Ciklus turnirjev mladih Kranj 1718 - 5. turnir

Datum: 12.01.2018 - 12.01.2018

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


                 Ciklus turnirjev mladih Kranj 1718 - 5. turnir
                                Kranj, 12.1.2018

Končno stanje
                          Tit  LRat                           Točke MBuch  Buch
  1. Perme Martin          IV 1804  OŠ Komenda Moste               6  24.5  33.5
              (2007)         1B30 1W2  1B6  1W4  0W3  1B12 1W8 
  2. Markun Ožbej          IV 1605  OŠ Franceta Prešerna Kran      6  22.0  29.5
              (2006)         1W38 0B1  1W20 1B14 1B13 1W5  1W3 
  3. Dajčman Nikolaj       IV 1956  OŠ Jakoba Aljaža Kranj       5.5  25.5  34.5
              (2004)         1B27 1W7  1B13 1W5  1B1  =W4  0B2 
  4. Jeler Lan            III 1960  OŠ Šenčur                    5.5  22.0  31.5
              (2003)         1W19 1B16 1W14 0B1  1W9  =B3  1W12
  5. Bobnar Samo          III 1838  OŠ Cvetka Golarja Škofja       5  23.0  31.0
              (2004)         1W33 1B15 1W9  0B3  1W7  0B2  1W16
  6. Zenjilovski Nik       IV 1645  OŠ Matije Čopa Kranj           5  19.5  27.5
              (2008)         1W20 1B32 0W1  1B26 1W10 0B8  1W15
  7. Maček Inti            IV 1633  OŠ Frana Albrehta Kamnik       5  18.0  25.5
              (2010)         1W23 0B3  1W33 1B32 0B5  1W17 1B13
  8. Sefič Lana            IV 1723  OŠ Matije Čopa Kranj         4.5  21.5  31.0
              (2008)         1B17 =W10 0B12 1W21 1B14 1W6  0B1 
  9. Perme Stanko          IV 1640  OŠ Komenda Moste             4.5  20.5  28.0
              (2009)         1B36 1W11 0B5  1W23 0B4  =W10 1B20
 10. Robič Žiga               1562  OŠ A.T. Linharta Radovlji    4.5  19.5  26.5
              (2009)         1W34 =B8  1W21 =W12 0B6  =B9  1W25
 11. Smirnov Maksim           1500  OŠ Naklo                     4.5  13.5  20.0
              (2011)         1W29 0B9  0W35 1W36 1B30 1B33 =W19
 12. Šlibar Miha           IV 1778  OŠ Matije Valjavca Preddv      4  22.0  29.0
              (2007)         1W39 =B21 1W8  =B10 1W16 0W1  0B4 
 13. Šlibar Luka           IV 1696  OŠ Matije Valjavca Preddv      4  21.0  29.0
              (2007)         1W35 1B26 0W3  1B15 0W2  1B19 0W7 
 14. Demšar Maks           IV 1678  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         4  20.0  28.0
              (2007)         1B18 1W25 0B4  0W2  0W8  1B32 1W23
 15. Jeler Urban           IV 1601  OŠ Šenčur                      4  19.0  27.0
              (2005)         1B28 0W5  1B18 0W13 1B23 1W24 0B6 
 16. Zupan Polše Narajan      1623  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         4  19.0  25.0
              (2004)         1B40 0W4  1B17 1W24 0B12 1W25 0B5 
 17. Bujanovič Koko Luka      1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         4  17.5  24.5
              (2007)         0W8  1B31 0W16 1B29 1W34 0B7  1W28
 18. Dimitrov Peter           1500  OŠ Staneta Žagarja Kranj       4  15.5  21.0
              (2006)         0W14 1B29 0W15 0B19 1W38 1B34 1B27
 19. Remic Matej              1528  OŠ Šenčur                    3.5  18.5  26.0
              (2007)         0B4  1W36 0B24 1W18 1B28 0W13 =B11
 20. Ekar Luka                1500  OŠ Matije Valjavca Preddv    3.5  18.0  26.0
              (2007)         0B6  1W37 0B2  =W22 1W32 1B26 0W9 
 21. Plevel Orel Žiga         1564  OŠ Matije Čopa Kranj         3.5  17.0  23.5
              (2010)         1B24 =W12 0B10 0B8  0W22 1W36 1B33
 22. Podpeskar Aljaž       IV 1572  OŠ Matije Valjavca Preddv    3.5  14.5  20.0
              (2007)         0W32 0B23 1W34 =B20 1B21 0W27 1B24
 23. Humar Jurij              1500  OŠ Matije Čopa Kranj           3  19.0  27.0
              (2010)         0B7  1W22 1B25 0B9  0W15 1W29 0B14
 24. Oprin Marcel             1500  OŠ Cvetko Golar Škofja Lo      3  17.5  23.5
              (2009)         0W21 1B35 1W19 0B16 1W26 0B15 0W22
 25. Gosar Nejc               1533  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  16.0  22.0
              (2007)         1W31 0B14 0W23 1B38 1W35 0B16 0B10
 26. Bone Andrej           IV 1554  OŠ Matije Valjavca Preddv      3  15.5  22.5
              (2008)         1B37 0W13 1B28 0W6  0B24 0W20 1B34
 27. Batagelj Juš             1511  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  14.5  21.5
              (2011)         0W3  1B38 0W32 0B34 1W31 1B22 0W18
 28. Kurnik Lenart            1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  14.5  19.5
              (2011)         0W15 1B39 0W26 1B33 0W19 1B35 0B17
 29. Kovač Leonard            1500                                 3  14.0  19.0
              (2011)         0B11 0W18 1B40 0W17 1W39 0B23 1W35
 30. Kušar Erazem             1501  OŠ Cvetka Golarja Škofja       3  13.0  20.0
              (2009)         0W1  0B34 0W38 1B31 0W11 1B39 1W32
 31. Sefič Benjamin           1500  OŠ Matije Čopa Kranj           3  13.0  18.5
              (2011)         0B25 0W17 1B36 0W30 0B27 1W37 1B38
 32. Lorbek Simon             1500  OŠ Šenčur                      2  19.0  27.0
              (2007)         1B22 0W6  1B27 0W7  0B20 0W14 0B30
 33. Vasilenko Veronika       1505  OŠ Franceta Prešerna Kran      2  18.0  23.5
              (2010)         0B5  1W40 0B7  0W28 1B37 0W11 0W21
 34. Peterlin Tasev Mark      1500  OŠ Staneta Žagarja Kranj       2  17.5  25.0
              (2007)         0B10 1W30 0B22 1W27 0B17 0W18 0W26
 35. Cimperman Martin         1500  OŠ Franceta Prešerna Kran      2  16.0  22.5
              (2009)         0B13 0W24 1B11 1W37 0B25 0W28 0B29
 36. Grubor Aleksej           1500  OŠ Jakoba Aljaža               2  15.5  20.5
              (2010)         0W9  0B19 0W31 0B11 1W40 0B21 1W39
 37. PodgoršekDimni Bor       1500  OŠ Staneta Žagarja Kranj       2  11.0  15.0
              (2011)         0W26 0B20 1W39 0B35 0W33 0B31 1W40
 38. Kristan Andrej           1500  OŠ Stražišče                 1.5  16.0  22.5
              (2008)         0B2  0W27 1B30 0W25 0B18 =B40 0W31
 39. Bešter Jaša              1500  OŠ Stražišče                   1  13.0  17.5
              (2009)         0B12 0W28 0B37 1W40 0B29 0W30 0B36
 40. Ilič Inja                1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj       0.5  10.5  15.5
              (2011)         0W16 0B33 0W29 0B39 0B36 =W38 0B37

Arbiter: Kosmač Blaž
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Kranj, Slovenija, 12.1.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sekund 
Datoteka: C:\turnir\ciklkrml5_1718\ciklkrml5a_1718