2.turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2017-18 turnir A

Datum: 17.11.2017 - 17.11.2017

Organizator: SD Kocevje

Sponzor: Inotherm d.o.o.

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2 x 15 min.


          2.turnir Dolenjske kadetske šahovske lige 2017-18   turnir A
                              Kočevje, 17.11.2017

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                    Točke Buch1  Buch Zmage W-We
  1. Kodrič P. Kristjan      1153 1744 SLO J. Dalmatina Krško      7  27.0  30.0   0.0  2.69
              (2008)         1W19 1B10 1W20 1W4  1B5  1W6  1W3 
  2. Glas Bruno              1159 1831 SLO J. Dalmatina Krško    5.5  25.5  29.0   0.0  0.21
              (2009)         1B18 1W13 1B3  0W5  =B17 1W14 1B11
  3. Lavrič Mark             1299 1674 SLO Dolenjske Toplice       5  29.5  32.5   1.0  1.67
              (2009)         1W16 1B15 0W2  1B20 1W11 1W4  0B1 
  4. Jalovec Igor        III 1159 1831 SLO Ob Rinži Kočevje        5  29.5  32.5   0.0 -0.06
              (2009)         1W24 1B7  1W17 0B1  1W9  0B3  1W5 
  5. Šertelj Nuša Nisa            1627 SLO Ob Rinži Kočevje        5  28.0  29.5   0.0  2.04
              (2010)         1W22 1B29 1W9  1B2  0W1  1W17 0B4 
  6. Celič Gašper         IV      1762 SLO Dolenjske Toplice       5  26.0  29.0   0.0 -0.02
              (2008)         1W21 0B20 1W19 1B10 1W7  0B1  1W15
  7. Frfole Žiga                  1622 SLO Mirna                   5  23.5  25.0   0.0  1.52
              (2008)         1B27 0W4  1B12 1W28 0B6  1W21 1W9 
  8. Zgonc Jakob                  1614 SLO Dolenjske Toplice     4.5  20.0  21.5   0.0  0.45
              (2008)         0W25 0B22 1W32 1B15 =W18 1B20 1W17
  9. Povh Tomaž                   1718 SLO Bršljin Novo mesto      4  26.5  29.5   0.0 -0.52
              (2008)         1B23 1W14 0B5  1W18 0B4  1W12 0B7 
 10. Arh Gal             III      1572 SLO Stara Cerkev            4  25.5  28.0   0.0  0.63
              (2009)         1B26 0W1  1B23 0W6  0B12 1B18 1W22
 11. Nemanič Tim                  1745 SLO Dolenjske Toplice       4  24.5  26.5   0.0 -0.81
              (2009)         0B12 1W30 1B21 1W13 0B3  1W23 0W2 
 12. Bizjak Alexei           1109 1530 SLO J. Dalmatina Krško      4  23.5  26.0   0.0  1.40
              (2008)         1W11 0B17 0W7  1B26 1W10 0B9  1W24
 13. Krizmanič Maj                1573 SLO Stara Cerkev            4  23.5  24.0   0.0  0.74
              (2008)         1W33 0B2  1W16 0B11 1W19 0B15 1W23
 14. Mižigoj Alexey               1572 SLO Brežice                 4  23.0  24.5   0.0  0.84
              (2010)         1W28 0B9  1W22 0B17 1W16 0B2  1W19
 15. Miklavčič Nik                1568 SLO Žužemberk               4  23.0  24.5   0.0  0.69
              (2008)         1B31 0W3  1B25 0W8  1B28 1W13 0B6 
 16. Novak Luka                   1522 SLO Žužemberk               4  19.0  20.5   0.0  0.77
              (2008)         0B3  1W31 0B13 1W29 0B14 1W28 1B21
 17. Gradišek Bor                 1668 SLO Kozje                 3.5  28.0  30.0   0.0 -0.22
              (2008)         1B30 1W12 0B4  1W14 =W2  0B5  0B8 
 18. Ban Tadej                    1543 SLO Dolenjske Toplice     3.5  23.0  24.5   0.0  0.56
              (2008)         0W2  1B25 1W29 0B9  =B8  0W10 1B30
 19. Muškatevc Matevž             1530 SLO Kozje                   3  26.0  29.0   0.0  0.08
              (2008)         0B1  1W26 0B6  1W25 0B13 1W27 0B14
 20. Radež Pavel                  1591 SLO Otočec                  3  26.0  27.5   0.0 -0.24
              (2009)         1B32 1W6  0B1  0W3  0B21 0W8  1B29
 21. Kotnik Matic                 1538 SLO Center Novo mesto       3  24.0  25.5   0.0  0.14
              (2008)         0B6  1W32 0W11 1B22 1W20 0B7  0W16
 22. Čož Jera                     1518 SLO Mokronog                3  22.5  23.0   0.0 -0.05
              (2009)         0B5  1W8  0B14 0W21 1B33 1W30 0B10
 23. Erenda Amber Ivana           1523 SLO Center Novo mesto       3  20.5  21.0   0.0  0.17
              (2008)         0W9  1B33 0W10 1B31 1W24 0B11 0B13
 24. Frfole Anja                  1563 SLO Mirna                   3  18.5  20.0   0.0 -0.59
              (2008)         0B4  1W27 0B28 1W30 0B23 1W29 0B12
 25. Dobrovoljc Sara              1502 SLO Bršljin Novo mesto      3  18.0  18.5   0.0 -0.16
              (2008)         1B8  0W18 0W15 0B19 0B29 1W33 1B28
 26. Lesjak Luka                  1500 SLO Kozje                   3  17.5  19.0   1.0 -0.77
              (2008)         0W10 0B19 1B27 0W12 0B30 +*34 1W31
 27. Brinovar Rosa                1515 SLO Dolenjske Toplice       3  17.5  19.0   0.0 -0.82
              (2009)         0W7  0B24 0W26 1B32 1W31 0B19 +*34
 28. Levstik Taja                 1500 SLO Zbora odp. Kočevje      2  23.0  25.5   0.0 -1.52
              (2010)         0B14 +*34 1W24 0B7  0W15 0B16 0W25
 29. Repar Domen                  1500 SLO Zbora odp. Kočevje      2  21.5  24.5   0.0 -1.53
              (2010)         +*34 0W5  0B18 0B16 1W25 0B24 0W20
 30. Podržaj R. Tilen             1522 SLO Dolenjske Toplice       2  19.5  20.0   0.0 -1.00
              (2010)         0W17 0B11 1W33 0B24 1W26 0B22 0W18
 31. Miklavčič Nejc               1500 SLO Žužemberk               2  18.0  20.0   0.0 -1.83
              (2009)         0W15 0B16 +*34 0W23 0B27 1W32 0B26
 32. Drama Anže                   1500 SLO Šmarje pri Jelšah       2  16.0  16.5   0.0 -1.65
              (2010)         0W20 0B21 0B8  0W27 +*34 0B31 1W33
 33. Kavčič Erazem                1500 SLO Dolenjske Toplice       1  16.5  18.0   0.0 -2.81
              (2010)         0B13 0W23 0B30 +*34 0W22 0B25 0B32

Arbiter: Špela Kolarič
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: SD Kocevje
Kočevje, SLO, 17.11.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 2 x 15 min. 
Datoteka: C:\turnir\ko_2dkl_17_18_10_p