20. Trohov memorial

Datum: 12.03.2017 - 12.03.2017

Organizator: SK Kolektor Idrija

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10min + 5sec


                              20. Trohov memorial
                               Idrija, 12.3.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                      Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Škoberne Jure         GM 2525 2500 SLO ŠD Posočje                7  23.0  31.5   0.0  0.88
              (1987)         1W24 1B8  1W4  1B2  1W3  1B10 1W6 
  2. Drnovšek Gal          FM 2184 2267 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka    5.5  23.0  32.0   0.0  0.81
              (1995)         1W33 1B12 1W14 0W1  1B4  1W5  =B3 
  3. Zorko Dušan           MK 2177 2277 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      5  22.0  32.5   0.0 -0.01
              (1966)         1B17 =W9  1B19 1W11 0B1  1W7  =W2 
  4. Logar Metod           MK 1966 2125 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      5  21.0  30.0   0.0  0.87
              (1960)         1B31 1W15 0B1  1W20 0W2  1B12 1W10
  5. Mitrovič Boris        MK      2149 SLO ŠD Fram                   5  19.0  27.5   0.0 -0.06
              (1956)         1W18 0B14 1W26 1B19 1W12 0B2  1W11
  6. Jukan Nesib           MK 1945 2022 SLO ŠK Trzin                4.5  20.0  29.5   0.0  1.00
              (1969)         =W29 1B20 1W7  =B10 1W13 =B11 0B1 
  7. Mazzini Katarina     III 1456 1848 SLO ŠK Komenda              4.5  20.0  26.5   0.0  1.74
              (2003)         1B34 =W11 0B6  1W9  1B16 0B3  1W18
  8. Slejko Vladimir        I 1919 2022 SLO ŠK Postojna             4.5  18.0  28.0   0.0  0.39
              (1955)         1B25 0W1  1B23 1W17 0W10 1B20 =W13
  9. Ušeničnik Matej        I      2019 SLO ŠK Kolektor Idrija      4.5  18.0  25.0   0.0 -0.03
              (1973)         1W28 =B3  0W10 0B7  1B31 1W23 1B16
 10. Skok Jože             MK 2016 2164 SLO ŠD Domžale                4  22.0  32.0   0.0 -0.46
              (1949)         1B22 =W16 1B9  =W6  1B8  0W1  0B4 
 11. Hajna Jurij           MK 2000 2127 SLO ŠK Postojna               4  21.0  29.0   0.0 -0.86
              (1948)         1W26 =B7  1W16 0B3  1W18 =W6  0B5 
 12. Butala Marjan         MK      2007 SLO KPŠRD Karel Jeraj         4  20.0  27.5   0.0 -0.36
              (1951)         1B27 0W2  1B31 1W21 0B5  0W4  1B17
 13. Hozjan Štefan         MK      2135 SLO ŠK Kolektor Idrija        4  18.5  26.0   1.0 -1.68
              (1957)         1B23 0W19 1B22 1W14 0B6  =W17 =B8 
 14. Bačič Domagoj        III 1979 1901 SLO ŠD Čaven Ajdovščina       4  18.5  26.0   0.0  0.42
              (1961)         1B21 1W5  0B2  0B13 0W22 1W31 1B24
 15. Winkler Silvo         II      1833 SLO ŠD Posočje                4  15.5  23.0   0.0 -0.30
              (1945)         1W30 0B4  =W18 0B16 =W29 1B25 1W22
 16. Kogoj Boris           II 1906 1920 SLO ŠK Nova Gorica          3.5  19.5  26.0   0.0 -0.18
              (1959)         1W32 =B10 0B11 1W15 0W7  1B22 0W9 
 17. Amrusch Jozi         III      1748 AUT                         3.5  19.0  26.5   0.0  0.78
              (1947)         0W3  1B29 1W27 0B8  1W21 =B13 0W12
 18. Trček Roman          III      1705 SLO ŠK Kolektor Idrija      3.5  19.0  25.5   0.0  1.24
              (1975)         0B5  1W34 =B15 1W24 0B11 1W19 0B7 
 19. Lukan Ivan            II 1572 1850 AUT                         3.5  18.5  24.5   0.0  0.12
              (1949)         1W35 1B13 0W3  0W5  =B23 0B18 1W26
 20. Hiti Bojan           III      1825 SLO ŠK Kolektor Idrija      3.5  18.5  24.5   0.0 -0.34
              (1991)         1B36 0W6  1B25 0B4  1W26 0W8  =B21
 21. Čoralič Armin         IV      1510 SLO ŠK Kolektor Idrija      3.5  16.0  22.0   0.0  1.90
              (1990)         0W14 1B33 1W29 0B12 0B17 1W30 =W20
 22. Persoglia Silvij     III      1711 SLO ŠK Kolektor Idrija        3  18.5  25.5   0.0  0.68
              (1955)         0W10 1B28 0W13 1B27 1B14 0W16 0B15
 23. Jereb Staš           III      1703 SLO ŠK Kolektor Idrija        3  17.5  24.0   0.0  0.38
              (1990)         0W13 1B32 0W8  1B28 =W19 0B9  =W29
 24. Mazzini Matjaž                1788 SLO                           3  16.0  24.0   0.0 -1.13
              (1970)         0B1  0W27 1B35 0B18 1W28 1B29 0W14
 25. Hadžič Muradif        IV      1608 SLO ŠK Kolektor Idrija        3  16.0  22.5   0.0  0.30
              (1959)         0W8  1B30 0W20 0B26 1W27 0W15 1B32
 26. Reven Vojko                   1688 SLO                           3  16.0  22.0   0.0  0.19
              (1964)         0B11 1W36 0B5  1W25 0B20 1W32 0B19
 27. Kavčič Marko                  1574 SLO                           3  14.5  19.5   0.0  0.70
              (1961)         0W12 1B24 0B17 0W22 0B25 1W35 1B31
 28. Bevk Peternelj Anej   IV      1588 SLO ŠK Kolektor Idrija        3  13.5  19.5   0.0  0.45
              (2004)         0B9  0W22 1B30 0W23 0B24 1B33 1W34
 29. Likar Miran          III 1588 1623 SLO ŠK Kolektor Idrija      2.5  17.0  23.0   0.0 -0.13
              (1953)         =B6  0W17 0B21 1W34 =B15 0W24 =B23
 30. Kavčič Ambrož                 1500                             2.5  12.5  17.5   0.0 -0.06
              (2010)         0B15 0W25 0W28 1B36 =W33 0B21 1W35
 31. Kosmač Julijan        IV      1686 SLO ŠK Kolektor Idrija        2  17.5  23.5   0.0 -0.64
              (1971)         0W4  1B35 0W12 1B32 0W9  0B14 0W27
 32. Poljanšek Andraž              1546 SLO                           2  12.5  17.0   0.0 -0.54
              (2007)         0B16 0W23 1B36 0W31 1B34 0B26 0W25
 33. Reichmann Rupert     III      1720 AUT                           2  11.5  18.0   0.0 -2.65
              (1947)         0B2  0W21 =B34 =W35 =B30 0W28 =W36
 34. Cvek Oto                      1500 SLO                         1.5  13.0  18.5   0.0 -0.72
              (2009)         0W7  0B18 =W33 0B29 0W32 1B36 0B28
 35. Cigale Oliver Svit            1500                               1  12.5  17.0   0.0 -1.15
              (2005)         0B19 0W31 0W24 =B33 =W36 0B27 0B30
 36. Kleindinst Arne               1500                               1  11.0  15.5   0.0 -1.55
              (2009)         0W20 0B26 0W32 0W30 =B35 0W34 =B33

Arbiter: Staš Jereb
WinSvicar, verzija 3.00.01 
Lastnik: SK Kolektor Idrija
Idrija, Slovenija, 12.3.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10min + 5sec 
Datoteka: C:\turnir\T170312\T170312