ŠK Branik-spomladansko poletni ciklus 4-2017

Datum: 10.04.2017 - 10.04.2017

Organizator: SK ZM Branik Maribor

Sistem: svicar, 12 kol

Igralni čas: 5 minut


                  ŠK Branik-spomladansko poletni ciklus 4-2017
                         Maribor-Ljudski vrt, 10.4.2017

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat FED                           Točke  Buch MBuch W-We
  1. Novak Ratko           2166 2236 CRO                               11  78.5  65.5  3.04
              (1975)         1W21 1B22 1W4  1B3  =W2  1B5  1W6  1B12 1W14 1B7  1W10 =B8 
  2. Supančič Darko     FM 2298 2377 SLO ŠK Branik Maribor             10  81.5  65.5  0.11
              (1957)         1W14 =B6  1B13 1W15 =B1  1W12 0W3  1B11 1W4  1B5  1W7  1B10
  3. Virtič Franc ml.   MK 2166 2266 SLO ŠK Branik Maribor              9  83.5  67.5  0.52
              (1963)         1B18 =W7  1B9  0W1  1B11 1W4  1B2  1W5  =W6  0B10 1W13 1B17
  4. Kodrič Tilen       MK 1965 2157 SLO ŽŠK Maribor                    8  84.0  68.0  1.18
              (1999)         1W16 1B12 0B1  1W6  0W5  0B3  1B13 1W8  0B2  1W9  1W17 1B14
  5. Cojhter Karl       MK 2077 2177 SLO ŽŠK Maribor                    8  81.5  67.5  0.36
              (1944)         =B9  =W15 1B23 1W13 1B4  0W1  1B7  0B3  1W11 0W2  1B6  1W16
  6. Virtič Samo         I 2048 2053 SLO ŠK Kovinar DEM               7.5  79.0  65.0  1.33
              (1966)         1B20 =W2  =B15 0B4  1W22 1W8  0B1  1W21 =B3  1W16 0W5  1B11
  7. Simič Dragan       FM 2216 2138 SLO ŠK Branik Maribor            6.5  77.5  63.5 -0.84
              (1970)         1W19 =B3  0W8  1B22 =W10 =B14 0W5  1B20 1W12 0W1  0B2  +*13
  8. Mitrovič Boris     MK 2126 2150 SLO ŠD Fram                      6.5  73.5  58.5 -1.36
              (1956)         1B11 0W13 1B7  1W20 0W12 0B6  1W16 0B4  0W10 1B14 1B19 =W1 
  9. Kontler Saša       II 1846 1935 SLO ŠK Malečnik                  6.5  71.5  58.5  1.53
              (1955)         =W5  1B10 0W3  0B12 1W17 1W13 0B11 0B14 1W18 0B4  1W20 +*24
 10. Hevir Vladimir      I 1954 2104 SLO ŠK Gambit Maribor              6  76.5  61.5 -0.95
              (1963)         0B15 0W9  1B21 1W18 =B7  0W11 =B20 1W19 1B8  1W3  0B1  0W2 
 11. Flandija Zvonko       1938 1925 SLO ŠD Kamnica                   5.5  79.0  64.5  1.19
              (1960)         0W8  1B14 =W12 1B19 0W3  1B10 1W9  0W2  0B5  0B13 +*24 0W6 
 12. Kopše Jožef        II      2018 SLO ŠK Branik Maribor            5.5  78.0  64.0 -0.38
              (1971)         +*24 0W4  =B11 1W9  1B8  0B2  1W14 0W1  0B7  0B17 0W18 1B23
 13. Špacapan Simon     MK 1989 2058 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri    5.5  76.5  63.5 -0.44
              (1978)         1W23 1B8  0W2  0B5  1W15 0B9  0W4  1B22 =B16 1W11 0B3  -*7 
 14. Šardi Darko                2012 TUJ                              5.5  76.0  62.0 -0.54
              (1969)         0B2  0W11 1B17 1W23 1B20 =W7  0B12 1W9  0B1  0W8  +*21 0W4 
 15. Boc Gregor                 1880 SLO ŽŠK Maribor                  5.5  67.0  54.0  0.27
              (2002)         1W10 =B5  =W6  0B2  0B13 0W20 1W18 0B17 +*24 0W23 1B22 =W19
 16. Vizovišek Slavko   II 1942 1926 SLO ŽŠK Maribor                  5.5  66.0  55.0 -0.27
              (1949)         0B4  =W17 0B20 =W21 1B18 1W22 0B8  +*24 =W13 0B6  1W23 0B5 
 17. Špelec Darko       MK 1955 2049 SLO ŽŠK Maribor                  5.5  64.5  52.5 -2.29
              (1959)         0W22 =B16 0W14 +*24 0B9  0W19 1B23 1W15 1B21 1W12 0B4  0W3 
 18. Zvekič Hajrudin   III 1841 1962 SLO ŠK Branik Maribor            5.5  60.5  48.5 -1.56
              (1954)         0W3  1B19 0W22 0B10 0W16 +*24 0B15 1W23 0B9  =W21 1B12 1B20
 19. Samardžič Ivan        1855 1897 SLO ŠK Gambit Maribor              5  57.5  48.0 -0.89
              (1963)         0B7  0W18 +*24 0W11 =B23 1B17 0W21 0B10 1W20 1B22 0W8  =B15
 20. Gundič Danijel             1760 TUJ                              4.5  65.5  53.5  1.15
              (1976)         0W6  1B21 1W16 0B8  0W14 1B15 =W10 0W7  0B19 +*24 0B9  0W18
 21. Bajec Tomaž           1966 1944 SLO ŠK Branik Maribor              4  65.5  51.5 -1.17
              (1967)         0B1  0W20 0W10 =B16 +*24 1W23 1B19 0B6  0W17 =B18 -*14 -*22
 22. Vidonja Vlado         1583 1644 SLO ŠD Pragersko-Gaj               4  65.5  51.5  0.61
              (1953)         1B17 0W1  1B18 0W7  0B6  0B16 +*24 0W13 0B23 0W19 0W15 +*21
 23. Filipovič Dragan      1702 1782 SLO ŠK Branik Maribor            3.5  61.0  50.0 -0.60
              (1950)         0B13 +*24 0W5  0B14 =W19 0B21 0W17 0B18 1W22 1B15 0B16 0W12

Arbiter: Zupe Miran

Maribor-Ljudski vrt, Slovenija, 10.4.2017, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 minut 
Datoteka: T170410