Ciklus turnirjev mladih Kranj - 9. turnir

Datum: 11.05.2018 - 11.05.2018

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek


                   Ciklus turnirjev mladih Kranj - 9. turnir
                                Kranj, 11.5.2018

Končno stanje
                            Tit  LRat                      Točke MBuch  Buch Zmage
  1. Demšar Maks             IV 1643  OŠ Jakoba Aljaža        5.5  23.5  32.0   0.0
              (2007)         1W22 1B18 1W7  0B2  1W28 1B9  =W5 
  2. Kocić Veljko           III 1700  Opčina Blace            5.5  23.0  31.5   0.0
              (2006)         1B51 0W14 1B31 1W1  1B8  1B7  =W4 
  3. Markun Ožbej            IV 1767  OŠ Franceta Prešerna    5.5  21.5  30.0   1.0
              (2006)         1W36 1B27 1W4  1B15 0W7  =B12 1B6 
  4. Zupan Polše Narajan        1640  OŠ Jakoba Aljaža        5.5  21.5  30.0   0.0
              (2004)         1B33 1W29 0B3  1W19 1B14 1W6  =B2 
  5. Jeler Urban            III 1656  OŠ Šenčur               5.5  20.5  29.0   0.0
              (2005)         1B31 1W17 0B6  1W29 1B26 1W10 =B1 
  6. Šlibar Miha             IV 1824  OŠ Matije Valjavca        5  24.5  31.5   0.0
              (2007)         1W46 1B16 1W5  1B12 1W9  0B4  0W3 
  7. Maček Inti             III 1797  OŠ Frana Albrehta         5  22.5  31.0   0.0
              (2010)         1B34 1W26 0B1  1W17 1B3  0W2  1B14
  8. Plevel Orel Žiga       III 1636  OŠ Matije Čopa            5  20.5  26.5   0.0
              (2010)         1W23 1B48 0W9  1B24 0W2  1B30 1W12
  9. Šlibar Luka             IV 1756  OŠ Matije Valjavca        5  20.0  27.5   0.0
              (2007)         1B44 1W40 1B8  1W14 0B6  0W1  1B22
 10. Zenjilovski Nik         IV 1733  OŠ Matije Čopa            5  18.5  27.0   0.0
              (2008)         1W30 1B38 0W12 1B27 1W15 0B5  1W16
 11. Timotijević Ognjen     III 1700  Opčina Blace              5  18.0  25.5   0.0
              (2007)         1W35 1B20 0W15 1B30 0W12 1B27 1W18
 12. Zorko Lana             III 1631  OŠ Predoslje            4.5  24.0  32.5   0.0
              (2009)         1B21 1W32 1B10 0W6  1B11 =W3  0B8 
 13. Batagelj Juš               1461  OŠ Jakoba Aljaža        4.5  17.0  22.5   0.0
              (2011)         0W16 =B36 1W46 0B20 1W24 1B42 1W15
 14. Dimitrov Peter             1548  OŠ Staneta Žagarja        4  23.5  31.5   0.0
              (2006)         1W52 1B2  1W16 0B9  0W4  1B23 0W7 
 15. Smirnov Maksim             1584  OŠ Naklo                  4  22.5  30.5   0.0
              (2010)         1B37 1W19 1B11 0W3  0B10 1W17 0B13
 16. Andonoski Lukas            1566  OŠ Simona Jenka           4  21.5  29.5   0.0
              (2008)         1B13 0W6  0B14 1W21 1B31 1W19 0B10
 17. Remic Matej                1526  OŠ Šenčur                 4  20.0  27.5   0.0
              (2007)         1W45 0B5  1W18 0B7  1W20 0B15 1W33
 18. Peterlin Tasev Mark        1474  OŠ Jakoba Aljaža          4  17.5  25.0   0.0
              (2007)         1B42 0W1  0B17 1W40 1B32 1W26 0B11
 19. Kurnik Lenart              1393  OŠ Jakoba Aljaža          4  17.0  25.5   0.0
              (2011)         1W28 0B15 1W38 0B4  1W35 0B16 1W30
 20. Sajovic Karun Junija       1509  OŠ Jakoba Aljaža          4  17.0  23.5   0.0
              (2010)         1B47 0W11 =B43 1W13 0B17 1W36 =B26
 21. Peternel Jure              1484  OŠ Staneta Žagarja        4  16.0  22.5   0.0
              (2006)         0W12 0B28 1W39 0B16 1W45 1W32 1B27
 22. Lorbek Simon               1494  OŠ Šenčur                 4  15.5  22.5   0.0
              (2007)         0B1  1W47 0B26 1W43 1B42 1B28 0W9 
 23. Bone Andrej             IV 1484  OŠ Matije Valjavca        4  15.5  22.5   0.0
              (2008)         0B8  1W42 1B40 0W26 1B29 0W14 1W28
 24. Oprin Marcel               1433  OŠ Cvetko Golar           4  15.5  22.5   0.0
              (2009)         0B40 1W44 1B32 0W8  0B13 1W34 1B31
 25. Humar Jurij                1465  OŠ Matije Čopa            4  13.0  18.5   0.0
              (2010)         0B26 1W34 0B29 0W42 1B40 1W44 1W35
 26. Podgoršek Jakob            1577  OŠ Jakoba Aljaža        3.5  21.0  30.5   0.0
              (2003)         1W25 0B7  1W22 1B23 0W5  0B18 =W20
 27. Podpeskar Aljaž         IV 1538  OŠ Matije Valjavca        3  20.0  27.5   0.0
              (2007)         1B41 0W3  1B37 0W10 1B33 0W11 0W21
 28. Vasilenko Veronika         1554  OŠ Franceta Prešerna      3  19.5  28.0   0.0
              (2010)         0B19 1W21 1B33 1W51 0B1  0W22 0B23
 29. Ekar Luka                  1514  OŠ Matije Valjavca        3  19.5  27.0   0.0
              (2007)         1W39 0B4  1W25 0B5  0W23 0B33 1W45
 30. Prestor Teja               1500  OŠ Matije Valjavca        3  19.0  24.5   0.0
              (2008)         0B10 1W41 1B49 0W11 1B37 0W8  0B19
 31. Podobnik Mark              1497  OŠ Šenčur                 3  18.5  25.5   0.0
              (2007)         0W5  1B45 0W2  1B47 0W16 1B38 0W24
 32. Jovanovič Marko            1503  OŠ Jakoba Aljaža          3  16.5  21.5   0.0
              (2008)         1W49 0B12 0W24 1B52 0W18 0B21 1W43
 33. PodgoršekDimni Bor         1490  OŠ Jakoba Aljaža          3  16.0  23.5   0.0
              (2011)         0W4  1B39 0W28 1B45 0W27 1W29 0B17
 34. Kristan Andrej             1500  OŠ Staneta Žagarja        3  15.5  22.5   0.0
              (2008)         0W7  0B25 0W52 1B39 1W41 0B24 1W42
 35. Čaglič Leon                1500  OŠ Jakoba Aljaža          3  15.0  20.5   0.0
              (2006)         0B11 0W43 1B41 1W49 0B19 1W37 0B25
 36. Pantelič David             1500  OŠ Jakoba Aljaža          3  14.5  20.5   0.0
              (2008)         0B3  =W13 0B42 1W48 1B43 0B20 =W40
 37. Grubor Aleksej             1469  OŠ Jakoba Aljaža          3  14.0  19.5   1.0
              (2010)         0W15 1B46 0W27 1B38 0W30 0B35 +*50
 38. Klemenc Maks               1516  OŠ Matije Čopa            3  14.0  19.5   0.0
              (2009)         1B43 0W10 0B19 0W37 1B48 0W31 1B44
 39. Randželovič Nikolas        1000  OŠ Jakoba Aljaža          3  11.0  15.5   0.0
              (2011)         0B29 0W33 0B21 0W34 1B49 1W48 1B46
 40. Jovičič Danilo             1565  OŠ Matije Čopa          2.5  19.0  25.5   0.0
              (2010)         1W24 0B9  0W23 0B18 0W25 +*50 =B36
 41. Poljak Patrik              1000  OŠ Jakoba Aljaža        2.5  12.5  16.0   0.0
              (2010)         0W27 0B30 0W35 +*50 0B34 =W43 1B49
 42. Smolej Matic               1602  OŠ Matije Čopa            2  19.0  26.5   0.0
              (2010)         0W18 0B23 1W36 1B25 0W22 0W13 0B34
 43. Rajkovič Oskar Martin      1000  OŠ Jakoba Aljaža          2  16.0  22.0   0.0
              (2010)         0W38 1B35 =W20 0B22 0W36 =B41 0B32
 44. Pavlovič David             1500  OŠ Jakoba Aljaža          2  15.0  22.0   0.0
              (2011)         0W9  0B24 0W45 1B46 1W47 0B25 0W38
 45. Premru Martin              1000  OŠ Matije Valjavca        2  15.0  19.5   0.0
              (2007)         0B17 0W31 1B44 0W33 0B21 1W49 0B29
 46. Jovanovič Lana             1500  OŠ Jakoba Aljaža          2  14.0  20.0   0.0
              (2011)         0B6  0W37 0B13 0W44 +*50 1B47 0W39
 47. Roblek Meta                1000  OŠ Matije Valjavca        2  13.0  17.5   0.0
              (2008)         0W20 0B22 +*50 0W31 0B44 0W46 1B48
 48. Živkovič Strahinja         1000  OŠ Jakoba Aljaža          1  15.5  22.0   0.0
              (2011)         +*50 0W8  0B51 0B36 0W38 0B39 0W47
 49. Trobec Tevž                1000  OŠ Matije Valjavca        1  13.5  18.5   0.0
              (2008)         0B32 +*50 0W30 0B35 0W39 0B45 0W41
 50. BYE                                                        0   0.0   0.0   0.0
              (----)         -*48 -*49 -*47 -*41 -*46 -*40 -*37
 51. Urbanec Jaka               1500  OŠ Matije Valjavca           ODSTOPIL
              (2008)         0W2  1B52 1W48 0B28 28B0  0B0  0B0 

Arbiter: Blaž Kosmač
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Kranj, Slovenija, 11.5.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek 
Datoteka: C:\turnir\ciklkrml9_1718\ciklkrml9_1718