Ciklus mladih kranj 2. turnir

Datum: 13.10.2017 - 13.10.2017

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


                         Ciklus mladih kranj 2. turnir
                               Kranj, 13.10.2017

Koncno stanje
                          Tit  LRat                           Tocke MBuch  Buch W-We
  1. Jeler Lan            III 1894  OŠ Šenčur                    6.5  22.5  30.5  1.02
              (2003)         1W29 1B12 1W13 1W6  1B3  =B2  1W5 
  2. Bobnar Samo          III 1723  OŠ Cvetka Golarja Šk. Lok      6  21.0  29.5  1.52
              (2004)         1B26 1W11 1B19 =W3  1B4  =W1  1B12
  3. Sefič Lana            IV 1751  OŠ Matije Čopa Kranj           5  24.0  33.5  0.70
              (2008)         1W25 1B4  1W9  =B2  0W1  1W6  =B7 
  4. Demšar Maks           IV 1615  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         5  20.5  27.0  1.35
              (2007)         1B32 0W3  1B7  1W20 0W2  1B9  1W10
  5. Šlibar Miha           IV 1720  OŠ Matije Valjavca Preddv      5  18.5  26.0  0.68
              (2007)         1W30 =B6  1W26 =B9  1W12 1B10 0B1 
  6. Perme Martin             1755  OŠ Komenda Moste             4.5  21.5  31.0  0.30
              (2007)         1B20 =W5  1W10 0B1  1W14 0B3  1B17
  7. Markun  Ožbej            1500  OŠ Franceta Prešerna Kran    4.5  19.5  26.0  1.87
              (2006)         0B9  1W31 0W4  1B21 1W13 1B11 =W3 
  8. Šlibar Luka           IV 1709  OŠ Matije Valjavca Preddv    4.5  18.0  25.0 -0.53
              (2007)         1B23 0W9  1B24 0W11 1B18 =W17 1W15
  9. Zenjilovski Nik       IV 1631  OŠ Matije Čopa Kranj           4  22.5  30.5  0.49
              (2008)         1W7  1B8  0B3  =W5  =B17 0W4  1B23
 10. Oman Ambrož           IV 1600  OŠ Simona Jenka Kranj          4  21.5  29.5  0.79
              (2006)         1B22 1W14 0B6  1B13 1W11 0W5  0B4 
 11. Remic Matej              1514  OŠ Šenčur                      4  21.0  29.5  1.06
              (2007)         1W15 0B2  1W16 1B8  0B10 0W7  1B21
 12. Podpeskar Aljaž       IV 1514  OŠ Matije Valjavca Preddv      4  19.5  27.5  1.36
              (2007)         1B31 0W1  1B21 1W19 0B5  1W23 0W2 
 13. Maček Inti               1648  OŠ Frana Albrehta Kamnik       4  18.0  26.5 -0.11
              (2010)         1B27 1W17 0B1  0W10 0B7  1W22 1B20
 14. Zupan Polše Narajan      1667  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         4  18.0  24.5 -0.38
              (2004)         1W16 0B10 =B17 1W27 0B6  =W18 1B19
 15. Rupar Tai                1500  OŠ Matije Čopa Kranj           4  17.0  23.5  1.00
              (2009)         0B11 1W27 1B18 0W17 1B20 1W19 0B8 
 16. Klavčič Andraž           1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         4  15.5  20.5  0.79
              (2006)         0B14 1W22 0B11 0W18 1B30 1W24 1B26
 17. Jeler Urban           IV 1614  OŠ Šenčur                    3.5  20.5  27.5  0.14
              (2005)         1W21 0B13 =W14 1B15 =W9  =B8  0W6 
 18. Bone Andrej              1537  OŠ Matije Valjavca Preddv    3.5  17.0  22.5  0.16
              (2008)         0W19 1B30 0W15 1B16 0W8  =B14 1B28
 19. Plevel Orel Žiga         1500  OŠ Matije Čopa Kranj           3  18.5  27.5  0.07
              (2010)         1B18 1B24 0W2  0B12 1W25 0B15 0W14
 20. Ekar Luka                1500  OŠ Matije Valjavca Preddv      3  17.5  24.5  0.17
              (2007)         0W6  1B28 1W25 0B4  0W15 1B26 0W13
 21. Pantelič David           1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  17.0  23.5 -0.80
              (2008)         0B17 +*32 0W12 0W7  1B28 1B25 0W11
 22. Perme Stanko             1500  OŠ Komenda Moste               3  16.0  22.0 -0.16
              (2009)         0W10 0B16 1W28 1W24 0B23 0B13 1W27
 23. Jovanovič Marko          1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  16.0  21.5 -0.03
              (2008)         0W8  0B25 1W30 1B26 1W22 0B12 0W9 
 24. Bujanovič Koko Luka      1502  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  14.0  19.5 -0.23
              (2007)         1B28 0W19 0W8  0B22 1W29 0B16 1W30
 25. Gosar  Nejc              1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3  13.5  19.0 -0.19
              (2007)         0B3  1W23 0B20 1W31 0B19 0W21 1B32
 26. Hodžič Emrah             1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         2  17.0  25.0 -0.94
              (2007)         0W2  1B29 0B5  0W23 1B27 0W20 0W16
 27. Klavčič Ožbej            1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         2  15.0  20.5 -1.08
              (2009)         0W13 0B15 1W29 0B14 0W26 1B31 0B22
 28. Sefič Benjamin           1500  OŠ Matije Čopa Kranj           2  13.5  18.0 -1.45
              (2011)         0W24 0W20 0B22 1B30 0W21 1B29 0W18
 29. Beričič Primož           1500  OŠ Škofja Loka Mesto           2  10.5  17.5 -1.08
              (2009)         0B1  0W26 0B27 1W32 0B24 0W28 1W31
 30. Humar  Jurij             1500  OŠ Matije Čopa Kranj           1  15.5  21.0 -2.17
              (2010)         0B5  0W18 0B23 0W28 0W16 1B32 0B24
 31. Rupar Martina            1500  OŠ Cvetka Golarja Šk. Lok      1  14.0  19.0 -1.98
              (2010)         0W12 0B7  1W32 0B25 -*32 0W27 0B29
 32. Omejc Urh                1500  OŠ Cvetka Golarja Šk. Lok      0  12.0  18.0 -2.34
              (2008)         0W4  -*21 0B31 0B29 -*31 0W30 0W25

Arbiter: Blaž Kosmač
WinSvicar verzija 3.01.03 
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Kranj, Slovenija, 13.10.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sekund 
Datoteka: C:\turnir\ciklkrml2_201718\ciklkrml2_201718