Medobčinsko prvenstvo OŠ MO Kranj F12 2018

Datum: 24.11.2018 - 24.11.2018

Organizator: ŠK Stary Mayr & Zavod za šport Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 min


                   Medobčinsko prvenstvo OŠ MO Kranj F12 2018
                               Kranj, 24.11.2018

Koncno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Šlibar Luka           IV 1048 1752 SLO OŠ Matije Valjavca Preddv      6  21.0  29.5   0.0  1.13
              (2007)         1W11 1B7  1W6  1B3  =W2  1W10 =B4 
  2. Zenjilovski Nik       IV      1708 SLO OŠ Matije Čopa               5.5  20.5  29.0   0.0  0.93
              (2008)         1W14 0B4  1W12 1B7  =B1  1W5  1W3 
  3. Demšar Maks           IV      1714 SLO OŠ Jakoba Aljaža             4.5  22.0  29.0   0.0  0.08
              (2007)         1B17 1W5  1B4  0W1  =B10 1W7  0B2 
  4. Peterlin Tasev Mark           1530 SLO OŠ Staneta Žagarja           4.5  20.0  27.0   0.0  1.29
              (2007)         1B16 1W2  0W3  0B10 1W8  1B11 =W1 
  5. Nograšek Bor                  1622 SLO ŠK Stari Mayr Kranj          4.5  19.0  25.5   0.0  0.32
              (2008)         1W8  0B3  1W16 =B6  1W11 0B2  1W10
  6. Remic Matej                   1549 SLO OŠ Šenčur                    4.5  17.5  26.0   0.0  0.69
              (2007)         1W15 1B10 0B1  =W5  0W7  1B12 1B13
  7. Podpeskar Aljaž       IV      1566 SLO OŠ Matije Valjavca Preddv      4  21.5  30.0   0.0  0.27
              (2007)         1B9  0W1  1B13 0W2  1B6  0B3  1W12
  8. Jovanovič Marko               1426 SLO                                4  15.5  21.0   0.0  0.61
              (2008)         0B5  1W17 0W11 1B15 0B4  1W14 +*18
  9. Kristan Andrej                1383 SLO                                4  13.5  18.5   0.0  0.40
              (2008)         0W7  0B14 1B17 1W13 0W12 +*18 1B11
 10. Smirnov Maksim                1629 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka         3.5  21.0  29.5   0.0 -0.40
              (2010)         1B12 0W6  1B14 1W4  =W3  0B1  0B5 
 11. Lorbeg Simon                  1500 SLO OŠ Šenčur                      3  19.0  28.0   0.0 -0.67
              (2007)         0B1  1W13 1B8  1W14 0B5  0W4  0W9 
 12. Podobnik Mark                 1434 SLO OŠ Šenčur                      3  18.5  25.0   0.0 -0.14
              (2007)         0W10 1B15 0B2  1W16 1B9  0W6  0B7 
 13. Gašperlin Miha                1040 SLO OŠ Staneta Žagarja             3  16.5  22.0   0.0  1.44
              (2009)         +*18 0B11 0W7  0B9  1W15 1B17 0W6 
 14. Ekar Luka                     1493 SLO OŠ Matije Valjavca Preddv      3  15.5  22.0   0.0 -1.20
              (2007)         0B2  1W9  0W10 0B11 +*18 0B8  1W16
 15. Klemenc Maks                  1379 SLO OŠ Matije Čopa                 3  12.5  18.0   0.0 -1.22
              (2009)         0B6  0W12 +*18 0W8  0B13 1W16 1B17
 16. Premru Martin                 1054 SLO OŠ Matije Valjavca Preddv    1.5  15.0  21.0   0.0 -0.04
              (2007)         0W4  +*18 0B5  0B12 =W17 0B15 0B14
 17. Svetina Lovro                 1500 SLO OŠ Staneta Žagarja           1.5  13.5  19.5   0.0 -3.49
              (2009)         0W3  0B8  0W9  +*18 =B16 0W13 0W15

Arbiter: Vid Gazvoda
WinSvicar verzija 3.00.04 
Kranj, SLO, 24.11.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min 
Datoteka: F:\ CHESS 2018\MP2018F12\MP2018F12