Šahovski turnir v poočastitev makedonskega kulturnega praznika

Datum: 23.05.2018 - 23.05.2018

Organizator: ŠK Stari Mayr Kranj

Sistem: švicar 9

Igralni čas: 10 min


Šahovski turnir v poočastitev makedonskega kulturnega praznika
                                Kranj, 23.5.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch W-We
  1. Zorko Dušan          MK 2221 2305 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      7.5  38.0  48.5  0.22
         (1966)         =W11 1B4  1W16 1B7  1B2  0W5  1W3  1B6  1B10
  2. Djurič Petar         MK 2225 2247 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         7  38.5  50.0  0.26
         (1985)         1W6  1B15 1W7  1B3  0W1  1B4  0W5  1B8  1W12
  3. Vojinov Danijel      II 1974 2257 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       6.5  37.0  48.0 -0.26
         (1984)         1B14 1W18 1B10 0W2  =B5  1W7  0B1  1W15 1B4 
  4. Korač Zejnil         II      1899 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         6  36.0  45.5  2.38
         (1960)         1B22 0W1  1B17 1W6  1B16 0W2  1B10 1B5  0W3 
  5. Bulatovič Milorad    MK 1934 2131 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       5.5  39.5  51.5 -0.28
         (1953)         1B13 0W7  1W11 1B12 =W3  1B1  1B2  0W4  0W6 
  6. Zupan Gorazd            1641 1879 SLO                           5.5  37.5  49.0  2.35
         (1991)         0B2  1W9  1W15 0B4  1B8  =W10 1B12 0W1  1B5 
  7. Ristov Tase           I 1845 1904 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       5.5  35.5  45.0  1.74
         (1950)         1W20 1B5  0B2  0W1  1W17 0B3  =W13 1B11 1W15
  8. Logar Metod          MK 1966 2076 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka        5  30.0  39.0 -1.68
         (1960)         =W16 0B11 =W13 1B15 0W6  1B14 1W17 0W2  1B22
  9. Debeljak Lovro               1571 SLO                             5  24.5  32.0  2.49
         (1942)         0W15 0B6  1W21 1W14 0B10 0B17 1B19 1W20 1B16
 10. Jeraj Zlatko         MK 2037 2064 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    4.5  36.5  47.5 -1.44
         (1957)         1B17 1W12 0W3  0B11 1W9  =B6  0W4  1B13 0W1 
 11. Homan Alojz           I 1975 1893 SLO ŠD Kranj                  4.5  32.5  42.5  0.82
         (1951)         =B1  1W8  0B5  1W10 0B12 1W16 0B15 0W7  1W19
 12. Medved Alfonz         I 1966 1895 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       4.5  30.5  39.5  0.28
         (1934)         1W21 0B10 1B18 0W5  1W11 =B13 0W6  1B19 0B2 
 13. Muri Emil            MK 1839 1840 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      4.5  27.5  35.0  0.37
         (1953)         0W5  =B20 =B8  =W18 1B19 =W12 =B7  0W10 1W21
 14. Gazvoda Vid           I      1886 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       4.5  24.5  33.0 -1.13
         (1941)         0W3  0B16 1W22 0B9  1B21 0W8  1B20 =W18 1B17
 15. Mušič Bernard         I      1909 SLO brez kluba                  4  35.5  44.5 -0.25
         (1964)         1B9  0W2  0B6  0W8  1B18 1W20 1W11 0B3  0B7 
 16. Golja Milan           I 1800 1774 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       3.5  29.5  39.0 -0.77
         (1952)         =B8  1W14 0B1  1W19 0W4  0B11 1W22 0B21 0W9 
 17. Mitrovič Vojko      III      1732 SLO ŠD Kranj                  3.5  28.5  36.5 -0.64
         (1955)         0W10 1B21 0W4  1W20 0B7  1W9  0B8  =B22 0W14
 18. Atanasov Stanko       I      2000 SLO ŠD Kranj                  3.5  24.0  32.5 -2.92
         (1953)         1W19 0B3  0W12 =B13 0W15 =B22 0W21 =B14 1W20
 19. Kadirič Ibrahim      II 1476 1700 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       2.5  24.5  31.5 -1.79
         (1944)         0B18 1W22 =B20 0B16 0W13 1B21 0W9  0W12 0B11
 20. Debeljak Pavel st.           1520 SLO                             2  27.5  35.0  0.06
         (1934)         0B7  =W13 =W19 0B17 1W22 0B15 0W14 0B9  0B18
 21. Pešovski Boban               1500                                 2  26.5  33.5  0.11
         (1988)         0B12 0W17 0B9  0B22 0W14 0W19 1B18 1W16 0B13
 22. Miškov Rado                  1500                                 2  24.5  32.5  0.08
         (1958)         0W4  0B19 0B14 1W21 0B20 =W18 0B16 =W17 0W8 


Arbiter: Vid Gazvoda

Kranj, Slovenija, 23.5.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min. 
Datoteka: MAKED18