Ciklus OS 201617 APRIL

Datum: 21.04.2017 - 21.04.2017

Organizator: ŠK Val - Koper

Sistem: svicar, 5 kol

Igralni čas: 10 min 5 sec


                                    Ciklus 8
                                Koper, 21.4.2017

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                        Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Pregelj Svit       III 1079 1672 SLO OŠ Koper                  4.5   9.0  15.5   0.0  1.00
              (2002)         1W24 1B19 1W13 1B5  =W2 
  2. Aksonov Danylo              1568 SLO ŠK Val - Koper            4.5   8.5  14.0   0.0  1.94
              (2003)         1W32 1B27 1W8  1B4  =B1 
  3. Kozlovič Jernej             1500 SLO OŠ Koper                    4   9.5  15.5   0.0  1.71
              (2009)         1B6  1B10 0W4  1W17 1B26
  4. Bartolič Daniel        1089 1619 SLO OŠ Koper                    4   9.5  15.0   0.0  0.79
              (2002)         1B33 1W17 1B3  0W2  1B9 
  5. Kadrioli Egzon              1545 SLO OŠ Koper                    4   8.0  14.5   0.0  1.43
              (2002)         1B20 1W23 1B9  0W1  1B11
  6. Stubelj Valentina           1537 SLO ŠK Val - Koper              4   8.0  12.0   0.0  1.30
              (2005)         0W3  1B35 1W22 1B8  1W12
  7. Panič Aleksej               1545 SLO OŠ Anton Ukmar              4   7.5  12.5   0.0  1.20
              (2007)         0W8  1B18 1W24 1B19 1W10
  8. Korošec Andrej              1500 SLO OŠV Ankaran                 3  11.0  17.5   0.0  0.70
              (2005)         1B7  1W11 0B2  0W6  1B25
  9. Romih Klemen Ivan           1500 SLO OŠV Ankaran                 3  10.0  15.0   0.0  0.77
              (2005)         1W31 1B12 0W5  1B13 0W4 
 10. Bartolič Alek               1500 SLO OŠ Koper                    3   9.0  15.0   0.0  0.56
              (2005)         1B22 0W3  1B21 1W16 0B7 
 11. Babič Mateo                 1500 SLO OŠ Koper                    3   8.5  12.5   0.0  0.56
              (2006)         1W35 0B8  1W18 1B14 0W5 
 12. Mesarec Rok                 1538 SLO ŠK Val - Koper              3   7.0  13.0   0.0  0.30
              (2009)         1B21 0W9  1B20 1W25 0B6 
 13. Averyanov Nikita       1386 1500 SLO OŠV Ankaran                 3   7.0  11.5   0.0  0.73
              (2007)         1B36 1W28 0B1  0W9  1B22
 14. Semenič Lejla               1500 SLO OŠ Koper                    3   6.5  11.5   0.0  0.50
              (2009)         0B17 1W26 1B23 0W11 1B20
 15. Jeretič Timon               1518 SLO                             3   6.5  10.5   0.0  0.88
              (2005)         0B0  1W30 0B17 1W33 1B21
 16. Urban Timotej               1500 SLO ŠK Val - Koper              3   6.0  10.0   0.0  1.00
              (2005)         -*27 1B34 1W31 0B10 1W19
 17. Braini Emilliano            1500 SLO                           2.5  10.0  16.5   0.0  0.19
              (2004)         1W14 0B4  1W15 0B3  =W18
 18. Quassi Alessandro           1500     OŠ Dante Alighieri        2.5   7.5  13.5   0.0  0.06
              (2000)         1B26 0W7  0B11 1W23 =B17
 19. Bratuž Jernej               1500 SLO OŠV Ankaran                 2   9.5  16.0   0.0 -0.21
              (2005)         1B25 0W1  1B28 0W7  0B16
 20. Koren Kevin                 1500 SLO OŠ Koper                    2   8.0  13.0   0.0 -0.39
              (2007)         0W5  1B31 0W12 1B29 0W14
 21. Kozlovič Filip              1500 SLO OŠ Koper                    2   8.0  13.0   0.0 -0.42
              (2007)         0W12 1B29 0W10 1B27 0W15
 22. Perne Kerin                 1500     OŠ Dante Alighieri          2   8.0  13.0   0.0 -0.45
              (2004)         0W10 1W33 0B6  1B24 0W13
 23. Cernaz Marta                1500     OŠ Pier Paolo Vergerio      2   7.5  12.5   0.0 -0.44
              (2009)         1W34 0B5  0W14 0B18 1B28
 24. Fikon Mauro                 1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      2   7.0  11.5   0.0 -0.21
              (2002)         0B1  1W36 0B7  0W22 1W31
 25. Tajroska Hava               1500     OŠ Dante  Alighieri         2   7.0  11.0   0.0 -0.45
              (2004)         0W19 1B32 1W27 0B12 0W8 
 26. Bartolič Erik               1500 SLO OŠ Koper                    2   6.5  10.5   0.0 -0.50
              (2005)         0W18 0B14 1W35 1B34 0W3 
 27. Durmiševič Emin             1500 SLO OŠ Koper                    2   6.0  11.5   0.0 -0.91
              (2001)         +*16 0W2  0B25 0W21 1B34
 28. Zuliani Rocco               1500     OŠ Dante Alighieri          2   6.0  10.0   0.0 -0.50
              (2004)         1W29 0B13 0W19 1B32 0W23
 29. Dakić Anja                  1500 SLO OŠ Anton Ukmar              2   5.0   7.0   0.0 -0.50
              (2009)         0B28 0W21 1B36 0W20 1B32
 30. Ferran Leonardo             1500 SLO                             2   4.0   7.0   0.0  0.03
              (2006)         0B0  0B15 0W32 1W36 1B35
 31. Baylan Kemal                1500     OŠ Dante Alighieri          1   7.0  10.5   0.0 -1.50
              (2004)         0B9  0W20 0B16 1W35 0B24
 32. Jakomin Sara                1500     OŠ Dante Alighieri          1   6.0  12.5   0.0 -1.41
              (2004)         0B2  0W25 1B30 0W28 0W29
 33. Galvani Maja                1500     OŠ Pier Paolo Vergerio      1   6.0  10.0   0.0 -1.31
              (2009)         0W4  0B22 0W34 0B15 1W36
 34. Valenčič Rok                1500     OŠ Antona Ukmarja           1   5.5  10.0   0.0 -1.50
              (2009)         0B23 0W16 1B33 0W26 0W27
 35. Može Leon                   1500 SLO                             0   7.0  12.0   0.0 -2.45
              (2009)         0B11 0W6  0B26 0B31 0W30
 36. Marčeta Sergej              1500 SLO OŠ Pier Paolo Vergerio      0   6.0  10.0   0.0 -2.50
              (2003)         0W13 0B24 0W29 0B30 0B33

Arbiter: Ervin Pregelj
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: Niko Omerzel
Koper, SLO, 21.4.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 10 min 5 sec 
Datoteka: C:\turnir\CIKLUSS8\CIKLUSS8