Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske 1819 - F12

Datum: 08.12.2018 - 08.12.2018

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 minut


                  Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske 1819 - F12
                                Kranj, 8.12.2018

Končno stanje
                          Tit  LRat                           Točke Buch1  Buch Zmage
  1. Zenjilovski Nik       IV 1706  OŠ Matije Čopa Kranj         6.5  28.0  30.0   0.0
              (2008)         1W21 1B11 =W6  1B12 1W2  1B4  1W3 
  2. Robič Žiga               1716  OŠ ATL Radovljica              6  28.5  32.0   0.0
              (2009)         1B14 1W10 1B4  1W3  0B1  1W7  1B8 
  3. Demšar Maks           IV 1742  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         5  28.0  31.5   0.0
              (2007)         1W13 1B9  1W7  0B2  1W8  1B12 0B1 
  4. Šlibar Miha           IV 1805  OŠ Matije Valjavca Preddv      5  28.0  31.0   0.0
              (2007)         1W18 1B8  0W2  1B6  1W16 0W1  1B7 
  5. Mezek Jaka               1574  OŠ Josipa Vandota              5  20.5  22.0   0.0
              (2007)         1W24 0B6  0W12 1B21 1W13 1B17 1W9 
  6. Šlibar Luka           IV 1776  OŠ Matije Valjavca Preddv    4.5  27.0  30.0   0.0
              (2007)         1B17 1W5  =B1  0W4  0B7  1W15 1B19
  7. Pristavec Jošt           1038  OŠ Josipa Vandota              4  28.0  31.0   0.0
              (2008)         1B16 1W15 0B3  1B9  1W6  0B2  0W4 
  8. Podpeskar Aljaž       IV 1595  OŠ Matije Valjavca Preddv      4  26.0  27.5   0.0
              (2007)         1B22 0W4  1B10 1W18 0B3  1B16 0W2 
  9. Jerala Maks              1568  OŠ ATL Radovljica              4  22.5  24.0   0.0
              (2009)         1B25 0W3  1B17 0W7  1B20 1W18 0B5 
 10. Remic Matej              1549  OŠ Šenčur                      4  22.5  24.0   0.0
              (2007)         1W20 0B2  0W8  1B23 =W12 =B13 1W16
 11. Lorbek Simon             1552  OŠ Šenčur                      4  22.0  24.5   0.0
              (2007)         1B26 0W1  0B14 1W15 0B17 1W20 1B18
 12. Nograšek Bor             1622  OŠ Orehek                    3.5  27.0  28.5   0.0
              (2008)         1B23 =W19 1B5  0W1  =B10 0W3  =B14
 13. Peterlin Tasev Mark      1526  OŠ Staneta Žagarja           3.5  22.0  23.5   0.0
              (2007)         0B3  1W22 0B16 1W19 0B5  =W10 1B21
 14. Ekar Luka                1497  OŠ Matije Valjavca Preddv    3.5  21.0  22.5   0.0
              (2007)         0W2  1B25 1W11 0W16 0B18 1B24 =W12
 15. Kristan Andrej           1437  OŠ Stražišče                 3.5  20.5  22.0   0.0
              (2008)         =B19 0B7  1W21 0B11 1W23 0B6  1W17
 16. Andonoski Lukas          1562  OŠ Simona Jenka Kranj          3  24.0  25.5   0.0
              (2008)         0W7  1B24 1W13 1B14 0B4  0W8  0B10
 17. Zupan Škrlj Gaber        1536  OŠ Simona Jenka Kranj          3  24.0  25.5   0.0
              (2007)         0W6  1B20 0W9  1B22 1W11 0W5  0B15
 18. Špiler Sergej            1538  OŠ ATL Radovljica              3  23.5  25.0   0.0
              (2009)         0B4  1W23 1B19 0B8  1W14 0B9  0W11
 19. Žerovec Adam             1605  OŠ Janeza Mencingerja Boh      3  19.5  21.0   0.0
              (2008)         =W15 =B12 0W18 0B13 1W22 1B25 0W6 
 20. Svetina Lovro            1000  OŠ Staneta Žagarja Kranj       3  18.5  20.0   0.0
              (2009)         0B10 0W17 +*26 1B24 0W9  0B11 1W22
 21. Avguštin Jernej          1472  OŠ Cvetka Golarja              2  23.0  25.0   0.0
              (2009)         0B1  1W26 0B15 0W5  0W25 1B23 0W13
 22. Jovanovič Marko          1426  OŠ Jakoba Aljaža               2  18.0  19.5   0.0
              (2008)         0W8  0B13 1W25 0W17 0B19 +*26 0B20
 23. Matjašič Tine            1450  OŠ Škofja Loka mesto           2  18.0  19.0   0.0
              (2009)         0W12 0B18 1W24 0W10 0B15 0W21 +*26
 24. Kušar Erazem             1384  OŠ Cvetka Golarja              2  18.0  19.0   0.0
              (2009)         0B5  0W16 0B23 0W20 +*26 0W14 1B25
 25. Klemenc Maks             1358  OŠ Matije Čopa Kranj           2  16.5  18.0   0.0
              (2009)         0W9  0W14 0B22 +*26 1B21 0W19 0W24
 26. Košir Tim                1000  OŠ Simona Jenka Kranj             ODSTOPIL
              (2009)         0W11 0B21 -*20 -*25 -*24 -*22 -*23

Arbiter: Blaž Kosmač
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Kranj, Slovenija, 8.12.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 minut 
Datoteka: C:\turnir\gp_oš_f12_1819\gp_oš_f12_1819