2.turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2017-18 turnir B

Datum: 17.11.2017 - 17.11.2017

Organizator: SD Kocevje

Sponzor: Inotherm d.o.o.

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 10 min. + 5 sek./pot.


          2.turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2017-18   turnir B
                              Kočevje, 17.11.2017

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                    Točke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Bizjak Anej            1571 1913 SLO J. Dalmatina Krško      7  27.0  29.0   0.0  2.02
              (2006)         1W21 1B16 1W4  1B3  1B2  1W6  1W7 
  2. Rožmanec Pia        IV 1165 1937 SLO Blanca                  6  29.0  33.0   0.0  1.09
              (2006)         1W11 1B9  1W3  1B6  0W1  1B10 1W4 
  3. Potočar Nika           1110 1751 SLO Dolenjske Toplice       5  30.0  34.0   0.0  1.18
              (2006)         1W12 1B5  0B2  0W1  1B8  1W11 1B6 
  4. Fink Maj            IV 1089 1727 SLO Šmihelj Novo mesto      5  28.5  32.0   0.0  1.60
              (2006)         1W14 1B13 0B1  1W8  1W10 1B9  0B2 
  5. Polajnar Lev       III 1210 1650 SLO Vrhnika                 5  24.5  27.5   0.0  1.53
              (2007)         1B18 0W3  1B12 1B7  0W6  1B14 1W9 
  6. Drama Tilen        III 1396 1809 SLO Šmarje pri Jelšah       4  30.0  32.0   0.0 -0.35
              (2007)         1B17 1W22 1B8  0W2  1B5  0B1  0W3 
  7. Radej Filip            1121 1728 SLO J. Dalmatina Krško      4  27.0  29.0   0.0 -0.48
              (2006)         1B23 0W8  1B11 0W5  1B17 1W12 0B1 
  8. Smrekar Žak                 1580 SLO Center  Novo mesto      4  25.0  28.0   0.0  1.60
              (2006)         1W10 1B7  0W6  0B4  0W3  1B18 1W19
  9. Radej Pika             1045 1703 SLO J. Dalmatina Krško      4  25.0  27.0   0.0  0.10
              (2007)         1B24 0W2  1B21 1W13 1B15 0W4  0B5 
 10. Kraševec Jan       III 1141 1917 SLO Podbočje                4  24.5  26.5   0.0 -1.48
              (2007)         0B8  1W15 1B22 1W16 0B4  0W2  1B17
 11. Šertelj Kiani Nia  III      1593 SLO Ob Rinži Kočevje        4  24.0  26.0   0.0  1.20
              (2006)         0B2  1B20 0W7  1W23 1B16 0B3  1W13
 12. Grišin Lia         III      1537 SLO Ob Rinži Kočevje        4  23.0  25.5   0.0  1.25
              (2007)         0B3  1W18 0W5  1B19 1W20 0B7  1W16
 13. Knoll Marko                 1602 SLO Grm Novo mesto        3.5  23.0  25.0   0.0  0.02
              (2006)         1B19 0W4  1B23 0B9  =W14 1W15 0B11
 14. Radež Lucija                1527 SLO Otočec                3.5  22.0  24.0   0.0  0.80
              (2007)         0B4  1W19 0B15 1W21 =B13 0W5  1B22
 15. Ružič Borut Jan             1646 SLO AB Brestanica         3.5  19.5  21.5   0.0 -0.18
              (2007)         =W20 0B10 1W14 1B22 0W9  0B13 1W21
 16. Bevc Taraniš Tin            1685 SLO Center  Novo mesto      3  24.0  26.0   0.0 -0.85
              (2006)         1W25 0W1  1B17 0B10 0W11 1W23 0B12
 17. Šumak Klemen                1563 SLO Grm Novo mesto          3  19.5  21.5   0.0  0.38
              (2007)         0W6  1B25 0W16 1B24 0W7  1B20 0W10
 18. Baškovec Špela              1513 SLO Podbočje                3  19.5  19.5   0.0 -0.10
              (2007)         0W5  0B12 1W26 0B20 1W22 0W8  1B24
 19. Ličen Jakob                 1501 SLO Center  Novo mesto      3  19.0  19.0   0.0 -0.05
              (2007)         0W13 0B14 1W25 0W12 1B26 1W21 0B8 
 20. Urbančič Vid                1506 SLO Žužemberk             2.5  19.5  19.5   0.0 -0.55
              (2006)         =B15 0W11 0B24 1W18 0B12 0W17 1W26
 21. Kodrič Žana                 1565 SLO Podbočje                2  23.0  25.0   0.0 -1.08
              (2007)         0B1  1W24 0W9  0B14 1W25 0B19 0B15
 22. Cesar Jakob                 1597 SLO Center  Novo mesto      2  20.0  20.0   0.0 -1.25
              (2007)         1W26 0B6  0W10 0W15 0B18 1B25 0W14
 23. Pavičevič Aleksa            1530 SLO Grm Novo mesto          2  18.5  18.5   0.0 -0.91
              (2006)         0W7  1B26 0W13 0B11 1W24 0B16 0W25
 24. Štamfelj Taja               1523 SLO Center  Novo mesto      2  16.5  16.5   0.0 -1.19
              (2007)         0W9  0B21 1W20 0W17 0B23 1B26 0W18
 25. Turk Matej                  1516 SLO Center  Novo mesto      2  15.0  15.0   0.0 -1.05
              (2001)         0B16 0W17 0B19 1W26 0B21 0W22 1B23
 26. Zaletelj Žan                1500 SLO Žužemberk               0  14.5  16.5   0.0 -3.25
              (2007)         0B22 0W23 0B18 0B25 0W19 0W24 0B20

Arbiter: Podkoritnik Stanko
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, SLO, 17.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 10 min. + 5 sek./pot. 
Datoteka: C:\turnir\ko_2dkl_17_18_12_p