Hitropotezni turnir LENT 2018

Datum: 30.06.2018 - 30.06.2018

Organizator: Gostilna Tabor

Sponzor: AMZS, Večer, Podravka, Telekom

Sistem: švicar 14

Igralni čas: 5 min


Hitropotezni turnir LENT 2018
                      Maribor, Gostilna Taborka, 30.6.2018

Koncno stanje
                         Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Špelec Darko         MK 2076  ŠK Branik Maribor             10  99.5 115.5   0.0  1.78
         (1959)         =W28 0B13 1W35 1B17 1W3  1B9  1W21 =B4  =W16 1B2  1W10 =W8  =B6 
                             =B7 
  2. Mitrovič Boris       MK 2143  ŠD Fram                       10  97.5 112.5   0.0  0.25
         (1956)         1W26 1B9  =W7  0B6  1W37 0W11 1B22 1B27 =W5  0W1  1B12 1B16 1W4 
                             1B13
  3. Šahinovič Fikret      I 2018  ŠK Črna                       10  90.5 105.0   0.0  1.32
         (1956)         1W23 0B15 0W37 1B39 0B1  1W29 1B25 1W30 1B12 1W5  0W4  1B21 1W10
                             1B6 
  4. Ramšak Igor          MK 2017  ŠD Kamnica                   9.5 101.5 116.0   0.0  2.18
         (1971)         1B39 1W22 1B14 1W5  1B7  1W10 1B11 =W1  0B21 0W16 1B3  0W6  0B2 
                             1W12
  5. Kolar Branko          I 2103  ŠD Fram                      9.5  97.0 113.0   0.0  0.35
         (1959)         1W17 1B30 1W15 0B4  1W13 0B21 =W27 1W11 =B2  0B3  =W7  1W22 1B8 
                             1B10
  6. Žugaj Fjodor         MK 2271  ŠK Branik Maribor            9.5  96.0 111.5   0.0 -1.90
         (1974)         1W36 0B7  1W26 1W2  0B10 1W30 0B8  1B33 1W11 1W21 1B16 1B4  =W1 
                             0W3 
  7. Kodrič Vladimir      MK 1964  ŠK Loška dolina                9 101.5 118.0   0.0  2.33
         (1956)         1B12 1W6  =B2  1W10 0W4  0B16 1W9  =B17 0B8  1W22 =B5  1W25 1B14
                             =W1 
  8. Špacapan Simon       MK 2074  ŠK Impol Slovenska Bistri    8.5  95.5 111.5   0.0 -0.27
         (1978)         1B31 0W14 1W32 1B18 0W21 1B15 1W6  0B16 1W7  0B10 1W11 =B1  0W5 
                             1B20
  9. Velec Jože            I 1962  ŠD Fram                      8.5  89.0 105.0   0.0 -0.21
         (1956)         1B29 0W2  1B12 1W19 =B27 0W1  0B7  0W22 1B32 1W20 0B25 1W26 1W28
                             1B16
 10. Ferk Peter           II 1965  ŠD Fužinar ŠK Hapro            8 101.0 117.0   0.0  1.80
         (1974)         1W20 1B32 1W21 0B7  1W6  0B4  0W16 1B13 1W17 1W8  0B1  1W18 0B3 
                             0W5 
 11. Dominko Darko        II 1953  ŠD Ptuj                        8  95.0 110.0   0.0  1.38
         (1975)         1W37 0B21 1W23 1B15 1W16 1B2  0W4  0B5  0B6  1W24 0B8  0W14 1W31
                             1B18
 12. Ramšak Denis            1725  ŠD Kamnica                     8  95.0 108.5   0.0  5.10
         (1999)         0W7  1B36 0W9  1B40 1W18 1B26 1W13 0B21 0W3  1B14 0W2  1B15 1W16
                             0B4 
 13. Šardi Darko           I 2083  ŠD Fram                        8  92.0 108.0   0.0 -1.80
         (1969)         0B32 1W1  1B24 1W22 0B5  1W14 0B12 0W10 =B18 =W30 1B29 1W17 1B21
                             0W2 
 14. Zvekič Hajrudin     III 1858  ŠK Branik Maribor              8  86.5 101.0   0.0  1.08
         (1954)         1W34 1B8  0W4  0B21 1W23 0B13 0W33 1B37 1B31 0W12 1B30 1B11 0W7 
                             1W22
 15. Senica Marjan        II 1917  brez kluba                     8  85.0  98.0   0.0 -0.05
         (1953)         1B41 1W3  0B5  0W11 1B29 0W8  0B17 0W32 1B39 1W31 1B24 0W12 1B26
                             1W21
 16. Cojhter Karl         MK 2145  ŽŠK Maribor                  7.5 100.0 116.0   0.0 -2.40
         (1944)         1B24 =W27 =B19 1W30 0B11 1W7  1B10 1W8  =B1  1B4  0W6  0W2  0B12
                             0W9 
 17. Alatič Andrej       III 1786  ŠK Branik Maribor            7.5  91.0 106.0   0.0  1.80
         (1949)         0B5  =W33 1B20 0W1  1B38 1B19 1W15 =W7  0B10 0W18 1B27 0B13 =W23
                             1B28
 18. Krnjovšek Zlatko     II 1944                               7.5  87.0 100.5   0.0 -0.84
         (1950)         =B19 1W38 =B27 0W8  0B12 =W23 1W31 1B26 =W13 1B17 1W21 0B10 =B22
                             0W11
 19. Gunšek Alfred        II 1686  ŠD Fram                      7.5  79.5  89.0   0.0  2.31
         (1942)         =W18 1B28 =W16 0B9  =B22 0W17 0B24 0W20 0B38 1W42 1B35 1W36 1B32
                             1W25
 20. Selišek Leon        III 1725  ŠD Ptuj                      7.5  79.0  90.5   0.0  2.03
         (1966)         0B10 =B40 0W17 0B36 1W41 1B28 0W26 1B19 1W23 0B9  1W37 1W24 1B25
                             0W8 
 21. Števanec Lea        WFM 2125  ŠS TZ Prevodi Dvojka           7 102.5 119.0   0.0 -2.40
         (1976)         1B25 1W11 0B10 1W14 1B8  1W5  0B1  1W12 1W4  0B6  0B18 0W3  0W13
                             0B15
 22. Šalamon Ivan         II 1848  ŠD Messer Slovenija Ruše       7  92.5 107.5   0.0  0.49
         (1944)         1W35 0B4  1W34 0B13 =W19 1B37 0W2  1B9  1W27 0B7  1W28 0B5  =W18
                             0B14
 23. Pev Ivo                 1763                                 7  78.0  91.0   0.0  0.76
         (1942)         0B3  1W41 0B11 1W24 0B14 =B18 =W37 0W25 0B20 1W40 1B38 1W32 =B17
                             =W27
 24. Bruči Hamdi             1831                                 7  77.5  86.5   0.0 -0.82
         (1959)         0W16 1B42 0W13 0B23 0W39 1B35 1W19 1B34 1W33 0B11 0W15 0B20 1B40
                             1W31
 25. Drevenšek Doroteja  WII 1786  ŽŠK Maribor                  6.5  83.5  98.5   0.0 -0.27
         (2005)         0W21 0B37 1W28 0B33 1W35 1B34 0W3  1B23 =B30 1W27 1W9  0B7  0W20
                             0B19
 26. Janžekovič Anton      I 1799  ŠS MDSS Maribor              6.5  83.0  96.5   0.0 -0.10
         (1936)         0B2  1W29 0B6  =W38 1B40 0W12 1B20 0W18 0B28 1W39 1W36 0B9  0W15
                             1B34
 27. Zajšek Franc          I 1964  ŽŠK Maribor                  6.5  81.5  92.5   0.0 -1.86
         (1949)         1W42 =B16 =W18 =B37 =W9  1B31 =B5  0W2  0B22 0B25 0W17 =W40 1B30
                             =B23
 28. Jazbinšek Vera       WI 1772  ŠD Šentjur                   6.5  78.0  89.0   0.0 -0.09
         (1957)         =B1  0W19 0B25 0W29 1B42 0W20 1B40 1B38 1W26 1W32 0B22 1W30 0B9 
                             0W17
 29. Drevenšek Miran      II 1705  ŽŠK Maribor                  6.5  75.5  88.5   0.0  0.58
         (1978)         0W9  0B26 1W36 1B28 0W15 0B3  0W38 1B41 1W34 1B33 0W13 0B31 =W39
                             1B37
 30. Vizovišek Slavko     II 1918  ŽŠK Maribor                    6  85.5 100.5   0.0 -1.84
         (1949)         1W33 0W5  1B38 0B16 1W34 0B6  1W36 0B3  =W25 =B13 0W14 0B28 0W27
                             1B35
 31. Kobale Jože             1770  ŠD Fram                        6  78.0  87.5   0.0 -0.73
         (1948)         0W8  0B34 1W42 1B35 1W33 0W27 0B18 1B36 0W14 0B15 1W41 1W29 0B11
                             0B24
 32. Šeško Marijan         I 1781  ŠD Messer Slovenija Ruše       6  77.5  87.0   0.0 -0.56
         (1946)         1W13 0W10 0B8  0B34 0W36 1B42 1W41 1B15 0W9  0B28 1W33 0B23 0W19
                             1B40
 33. Vidonja Vlado           1613  ŠD Pragersko-Gaj               6  72.5  83.0   0.0  1.71
         (1953)         0B30 =B17 =W40 1W25 0B31 1W38 1B14 0W6  0B24 0W29 0B32 1W42 0B34
                             1B39
 34. Dobaj Bojan             1500                                 6  71.0  80.0   0.0  3.04
         (1967)         0B14 1W31 0B22 1W32 0B30 0W25 1B39 0W24 0B29 0W35 1B42 1B41 1W33
                             0W26
 35. Mithans Frenk           1500                                 6  67.5  78.5   0.0  3.23
         (1947)         0B22 1W39 0B1  0W31 0B25 0W24 1W42 0B40 1W41 1B34 0W19 1B37 1B36
                             0W30
 36. Vekič Vojislav       II 1846  ŠD Laporje                   5.5  74.5  87.0   0.0 -3.41
         (1952)         0B6  0W12 0B29 1W20 1B32 1W39 0B30 0W31 1B37 =W38 0B26 0B19 0W35
                             1B41
 37. Ciglarič Anton          1692                                 5  81.5  92.5   0.0 -0.02
         (1940)         0B11 1W25 1B3  =W27 0B2  0W22 =B23 0W14 0W36 1B41 0B20 0W35 1B42
                             0W29
 38. Koruza Dušan            1500                                 5  70.0  78.5   0.0  2.29
         (1959)         1W40 0B18 0W30 =B26 0W17 0B33 1B29 0W28 1W19 =B36 0W23 0B39 0W41
                             1W42
 39. Kužner Ciril         II 1762  ŠD Ptuj                      4.5  72.5  83.5   0.0 -2.86
         (1956)         0W4  0B35 1W41 0W3  1B24 0B36 0W34 1B42 0W15 0B26 0B40 1W38 =B29
                             0W33
 40. Drevenšek Gašper     II 1853  ŽŠK Maribor                  3.5  71.5  80.5   0.0 -5.87
         (2008)         0B38 =W20 =B33 0W12 0W26 0B41 0W28 1W35 0B42 0B23 1W39 =B27 0W24
                             0W32
 41. Krulič Goran            1564  ŠK Branik Maribor              3  68.5  77.5   0.0 -1.38
         (1980)         0W15 0B23 0B39 1W42 0B20 1W40 0B32 0W29 0B35 0W37 0B31 0W34 1B38
                             0W36
 42. Ristič Slavko         I 1707  brez kluba                     1  68.0  78.5   0.0 -6.13
         (1935)         0B27 0W24 0B31 0B41 0W28 0W32 0B35 0W39 1W40 0B19 0W34 0B33 0W37
                             0B38


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Taborka, SLO, 30.6.2018, 14 kol svicar