Ciklus turnirjev mladih 1718

Datum: 29.09.2017 - 29.09.2017

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 minut + 5 sekund


                          Ciklus turnirjev mladih 1718
                                Kranj, 29.9.2017

Končno stanje
                        Tit  LRat                           Točke MBuch  Buch W-We
  1. Jeler Lan          III 1894  OŠ Šenčur                      7  21.5  29.5  1.68
              (2003)         1W7  1B4  1W5  1B2  1W11 1B3  1B6 
  2. Šlibar Miha         IV 1726  OŠ Matije Valjavca Preddv      5  19.0  28.5  1.07
              (2007)         1W13 1B9  1W6  0W1  0B3  1B11 1W7 
  3. Perme Martin           1743  OŠ Komenda Moste             4.5  19.0  28.5  0.39
              (2007)         0W9  1B13 1W14 =B5  1W2  0W1  1B10
  4. Zenjilovski Nik     IV 1631  OŠ Matije Čopa Kranj         4.5  17.5  27.0  1.46
              (2008)         1B14 0W1  1B8  1B6  0W7  =W10 1B11
  5. Bobnar Samo        III 1723  OŠ Cvetka Golarja Škofja     4.5  16.5  25.0  0.42
              (2004)         1B17 1W15 0B1  =W3  0B10 1W8  1B9 
  6. Šlibar Luka         IV 1738  OŠ Matije Valjavca Preddv      4  19.0  28.0 -0.30
              (2007)         1B12 1W11 0B2  0W4  1B15 1B7  0W1 
  7. Demšar Maks         IV 1615  OŠ Jakoba Aljaža Kranj         4  19.0  28.0  0.91
              (2007)         0B1  1W8  1B15 1W12 1B4  0W6  0B2 
  8. Jeler Urban         IV 1614  OŠ Šenčur                    3.5  18.0  25.0 -0.32
              (2005)         1W10 0B7  0W4  1B14 =W9  0B5  +*18
  9. Oman Ambrož         IV 1600  OŠ Simona Jenka Kranj        3.5  18.0  25.0  0.37
              (2006)         1B3  0W2  0B11 1W16 =B8  1W13 0W5 
 10. Sefič Lana          IV 1754  OŠ Matije Čopa Kranj         3.5  18.0  24.0 -1.14
              (2008)         0B8  1W17 1B12 0W11 1W5  =B4  0W3 
 11. Maček Inti             1657  OŠ Frana Albrehta Kamnik       3  20.5  29.5 -0.19
              (2010)         1W16 0B6  1W9  1B10 0B1  0W2  0W4 
 12. Bone Andrej            1537  OŠ Matije Valjavca Preddv      3  16.0  22.0 -0.48
              (2008)         0W6  1B16 0W10 0B7  1W14 +*18 0B13
 13. Podpeskar Aljaž     IV 1514  OŠ Matije Valjavca Preddv      3  15.0  21.5 -0.33
              (2007)         0B2  0W3  1B17 0W15 +*18 0B9  1W12
 14. Sefič Benjamin         1500  OŠ Matije Čopa Kranj           3  15.0  21.0 -0.31
              (2011)         0W4  +*18 0B3  0W8  0B12 1B17 1W16
 15. Vomš Filip Rafael      1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj       2.5  16.0  22.0 -0.74
              (2008)         +*18 0B5  0W7  1B13 0W6  =W16 0B17
 16. Jovanovič Marko        1500  OŠ Jakoba Aljaža Kranj       2.5  12.5  17.5 -1.10
              (2008)         0B11 0W12 +*18 0B9  1W17 =B15 0B14
 17. Ekar Luka              1500  OŠ Matije Valjavca Preddv      2  12.5  18.5 -1.39
              (2007)         0W5  0B10 0W13 +*18 0B16 0W14 1W15

Arbiter: Blaž Kosmač
WinSvicar, verzija 3.01.03 
Lastnik: Tomo Zupan Kranj
Kranj, Slovenija, 29.9.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sekund 
Datoteka: C:\turnir\ciklmlkr1718_1\ciklmlkr1718_1