan              MK 2136 2298 SLO ŠD Podpeč                      6  36.0  46.5   0.0 -0.55
              (1961)         1W40 1B26 0B5  1W19 0B7  1W30 1B8  1W24 0B3 
 10. Mazzini Katarina        III 1428 1927 SLO ŠK Komenda                     6  32.0  42.0   0.0  1.41
              (2003)         1W46 0B6  1W40 =B39 1W17 0W2  =B30 1B14 1W16
 11. Trussevich Simon         II 1841 2165 SLO ŠK Ljubljana                 5.5  41.0  53.5   0.0  1.52
              (2004)         1B22 1W16 =B2  0W3  1B15 1W14 1B6  0W1  0B5 
 12. Kovač Silvo              MK 1747 1967 SLO ŠK Kolektor Idrija           5.5  33.0  42.0   0.0  0.96
              (1942)         1B44 0W5  1B20 0W7  1B41 1W31 =B24 0W8  1B25
 13. Jančigaj Sašo Valentin   II 1797 1932 SLO ŠK Višnja gora-Stična        5.5  31.0  41.0   0.0  0.19
              (1971)         0B39 1W44 1B32 0W4  0B31 1W22 1B20 =W15 1B24
 14. Kosmač Blaž              MK 2183 2332 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  39.5  51.0   0.0 -1.39
              (1978)         1B33 1W19 1B7  1W5  0W1  0B11 0B2  0W10 1B32
 15. Borštar Dušan             I 1865 1945 SLO Šahovsko društvo Domžale       5  36.0  47.5   0.0  0.65
              (1961)         1W29 1B4  1W30 0B1  0W11 0B26 1W31 =B13 =B17
 16. Grčar Janez             III 1746 1879 SLO ŠK Zagorje ob Savi             5  36.0  45.0   0.0  0.66
              (1942)         1W23 0B11 1W37 0W8  1B42 1B18 0W7  1W27 0B10
 17. Reven Vojko                      1838 SLO                                5  34.0  42.0   0.0  0.98
              (1964)         1W49 =W30 0B4  1W35 0B10 1B28 1W26 0B7  =W15
 18. Jeraj Zlatko             MK 1977 2130 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice         5  33.5  43.5   0.0 -1.41
              (1957)         1W35 0B7  1W41 1B21 0B3  0W16 1B39 1W30 0B8 
 19. Bobnar Samo              II 1366 1931 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  33.0  42.0   0.0  0.67
              (2004)         1W47 0B14 1W27 0B9  1W20 0B24 1W33 1W34 0B6 
 20. Milošev Slobodan                 1808 SLO ŠK Stari Mayr Kranj            5  32.0  42.0   0.0  0.55
              (1948)         0B3  1W42 0W12 1B37 0B19 1W36 0W13 1B35 1W34
 21. Bobnar Vid                  1837 1897 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka           5  31.0  40.0   0.0 -0.02
              (1971)         1B48 0W2  1B36 0W18 1B33 0W8  0B27 1W39 1B37
 22. Piskar Rihard            II 1664 1726 SLO ŠD Radovljica                  5  31.0  39.5   0.0  1.25
              (1943)         0W11 0B23 1B38 1W32 =W25 0B13 =W35 1B41 1B30
 23. Luževič Marko                    1000 SLO                                5  29.5  37.5   0.0  4.28
              (1981)         0B16 1W22 1W28 0B30 0W26 1B40 1W41 0B25 1B39
 24. Šolmajer Luka            MK 2028 2172 SLO ŠD Rokada Lendava            4.5  40.5  51.5   0.0 -0.71
              (1976)         1W37 1B28 1B3  0W2  0B4  1W19 =W12 0B9  0W13
 25. Papež Viktor             MK 1792 1927 SLO                              4.5  33.0  43.0   0.0 -1.20
              (1953)         1B42 0W3  1B33 0W6  =B22 0W39 1B38 1W23 0W12
 26. Homan Alojz               I      1873 SLO ŠD Kranj                     4.5  33.0  42.0   0.0 -0.58
              (1951)         1B43 0W9  0B39 1W36 1B23 1W15 0B17 0W6  =B27
 27. Markun Ožbej             II      1802 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         4.5  29.5  38.5   0.0 -0.13
              (2006)         0B2  1W48 0B19 0W33 1B44 1W42 1W21 0B16 =W26
 28. Ristov Tase               I      1840 SLO ŠK Stari Mayr Kranj          4.5  28.0  33.0   0.0 -1.92
              (1950)         1B50 0W24 0B23 1W44 1B45 0W17 0B34 1W36 =B29
 29. Čengija Ivan                     1574 SLO                              4.5  24.0  29.0   0.0  0.14
              (1954)         0B15 0W32 0B43 1W50 0B40 1W48 1W45 1B33 =W28
 30. Šušnjar Goran                    1854 SLO                                4  34.5  43.5   0.0 -0.92
              (1957)         1W45 =B17 0B15 1W23 1W39 0B9  =W10 0B18 0W22
 31. Čadež Jože                       1812 SLO                                4  33.0  43.5   0.0 -0.25
              (1955)         0W1  1B34 0B8  1W43 1W13 0B12 0B15 0W37 1B44
 32. Rant Pavle                       1803 SLO                                4  31.0  41.0   0.0 -1.05
              (1949)         0W4  1B29 0W13 0B22 1W35 0B34 1W47 1B43 0W14
 33. Trajkov Angelco                  1783 SLO                                4  29.5  37.5   0.0 -0.92
              (1951)         0W14 1B47 0W25 1B27 0W21 1B45 0B19 0W29 1B46
 34. Kavčič Marko                     1598 SLO                                4  29.5  37.5   0.0  0.56
              (1961)         0B8  0W31 0B46 1W38 1B48 1W32 1W28 0B19 0B20
 35. Drnovšek Jože                    1701 SLO                                4  29.0  37.0   0.0 -0.45
              (1944)         0B18 =W38 1W45 0B17 0B32 1W44 =B22 0W20 1B47
 36. Trček Roman             III      1760 SLO ŠK Kolektor Idrija             4  28.0  37.0   0.0 -1.02
              (1975)         0W6  1B46 0W21 0B26 1W47 0B20 1W42 0B28 1W43
 37. Ristič Tihomir                   1753 SLO                                4  28.0  33.0   0.0 -0.26
              (1952)         0B24 1W50 0B16 0W20 1B46 0W41 1W40 1B31 0W21
 38. Hečimovič Edi           III      1600 SLO ŠD Mengeš-Trzin                4  27.0  36.0   0.0  0.28
              (1989)         0W7  =B35 0W22 0B34 1B43 1W46 0W25 =B40 1W41
 39. Konjar Franc                     1543 SLO                              3.5  33.5  42.5   0.0  1.70
              (1951)         1W13 0B41 1W26 =W10 0B30 1B25 0W18 0B21 0W23
 40. Mazzini Matjaž           IV      1776 SLO                              3.5  29.5  36.5   0.0 -2.48
              (1970)         0B9  1W43 0B10 0B42 1W29 0W23 0B37 =W38 1W49
 41. Porenta Darko                    1833 SLO                                3  32.0  41.0   0.0 -2.28
              (1963)         0B5  1W39 0B18 1W46 0W12 1B37 0B23 0W22 0B38
 42. Likar Miran             III      1512 SLO ŠK Kolektor Idrija             3  27.5  33.5   0.0  0.09
              (1953)         0W25 0B20 1B49 1W40 0W16 0B27 0B36 0W47 1B45
 43. Pucihar Samo                     1000 SLO                                3  26.0  30.5   0.0  1.79
              (2002)         0W26 0B40 1W29 0B31 0W38 1B50 1W48 0W32 0B36
 44. Persoglia Silvij        III      1594 SLO ŠK Kolektor Idrija             3  25.5  31.0   0.0 -0.90
              (1955)         0W12 0B13 1W48 0B28 0W27 0B35 1B49 1W50 0W31
 45. Kankelj Smiljan                  1401 SLO                                3  24.5  30.0   0.0 -0.17
              (1967)         0B30 1W49 0B35 1B47 0W28 0W33 0B29 1B48 0W42
 46. Furlan Petja                     1000 SLO                                3  24.0  30.0   0.0  1.84
              (2001)         0B10 0W36 1W34 0B41 0W37 0B38 1W50 1B49 0W33
 47. Demšar Simon                     1524 SLO                                3  23.0  28.0   0.0 -0.78
              (1991)         0B19 0W33 1B50 0W45 0B36 1W49 0B32 1B42 0W35
 48. Hostnik Tadej                    1000 SLO                                2  23.0  28.0   0.0  0.42
              (2000)         0W21 0B27 0B44 1W49 0W34 0B29 0B43 0W45 1B50
 49. Trček Marcel                     1034 SLO                                1  20.5  25.5   0.0 -0.78
              (2007)         0B17 0B45 0W42 0B48 1W50 0B47 0W44 0W46 0B40
 50. Trček Mark                       1300 SLO                                0  22.5  28.0   0.0 -4.07
              (2009)         0W28 0B37 0W47 0B29 0B49 0W43 0B46 0B44 0W48

Arbiter: Marjan Butala
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Marjan Butala
Škofja Loka,dvorana Trata, Slovenija, 2.3.2019, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 minut na igralca 
Datoteka: C:\turnir\POKPOLD19-1-Škofja loka\POKPOLD19-1-Škofja loka