Štajerska kadetska liga 2016/17 - 4/10

Datum: 09.12.2016 - 09.12.2016

Organizator: ŽŠK Maribor

Sponzor: Srednja gradbena šola Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Štajerska kadetska liga 2016/17 - 4/10; U9
                         Maribor, SGŠ, 9.12.2020

Končno stanje
                          Tit  LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  U9 
  1. Drevenšek Gašper         1754  OŠ A. Besednjaka Mb            6  20.0  28.0   0.0  1.48
         (2008)         1B9  1W7  0B2  1W14 1B12 1W3  1W6 
  2. Casar Izidor             1637  OŠ A. Besednjaka Mb            5  23.0  33.0   0.0  1.88
         (2008)         1B8  1W3  1W1  1B6  1B5  0W7  0W4 
  3. Lugarič Liam             1703  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      5  20.0  29.0   0.0  0.96
         (2008)         1W11 0B2  1W12 1B13 1W6  0B1  1W10
  4. Koritnik Vid             1676  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  18.0  24.5   0.0  0.89
         (2008)         1B20 1W14 0B6  0W7  1B8  1W12 1B2 
  5. Kumin Jure               1674  OŠ III M. Sobota               5  18.0  24.5   0.0  0.74
         (2008)         1W19 0B12 1W9  1B10 0W2  1B13 1W7 
  6. Čurič Enej               1782  OŠ J. Padežnika Mb             4  22.0  31.0   0.0 -0.63
         (2008)         1W10 1B13 1W4  0W2  0B3  1W14 0B1 
  7. Gobec Jakob              1649  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  20.5  29.0   0.0  0.30
         (2008)         1W18 0B1  1W15 1B4  0W13 1B2  0B5 
  8. Muzel Ulla               1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  18.5  25.0   0.0  1.09
         (2008)         0W2  1B19 0W11 1B9  0W4  1B15 1W12
  9. Ancelj Lukas             1526  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  17.0  25.5   0.0  1.01
         (2009)         0W1  1B18 0B5  0W8  1B16 1W17 1W13
 10. Radoševič Kai Jan        1585  OŠ I. Slovenj Gradec           4  15.5  22.0   0.0  0.55
         (2008)         0B6  1W21 1B20 0W5  1B17 1W18 0B3 
 11. Ratej Vid                1504  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  14.5  21.0   0.0  0.85
         (2008)         0B3  0W15 1B8  0W17 1B19 1W16 1B14
 12. Rutar Markuš Gašper      1593  OŠ B. Polančičev Mb            3  22.0  29.5   0.0 -0.31
         (2008)         1B16 1W5  0B3  1W20 0W1  0B4  0B8 
 13. Sep Matic                1659  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  20.0  26.5   0.0 -0.86
         (2008)         1B15 0W6  1B21 0W3  1B7  0W5  0B9 
 14. Malnar Tim               1610  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  19.0  26.5   0.0 -0.58
         (2008)         1W17 0B4  1W16 0B1  1W21 0B6  0W11
 15. Kodrič Luka              1500  OŠ K. Koviča Poljčane          3  16.0  21.5   0.0 -0.58
         (2008)         0W13 1B11 0B7  0W16 1B20 0W8  +*22
 16. Predan Valentin          1500  OŠ B. Ilicha Mb                3  15.5  21.0   0.0 -0.67
         (2009)         0W12 +*22 0B14 1B15 0W9  0B11 1W21
 17. Predan Leon              1500  OŠ B. Ilicha Mb                3  14.5  20.0   0.0 -0.68
         (2008)         0B14 0W20 +*22 1B11 0W10 0B9  1B19
 18. Koler Rebeka             1500  OŠ A. Besednjaka Mb            3  13.0  18.5   0.0 -0.64
         (2009)         0B7  0W9  1W19 0B21 +*22 0B10 1W20
 19. Javornik Lina            1500  OŠ D. Flisa Hoče               2  15.0  21.5   0.0 -1.76
         (2009)         0B5  0W8  0B18 +*22 0W11 1B21 0W17
 20. Hodnik Nina              1500  OŠ O. Meglič Ptuj              2  14.5  21.0   0.0 -1.52
         (2009)         0W4  1B17 0W10 0B12 0W15 +*22 0B18
 21. Rebernak Eva             1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           2  14.0  20.0   0.0 -1.52
         (2009)         +*22 0B10 0W13 1W18 0B14 0W19 0B16

  U12
  1. Toplišek Maj              1835  OŠ Fram                      5.5  23.0  31.5   0.0  0.51
         (2005)         1W26 1B3  1W18 =B9  1W10 1B5  0W2 
  2. Drama Tilen               1781  OŠ Šmarje pri Jelšah         5.5  21.5  29.5   0.0  0.97
         (2007)         1B22 1W4  =B30 0W5  1B19 1W10 1B1 
  3. Javornik Nik              1625  OŠ D. Flisa Hoče             5.5  21.0  29.5   0.0  2.15
         (2007)         1B11 0W1  1B25 1W12 1W21 1B9  =W6 
  4. Rup Aljaž                 1635  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    5.5  21.0  28.0   0.0  2.12
         (2006)         1W33 0B2  1W24 1B7  =W6  1B18 1W9 
  5. Vaupot Maks            IV 1769  OŠ II Sl. Gradec               5  23.0  32.5   0.0  0.83
         (2007)         1W12 1B7  1W13 1B2  0W9  0W1  1B15
  6. Bauman Vid                1742  OŠ K. Koviča Poljčane          5  20.5  28.5   0.0 -0.01
         (2005)         1B17 0W30 1B20 1W23 =B4  1W11 =B3 
  7. Pinter Matjaž             1620  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  17.5  24.5   0.0  1.22
         (2006)         1B32 0W5  1B31 0W4  1B14 1W22 1B19
  8. Ahec David                1602  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       5  17.5  23.5   0.0  1.33
         (2006)         1W34 1B21 0W10 0B18 1W25 1B13 1B12
  9. Stražišnik Enej           1723  OŠ Muta                      4.5  23.0  31.5   0.0  0.49
         (2006)         1B20 1W23 1B19 =W1  1B5  0W3  0B4 
 10. Kop Jaka                  1586  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     4.5  21.0  29.0   0.0  1.74
         (2006)         1B14 =W19 1B8  1W30 0B1  0B2  1W18
 11. Mencinger Koc. Nino       1500  OŠ Tabor I Mb                4.5  18.5  27.0   0.0  2.29
         (2005)         0W3  1B26 1W27 1B13 =W18 0B6  1W21
 12. Kacjan Zala               1541  OŠ A. Besednjaka Mb            4  21.0  28.0   0.0  1.29
         (2005)         0B5  1W32 1B15 0B3  1W16 1B21 0W8 
 13. Simič Pušnik Vito         1647  OŠ M. Konšaka Mb               4  19.0  26.5   0.0 -0.31
         (2006)         1B29 1W31 0B5  0W11 1B20 0W8  1B22
 14. Žuran Jan                 1500  OŠ Gorišnica                   4  16.5  24.0   0.0  0.51
         (2007)         0W10 +*38 0B26 1B28 0W7  1B24 1W27
 15. Pintarič Maj           IV 1726  OŠ Turnišče                    4  16.5  23.0   0.0 -0.81
         (2005)         0W24 1B16 0W12 1B33 1B30 1W23 0W5 
 16. Bezjak Jaka Gal           1509  OŠ Kamnica                     4  16.0  21.5   0.0  0.39
         (2007)         +*38 0W15 0B22 1W29 0B12 1W35 1B26
 17. Kramberger Zala           1523  OŠ Ljudski vrt Ptuj            4  12.0  18.5   0.0  0.97
         (2007)         0W6  1B33 0W21 0B25 1W34 1B32 1B23
 18. Drevenšek Doroteja        1651  OŠ A. Besednjaka Mb          3.5  22.5  31.0   0.0 -0.53
         (2005)         1W28 1B24 0B1  1W8  =B11 0W4  0B10
 19. Čelig Matija              1685  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     3.5  19.5  26.5   0.0 -0.49
         (2006)         1W35 =B10 0W9  1B27 0W2  1B30 0W7 
 20. Horvat Laura              1511  OŠ Gorišnica                 3.5  15.0  21.5   0.0  0.83
         (2005)         0W9  1B36 0W6  1B34 0W13 =B31 1W30
 21. Centrih Aleks             1659  OŠ L. Štuklja Mb               3  20.5  27.0   0.0 -1.55
         (2006)         1B37 0W8  1B17 1W22 0B3  0W12 0B11
 22. Horvat Jakob Vid          1541  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       3  18.5  26.5   0.0  0.05
         (2007)         0W2  1B28 1W16 0B21 1W31 0B7  0W13
 23. Pivec Žak                 1616  OŠ K. Koviča Poljčane          3  17.0  23.5   0.0 -0.64
         (2006)         1W25 0B9  1W34 0B6  1W32 0B15 0W17
 24. Irgolič Vita              1512  OŠ Gorišnica                   3  16.5  23.5   0.0  0.05
         (2005)         1B15 0W18 0B4  0W31 1B29 0W14 1W32
 25. Skuhala Klemen            1500  OŠ L. Pliberška Mb             3  16.5  23.0   0.0  0.06
         (2006)         0B23 1B35 0W3  1W17 0B8  0W26 1B37
 26. Stevanovič Stevan         1544  OŠ L. Pliberška Mb             3  16.0  23.0   0.0 -0.50
         (2006)         0B1  0W11 1W14 0B32 1W33 1B25 0W16
 27. Casar Zala                1607  OŠ A. Besednjaka Mb            3  15.5  21.5   0.0 -1.29
         (2006)         0B31 1W29 0B11 0W19 1B28 1W36 0B14
 28. Firbas Val                1500  OŠ Gorišnica                   3  13.5  18.5   0.0 -0.09
         (2007)         0B18 0W22 1B36 0W14 0W27 1B33 1W31
 29. Grašič Luka               1500  OŠ R. Maistra Šentilj          3  12.5  17.5   0.0 -0.12
         (2006)         0W13 0B27 1W35 0B16 0W24 1W37 1B34
 30. Kitak Luka                1621  OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  20.5  27.5   0.0 -0.76
         (2007)         1W36 1B6  =W2  0B10 0W15 0W19 0B20
 31. Ušen Ela                  1500  OŠ Pesnica                   2.5  16.5  24.5   0.0 -0.39
         (2006)         1W27 0B13 0W7  1B24 0B22 =W20 0B28
 32. Predan Rok                1500  OŠ B. Ilicha Mb                2  17.0  24.0   0.0 -1.51
         (2007)         0W7  0B12 +*38 1W26 0B23 0W17 0B24
 33. Lavrinc Lan               1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.0  21.5   0.0 -1.44
         (2006)         0B4  0W17 1B37 0W15 0B26 0W28 +*38
 34. Vidovič Ema               1500  OŠ Ljudski vrt Ptuj            2  15.0  21.0   0.0 -1.65
         (2007)         0B8  1W37 0B23 0W20 0B17 +*38 0W29
 35. Andrič Koroša  Erick      1500  OŠ R. Maistra Šentilj          2  12.5  17.0   0.0 -1.75
         (2006)         0B19 0W25 0B29 0W37 +*38 0B16 1B36
 36. Novak Aneja               1500  OŠ K. Koviča Poljčane          2  12.0  16.5   0.0 -1.67
         (2007)         0B30 0W20 0W28 +*38 1B37 0B27 0W35
 37. Drevenšek Nuša            1500  OŠ A. Besednjaka Mb            1  10.5  15.0   0.0 -2.29
         (2007)         0W21 0B34 0W33 1B35 0W36 0B29 0W25

  U15
  1. Juvan Jaka         I 2132  OŠ Neznanih talcev Dravog      7  23.0  32.5   0.0  1.16
         (2002)         1W10 1B9  1W6  1B7  1W2  1B3  1W4 
  2. Boc Gregor           1883  ŽŠK Maribor                  5.5  20.5  30.0   0.0  1.45
         (2002)         1W18 1B25 1W3  1B8  0B1  1W13 =B5 
  3. Kralj Nika        IV 1896  OŠ Gorišnica                   5  21.0  31.0   0.0  0.74
         (2005)         1B17 1W13 0B2  1W14 1B7  0W1  1B9 
  4. Žvarc Nik         IV 1945  OŠ D. Kobala Mb                5  20.0  30.0   0.0  0.32
         (2005)         1B11 0W8  1B17 1W19 1B12 1W6  0B1 
  5. Štern Urban      III 1905  OŠ Fram                      4.5  20.0  28.5   0.0 -0.49
         (2004)         1W23 1B14 0W7  0B9  1W11 1B10 =W2 
  6. Kočar Jaka           1875  OŠ Tišina                    4.5  19.0  29.0   0.0  0.42
         (2004)         1B20 1W19 0B1  =W13 1W9  0B4  1W15
  7. Žižek Rene           1842  OŠ Tišina                    4.5  19.0  27.5   0.0  0.35
         (2004)         1B22 1W26 1B5  0W1  0W3  =B14 1W16
  8. Deželak Nik          1805  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  19.0  27.0   0.0  0.52
         (2005)         1W16 1B4  =W15 0W2  0B13 1B25 1W14
  9. Marovt Nejc          1744  OŠ K. Koviča Poljčane          4  20.5  29.0   0.0  1.15
         (2003)         1B21 0W1  1B26 1W5  0B6  1W12 0W3 
 10. Roškarič Erik        1686  OŠ A. Ingoliča Sp. Polska      4  17.5  26.0   0.0  1.08
         (2004)         0B1  1W22 1B29 0W12 1B20 0W5  1B13
 11. Vrečko Vid           1683  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  17.0  23.5   0.0  0.71
         (2004)         0W4  0B16 1W28 1B15 0B5  1W21 1W18
 12. Vaupot Luka      III 1843  OŠ II S. Gradec                4  16.5  23.0   0.0 -0.83
         (2005)         0W25 1B27 1W18 1B10 0W4  0B9  1W19
 13. Pečnik Maj           1766  OŠ I M. Sobota               3.5  20.5  27.5   0.0 -0.06
         (2004)         1W28 0B3  1W25 =B6  1W8  0B2  0W10
 14. Strniša Blaž         1689  OŠ F.R. Staneta Mb           3.5  19.0  26.5   0.0  0.48
         (2002)         1B24 0W5  1B21 0B3  1W23 =W7  0B8 
 15. Ancelj Tristan       1785  OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  18.0  24.0   0.0 -0.80
         (2004)         0B26 1W20 =B8  0W11 1B17 1W19 0B6 
 16. Varga Tomaž          1590  ŽŠK Maribor                  3.5  18.0  24.0   0.0  0.80
         (2003)         0B8  1W11 0B20 =W17 1B29 1W23 0B7 
 17. Vidovič Iva          1643  OŠ Ljudski vrt Ptuj          3.5  16.5  23.0   0.0  0.03
         (2003)         0W3  1B28 0W4  =B16 0W15 +*29 1W24
 18. Stražišnik Alja      1638  OŠ Muta                        3  17.0  25.5   0.0 -0.11
         (2004)         0B2  1W24 0B12 1W21 0B19 1W22 0B11
 19. Kramberger Pia       1686  OŠ Ljudski vrt Ptuj            3  16.5  23.0   0.0 -0.07
         (2003)         1W29 0B6  1W27 0B4  1W18 0B15 0B12
 20. Muršič Ana           1635  OŠ Tabor I Mb                  3  16.5  22.5   0.0 -0.27
         (2003)         0W6  0B15 1W16 1B27 0W10 0B24 1W25
 21. Arnuš Saša           1555  OŠ Gorišnica                   3  15.5  21.0   0.0 -0.16
         (2004)         0W9  1B23 0W14 0B18 +*30 0B11 1W26
 22. Horvat Žiga          1590  OŠ Gorišnica                   3  15.0  21.0   0.0 -0.51
         (2004)         0W7  0B10 0W23 1B24 1W27 0B18 +*30
 23. Kodrič Gašper        1645  OŠ K. Koviča Poljčane          3  14.5  20.5   0.0 -0.63
         (2004)         0B5  0W21 1B22 1W26 0B14 0B16 1W27
 24. Hodnik Luka          1551  OŠ O. Meglič Ptuj              3  14.0  19.0   0.0 -0.38
         (2004)         0W14 0B18 +*30 0W22 1B28 1W20 0B17
 25. Rihter Jakob         1597  OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  16.5  23.5   0.0  0.01
         (2004)         1B12 0W2  0B13 =W29 1B26 0W8  0B20
 26. Janžek Luka          1563  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      2  15.5  21.5   0.0 -0.99
         (2004)         1W15 0B7  0W9  0B23 0W25 +*30 0B21
 27. Benko Alen           1555  OŠ O. Meglič Ptuj              2  14.5  20.5   0.0 -1.20
         (2004)         +*30 0W12 0B19 0W20 0B22 1W28 0B23
 28. Vesenjak Zala        1558  OŠ Gorišnica                   2  12.5  18.0   0.0 -1.53
         (2004)         0B13 0W17 0B11 +*30 0W24 0B27 1W29
 29. Strniša Žiga         1500  OŠ F.R. Staneta Mb           1.5  14.5  20.0   0.0 -1.19
         (2004)         0B19 +*30 0W10 =B25 0W16 -*17 0B28
 30. Podvršnik Luka       1727  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.         ODSTOPIL  0.00
         (2004)         -*27 -*29 -*24 -*28 -*21 -*26 -*22