Osnovnošol. posam. prv. PC Maribor

Datum: 11.12.2017 - 11.12.2017

Organizator: ŠRD Zvezdica Maribor in ŠD Kamnica

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


OŠ posam. prvenstvo PC Maribor
                       Kamnica, Kulturni dom, 11.12.2017

Koncno stanje
                           Tit  LRat                     Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  D9
  1. Grobelšek Šjama           1669  OŠ Sladki Vrh            7  17.0  24.0   0.0  2.11
         (2009)         1W8  1B7  1W3  1B2  1W5  1B4  1B6 
  2. Javornik Lina             1601  OŠ D. Flisa Hoče         6  19.5  29.0   0.0  1.42
         (2009)         1B6  1W3  1B5  0W1  1W4  1B7  +*10
  3. Heric Meta                1522  OŠ Kamnica               5  16.5  24.0   0.0  1.66
         (2009)         1W4  0B2  0B1  1W9  1B8  1W6  1B5 
  4. Koler Rebeka              1500  OŠ A. Besednjaka Mb      4  18.0  25.5   0.0  0.39
         (2010)         0B3  +*10 1W7  1W6  0B2  0W1  1B9 
  5. Movrin Maršan. Leila      1500  OŠ A. Besednjaka Mb      4  18.0  25.5   0.0  0.39
         (2009)         1W9  1B8  0W2  1B7  0B1  +*10 0W3 
  6. Ekert Ela                 1500  Anej                     3  18.5  26.0   0.0 -0.61
         (2009)         0W2  1B9  1W8  0B4  +*10 0B3  0W1 
  7. Vehovar Dea               1500  OŠ Kamnica               3  17.0  24.5   0.0 -0.64
         (2009)         +*10 0W1  0B4  0W5  1B9  0W2  1W8 
  8. Ekart Vita                1500  OŠ P. Voranca Mb         2  15.0  22.5   0.0 -1.75
         (2010)         0B1  0W5  0B6  +*10 0W3  1W9  0B7 
  9. Bračko Pia                1500  OŠ D. Kobala Mb          1  14.0  20.5   0.0 -2.97
         (2009)         0B5  0W6  +*10 0B3  0W7  0B8  0W4 

  D12
  1. Casar Zala             1702  OŠ A. Besednjaka Mb      7  16.5  25.0   0.0  1.68
         (2006)         1W9  1B10 1W2  1B8  1B4  1W3  1W7 
  2. Ušen Ela               1500  OŠ Pesnica               6  17.0  26.5   0.0  2.77
         (2006)         1W5  1B4  0B1  1W3  1W8  1B7  1W9 
  3. Filipič Lučka          1500  OŠ Tabor I Mb            4  20.0  27.5   0.0  0.77
         (2006)         0W7  1B6  1W10 0B2  1W5  0B1  1B11
  4. Jevšek Minea           1500  OŠ Kamnica               4  19.0  28.5   0.0  0.27
         (2007)         +*12 0W2  1B9  1B7  0W1  1W8  0B5 
  5. Drevenšek Nuša         1506  OŠ A. Besednjaka Mb      4  16.0  22.5   0.0 -0.06
         (2007)         0B2  1W11 0B8  1W9  0B3  +*12 1W4 
  6. Klauž Zala             1500  OŠ Fram                  4  13.0  17.5   0.0 -1.00
         (2007)         0B8  0W3  +*12 0B10 +*12 1W11 +*12
  7. Šafarič Evelyn         1500  OŠ Tabor I Mb            3  19.5  27.0   0.0 -0.24
         (2006)         1B3  0W8  1B11 0W4  1B10 0W2  0B1 
  8. Žgeč Nika              1500  OŠ Voličina              3  19.0  28.5   0.0 -0.23
         (2007)         1W6  1B7  1W5  0W1  0B2  0B4  0W10
  9. Pavalec Repič Eva      1500  OŠ T. Čufarja Mb         3  18.5  26.0   0.0 -0.73
         (2008)         0B1  +*12 0W4  0B5  1W11 1W10 0B2 
 10. Galuf Brina            1500  OŠ J. Padežnika Mb       3  15.5  23.0   0.0 -0.24
         (2005)         1B11 0W1  0B3  1W6  0W7  0B9  1B8 
 11. Žnidarič Lili          1500  OŠ A. Besednjaka Mb      1  14.5  20.0   0.0 -2.99
         (2008)         0W10 0B5  0W7  +*12 0B9  0B6  0W3 

  D15
  1. Roškar Nikolina         1686  OŠ Tabor I Mb            7  17.0  24.0   0.0  2.85
         (2003)         1B6  1W7  1B2  1W5  1B3  1W4  1B8 
  2. Muršič Ana              1606  OŠ Tabor I Mb            5  19.0  28.0   0.0  1.28
         (2003)         1B3  1W6  0W1  1B4  1W7  0B5  +*10
  3. Drevenšek Doroteja      1770  OŠ A. Besednjaka Mb      5  16.5  24.0   0.0 -0.13
         (2005)         0W2  1B8  1W4  1B7  0W1  1B9  1W5 
  4. Unuk Tonja              1625  OŠ Fram                  4  19.0  26.5   0.0  0.08
         (2005)         1B9  1W5  0B3  0W2  +*10 0B1  1B6 
  5. Ribič Kim               1656  OŠ Kamnica             3.5  19.0  26.5   0.0 -0.34
         (2003)         1W8  0B4  1W9  0B1  =W6  1W2  0B3 
  6. Kacjan Zala             1602  OŠ A. Besednjaka Mb    3.5  17.0  24.5   0.0 -0.47
         (2005)         0W1  0B2  1B8  1W9  =B5  +*10 0W4 
  7. Ribič Eva               1500  OŠ F. Prešerna Mb        3  18.5  26.0   0.0 -0.72
         (2003)         +*10 0B1  +*10 0W3  0B2  0W8  1W9 
  8. Markuš Vute Aneja       1551  OŠ Tabor I Mb            3  16.0  23.5   0.0 -0.47
         (2003)         0B5  0W3  0W6  +*10 1B9  1B7  0W1 
  9. Erjavec Julija          1500  OŠ A. Besednjaka Mb      1  15.0  22.0   0.0 -2.08
         (2005)         0W4  +*10 0B5  0B6  0W8  0W3  0B7

  F9
  1. Kikec Timon            1500  OŠ A. Besednjaka Mb      6  24.0  34.0   0.0  2.69
         (2009)         1W6  1B4  1W8  1B7  1B3  0W2  1W9 
  2. Sedonja Matija         1500  OŠ Lenart                6  22.0  31.5   0.0  2.50
         (2009)         0W7  1B9  1W4  1B8  1W5  1B1  1W10
  3. Smaka Matic            1638  OŠ A. Besednjaka Mb      6  21.5  30.5   0.0  1.17
         (2009)         1W9  1B18 1W7  1B5  0W1  1B10 1W6 
  4. Kraner Žan Luka        1501  OŠ A. Besednjaka Mb      5  18.5  26.5   0.0  1.50
         (2009)         1B21 0W1  0B2  1W11 1B19 1W16 1B14
  5. Nikl Rene              1500  OŠ A. Besednjaka Mb      5  17.5  25.5   0.0  1.69
         (2010)         1B22 1W15 1B14 0W3  0B2  1W21 1B12
  6. Vodnik Jakob           1500  OŠ Selnica ob Dravi      5  17.5  25.5   0.0  1.69
         (2009)         0B1  1W21 1B15 1W22 1B16 1W8  0B3 
  7. Jevšek Amadej          1500  OŠ Kamnica               4  24.0  33.0   0.0  0.69
         (2010)         1B2  1W10 0B3  0W1  1B11 0W12 1B20
  8. Cojzer Filip           1500  OŠ Tabor I Mb            4  21.0  29.0   0.0  0.50
         (2010)         1B16 1W11 0B1  0W2  1B21 0B6  1W18
  9. Lihteneger Luka        1500  OŠ Tabor I Mb            4  20.5  27.0   0.0  0.69
         (2009)         0B3  0W2  1B25 1W20 1B17 1W14 0B1 
 10. Plajh Štrman Jaša      1500  OŠ Fram                  4  18.5  26.5   0.0  0.19
         (2010)         +*26 0B7  1W17 1W14 1B22 0W3  0B2 
 11. Ploj Lan               1500  OŠ D. Kobala Mb          4  16.0  22.5   0.0  0.50
         (2009)         1W17 0B8  1W23 0B4  0W7  1W15 1B16
 12. Šoba Anej              1500  OŠ F.R. Staneta MB       4  14.0  19.5   0.0  0.50
         (2010)         1B25 0W14 0B16 1W24 1B15 1B7  0W5 
 13. Potisk Tadej           1500  OŠ T. Čufarja Mb         4  10.0  13.5   0.0  0.50
         (2009)         0B14 1W25 0B22 0W15 1W23 1B19 1B24
 14. Glogovac Nino          1500  OŠ A. Besednjaka Mb      3  20.5  28.5   0.0 -0.50
         (2010)         1W13 1B12 0W5  0B10 1W18 0B9  0W4 
 15. Ekert Marko            1500  Anej                     3  20.0  27.0   0.0 -1.00
         (2010)         1W19 0B5  0W6  1B13 0W12 0B11 +*26
 16. Pauman Matic           1500  OŠ D. Kobala Mb          3  20.0  26.5   0.0 -0.50
         (2010)         0W8  1B24 1W12 1B18 0W6  0B4  0W11
 17. El Amir Sami           1500  OŠ A. Besednjaka Mb      3  15.5  21.0   0.0 -1.00
         (2009)         0B11 1W20 0B10 0W19 0W9  +*26 1B22
 18. Lamut Patrik           1500  OŠ J. Glazerja Ruše      3  15.0  22.5   0.0 -0.31
         (2009)         1B23 0W3  1B20 0W16 0B14 1W22 0B8 
 19. Pavletič Tin           1500  OŠ Tabor I Mb            3  14.0  21.0   0.0 -1.00
         (2010)         0B15 0W22 +*26 1B17 0W4  0W13 1B21
 20. Zrnko Pax              1500  OŠ A. Besednjaka Mb      3  13.0  17.5   0.0 -0.50
         (2009)         1W24 0B17 0W18 0B9  1W25 1B23 0W7 
 21. Mekiš Jan              1500  OŠ J. Glazerja Ruše      2  18.5  25.5   0.0 -1.50
         (2009)         0W4  0B6  1W24 1B23 0W8  0B5  0W19
 22. Celcer Anej            1500  Anej                     2  18.0  25.5   0.0 -1.50
         (2009)         0W5  1B19 1W13 0B6  0W10 0B18 0W17
 23. Žnidarič Žan           1500  OŠ J. Glazerja Ruše      2  14.5  19.0   0.0 -2.00
         (2009)         0W18 +*26 0B11 0W21 0B13 0W20 1B25
 24. Klauž Matic            1500  OŠ Fram                  2  13.0  17.5   0.0 -2.00
         (2012)         0B20 0W16 0B21 0B12 +*26 1W25 0W13
 25. Kosec Nik              1500  OŠ Tabor I Mb            1  14.0  19.5   0.0 -3.00
         (2010)         0W12 0B13 0W9  +*26 0B20 0B24 0W23

  F12
  1. Centrih Aleks              1797  OŠ L. Štuklja Mb             7  24.0  34.0   0.0  2.09
         (2006)         1B16 1W29 1B14 1W5  1B6  1W2  1B9 
  2. Javornik Nik               1818  OŠ D. Flisa Hoče             6  25.0  36.0   0.0  1.00
         (2007)         1W24 1B19 1W3  1B10 1W9  0B1  1W4 
  3. Bezjak Jaka Gal            1517  OŠ Kamnica                   6  21.0  29.5   0.0  2.92
         (2007)         1B48 1W20 0B2  1W16 1B33 1W5  1B8 
  4. Drevenšek Gašper           1753  OŠ A. Besednjaka Mb          5  24.0  34.0   0.0 -0.04
         (2008)         1B8  1W11 1B18 0W6  1B29 1W7  0B2 
  5. Godina David               1643  OŠ B. Ilicha Mb              5  23.0  33.0   1.0  0.79
         (2006)         1W32 1B25 1W17 0B1  1W19 0B3  1W6 
  6. Simič Pušnik Vito          1653  OŠ M. Konšaka Mb             5  23.0  33.0   0.0  1.26
         (2006)         1B23 1W40 1B26 1B4  0W1  1W13 0B5 
  7. Stevanovič Stevan          1554  OŠ L. Pliberška Mb           5  22.0  30.0   0.0  1.64
         (2006)         1B33 1W28 1B12 0W9  1B23 0B4  1W25
  8. Kramberger Gašper          1500  OŠ Pesnica                   5  22.0  30.0   0.0  2.01
         (2006)         0W4  1B53 1W42 1W22 1B15 1B10 0W3 
  9. Čurič Enej              IV 1779  OŠ J. Padežnika Mb           5  21.0  30.0   0.0 -0.05
         (2008)         1W56 1B41 1W37 1B7  0B2  1W18 0W1 
 10. Rutar Markuš Gašper        1631  OŠ B. Polančičev Mb          5  21.0  29.0   1.0  0.66
         (2008)         1B50 1W38 1B22 0W2  1B11 0W8  1B16
 11. Gorše Pihler Miha          1500  OŠ B. Ilicha Mb              5  21.0  29.0   0.0  1.99
         (2006)         1W46 0B4  1W20 1B30 0W10 1B21 1W23
 12. Kneževič Denis             1500  OŠ B. Ilicha Mb              5  21.0  29.0   0.0  2.05
         (2008)         1W43 1B39 0W7  1W14 0B13 1W26 1B18
 13. Petek Jan                  1617  OŠ Sladki Vrh                5  19.0  26.0   0.0  0.59
         (2006)         1W49 0B17 1W50 1B25 1W12 0B6  1W27
 14. Predan Rok                 1547  OŠ B. Ilicha Mb              5  17.0  25.0   0.0  1.39
         (2007)         1W60 1B52 0W1  0B12 1W49 1B24 1W17
 15. Dvoršak Rok                1500  OŠ Sladki Vrh                5  16.0  22.0   0.0  1.50
         (2008)         0W34 1B60 1W21 1B49 0W8  1B32 1W20
 16. Kocbek Jure                1500  OŠ J. Hudalesa Jur. Dol      4  23.0  33.0   0.0  1.05
         (2008)         0W1  1B27 1W34 0B3  1W30 1B19 0W10
 17. Heric Luka                 1500  OŠ Kamnica                   4  22.0  31.0   0.0  1.03
         (2007)         1B31 1W13 0B5  1W26 0B18 1W28 0B14
 18. Ačanski Marko              1509  OŠ Kamnica                   4  21.0  28.0   0.0  1.08
         (2006)         1W51 1B34 0W4  1B24 1W17 0B9  0W12
 19. Ekart Gašper               1500  OŠ P. Voranca Mb             4  20.0  29.0   0.0  1.06
         (2007)         1B30 0W2  1B28 1W36 0B5  0W16 1B34
 20. Strelec Maksim             1500  OŠ J. Padežnika Mb           4  20.0  29.0   0.0  0.52
         (2007)         1W45 0B3  0B11 1W47 1B38 1W29 0B15
 21. Murko Tinej                1500  OŠ J. Hudalesa Jur. Dol      4  19.0  27.0   0.0  0.63
         (2007)         0W39 1B46 0B15 1W31 1B22 0W11 1B40
 22. Ayazoglu Tarik             1500  OŠ D. Kobala Mb              4  19.0  26.0   0.0  0.68
         (2008)         1W27 1B42 0W10 0B8  0W21 1B51 1W33
 23. Čelofiga Luka              1500  OŠ F.R. Staneta MB           4  18.5  25.5   0.0  0.78
         (2007)         0W6  1B54 1W32 1B48 0W7  1B35 0B11
 24. Kneževič Domen             1500  OŠ B. Ilicha Mb              4  18.0  25.5   0.0  0.95
         (2008)         0B2  1W44 1B61 0W18 1B34 0W14 1B43
 25. Gostenčnik Jurij           1500  OŠ R. Robiča Limbuš          4  18.0  24.5   0.0  0.93
         (2007)         1B61 0W5  1B55 0W13 1B36 1W33 0B7 
 26. Bombek Luka                1575  OŠ A. Besednjaka Mb          4  17.0  24.0   0.0  0.01
         (2007)         1W54 1B35 0W6  0B17 1W50 0B12 1W32
 27. Predan Leon                1500  OŠ B. Ilicha Mb              4  17.0  24.0   0.0  0.66
         (2008)         0B22 0W16 1B57 1W40 1W41 1B37 0B13
 28. Pleš Nikola                1500  OŠ D. Flisa Hoče             4  17.0  23.5   0.0  0.71
         (2006)         1W59 0B7  0W19 1B39 1W37 0B17 1W45
 29. Fras  Anej                 1500  OŠ Pesnica                   4  16.0  23.0   0.0  1.16
         (2006)         1W62 0B1  1W51 1B52 0W4  0B20 1W36
 30. Vajnhandl Urban            1500  OŠ R. Maistra Šentilj        4  16.0  23.0   0.0  0.50
         (2006)         0W19 1B58 1W35 0W11 0B16 1B50 1W38
 31. Zec Tjaš                   1500  OŠ Pesnica                   4  14.0  19.0   0.0  0.50
         (2007)         0W17 0B32 1W60 0B21 1W57 1B49 1W35
 32. Lavrinc Lan                1500  OŠ L. Pliberška Mb           3  20.0  28.0   0.0 -0.21
         (2006)         0B5  1W31 0B23 1W46 1B43 0W15 0B26
 33. Nedog Nipič Luka           1500  OŠ R. Robiča Limbuš          3  19.0  28.0   0.0 -0.27
         (2006)         0W7  1B43 1W39 1B37 0W3  0B25 0B22
 34. Ušen Urban                 1500  Anej                         3  19.0  27.0   0.0 -0.49
         (2008)         1B15 0W18 0B16 1W45 0W24 1B41 0W19
 35. Karpov Dorian              1500  OŠ F.R. Staneta MB           3  17.0  23.0   0.0 -0.40
         (2007)         1B57 0W26 0B30 1W44 1B52 0W23 0B31
 36. Salihovič Almir            1500  OŠ F. Prešerna Mb            3  17.0  23.0   0.0 -0.50
         (2007)         0W37 1B45 1W41 0B19 0W25 1B56 0B29
 37. Bauman Tim                 1500  OŠ Tabor I Mb                3  16.0  23.0   0.0 -0.16
         (2008)         1B36 1W55 0B9  0W33 0B28 0W27 1B51
 38. Grašič Luka                1500  OŠ R. Maistra Šentilj        3  16.0  23.0   0.0 -0.32
         (2006)         1W64 0B10 0W52 1B42 0W20 1B53 0B30
 39. Židanik Filip Lev       IV 1593  OŠ B. Polančičev Mb          3  15.5  22.5   0.0 -1.41
         (2008)         1B21 0W12 0B33 0W28 0B53 1W48 1B54
 40. Bračič Rajšp Leon          1500  OŠ J. Hudalesa Jur. Dol      3  15.5  22.5   0.0 -0.30
         (2007)         1W53 0B6  0W49 0B27 1W48 1B44 0W21
 41. Glodež Nejc                1500  OŠ D. Flisa Hoče             3  15.0  22.0   0.0 -0.16
         (2007)         1B44 0W9  0B36 1W55 0B27 0W34 1B52
 42. Zemljič Žan                1500  OŠ S. Klavore Mb             3  14.0  21.0   0.0 -0.50
         (2007)         1B47 0W22 0B8  0W38 0B56 1W55 1W49
 43. Škrlec Aljaž               1500  OŠ J. Hudalesa Jur. Dol      3  14.0  21.0   0.0 -0.50
         (2007)         0B12 0W33 1W53 1B51 0W32 1B54 0W24
 44. Vernik Brlič Nik           1500  OŠ F.R. Staneta MB           3  14.0  20.0   0.0 -0.50
         (2008)         0W41 0B24 1W56 0B35 1B47 0W40 1W50
 45. Brumen Patrik              1500  OŠ J. Hudalesa Jur. Dol      3  14.0  19.5   0.0 -0.50
         (2008)         0B20 0W36 1W59 0B34 1B55 1W52 0B28
 46. Vidovič Gašper             1500  OŠ S. Klavore Mb             3  13.0  20.0   0.0 -0.50
         (2008)         0B11 0W21 1W54 0B32 0W51 1B58 1W56
 47. Ilešič Tine                1500  OŠ L. Pliberška Mb           3  11.5  15.5   0.0 -0.50
         (2007)         0W42 0B51 1W62 0B20 0W44 1B59 1W53
 48. Peklar Niko                1500  OŠ J. Padežnika Mb         2.5  13.5  21.0   0.0 -0.85
         (2007)         0W3  =B59 1W58 0W23 0B40 0B39 1W61
 49. Murko Timon                1500  OŠ B. Ilicha Mb              2  20.0  27.0   0.0 -1.27
         (2008)         0B13 1W57 1B40 0W15 0B14 0W31 0B42
 50. Ličen Miha                 1500  OŠ J. Padežnika Mb           2  17.5  22.5   0.0 -1.06
         (2007)         0W10 1B62 0B13 1W61 0B26 0W30 0B44
 51. Perdija Luka               1500  OŠ D. Flisa Hoče             2  17.0  24.0   0.0 -1.49
         (2008)         0B18 1W47 0B29 0W43 1B46 0W22 0W37
 52. Tihič Harun                1500  OŠ P. Voranca Mb             2  16.0  24.0   0.0 -1.43
         (2007)         1B63 0W14 1B38 0W29 0W35 0B45 0W41
 53. Skuhala Klemen             1500  OŠ L. Pliberška Mb           2  15.0  22.0   0.0 -1.37
         (2006)         0B40 0W8  0B43 1B58 1W39 0W38 0B47
 54. Narayan Škob. Aleksej      1500  OŠ Tabor I Mb                2  14.5  18.5   0.0 -1.27
         (2008)         0B26 0W23 0B46 1W62 1B61 0W43 0W39
 55. Tome Žiga                  1500  OŠ J. Padežnika Mb           2  14.0  19.5   0.0 -1.50
         (2007)         1W58 0B37 0W25 0B41 0W45 0B42 1W59
 56. Kodrič Anže                1500  OŠ D. Flisa Hoče             2  13.5  20.0   0.0 -1.16
         (2007)         0B9  0W61 0B44 1B59 1W42 0W36 0B46
 57. Škerlak Nejc               1500  OŠ Jarenina                  2  11.0  15.0   0.0 -1.50
         (2008)         0W35 0B49 0W27 =B60 0B31 =W60 1B62
 58. Drevenšek Mark             1500  OŠ D. Flisa Hoče             2  10.5  14.5   0.0 -1.50
         (2007)         0B55 0W30 0B48 0W53 1B62 0W46 1B60
 59. Abram Lovro                1500  OŠ Tabor I Mb              1.5  12.5  17.5   0.0 -2.00
         (2008)         0B28 =W48 0B45 0W56 1B60 0W47 0B55
 60. Osim Brin                  1500  OŠ D. Kobala Mb              1  15.0  21.5   0.0 -2.43
         (2008)         0B14 0W15 0B31 =W57 0W59 =B57 0W58
 61. Visnovič Nik Franci        1500  OŠ P. Voranca Mb             1  13.0  19.0   0.0 -2.00
         (2007)         0W25 1B56 0W24 0B50 0W54 -*62 0B48
 62. Vedernjak Matic            1500  OŠ P. Voranca Mb             0  11.0  16.5   0.0 -3.00
         (2008)         0B29 0W50 0B47 0B54 0W58 -*61 0W57

  F15
  1. Žvarc Nik            III 1957  OŠ D. Kobala Mb        6.5  21.5  30.5   0.0  1.24
         (2005)         1B20 1W17 1B10 1W7  1B2  1W3  =B4 
  2. Štern Urban           II 2003  OŠ Fram                  6  21.0  30.5   0.0  0.30
         (2004)         1W14 1B22 1W12 1B8  0W1  1B10 1B7 
  3. Jančič Jan               1793  Oš Sladki Vrh            5  20.5  29.0   0.0  0.13
         (2003)         1W26 1B19 0W7  1B11 1W6  0B1  1W12
  4. Toplišek Maj             1819  OŠ Fram                  5  19.5  29.0   0.0  0.17
         (2005)         1W23 0B7  1W21 1B17 =W9  1B8  =W1 
  5. Koležnik Adam Janko      1756  OŠ F. Prešerna Mb        5  19.0  24.0   0.0 -0.50
         (2004)         1B31 0W9  1B18 0W13 1B14 1W15 1B11
  6. Sedonja Jakob            1500  OŠ Lenart                5  17.0  22.5   0.0  2.72
         (2005)         0B11 1W31 1B20 1W22 0B3  1W17 1W10
  7. Kodrič Gašper            1653  OŠ L. Pliberška Mb     4.5  25.0  33.0   0.0  2.02
         (2004)         1B28 1W4  1B3  0B1  =W8  1B9  0W2 
  8. Menciger Kocb. Nino      1804  OŠ Tabor I Mb          4.5  21.0  30.0   0.0 -0.08
         (2005)         1B24 1W11 1B9  0W2  =B7  0W4  1B17
  9. Mendek Tim               1554  OŠ B. Ilicha Mb        4.5  21.0  28.0   0.0  2.15
         (2005)         1W25 1B5  0W8  1B12 =B4  0W7  1W19
 10. Gojkovič Vito            1748  OŠ Fram                  4  22.0  30.0   0.0 -0.42
         (2005)         1W18 1B27 0W1  1B14 1W13 0W2  0B6 
 11. Ornik Kevin              1582  OŠ Sladki Vrh            4  21.5  28.0   0.0  0.86
         (2005)         1W6  0B8  1W27 0W3  1B23 1B13 0W5 
 12. Gornik Rene              1665  OŠ Sladki Vrh            4  20.5  29.5   0.0  0.07
         (2005)         1B15 1W13 0B2  0W9  1B20 1W18 0B3 
 13. Tancer Timon             1500  OŠ F. Prešerna Mb        4  19.0  26.0   0.0  1.65
         (2003)         1W16 0B12 1W19 1B5  0B10 0W11 1B25
 14. Topolovec P. Aljoša      1545  OŠ Sladki Vrh            4  18.0  25.5   0.0  1.21
         (2003)         0B2  1W15 1B25 0W10 0W5  1B27 1B18
 15. Marčič Nace              1500  OŠ J. Glazerja Ruše      4  18.0  25.0   0.0  1.29
         (2005)         0W12 0B14 1W26 1B19 1W16 0B5  1B24
 16. Lazič Ivan               1554  OŠ F. Prešerna Mb        4  14.5  19.0   0.0 -0.03
         (2003)         0B13 0W18 1B31 1W28 0B15 1W23 1B21
 17. Badrov Gal               1645  OŠ Fram                  3  20.5  30.0   0.0 -0.45
         (2004)         1W21 0B1  1W23 0W4  1B24 0B6  0W8 
 18. Kramberger Filip         1500  OŠ Pesnica               3  19.0  26.0   0.0  0.69
         (2004)         0B10 1B16 0W5  1W25 1B22 0B12 0W14
 19. Bezjak Nejc              1587  OŠ Kamnica               3  17.5  24.0   0.0 -0.84
         (2005)         1B29 0W3  0B13 0W15 1B28 1W20 0B9 
 20. Ribič Rok                1538  OŠ Kamnica               3  17.0  25.0   0.0 -0.04
         (2005)         0W1  1B30 0W6  1B21 0W12 0B19 1W29
 21. Rašič Luka               1500  OŠ Pesnica               3  16.0  23.0   0.0  0.40
         (2004)         0B17 1W24 0B4  0W20 1B29 1W22 0W16
 22. Krajnc Jakob             1662  OŠ Tabor I Mb            3  14.5  22.0   0.0 -1.38
         (2005)         1W30 0W2  1B29 0B6  0W18 0B21 1W28
 23. Košti Aljaž              1515  OŠ Sladki Vrh            3  14.5  21.0   0.0  0.12
         (2003)         0B4  1W28 0B17 1W29 0W11 0B16 1W27
 24. Hecl Nik                 1500  OŠ Jarenina              3  13.5  19.5   0.0  0.05
         (2005)         0W8  0B21 1W30 1B27 0W17 1B26 0W15
 25. Trupkovič Primož         1500  OŠ Jarenina            2.5  16.0  21.0   0.0 -1.36
         (2004)         0B9  +*32 0W14 0B18 =W26 1B31 0W13
 26. Kaloh Žiga               1500  OŠ D. Kobala Mb        2.5  13.0  18.5   0.0 -1.15
         (2005)         0B3  0W29 0B15 1W31 =B25 0W24 +*32
 27. Španinger Vid            1500  OŠ D. Kobala Mb          2  17.0  23.0   0.0 -1.50
         (2004)         +*32 0W10 0B11 0W24 1B30 0W14 0B23
 28. Potočnik  Jaša           1500  OŠ Jarenina              2  15.0  21.5   0.0 -1.37
         (2004)         0W7  0B23 +*32 0B16 0W19 1W30 0B22
 29. Rošič Aldin              1500  OŠ D. Kobala Mb          2  15.0  20.0   0.0 -1.60
         (2005)         0W19 1B26 0W22 0B23 0W21 1W32 0B20
 30. Muhamedagič Amar         1500  OŠ D. Kobala Mb          2  11.5  15.0   0.0 -1.74
         (2005)         0B22 0W20 0B24 +*32 0W27 0B28 1W31
 31. Krajnc Anney             1500  OŠ D. Kobala Mb          1  14.5  20.5   0.0 -2.61
         (2004)         0W5  0B6  0W16 0B26 +*32 0W25 0B30


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Kamnica, Kulturni dom, SLO, 11.12.2017, 7 kol svicar