ŠK Branik redni 7-2017

Datum: 06.10.2017 - 06.10.2017

Organizator: SK ZM Branik Maribor

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 minut


                             ŠK Branik redni 7-2017
                         Maribor-Ljudski vrt, 6.10.2017

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                      Točke  Buch MBuch W-We
  1. Virtič Franc ml.   MK 2104 2195 SLO ŠK Branik Maribor         7  46.5  36.0  1.05
              (1963)         1W6  =B5  1W3  1W4  =B2  1B9  =W12 1W10 =B7 
  2. Cojhter Karl       MK 1992 2069 SLO ŽŠK Maribor               7  44.0  35.0  2.23
              (1944)         1W15 =B3  1W5  1B10 =W1  1W4  1B11 1W9  0B6 
  3. Mitrovič Boris     MK 1961 2140 SLO ŠD Fram                   6  48.5  37.5  0.35
              (1956)         1B7  =W2  0B1  1W5  1B6  =W11 0B4  1W8  1B9 
  4. Števanec Lea      WFM 2093 2115 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      6  45.5  35.0  0.85
              (1976)         1W8  1B12 1W10 0B1  1W9  0B2  1W3  0B5  1W11
  5. Virtič Samo         I 1942 2078 SLO ŠK Kovinar DEM          5.5  45.0  36.0  0.18
              (1966)         1B13 =W1  0B2  0B3  1W8  1W7  0B10 1W4  1B16
  6. Kodrič Vladimir    MK 1928 2016 SLO ŠK Loška dolina         5.5  39.0  30.0  0.17
              (1956)         0B1  1W13 0B9  1W14 0W3  1B15 =B7  1W16 1W2 
  7. Špelec Darko       MK 1973 2002 SLO ŽŠK Maribor               5  41.0  32.0  0.55
              (1959)         0W3  1B15 1W12 0W9  1B10 0B5  =W6  1B13 =W1 
  8. Zvekič Hajrudin   III      1910 SLO ŠK Branik Maribor       4.5  35.0  27.0 -0.29
              (1954)         0B4  =W16 1B11 0W12 0B5  1B13 1W15 0B3  1W14
  9. Šardi Darko                2109 TUJ                           4  45.0  36.0 -1.64
              (1969)         0W11 1B14 1W6  1B7  0B4  0W1  1W16 0B2  0W3 
 10. Korže Danilo        I 1975 2112 SLO ŠD Fram                   4  41.0  32.0 -2.04
              (1965)         1B14 1W11 0B4  0W2  0W7  1B16 1W5  0B1  0W15
 11. Mejal Jože         II      1882 SLO ŠD Fram                   4  41.0  31.5  0.87
              (1954)         1B9  0B10 0W8  1W13 1B12 =B3  0W2  =W14 0B4 
 12. Kopše Jožef        II      2025 SLO ŠK Branik Maribor       3.5  36.5  27.5 -2.46
              (1971)         1B16 0W4  0B7  1B8  0W11 1W14 =B1  0B15 0W13
 13. Vidonja Vlado              1610 SLO ŠD Pragersko-Gaj        3.5  34.5  27.0  1.44
              (1953)         0W5  0B6  1W15 0B11 =B16 0W8  1B14 0W7  1B12
 14. Kukovec Darko      II 1635 1909 SLO ŠD Fram                 2.5  33.0  25.5 -2.39
              (1960)         0W10 0W9  1B16 0B6  1W15 0B12 0W13 =B11 0B8 
 15. Krulič Goran               1521 SLO ŠK Branik Maribor         2  37.5  28.5  0.51
              (1980)         0B2  0W7  0B13 0W16 0B14 0W6  0B8  1W12 1B10
 16. Majhenič Silven            1500 SLO ŠK Branik Maribor         2  35.0  27.5  0.62
              (1948)         0W12 =B8  0W14 1B15 =W13 0W10 0B9  0B6  0W5 

Arbiter: Zupe Miran

Maribor-Ljudski vrt, Slovenija, 6.10.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 minut 
Datoteka: T17106