GT 2018 pospešeno - 7/10

Datum: 25.09.2018 - 25.09.2018

Organizator: Gostilna Tabor

Sponzor: Gostilna Tabor

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


GT 2018 pospešeno, 7/10
                       Maribor, Gostilna Tabor, 25.9.2018

Koncno stanje
                       Tit  LRat                         Tocke Zmage   RPZ Soneb W-We
  1. Flandija Zvonko       1949  ŠD Kamnica                   7   XXX  45.5  36.5  2.30
         (1960)         1B9  0W6  1B15 1W10 =B4  1W2  1B3  1W7  =B5 
  2. Cojhter Karl       MK 2054  ŽŠK Maribor                6.5   1.0  44.0  31.0  0.75
         (1944)         1W12 1B17 1B6  =W8  1W3  0B1  0W7  1B4  1B10
  3. Mitrovič Boris     MK 2107  ŠD Fram                    6.5   0.0  47.0  31.8  0.74
         (1956)         1W10 =B5  1B8  1W6  0B2  1W4  0W1  1B13 1B7 
  4. Ramšak Denis          1852  ŠD Kamnica                 5.5   0.5  48.0  22.5  2.30
         (1999)         1W13 =B10 =W5  1B7  =W1  0B3  1B8  0W2  +*18
  5. Ramšak Igor        MK 2050  ŠD Kamnica                 5.5   0.5  45.0  28.0 -0.75
         (1971)         1B14 =W3  =B4  0W11 1B9  =W8  1B10 =B6  =W1 
  6. Šardi Darko         I 2058  ŠD Fram                      5   1.5  46.5  24.3 -0.77
         (1969)         1W11 1B1  0W2  0B3  1W17 0B7  1B9  =W5  =B8 
  7. Števanec Lea      WFM 2055  ŠS TZ Prevodi Dvojka         5   XXX  44.0  22.0 -1.15
         (1976)         1B16 0W8  1B14 0W4  1B15 1W6  1B2  0B1  0W3 
  8. Špelec Darko       MK 1993  ŠK Branik Maribor            5   XXX  43.5  23.0 -0.32
         (1959)         1W15 1B7  0W3  =B2  1W11 =B5  0W4  =B12 =W6 
  9. Dobaj Bojan           1000  ŠK Milan Majcen Sevnica      5   XXX  36.0  14.0  3.36
         (1967)         0W1  0B11 +*18 1B12 0W5  1B16 0W6  1B17 1W13
 10. Vizovišek Slavko   II 1943  ŽŠK Maribor                4.5   XXX  43.0  17.3 -0.93
         (1949)         0B3  =W4  1W12 0B1  1W16 1B11 0W5  1B15 0W2 
 11. Gunšek Alfred      II 1734  ŠD Fram                      4   XXX  38.5  13.5  0.23
         (1942)         0B6  1W9  1W17 1B5  0B8  0W10 0B13 +*18 0W14
 12. Vidonja Vlado         1640  ŠD Pragersko-Gaj             4   XXX  36.0  11.3 -0.18
         (1953)         0B2  1W16 0B10 0W9  1B14 =W15 +*18 =W8  0B17
 13. Šoštarič Denis     IV 2059  ŠK Malečnik                  4   XXX  35.0  10.0 -3.51
         (1988)         0B4  0W14 1B16 0W15 +*18 1B17 1W11 0W3  0B9 
 14. Stauber Rudi          1604  ŠK Branik Maribor            4   2.0  33.0  11.0  0.73
         (1948)         0W5  1B13 0W7  0B17 0W12 +*18 0B15 1W16 1B11
 15. Krulič Goran          1465  ŠK Branik Maribor          3.5   XXX  38.0  10.0  1.32
         (1980)         0B8  +*18 0W1  1B13 0W7  =B12 1W14 0W10 0B16
 16. Filipovič Dragan      1709  ŠK Branik Maribor            3   1.0  33.0   6.5 -1.72
         (1950)         0W7  0B12 0W13 +*18 0B10 0W9  1W17 0B14 1W15
 17. Alatič Andrej     III 1831  ŠK Branik Maribor            3   0.0  37.0   8.0 -2.40
         (1949)         +*18 0W2  0B11 1W14 0B6  0W13 0B16 0W9  1W12


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Tabor, SLO, 25.9.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 8 min + 3 sek 
Datoteka: C:/turnir/18gt07p/18gt07p