Poletje v GT

Datum: 25.08.2018 - 25.08.2018

Organizator: Gostilna Tabor

Sponzor: Gostilna Tabor

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


Poletje v GT 2018
                               Maribor, 25.8.2018

Koncno stanje
                            Tit  LRat                           Tocke Zmage Buch1 Soneb W-We
  1. Špacapan Simon          MK 2086  ŠK Impol Slovenska Bistri    7.5   0.5  44.5  37.3  1.92
         (1978)         1B19 1W8  =B2  1W6  0B3  1W4  1B5  1W10 1W7 
  2. Korže Danilo             I 2063  ŠD Fram                      7.5   0.5  41.5  31.8  1.91
         (1965)         1W20 1B22 =W1  1B11 1W5  0B3  1W7  1B4  1W12
  3. Šoštarič Denis          IV 2186  ŠK Malečnik                    7   XXX  44.5  37.5  0.24
         (1988)         1W4  0B5  1W20 1B9  1W1  1W2  0B10 1W6  1B13
  4. Šrimf Silvester         II 1866  ŠK Šmarje pri Jelšah         5.5   XXX  46.0  25.8  2.86
         (1957)         0B3  1W17 =B10 1W8  1B6  0B1  1W12 0W2  1B5 
  5. Cojhter Karl            MK 2005  ŽŠK Maribor                    5   XXX  47.0  25.5  0.49
         (1944)         1B16 1W3  0B6  1W13 0B2  1W8  0W1  1B9  0W4 
  6. Števanec Lea           WFM 2099  ŠS TZ Prevodi Dvojka           5   XXX  44.0  22.5 -1.08
         (1976)         1W14 1B9  1W5  0B1  0W4  0B7  1W11 0B3  1W18
  7. Kontler Saša            II 1856  ŠK Malečnik                    5   XXX  43.5  23.0  2.09
         (1955)         1W12 =B11 0W9  =B18 1W14 1W6  0B2  1W8  0B1 
  8. Kolar Branko             I 2057  ŠD Fram                        5   XXX  40.0  18.0 -1.52
         (1959)         1W18 0B1  1W22 0B4  1W9  0B5  1W15 0B7  1B10
  9. Šardi Darko              I 1975  ŠD Fram                        5   1.0  39.0  18.5 -0.06
         (1969)         1B21 0W6  1B7  0W3  0B8  1W13 1B19 0W5  1B16
 10. Milinkovič Nebojša      MK 1973  ŠD Pragersko-Gaj             4.5   XXX  42.5  22.8 -0.32
         (1937)         0W22 1B15 =W4  1B14 =W12 =B11 1W3  0B1  0W8 
 11. Špelec Darko            MK 2060  ŠK Branik Maribor            4.5   XXX  39.0  17.5 -1.51
         (1959)         1B17 =W7  =B13 0W2  1B15 =W10 0B6  0B12 1W20
 12. Hevir Vladimir           I 2114  ŠD Fram                      4.5   XXX  39.0  15.8 -2.40
         (1963)         0B7  0W13 1B21 1W16 =B10 1W18 0B4  1W11 0B2 
 13. Bajec Tomaž                1987  ŠK Branik Maribor            4.5   XXX  38.0  16.5 -0.86
         (1967)         =W15 1B12 =W11 0B5  =W18 0B9  1B21 1W14 0W3 
 14. Stauber-Štebih Matija  III 1834  ŽŠK Maribor                  4.5   XXX  32.5  12.5 -0.24
         (1984)         0B6  =W16 1B19 0W10 0B7  1W20 1B18 0B13 1W22
 15. Vidonja Vlado              1592  ŠD Pragersko-Gaj               4   1.5  32.5  13.3  1.87
         (1953)         =B13 0W10 =B16 1B20 0W11 1W17 0B8  =W19 =B21
 16. Stauber Rudi               1665  ŠK Branik Maribor              4   1.5  32.0  10.8  0.57
         (1948)         0W5  =B14 =W15 0B12 1W21 0W19 1B17 1B22 0W9 
 17. Filipovič Dragan           1691  ŠK Branik Maribor              4   0.0  29.0   8.5 -0.29
         (1950)         0W11 0B4  0W18 1B21 1W22 0B15 0W16 1B20 1B19
 18. Gselman Mirko           MK 1675  ŠK Malečnik                  3.5   0.5  36.0  12.0  1.10
         (1941)         0B8  =W19 1B17 =W7  =B13 0B12 0W14 1W21 0B6 
 19. Janžekovič Anton         I 1797  ŠS MDSS Maribor              3.5   0.5  35.0  10.0 -1.56
         (1936)         0W1  =B18 0W14 1B22 =W20 1B16 0W9  =B15 0W17
 20. Gunšek Alfred           II 1779  ŠD Fram                      2.5   XXX  36.5   4.3 -1.80
         (1942)         0B2  1W21 0B3  0W15 =B19 0B14 1W22 0W17 0B11
 21. Krulič Goran               1566  ŠK Branik Maribor            1.5   XXX  32.0   3.0 -1.15
         (1980)         0W9  0B20 0W12 0W17 0B16 1B22 0W13 0B18 =W15
 22. Mačukat Drago              1435  ŽŠK Maribor                    1   XXX  35.5   4.5 -0.26
         (1951)         1B10 0W2  0B8  0W19 0B17 0W21 0B20 0W16 0B14


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SLO, 25.8.2018, 9 kol svicar