Posamezno hitropotezno - Liga MB 2019

Datum: 19.02.2019 - 19.02.2019

Organizator: SOKOL d.o.o.

Sistem: švicar 12

Igralni čas: 5 min


Hitropotezno prvenstvo - Liga Mb 2019
                       Gostilna Tabor, Maribor, 19.2.2019

Koncno stanje
                        Tit  LRat                          Tocke Zmage Buch1 Soneb W-We
  1. Simič Dragan        FM 2241  ŠK Branik Maribor           9.5   0.5  83.5  70.0  1.76
         (1970)         1B16 1W22 1B6  1W5  =B2  =W7  =B4  1W3  1B13 1W10 0B8  1W11
  2. Zupe Miran          IM 2326  ŠK Branik Maribor           9.5   0.5  82.5  67.8  0.58
         (1960)         1B27 1W18 =B4  1W8  =W1  =B5  0W3  1B19 1W7  1B11 1W6  1W12
  3. Novak Ratko         MK 2357  ŠD Fram                     8.5   XXX  83.0  61.3 -0.77
         (1975)         1W30 1B15 =W7  0B26 1W20 1W10 1B2  0B1  1W5  1B6  0W4  1W8 
  4. Virtič Franc ml.    MK 2241  ŠK Branik Maribor             8   0.5  84.0  56.3  0.14
         (1963)         1W32 1B12 =W2  0B7  1W30 1B16 =W1  1B10 0W6  =B8  1B3  =W5 
  5. Žugaj Fjodor        MK 2266  ŠK Branik Maribor             8   XXX  81.5  53.3 -0.25
         (1974)         1W31 1B20 1W19 0B1  1W12 =W2  =B7  =W13 0B3  1W14 1B10 =B4 
  6. Šoštarič Denis      II 2131  ŠK Malečnik                   8   XXX  81.5  51.8  1.74
         (1988)         1W35 1B28 0W1  =B20 =W8  1B15 1W17 1B7  1B4  0W3  0B2  1B13
  7. Vukmirovič Dušan     I 2199  ŠD Fram                     7.5   XXX  84.5  53.0  0.43
         (1981)         1B14 1W10 =B3  1W4  1B26 =B1  =W5  0W6  0B2  1W13 0W11 1B15
  8. Mitrovič Boris      MK 2066  ŠD Fram                     7.5   XXX  80.5  51.3  1.80
         (1956)         1W23 1B11 =W17 0B2  =B6  1W26 0B13 1W16 1B27 =W4  1W1  0B3 
  9. Ribič Marjan         I 2114  ŠD Kamnica                  7.5   XXX  61.0  35.0 -1.74
         (1968)         0B21 +*39 0W26 1B28 1W35 =B30 0W19 0B15 1W24 1B34 1W27 1B14
 10. Žvarc Tomaž            1965  ŠD Kamnica                    7   2.0  80.0  44.0  2.58
         (1977)         1W33 0B7  1W11 1B17 1W19 0B3  1W12 0W4  1B18 0B1  0W5  1B20
 11. Vekič Vojislav      II 1855  ŠD Laporje                    7   1.0  76.5  36.5  2.66
         (1952)         +*40 0W8  0B10 0W14 1B29 1B35 1W20 1B12 1W19 0W2  1B7  0B1 
 12. Kodrič Vladimir     MK 1970  ŠK Loška dolina               7   0.0  75.0  40.0  1.56
         (1956)         1B36 0W4  1B21 1W13 0B5  1W14 0B10 0W11 1B26 1W30 1W20 0B2 
 13. Hevir Vladimir       I 2090  ŠD Fram                     6.5   XXX  73.0  38.0 -0.91
         (1963)         0W28 1B35 1W32 0B12 1W23 1B36 1W8  =B5  0W1  0B7  1B16 0W6 
 14. Makaj Nikola           1888                              6.5   XXX  72.0  37.3  2.46
         (1985)         0W7  1B37 0W20 1B11 =W17 0B12 1B22 1W26 1W15 0B5  1B19 0W9 
 15. Kolar Branko         I 2038  ŠD Fram                     6.5   XXX  71.5  35.3 -0.31
         (1959)         1B38 0W3  =B16 =W22 1B34 0W6  =B21 1W9  0B14 1W31 1B18 0W7 
 16. Katalenič Mirko        1927  ŠK Gambit Maribor           6.5   XXX  71.0  37.3  1.26
         (1958)         0W1  1B25 =W15 1B23 1W32 0W4  =B18 0B8  =W34 1B17 0W13 1B30
 17. Šardi Darko          I 2085  ŠD Fram                     6.5   XXX  69.5  37.5 -1.68
         (1969)         =B24 1W29 =B8  0W10 =B14 1W22 0B6  0W21 1B32 0W16 1B26 1W27
 18. Habjanič Avgust     MK 2026  ŠK Gambit Maribor           6.5   XXX  65.5  33.5 -1.34
         (1950)         1W25 0B2  1W28 0B30 1W38 =B19 =W16 1B34 0W10 =B27 0W15 1B23
 19. Virtič Samo          I 2047  ŠK Gambit Maribor             6   XXX  74.0  29.8 -1.46
         (1966)         +*39 1W21 0B5  1W34 0B10 =W18 1B9  0W2  0B11 1B28 0W14 =W22
 20. Kirbiš Milan        MK 2017  ŠK Gambit Maribor             6   XXX  72.5  33.8 -0.62
         (1956)         1B34 0W5  1B14 =W6  0B3  =W27 0B11 1W32 1B31 1W21 0B12 0W10
 21. Mejal Davorin        I 1851  ŠD Fram                       6   XXX  67.5  37.0  1.62
         (1958)         1W9  0B19 0W12 =B31 =W28 1B23 =W15 1B17 =W30 0B20 =B22 =W24
 22. Habjanič David       I 1988  ŠK Gambit Maribor             6   XXX  66.0  29.3 -1.77
         (1975)         1W37 0B1  0W23 =B15 1W25 0B17 0W14 =B24 1W38 1B29 =W21 =B19
 23. Kobale Jože            1763  ŠD Fram                       6   XXX  65.0  22.5  0.97
         (1948)         0B8  1W27 1B22 0W16 0B13 0W21 0B29 +*40 +*39 1W25 1B30 0W18
 24. Zvekič Hajrudin    III 1774  ŠK Branik Maribor             6   XXX  58.5  30.0  0.52
         (1954)         =W17 0B26 0B34 =W29 1B36 1W33 0B27 =W22 0B9  1W37 1W28 =B21
 25. Pleič Jure           I 1652  ŠK Malečnik                   6   XXX  56.5  22.5  1.00
         (1939)         0B18 0W16 =B27 1W36 0B22 =W29 0W31 1B37 +*40 0B23 1W34 1B33
 26. Prevolšek Miha      II 2062  ŠD Messer Slovenija Ruše    5.5   XXX  72.0  34.3 -1.47
         (1996)         =B29 1W24 1B9  1W3  0W7  0B8  0W30 0B14 0W12 1B35 0W17 1B31
 27. Ajster Darko       III 1958  ŠK Gambit Maribor           5.5   XXX  69.5  28.3 -0.68
         (1957)         0W2  0B23 =W25 1B37 1W31 =B20 1W24 1B30 0W8  =W18 0B9  0B17
 28. Jurišič Vladimir     I 1787  ŠK Malečnik                 5.5   XXX  63.5  26.8  1.05
         (1950)         1B13 0W6  0B18 0W9  =B21 =B31 =W35 1W36 1B29 0W19 0B24 1W38
 29. Filipovič Dragan       1721  ŠK Branik Maribor           5.5   XXX  59.5  23.8  0.74
         (1950)         =W26 0B17 0W31 =B24 0W11 =B25 1W23 1B35 0W28 0W22 +*40 1B34
 30. Flandija Zvonko     II 1961  ŠD Kamnica                    5   XXX  70.5  26.3 -1.03
         (1960)         0B3  1W38 1B33 1W18 0B4  =W9  1B26 0W27 =B21 0B12 0W23 0W16
 31. Mejal Jože          II 1947  ŠD Fram                       5   XXX  63.5  27.3 -2.04
         (1954)         0B5  0W34 1B29 =W21 0B27 =W28 1B25 1W33 0W20 0B15 1B32 0W26
 32. Vizovišek Slavko    II 1925  ŽŠK Maribor                   5   XXX  57.0  15.0 -2.46
         (1949)         0B4  1W36 0B13 1W38 0B16 0W34 1B33 0B20 0W17 +*39 0W31 1B37
 33. Kovačec Anton          1500                                5   0.0  52.0  10.0  0.96
         (1955)         0B10 +*40 0W30 0B35 1W37 0B24 0W32 0B31 1W36 +*40 1B38 0W25
 34. Dobaj Bojan            1605  ŠK Milan Majcen Sevnica     4.5   XXX  65.0  19.3  1.67
         (1967)         0W20 1B31 1W24 0B19 0W15 1B32 +*39 0W18 =B16 0W9  0B25 0W29
 35. Kukovec Darko       II 1883  ŠD Fram                     4.5   XXX  58.0  13.3 -2.73
         (1960)         0B6  0W13 1B38 1W33 0B9  0W11 =B28 0W29 1B37 0W26 0W36 +*40
 36. Krulič Goran           1512  ŠK Branik Maribor           4.5   XXX  52.5   8.8  0.26
         (1980)         0W12 0B32 1W37 0B25 0W24 0W13 +*40 0B28 0B33 =W38 1B35 +*39
 37. Stauber Rudi           1573  ŠK Branik Maribor             3   XXX  51.0   2.5 -1.75
         (1948)         0B22 0W14 0B36 0W27 0B33 +*40 1B38 0W25 0W35 0B24 +*39 0W32
 38. Simič Pušnik Vito      1664  ŠK Branik Maribor           2.5   XXX  51.5   2.3 -2.75
         (2006)         0W15 0B30 0W35 0B32 0B18 +*39 0W37 +*39 0B22 =B36 0W33 0B28
 


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Gostilna Tabor, Maribor, SLO, 19.2.2019, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 min   
Datoteka: C:/turnir/hp19pos/hp19pos