Gorenjsko ekipno šolsko prvenstvo 2016/17

Datum: 18.02.2017 - 18.02.2017

Organizator: Tomo Zupan Kranj

Sistem: berger, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek


                   Gorenjsko ekipno šolsko prvenstvo 2016/17
                                Kranj, 18.2.2017

Končno stanje
                                Rating                             Točke   MT    BuchT  SonnT
  1. OŠ Matije Čopa 1           1820.0                              25.5     14   86.5  297.3
       (B 3    3)(B 4    4)(W 5    4)(B 6    4)(W 7    4)(B 8    4)(W 2  2.5)
     1. Dajčman, Nikolaj   1587 1970 + 3. 1 + 4. 1 + 5. 1 + 6. 1 + 7. 1 + 8. 1 = 2. 1  6.5/7   0.40
     2. Dajčman, Aleksande 1389 1889 + 3. 2 + 4. 2 + 5. 2 + 6. 2 + 7. 2 + 8. 2 - 2. 2  6.0/7  -0.06
     3. Sefič, Lana           0 1713 - 3. 3 + 4. 3 + 5. 4 + 6. 3 + 7. 3 + 8. 3 + 2. 3  6.0/7   0.78
     4. Zenjilovski, Nik      0 1708 + 3. 4 + 4. 4 + 5. 5 + 6. 4 + 7. 4 + 8. 4 + 2. 4  7.0/7   1.65
  2. OŠ Šenčur                  1584.5                              20.5     11   91.5  228.3
       (W 5    3)(B 6    3)(W 7    4)(B 8    4)(W 4    3)(W 3    2)(B 1  1.5)
     1. Jeler, Lan            0 1760 + 5. 1 + 6. 1 + 7. 1 + 8. 1 + 4. 1 + 3. 1 = 1. 1  6.5/7   1.92
     2. Jeler, Urban          0 1578 - 5. 2 + 6. 2 + 7. 2 + 8. 2 + 4. 2 - 3. 2 + 1. 2  5.0/7   1.71
     3. Klenovšek Lovro       0 1500 + 5. 3 + 6. 3 + 7. 3 + 8. 3 - 4. 3 - 3. 3 - 1. 3  4.0/7   0.97
     4. Remic Matej           0 1500 + 5. 4 - 6. 4 + 7. 4 + 8. 4 + 4. 4 + 3. 5 - 1. 4  5.0/7   1.81
  3. OŠ Jakoba Aljaža 1         1569.0                                18      9   94.0  193.5
       (W 1    1)(B 5    2)(W 6    3)(B 7    4)(W 8    4)(B 2    2)(W 4    2)
     1. Kovše, Neža           0 1659 - 1. 1 - 5. 1 + 6. 1 + 7. 1 + 8. 1 - 2. 1 + 4. 1  4.0/7   0.39
     2. Zupan Polše, Naraj    0 1578 - 1. 2 + 5. 2 + 6. 2 + 7. 2 + 8. 2 + 2. 2 + 4. 2  6.0/7   2.71
     3. Demšar, Maks          0 1539 + 1. 3 + 5. 3 + 6. 3 + 7. 3 + 8. 3 + 2. 3 - 4. 3  6.0/7   2.57
     4. Klavčič, Andraž       0 1500 - 1. 4 - 5. 4 - 6. 4        + 8. 4        - 4. 4  1.0/5  -1.19
     5. Bujanovič Kokot Lu    0 1500                      + 7. 4        - 2. 4         1.0/2   0.00
  4. OŠ Bled                    1542.3                                15      8   97.0  148.5
       (B 7    4)(W 1    0)(B 8    3)(W 5    2)(B 2    1)(W 6    3)(B 3    2)
     1. Stergar Avbelj, Ma    0 1500 + 7. 1 - 1. 1 - 8. 1 - 5. 1 - 2. 1 - 6. 1 - 3. 1  1.0/7  -1.12
     2. Škantar, Nejc         0 1551 + 7. 2 - 1. 2 + 8. 2 - 5. 2 - 2. 2 + 6. 2 - 3. 2  3.0/7   0.00
     3. Žerovec, Adam         0 1607 + 7. 3 - 1. 3 + 8. 3 + 5. 3 + 2. 3 + 6. 3 + 3. 3  6.0/7   1.81
     4. Potočnik, Lan         0 1511 + 7. 4 - 1. 4 + 8. 4 + 5. 4 - 2. 4 + 6. 4 + 3. 4  5.0/7   1.65
  5. OŠ Matije Valjavca Preddv  1605.8                                12      6  100.0  133.5
       (B 2    1)(W 3    2)(B 1    0)(B 4    2)(W 6    2)(B 7    2)(W 8    3)
     1. Šlibar, Miha          0 1722 - 2. 1 + 3. 1 - 1. 1 + 4. 1 + 6. 1 + 7. 1 - 8. 1  4.0/7  -0.22
     2. Šlibar, Luka          0 1698 + 2. 2 - 3. 2 - 1. 2 + 4. 2 - 6. 2 - 7. 2 + 8. 2  3.0/7  -1.50
     3. Bone, Andrej          0 1503 - 2. 3 - 3. 3        - 4. 3 - 6. 3 + 7. 3         1.0/5  -1.31
     4. Podpeskar Aljaž       0 1500 - 2. 4 + 3. 4 - 1. 3 - 4. 4        - 7. 4 + 8. 3  2.0/6  -0.71
     5. Ekar, Luka            0 1500               - 1. 4        + 6. 4        + 8. 4  2.0/3   0.79
  6. OŠ Antona Tomaža Linharta  1540.8                                11      5  101.0  107.5
       (B 8    3)(W 2    1)(B 3    1)(W 1    0)(B 5    2)(B 4    1)(W 7    3)
     1. Robič, Žiga           0 1609 + 8. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 1. 1 - 5. 1 + 4. 1 + 7. 1  3.0/7  -0.13
     2. Lasnik, Tevž          0 1540 - 8. 2 - 2. 2 - 3. 2 - 1. 2 + 5. 2 - 4. 2 + 7. 2  2.0/7  -0.90
     3. Jerala, Maks          0 1500 + 8. 3 - 2. 3 - 3. 3 - 1. 3 + 5. 3 - 4. 3 + 7. 3  3.0/7  -0.03
     4. Kovačevič, Maksim     0 1514 + 8. 4 + 2. 4 + 3. 4 - 1. 4 - 5. 5 - 4. 4 - 7. 4  3.0/7  -0.35
  7. OŠ Jakoba Aljaža 2         1500.0                                 5      2  107.0   45.0
       (W 4    0)(W 8    2)(B 2    0)(W 3    0)(B 1    0)(W 5    2)(B 6    1)
     1. Ilič, David           0 1500 - 4. 1 - 8. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 1. 1 - 5. 1 - 6. 1  0.0/7  -2.12
     2. Kovše, Matija         0 1500 - 4. 2 - 8. 2 - 2. 2 - 3. 2 - 1. 2 + 5. 2 - 6. 2  1.0/7  -1.48
     3. Klavčič, Ožbej        0 1500 - 4. 3 + 8. 3 - 2. 3 - 3. 3 - 1. 3 - 5. 3 - 6. 3  1.0/7  -2.03
     4. Mahmutovič Dino       0 1500 - 4. 4 + 8. 4 - 2. 4 - 3. 5 - 1. 4 + 5. 4 + 6. 4  3.0/7  -0.19
  8. OŠ Matije Čopa 2           1500.0                                 5      1  107.0   48.0
       (W 6    1)(B 7    2)(W 4    1)(W 2    0)(B 3    0)(W 1    0)(B 5    1)
     1. Rupar, Tai            0 1500 - 6. 1 + 7. 1 + 4. 1 - 2. 1 - 3. 1 - 1. 1 + 5. 1  3.0/7   0.88
     2. Plevel Orel Žiga      0 1500 + 6. 2 + 7. 2 - 4. 2 - 2. 2 - 3. 2 - 1. 2 - 5. 2  2.0/7  -0.48
     3. Sefič, Benjamin       0 1500 - 6. 3 - 7. 3 - 4. 3 - 2. 3 - 3. 3 - 1. 3 - 5. 4  0.0/7  -3.03
     4. Žbogar Gašper         0 1500 - 6. 4 - 7. 4 - 4. 4 - 2. 4 - 3. 4 - 1. 4 - 5. 5  0.0/7  -3.19


Arbiter: Bojan Arzenšek IA                       
Tempo: 10 min + 5 sek
WinEkipni  3.00.05, Lastnik: Tomo Zupan Kranj