2.turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2017-18 turnir C

Datum: 17.11.2017 - 17.11.2017

Organizator: SD Kocevje

Sponzor: Inotherm d.o.o.

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 10 min. + 5 sek./pot.


          2.turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2017-18   turnir C
                              Kočevje, 17.11.2017

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                      Točke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Stevanič David     MK 1888 2256 SLO GSŠ Kočevje               7  26.5  29.5   0.0  1.12
              (2002)         1W11 1B9  1W3  1B13 1W2  1B4  1W6 
  2. Ačimovič Vasja     II 1776 2156 SLO GSŠ Kočevje               6  28.5  32.5   0.0  0.74
              (2001)         1B8  1W5  1B4  1W6  0B1  1W3  1W7 
  3. Janko Marko        II 1521 1988 SLO SEŠTG Novo mesto        4.5  30.0  30.5   0.5  0.31
              (2002)         1B7  1W19 0B1  1W5  1B8  0B2  =W4 
  4. Kuhar Larisa       WI 1595 2010 SLO Cerklje                 4.5  28.0  30.5   0.5  0.56
              (2004)         1W14 1B13 0W2  1B11 1W6  0W1  =B3 
  5. Pajek Tjaša       III 1296 1826 SLO Mirna                   4.5  22.0  23.5   0.0  0.79
              (2005)         1W17 0B2  1W14 0B3  1W16 =B8  1W13
  6. Ružič Pia Marie    IV 1531 1955 SLO AB Brestanica             4  29.0  32.0   0.0  0.10
              (2004)         1W12 1B10 1W9  0B2  0B4  1W11 0B1 
  7. Kastrevec Andrej  III 1137 1701 SLO Šmihelj Novo mesto        4  24.0  25.5   0.0  1.02
              (2003)         0W3  0B11 1W10 1B18 1W13 1W12 0B2 
  8. Rudman Rok         IV 1211 1749 SLO Gimnazija Novo mesto      4  22.5  24.0   0.0  0.91
              (2002)         0W2  1B17 1W18 1B14 0W3  =W5  =B11
  9. Kobe Jure         III 1454 1877 SLO Brusnice                  4  20.5  21.0   0.0 -0.24
              (2003)         1B16 0W1  0B6  1W19 0B11 1W15 1B17
 10. Bizjak Alja           1132 1505 SLO J. Dalmatina Krško        4  18.0  19.5   0.0  2.28
              (2004)         1B15 0W6  0B7  =W12 1B17 =W16 1B14
 11. Kobe Matic         IV 1186 1807 SLO SEŠTG Novo mesto        3.5  27.5  28.0   0.0  0.40
              (2002)         0B1  1W7  1B19 0W4  1W9  0B6  =W8 
 12. Knoll Nina        WII 1080 1646 SLO Grm Novo mesto          3.5  20.0  21.5   0.0  0.06
              (2003)         0B6  1W15 0W13 =B10 1W18 0B7  +*20
 13. Rajh Tinej        III 1169 1809 SLO Šmihel Novo mesto         3  24.5  25.0   0.0 -0.84
              (2005)         1B18 0W4  1B12 0W1  0B7  1W19 0B5 
 14. Zaletelj Matej        1096 1744 SLO Žužemberk                 3  21.5  22.0   0.0 -1.30
              (2005)         0B4  1W16 0B5  0W8  1B19 +*20 0W10
 15. Knavs Peter       III 1103 1807 SLO Zbora odp. Kočevje        3  16.5  17.0   0.0 -2.34
              (2005)         0W10 0B12 1W17 0B16 +*20 0B9  1W19
 16. Lovrin Jakob               1642 SLO Dolenjske Toplice       2.5  19.5  21.0   0.0 -0.91
              (2005)         0W9  0B14 +*20 1W15 0B5  =B10 0W18
 17. Muhič Nejc                 1569 SLO Žužemberk                 2  21.0  22.5   0.0 -0.89
              (2005)         0B5  0W8  0B15 +*20 0W10 1B18 0W9 
 18. Rončevič Lovro     IV 1155 1555 SLO Dolenjske Toplice         2  18.5  20.5   0.0 -0.98
              (2005)         0W13 +*20 0B8  0W7  0B12 0W17 1B16
 19. Knavs Ana         III 1121 1500 SLO Zbora odp. Kočevje        1  20.5  23.0   0.0 -0.79
              (2004)         +*20 0B3  0W11 0B9  0W14 0B13 0B15

Arbiter: Kolarič Robert
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, SLO, 17.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 10 min. + 5 sek./pot. 
Datoteka: C:\turnir\ko_2dkl_17_18_18_p