GT 2017 hitropotezno - 4/8; 3. ICP MB 2017

Datum: 03.10.2017 - 03.10.2017

Organizator: Gostilna Tabor

Sponzor: ICP Maribor

Sistem: švicar 12

Igralni čas: 5 min


GT 2017 hitropotezno;4/8 - ICP MB 2017
                       Maribor, Gostilna Tabor, 3.10.2017

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                   Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Zupe Miran         IM 2347 2324 SLO ŠK Branik Maribor    9.5  71.5  85.5   0.0  0.00
         (1960)         1B12 =W8  =B5  =W11 1B13 0W3  1B6  1B2  1W7  1W4  1B16 1W10
  2. Vukmirovič Dušan    I 2196 2150 SRB ICP Maribor          8.5  72.0  87.0   0.0  1.48
         (1981)         1B14 1W6  1B7  1W3  1B4  1W10 0B5  0W1  1B12 1W16 =B8  0W9 
  3. Novak Ratko           2189 2337 CRO                      8.5  70.0  84.0   0.0 -1.28
         (1975)         1W25 1B10 1W17 0B2  1W7  1B1  =W4  0B5  1W11 1B13 1W12 0B6 
  4. Mitrovič Boris     MK 2126 2140 SLO ŠD Fram              8.5  65.5  78.0   0.0  1.05
         (1956)         1W26 0B17 1W21 1B18 0W2  1B9  =B3  1W10 1W5  0B1  1W23 1B12
  5. Kodrič Tilen       MK 1960 2166 SLO ŽŠK Maribor            8  67.5  82.0   0.0  0.67
         (1999)         =W21 1B19 =W1  1B9  0W10 1B17 1W2  1W3  0B4  1B20 1W18 0B7 
  6. Špelec Darko       MK 1955 2002 SLO ICP Maribor          7.5  63.0  75.5   0.0  1.36
         (1959)         1W27 0B2  0W18 1B16 =W8  1B19 0W1  0W20 1B24 1B11 1W10 1W3 
  7. Šoštarič Denis     IV 1997 2102 SLO ICP Maribor            7  68.0  82.5   0.0  0.16
         (1988)         1W18 1B11 0W2  1B17 0B3  1W15 0B10 1W8  0B1  0W12 1B20 1W5 
  8. Cojhter Karl       MK 2077 2069 SLO ŽŠK Maribor            7  66.0  81.0   0.0  0.30
         (1944)         1W16 =B1  0W9  1W14 =B6  =W11 =B13 0B7  1W19 =B10 =W2  1B17
  9. Šardi Darko                2109 CRO                        7  64.5  77.5   0.0 -1.36
         (1969)         =B15 1W24 1B8  0W5  =B11 0W4  1B14 0W12 0B16 1W22 1B13 1B2 
 10. Hevir Vladimir      I 1954 2098 SLO ICP Maribor          6.5  70.0  84.0   0.0 -0.27
         (1963)         1B22 0W3  1B23 1W24 1B5  0B2  1W7  0B4  1W20 =W8  0B6  0B1 
 11. Habjanič Avgust    MK 2041 1949 SLO ŠK Gambit Maribor    6.5  65.0  77.0   0.0  0.99
         (1950)         1W28 0W7  1B22 =B1  =W9  =B8  =W17 1W13 0B3  0W6  =B15 1W16
 12. Flandija Zvonko       1938 1907 SLO ŠD Kamnica             6  63.5  76.0   0.0  1.11
         (1960)         0W1  0B16 0W20 1B26 1W27 1B24 1W15 1B9  0W2  1B7  0B3  0W4 
 13. Šrimf Silvester    II 1877 1830 SLO ICP Maribor            6  60.5  73.0   0.0  1.99
         (1957)         =W19 0B25 1W26 1B21 0W1  1B18 =W8  0B11 1B14 0W3  0W9  1B23
 14. Mejal Jože         II 1974 1882 SLO ŠD Fram                6  55.0  66.0   0.0 -0.24
         (1954)         0W2  1B27 1W16 0B8  =W18 =B21 0W9  1B15 0W13 0B23 1W28 1B22
 15. Alatič Andrej     III 1841 1858 SLO ŠK Branik Maribor      6  54.0  64.0   0.0  0.79
         (1949)         =W9  0B21 =W19 1B27 1W23 0B7  0B12 0W14 1W26 1B25 =W11 =B18
 16. Pev Ivo                    1835 SLO                      5.5  64.5  77.0   0.0  1.72
         (1942)         0B8  1W12 0B14 0W6  =B26 1W22 1W18 1B17 1W9  0B2  0W1  0B11
 17. Kirbiš Milan       MK 2050 1970 SLO ŠK Gambit Maribor    5.5  63.0  74.5   0.0 -0.23
         (1956)         1B23 1W4  0B3  0W7  1B22 0W5  =B11 0W16 0B21 1B26 1W19 0W8 
 18. Filipovič Dragan      1690 1847 SLO ŠK Branik Maribor    5.5  58.5  69.5   0.0  0.48
         (1950)         0B7  1W28 1B6  0W4  =B14 0W13 0B16 1W27 =B25 1W21 0B5  =W15
 19. Kolar Branko        I 1937 2031 SLO ŠD Fram              5.5  54.5  65.0   0.0 -2.88
         (1959)         =B13 0W5  =B15 0W22 1B28 0W6  1B23 =W24 0B8  1W27 0B17 1W20
 20. Samardžič Ivan        1855 1889 SLO ŠK Gambit Maribor      5  56.5  67.0   0.0 -0.92
         (1963)         0B24 0W22 1B12 0W28 1W25 1B23 1W21 1B6  0B10 0W5  0W7  0B19
 21. Zajšek Franc        I 1860 1906 SLO ICP Maribor            5  54.0  65.0   0.0 -1.59
         (1949)         =B5  1W15 0B4  0W13 1B24 =W14 0B20 0W25 1W17 0B18 0B27 1W28
 22. Tolič Mato          I 1902 1845 SLO ŠK Malečnik            5  52.5  62.0   0.0 -0.33
         (1955)         0W10 1B20 0W11 1B19 0W17 0B16 0W24 1B26 1W28 0B9  1W25 0W14
 23. Vidonja Vlado         1583 1610 SLO ŠD Pragersko-Gaj       5  51.0  62.0   0.0  2.71
         (1953)         0W17 1B26 0W10 1B25 0B15 0W20 0W19 1B28 1B27 1W14 0B4  0W13
 24. Kremavc Bruno              1500 SLO ICP Maribor          4.5  50.5  60.5   0.0  3.03
         (1952)         1W20 0B9  1W25 0B10 0W21 0W12 1B22 =B19 0W6  0B28 0W26 1B27
 25. Zvekič Hajrudin   III 1836 1910 SLO ŠK Branik Maribor    4.5  48.0  59.0   0.0 -2.88
         (1954)         0B3  1W13 0B24 0W23 0B20 1W27 =W28 1B21 =W18 0W15 0B22 =B26
 26. Gundič Danijel             1878 CRO ICP Maribor            3  51.0  62.0   0.0 -3.95
         (1975)         0B4  0W23 0B13 0W12 =W16 1B28 0B27 0W22 0B15 0W17 1B24 =W25
 27. Vekič Vojko        II 1718 1779 SLO ŠD Laporje             3  51.0  61.0   0.0 -2.28
         (1952)         0B6  0W14 1B28 0W15 0B12 0B25 1W26 0B18 0W23 0B19 1W21 0W24
 28. Varga Tomaž                1530 SLO ŽŠK Maribor          2.5  49.0  58.5   0.0  0.45
         (2003)         0B11 0B18 0W27 1B20 0W19 0W26 =B25 0W23 0B22 1W24 0B14 0B21


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Tabor, SLO, 3.10.2017, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 min 
Datoteka: G:/4gt17h/4gt17h