Zaključek poletja v GT

Datum: 22.09.2018 - 22.09.2018

Organizator: Gostilna Tabor Maribor

Sponzor: Gostilna Tabor Maribor

Sistem: švicar 12

Igralni čas: 5 min


Zaključek poletja v GT
                       Maribor, Gostilna Tabor, 22.9.2018

Koncno stanje
                       Tit  LRat                      Tocke Zmage Buch1 Soneb W-We
  1. Kodrič Vladimir    MK 2027  ŠK Loška dolina         9.5   XXX  75.5  63.8  1.21
         (1956)         1B17 0W9  1B11 1W4  1B12 0W5  1W2  1B10 1W7  1B3  1B6  =W8 
  2. Števanec Lea      WFM 2055  ŠS TZ Prevodi Dvojka    8.5   XXX  76.5  56.0 -0.10
         (1976)         1B11 1W10 1B9  0W5  1B3  1W4  0B1  1B7  1W13 =W6  0B8  1B12
  3. Koman Jernej          2037  ŠK Paloma Sladki vrh      8   XXX  77.0  50.5 -0.26
         (1947)         0W6  1B14 1W8  1B13 0W2  0B7  1W11 1B9  1B4  0W1  1B5  1W10
  4. Špelec Darko       MK 1993  ŠK Branik Maribor       7.5   XXX  76.5  45.8 -0.40
         (1959)         =W8  1B12 1W7  0B1  1W10 0B2  1W13 1B5  0W3  1B9  0W11 1B16
  5. Flandija Zvonko       1949  ŠD Kamnica                7   1.0  76.0  46.0 -0.40
         (1960)         1B15 1W18 1B6  1B2  0W9  1B1  0W7  0W4  1B10 1B12 0W3  0W14
  6. Marinko Peter         1764  ŠD Šentjur                7   1.0  74.5  42.3  2.73
         (1996)         1B3  1W7  0W5  0B9  0W13 1B19 1W8  =B12 1W11 =B2  0W1  1B18
  7. Šardi Darko         I 2058  ŠD Fram                   7   1.0  74.0  38.0 -1.93
         (1969)         1W13 0B6  0B4  1W18 1B11 1W3  1B5  0W2  0B1  0B14 1W15 1W20
  8. Janžekovič Anton    I 1732  ŠS MDSS Maribor         6.5   XXX  71.0  35.5  1.37
         (1936)         =B4  1W16 0B3  0W10 =B14 1W18 0B6  1W20 =W9  =B17 1W2  =B1 
  9. Pev Ivo               1820                            6   XXX  74.0  35.3  0.86
         (1942)         1W20 1B1  0W2  1W6  1B5  =B13 0W10 0W3  =B8  0W4  0B17 1B19
 10. Šrimf Silvester    II 1923  ŠK Šmarje pri Jelšah      6   XXX  72.5  31.5 -1.19
         (1957)         1W14 0B2  =W17 1B8  0B4  1W16 1B9  0W1  0W5  1B15 =W19 0B3 
 11. Vekič Vojko        II 1800  ŠD Laporje                6   XXX  70.5  27.5 -0.07
         (1952)         0W2  1B20 0W1  1B19 0W7  1B12 0B3  1W18 0B6  1W16 1B4  0W15
 12.  Dominko Darko                                        6   XXX  68.5  26.3  4.62
         ( 0  )         =B16 0W4  1B15 1B17 0W1  0W11 1B20 =W6  1B19 0W5  1B14 0W2 
 13. Kobale Jože           1815  ŠD Fram                   6   XXX  65.5  27.8 -0.12
         (1948)         0B7  1W15 1B18 0W3  1B6  =W9  0B4  1W16 0B2  0W19 1B20 =W17
 14. Vidonja Vlado         1640  ŠD Pragersko-Gaj        5.5   XXX  62.0  27.3  2.63
         (1953)         0B10 0W3  1B20 0W16 =W8  0B15 1W19 1B17 0B18 1W7  0W12 1B5 
 15. Filipovič Dragan      1709  ŠK Branik Maribor         5   XXX  60.0  21.5  1.13
         (1950)         0W5  0B13 0W12 1W20 0B18 1W14 0B16 1B19 1W17 0W10 0B7  1B11
 16.  Selisek Leon                                       4.5   1.0  60.5  22.0  3.12
         ( 0  )         =W12 0B8  0W19 1B14 1W17 0B10 1W15 0B13 0W20 0B11 1B18 0W4 
 17. Gunšek Alfred      II 1734  ŠD Fram                 4.5   0.0  62.5  20.8  0.04
         (1942)         0W1  1B19 =B10 0W12 0B16 1W20 0B18 0W14 0B15 =W8  1W9  =B13
 18. Brglez Drago          1627                            4   XXX  62.5  18.5  0.64
         (1961)         1W19 0B5  0W13 0B7  1W15 0B8  1W17 0B11 1W14 0B20 0W16 0W6 
 19. Bajec Tomaž           1882  ŠK Branik Maribor       3.5   XXX  60.5  15.5 -4.26
         (1967)         0B18 0W17 1B16 0W11 1B20 0W6  0B14 0W15 0W12 1B13 =B10 0W9 
 20. Stauber Rudi          1604  ŠK Branik Maribor         2   XXX  61.0   8.5 -1.88
         (1948)         0B9  0W11 0W14 0B15 0W19 0B17 0W12 0B8  1B16 1W18 0W13 0B7 


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Tabor, SLO, 22.9.2018, 12 kol svicar