4. Mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma

Datum: 25.08.2018 - 25.08.2018

Organizator: ŠD Gornja Radgona

Sponzor: Pomurski sejem d.d.

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 10 min


4. MLADINSKI TURNIR ZA POKAL POMURSKEGA SEJMA
                           Gornja Radgona, 25.8.2018

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Žižek Rene            II 1301 1810 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  21.5  29.5   0.0  1.65
         (2004)         1W13 1B8  1W4  =B2  =W6  1B3  1W7 
  2. Javornik Nik             1322 1879 SLO ŽŠK Maribor              5.5  21.0  28.5   0.0  0.77
         (2007)         1B15 1W9  =B3  =W1  1B7  =W5  1B4 
  3. Drevenšek Doroteja       1277 1781 SLO ŽŠK Maribor                5  21.5  30.0   0.0  0.95
         (2005)         1W10 1B11 =W2  =B6  1W13 0W1  1B5 
  4. Drevenšek Gašper      IV 1211 1797 SLO ŽŠK Maribor              4.5  21.5  30.5   0.0  0.31
         (2008)         1B7  1W12 0B1  1W8  =B5  1W6  0W2 
  5. Hanc Nejc             II 1460 1888 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  21.5  29.5   0.0 -0.98
         (2003)         =W6  1B13 =W8  1B10 =W4  =B2  0W3 
  6. Lenček-Kranjec Joži      1252 1678 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  21.5  29.0   0.0  1.34
         (2004)         =B5  1W15 1B9  =W3  =B1  0B4  =W8 
  7. Javornik Lina                 1540 SLO ŽŠK Maribor                4  20.0  27.0   0.0  1.16
         (2009)         0W4  1B14 1W16 1B11 0W2  1W9  0B1 
  8. Lenček Kranjec Dani      1217 1769 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  17.5  24.5   0.0 -0.49
         (2004)         1B17 0W1  =B5  0B4  1W16 1W10 =B6 
  9. Želj Lan                      1760 SLO Celjski ŠK                 4  16.0  22.5   0.0 -1.49
         (2010)         1W14 0B2  0W6  1B16 1W12 0B7  +*18
 10. Cigut Matjaž                  1536 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  15.5  21.5   0.0  0.89
         (2005)         0B3  1W17 1B15 0W5  1W11 0B8  1B14
 11. Grobelšek Šjama               1679 SLO ŽŠK Maribor                4  15.0  21.0   0.0 -0.89
         (2009)         1B16 0W3  1B12 0W7  0B10 1W15 1B13
 12. Žlebic Eva                    1000 SLO                          3.5  13.5  19.0   0.0  0.76
         (2009)         +*18 0B4  0W11 1W17 0B9  =W14 1B16
 13. Hovnik Husar Maša             1553 SLO ŠD Gornja Radgona          3  17.5  24.5   0.0 -0.68
         (2005)         0B1  0W5  1B17 1W14 0B3  +*18 0W11
 14. Mohar Tian                    1000 SLO                          2.5  15.0  20.5   0.0  0.60
         (2009)         0B9  0W7  +*18 0B13 1W15 =B12 0W10
 15. Hovnik Husar Miša     IV      1576 SLO ŠD Gornja Radgona          2  15.5  22.0   0.0 -2.26
         (2009)         0W2  0B6  0W10 +*18 0B14 0B11 1W17
 16. Štrakl Gašper                 1000 SLO ŠD Gornja Radgona        1.5  17.0  22.5   0.0 -0.82
         (2009)         0W11 +*18 0B7  0W9  0B8  =B17 0W12
 17. Huber Anej                    1000 SLO                          1.5  12.5  17.5   0.0 -0.82
         (2009)         0W8  0B10 0W13 0B12 +*18 =W16 0B15


Arbiter: Jurij Ojsteršek
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: Jurij Ojstersek
Gornja Radgona, Slovenija, 25.8.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 7min +3s/potezo