ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus9-2017

Datum: 05.06.2017 - 05.06.2017

Organizator: SK ZM Branik Maribor

Sistem: svicar, 12 kol

Igralni čas: 5 minut


                    ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus9-2017
                         Maribor-Ljudski vrt, 5.6.2017

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                   Točke  Buch MBuch Zmage W-We
  1. Novak Ratko           2176 2294 CRO                       11  79.0  66.0   0.0  2.04
              (1975)         1B7  1W9  1B4  1W5  1W3  1B2  1W8  1B11 1B12 0W6  1W10 1B13
  2. Žugaj Fjodor       MK 2195 2243 SLO ŠK Branik Maribor    8.5  79.0  65.5   0.0  0.18
              (1974)         1W13 0B6  1B8  1W4  1B5  0W1  1B7  1W3  1W15 0B10 1W11 =B9 
  3. Supančič Darko     FM 2298 2355 SLO ŠK Branik Maribor      8  76.0  62.5   0.0 -1.90
              (1957)         0W8  1B12 1W7  1W11 0B1  1B5  1W6  0B2  0W4  1B15 1W13 1B14
  4. Mitrovič Boris     MK 2126 2169 SLO ŠD Fram                8  75.0  63.5   0.0  0.41
              (1956)         1W11 1B15 0W1  0B2  1W9  0B8  1W5  1B6  1B3  0W7  1B16 1B12
  5. Cojhter Karl       MK 2077 2175 SLO ŽŠK Maribor            8  72.0  60.5   0.0  0.00
              (1944)         1B12 1W8  1B6  0B1  0W2  0W3  0B4  1W16 1B7  1W14 1W15 1B11
  6. Stavanja Milan     MK 2078 2061 SLO ŠK Kovinar DEM       7.5  74.0  62.5   0.0  1.65
              (1962)         1B16 1W2  0W5  =B9  0W8  1B10 0B3  0W4  1W14 1B1  1B7  1W15
  7. Kopše Jožef        II      2008 SLO ŠK Branik Maribor      7  76.5  65.0   0.0  2.13
              (1971)         0W1  1B14 0B3  1W10 1W13 1B9  0W2  1B8  0W5  1B4  0W6  1W16
  8. Šardi Darko                2056 TUJ                        6  76.5  65.0   0.0  0.17
              (1969)         1B3  0B5  0W2  1W12 1B6  1W4  0B1  0W7  1B13 1W16 0B14 0W10
  9. Virtič Samo         I 2042 2109 SLO ŠK Kovinar DEM         6  68.0  56.5   0.0 -1.69
              (1966)         1B14 0B1  1W15 =W6  0B4  0W7  1B16 0W13 =B10 =B11 1W12 =W2 
 10. Velec Jože          I 1855 2082 SLO ŠD Fram              5.5  66.5  55.0   0.0 -1.96
              (1956)         0W15 0B11 1W13 0B7  1W16 0W6  0B12 1B14 =W9  1W2  0B1  1B8 
 11. Zvekič Hajrudin   III 1836 1832 SLO ŠK Branik Maribor      5  70.5  59.0   0.0  1.65
              (1954)         0B4  1W10 =W14 0B3  0B12 1W13 1B15 0W1  1B16 =W9  0B2  0W5 
 12. Vizovišek Slavko   II 1942 1931 SLO ŽŠK Maribor            5  68.0  56.5   0.0  0.23
              (1949)         0W5  0W3  1B16 0B8  1W11 =B14 1W10 1B15 0W1  =B13 0B9  0W4 
 13. Boc Gregor                 1952 SLO ŽŠK Maribor          4.5  68.0  56.5   0.0 -0.68
              (2002)         0B2  1W16 0B10 1W15 0B7  0B11 1W14 1B9  0W8  =W12 0B3  0W1 
 14. Srebre Beno                1766 SLO ŠK Branik Maribor      3  65.5  57.0   0.0  0.09
              (1958)         0W9  0W7  =B11 1W16 0B15 =W12 0B13 0W10 0B6  0B5  1W8  0W3 
 15. Brezner Franci    III      1761 SLO ŠD Fram              2.5  69.5  60.5   0.0 -0.15
              (1990)         1B10 0W4  0B9  0B13 1W14 =B16 0W11 0W12 0B2  0W3  0B5  0B6 
 16. Filipovič Dragan      1690 1746 SLO ŠK Branik Maribor    0.5  68.0  57.5   0.0 -2.17
              (1950)         0W6  0B13 0W12 0B14 0B10 =W15 0W9  0B5  0W11 0B8  0W4  0B7 

Arbiter: Zupe Miran

Maribor-Ljudski vrt, Slovenija, 5.6.2017, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 minut 
Datoteka: T17065