Osnovnošolsko posamično prvenstvo Gorenjske za leto 2017/18 - F12

Datum: 16.12.2017 - 16.12.2017

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 minut


       Osnovnošolsko posamično prvenstvo Gorenjske za leto 2017/18 - F12
                               Kranj, 16.12.2017

Končno stanje
                          Tit  LRat                           Točke MBuch  Buch
  1. Šlibar Miha           IV 1726  OŠ Matije Valjavca Preddv      6  23.0  30.5
              (2007)         1W14 1B4  1W6  1B5  1W2  0B3  1W9 
  2. Demšar Maks              1631  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         5  23.0  32.0
              (2007)         1W12 1B8  1W3  1B6  0B1  1W4  0W5 
  3. Šlibar Luka           IV 1673  OŠ Matije Valjavca Preddv      5  22.0  29.5
              (2007)         1B11 1W18 0B2  1W8  1B7  1W1  0B4 
  4. Nograšek Bor             1580  OŠ Orehek                      5  21.5  29.0
              (2008)         1B17 0W1  1B11 1W13 1W5  0B2  1W3 
  5. Oman Ambrož           IV 1629  OŠ Simona Jenka Kranj          5  20.5  29.0
              (2006)         1B15 1W13 1B10 0W1  0B4  1W7  1B2 
  6. Zenjilovski Nik       IV 1636  OŠ Matije Čopa Kranj           4  21.0  27.5
              (2008)         1B19 1W9  0B1  0W2  1B8  1W10 0B7 
  7. Markun Ožbej             1585  ŠS TZ Prevodi Dvojka           4  20.0  26.5
              (2006)         0W8  1B12 1W17 1B9  0W3  0B5  1W6 
  8. Mezek Jaka               1500  OŠ Josipa Vandota Kranjsk      4  17.5  23.0
              (2007)         1B7  0W2  1B18 0B3  0W6  1B19 1W12
  9. Podpeskar Aljaž       IV 1536  OŠ Matije Valjavca Preddv      4  17.0  23.5
              (2007)         1B10 0B6  1W19 0W7  1B13 1W16 0B1 
 10. Žerovec Adam             1637  OŠ Bled                        4  16.0  21.5
              (2007)         0W9  1B19 0W5  1B12 1W14 0B6  1W15
 11. Bone Andrej              1539  OŠ Matije Valjavca Preddv      4  14.0  20.5
              (2008)         0W3  1B16 0W4  0B15 1W17 1B14 1W18
 12. Lebar Maj                1500  OŠ Orehek                      3  18.0  24.5
              (2007)         0B2  0W7  1B15 0W10 1B18 1W13 0B8 
 13. Čaglič Leon              1500  OŠ Jakoba Aljaža               3  18.0  23.5
              (2006)         +*20 0B5  1W14 0B4  0W9  0B12 1W19
 14. Remic Matej              1541  OŠ Šenčur                      3  17.0  25.0
              (2007)         0B1  1W15 0B13 1W16 0B10 0W11 +*20
 15. Lorbek Simon             1500  OŠ Šenčur                      3  16.0  22.5
              (2007)         0W5  0B14 0W12 1W11 +*20 1B17 0B10
 16. Peterlin Tasev Mark      1500  OŠ Staneta Žagarja Kranj       3  12.0  16.5
              (2007)         0B18 0W11 +*20 0B14 1W19 0B9  1W17
 17. Pantelič David           1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         2  15.5  22.5
              (2008)         0W4  +*20 0B7  1W18 0B11 0W15 0B16
 18. Potočnik Lan             1552  OŠ Bled                        2  15.5  22.0
              (2006)         1W16 0B3  0W8  0B17 0W12 +*20 0B11
 19. Ekar Luka                1500  OŠ Matije Valjavca Preddv      1  17.0  22.5
              (2007)         0W6  0W10 0B9  +*20 0B16 0W8  0B13

Arbiter: Kosmač Blaž
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Kranj, Slovenija, 16.12.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 minut 
Datoteka: C:\turnir\gos_sol_1718_f12\gos_sol_1718_f12