GT 2018 pospešeno - 5/10

Datum: 12.06.2018 - 12.06.2018

Organizator: Gostilna Tabor Maribor

Sponzor: Gostilna Tabor Maribor

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min + 5s


GT 2018 pospešeno - 5/10
                      Maribor, Gostilna Taborka, 12.6.2018

Koncno stanje
                        Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Simič Dragan        FM 2179  ŠK Branik Maribor              8  37.5  48.0   0.0  1.74
         (1970)         =W4  1B12 1W11 1B6  1W3  1B5  1W2  1B16 =W7 
  2. Šardi Darko          I 2083  ŠD Fram                      6.5  36.5  48.5   0.0  1.32
         (1969)         1W17 1B13 1W6  0B3  =W4  1B14 0B1  1W5  1B10
  3. Kolar Branko         I 2103  ŠD Fram                        6  37.0  48.5   0.0  0.48
         (1959)         1B19 1W7  1B14 1W2  0B1  1W4  0W5  0B6  1W15
  4. Vizovišek Slavko    II 1918  ŽŠK Maribor                    6  36.0  48.0   0.0  2.62
         (1949)         =B1  =W15 1B12 1W7  =B2  0B3  =W10 1B14 1W6 
  5. Mitrovič Boris      MK 2143  ŠD Fram                        6  35.0  47.0   0.0  0.09
         (1956)         1W16 0B6  1W17 1B13 1W14 0W1  1B3  0B2  1W11
  6. Kirbiš Milan        MK 2064  ŠK Gambit Maribor            5.5  38.5  46.5   0.0  0.12
         (1956)         1B22 1W5  0B2  0W1  1B8  =W7  1B15 1W3  0B4 
  7. Špacapan Simon      MK 2074  ŠK Impol Slovenska Bistri      5  35.0  45.5   0.0 -0.53
         (1978)         1W20 0B3  1W16 0B4  1W10 =B6  0W11 1W12 =B1 
  8. Sitar Andrej        II 1748  ŠK Malečnik                    5  27.0  32.5   0.0  1.48
         (1970)         0W10 0B21 1W22 1B20 0W6  1B9  0W14 1B17 1W16
  9. Pleič Jure           I 1734  ŠK Malečnik                    5  25.5  30.5   0.0  0.91
         (1939)         0W12 1B20 0W13 0B16 1B18 0W8  1W21 1B22 1W14
 10. Špelec Darko        MK 2076  ŠK Branik Maribor            4.5  33.0  43.0   0.0 -1.38
         (1959)         1B8  0W14 =B15 1W19 0B7  1W13 =B4  =B11 0W2 
 11. Cojhter Karl        MK 2145  ŽŠK Maribor                  4.5  32.0  43.0   1.0 -1.97
         (1944)         =B15 =W19 0B1  1W21 0B13 1W12 1B7  =W10 0B5 
 12. Gunšek Alfred       II 1686  ŠD Fram                      4.5  32.0  43.0   0.0  2.05
         (1942)         1B9  0W1  0W4  =B17 1W16 0B11 1W18 0B7  1B19
 13. Bajec Tomaž            1949  ŠK Branik Maribor            4.5  31.0  40.0   0.0 -0.31
         (1967)         1B18 0W2  1B9  0W5  1W11 0B10 0W16 =B15 1W20
 14. Flandija Zvonko        1985  ŠD Kamnica                     4  36.5  46.0   0.0 -1.11
         (1960)         1W21 1B10 0W3  1B15 0B5  0W2  1B8  0W4  0B9 
 15. Zvekič Hajrudin    III 1858  ŠK Branik Maribor              4  33.0  42.5   0.0  0.86
         (1954)         =W11 =B4  =W10 0W14 1B19 1B17 0W6  =W13 0B3 
 16. Bruči Hamdi            1831                                 4  32.5  40.5   0.0 -0.03
         (1959)         0B5  1W22 0B7  1W9  0B12 1W20 1B13 0W1  0B8 
 17. Alatič Andrej      III 1786  ŠK Branik Maribor              4  29.0  35.5   0.0 -0.38
         (1949)         0B2  1W18 0B5  =W12 1B21 0W15 =B20 0W8  1B22
 18. Stauber Rudi           1654  ŠK Branik Maribor              4  24.5  29.5   0.0 -0.47
         (1948)         0W13 0B17 0W20 1B22 0W9  1W19 0B12 +*21 +*21
 19. Rozman Roman           1796  ŠD Pragersko-Gaj             3.5  26.0  32.0   0.0 -0.54
         (1963)         0W3  =B11 1W21 0B10 0W15 0B18 1W22 1B20 0W12
 20. Filipovič Dragan       1743  ŠK Branik Maribor            2.5  29.0  34.0   0.0 -1.31
         (1950)         0B7  0W9  1B18 0W8  1B22 0B16 =W17 0W19 0B13
 21. Gselman Mirko       MK 1678  ŠK Malečnik                    2  27.5  32.5   0.0 -0.22
         (1941)         0B14 1W8  0B19 0B11 0W17 1W22 0B9  -*18 -*18
 22. Simič Pušnik Vito      1686  ŠK Branik Maribor              0  27.5  35.5   0.0 -3.42
         (2006)         0W6  0B16 0B8  0W18 0W20 0B21 0B19 0W9  0W17


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Taborka, SLO, 12.6.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 5 sek 
Datoteka: C:/turnir/18gt5po/18gt5po