2. turnir "Za vse generacije" / 1. srečanje ICP Goriška

Datum: 10.12.2016 - 10.12.2016

Organizator: DU Deskle-Anhovo, ICP portal

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10 min + 5 sek


            2. turnir "Za vse generacije" / 1. srečanje ICP Goriška
                               
Končno stanje
                            Tit  ELO LRat FED                    Točke  Buch MBuch Zmage W-We
  1. Jukan Nesib             MK 1964 2072 SLO ŠK Trzin                6  31.0  22.0   0.0  1.27
              (1969)         1W5  1B7  1W8  1B4  1W12 =B2  =B3 
  2. Uršič Aleksander        MK 1936 1976 SLO ŠD Sežana             5.5  28.0  20.0   0.0  1.17
              (1958)         1W21 1B9  0W4  1B11 1W8  =W1  1B7 
  3. Ipavec Jože              I      1984 SLO ŠK Nova Gorica          5  30.0  21.0   0.0  0.40
              (1943)         1B6  =W10 0B12 1W5  1B16 1B4  =W1 
  4. Vodopivec Vladimir       I 1985 1991 SLO ŠK Nova Gorica        4.5  30.5  22.0   0.0  0.35
              (1959)         1B17 1W11 1B2  0W1  1B7  0W3  =B10
  5. Mihelj Edvard Danijel   II 1741 1836 SLO ŠK Nova Gorica        4.5  28.0  19.5   0.0  0.53
              (1945)         0B1  1W18 =B6  0B3  1W14 1W9  1B11
  6. Devetak Dušan                   1500                           4.5  23.0  16.5   0.0  2.81
              (1948)         0W3  1B20 =W5  0B9  1W17 1B21 1W12
  7. Milinkovič Zdravko      II 1953 1946 SLO ŠD Sežana               4  26.5  20.0   0.0 -0.34
              (1958)         1B24 0W1  1B22 1W10 0W4  1B8  0W2 
  8. Winkler Silvo           II 1663 1852 SLO ŠD Posočje              4  26.5  18.5   0.0  0.09
              (1945)         1B22 1W12 0B1  1W16 0B2  0W7  1W14
  9. Krivec Miran            II      1784 SLO ŠK Nova Gorica          4  24.0  17.0   0.0 -0.15
              (1953)         1B23 0W2  0B11 1W6  1W21 0B5  1W17
 10. Vodopivec Boris                 1843 SLO ŠK Nova Gorica          4  23.5  17.0   0.0  0.11
              (1974)         1W20 =B3  1W14 0B7  0W11 1B18 =W4 
 11. Kogoj Boris             II 1821 1901 SLO ŠK Nova Gorica        3.5  29.0  20.5   0.0 -0.41
              (1959)         1W16 0B4  1W9  0W2  1B10 =B12 0W5 
 12. Čebron Asja            WMK 1402 1985 SLO ŠD KRKA Novo mesto    3.5  28.0  19.5   0.0 -1.39
              (2004)         1W18 0B8  1W3  1B14 0B1  =W11 0B6 
 13. Zlatanovič Marcus       IV 1255 1816 SLO ŠD Posočje            3.5  19.5  14.0   0.0  0.68
              (2005)         -*14 -*23 -*20 =B19 1W20 1B15 1W18
 14. Ibraimovič Zoran                1500                             3  24.5  17.0   0.0  0.82
              (1973)         +*13 1W17 0B10 0W12 0B5  1W16 0B8 
 15. Zlatanovič Srdjan          1562 1699 SLO ŠD Posočje              3  21.0  14.5   0.0  0.14
              (1981)         0B0  0B0  0B0  +*24 1W22 0W13 1W21
 16. Mišigoj Matevž                  1500 SLO ŠD Posočje              3  19.0  13.5   0.0  0.76
              (2004)         0B11 1W24 1W23 0B8  0W3  0B14 1B20
 17. Lužnik Robba Jaka               1692 SLO ŠK Nova Gorica        2.5  22.5  16.0   0.5 -1.22
              (2006)         0W4  0B14 =B18 1W22 0B6  1W19 0B9 
 18. Čebron Anže                     1660 SLO ŠD KRKA Novo mesto    2.5  22.5  16.0   0.5 -0.30
              (2007)         0B12 0B5  =W17 1W20 1B23 0W10 0B13
 19. Kavčič Bor                 1214 1756 SLO ŠD Posočje            2.5  20.5  15.0   0.0 -0.13
              (2005)         0B0  0B0  0B0  =W13 1W24 0B17 1W22
 20. Đorđić Kristina                 1500                             2  21.5  16.0   0.0 -1.04
              (2007)         0B10 0W6  +*13 0B18 0B13 1W24 0W16
 21. Gabršček Nejc                   1500 SLO                         2  21.0  15.0   0.0 -0.45
              (2009)         0B2  0W22 1B24 1W23 0B9  0W6  0B15
 22. Čefarin Drago                   1500                             2  19.5  13.5   0.0  0.16
              (1955)         0W8  1B21 0W7  0B17 0B15 1W23 0B19
 23. Maffi Peter                     1524 SLO                         2  16.5  12.0   0.0 -1.62
              (2006)         0W9  +*13 0B16 0B21 0W18 0B22 1B24
 24. Maffi Luka                      1500 SLO                         0  17.0  11.5   0.0 -2.24
              (2003)         0W7  0B16 0W21 -*15 0B19 0B20 0W23

Kadeti/kadetinje do 12 let

       Igralec                FED Kat.ELO  LRat p/m  Točke  Buch MBuch  W-We
  1.   Čebron,Asja            SLO WMK 1402 1985  U15   3.5  28.0  19.5 -1.39
  2.   Zlatanovič,Marcus      SLO  IV 1255 1816  U15   3.5  19.5  14.0  0.68  
  3.   Mišigoj,Matevž         SLO          1500  U15   3.0  19.0  13.5  0.76  
  4.   Lužnik Robba,Jaka      SLO          1692  U15   2.5  22.5  16.0 -1.22  
  5.   Čebron,Anže            SLO          1660  U15   2.5  22.5  16.0 -0.30  
  6.   Kavčič,Bor             SLO     1214 1756  U15   2.5  20.5  15.0 -0.13  
  7.   Đorđić,Kristina                     1500  U15   2.0  21.5  16.0 -1.04  
  8.   Gabršček,Nejc          SLO          1500  U15   2.0  21.0  15.0 -0.45  
  9.   Maffi,Peter            SLO          1524  U15   2.0  16.5  12.0 -1.62

Sodnik: Boris Kogoj
WinSvicar verzija 3.00.02 
Lastnik: SK Nova Gorica
Deskle, Slovenija, 10.12.2016, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek 
Datoteka: C:\turnir\T161210\T161210