Štajerska kadetska liga 2016/17 - 3/10; U9, U12, U15

Datum: 19.11.2016 - 19.11.2016

Organizator: ŽŠK Maribor

Sponzor: Srednja gradbena šola Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Štajerska kadetska liga 2017 - 3/10
                         SGŠ Maribor, 18.11.2016

Končno stanje
U9
                Tit  LRat                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Čurič Enej                 1710  OŠ J. Padežnika Mb           6.5  23.0  32.0   0.0  2.35
         (2008)         1B18 1W5  1B4  1W2  =B3  1B6  1W8 
  2. Drevenšek Gašper           1781  OŠ A. Besednjaka Mb            6  21.5  32.0   0.0  1.06
         (2008)         1W13 1B11 1W8  0B1  1W10 1W3  1B5 
  3. Lugarič Liam               1675  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      5  23.0  31.5   0.0  1.10
         (2008)         1W24 1B12 1W6  1B8  =W1  0B2  =W7 
  4. Koritnik Vid               1649  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  21.0  30.5   0.0  1.08
         (2008)         1W20 1B10 0W1  1B12 1W7  0B5  1W11
  5. Casar Izidor               1639  OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  23.5  33.0   0.0  0.82
         (2008)         1W16 0B1  1W13 =B6  1W11 1W4  0W2 
  6. Malnar Tim                 1574  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     4.5  22.0  28.5   0.0  1.43
         (2008)         1W26 1B7  0B3  =W5  1B9  0W1  1W12
  7. Gobec Jakob                1641  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  19.5  26.5   0.0  0.33
         (2008)         1B19 0W6  1B22 1W9  0B4  1W17 =B3 
  8. Sep Matic                  1657  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  22.0  30.5   0.0  0.10
         (2008)         1B23 1W9  0B2  0W3  1B16 1W10 0B1 
  9. Rutar Markuš Gašper        1593  OŠ B. Polančičev Mb            4  18.5  26.0   0.0  0.11
         (2008)         1W15 0B8  1W14 0B7  0W6  1B20 1B17
 10. Vaupot Eliza               1537  II. OŠ Slovenj Gradec          4  18.0  26.0   0.0  0.91
         (2008)         1B17 0W4  1B15 1W23 0B2  0B8  1W18
 11. Veber Kolja Tito           1631  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  17.5  25.5   0.0  0.05
         (2009)         1B22 0W2  1B23 1W21 0B5  1W14 0B4 
 12. Radoševič Kai Jan          1576  II OŠ Slovenj Gradec           4  17.5  23.5   0.0  0.36
         (2008)         1B25 0W3  1B16 0W4  1B15 1W21 0B6 
 13. Ancelj Lukas               1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           4  16.5  24.5   0.0  1.06
         (2009)         0B2  1W21 0B5  1W22 0B14 1W16 1B15
 14. Šoba Jaša                  1500  OŠ Fram                        4  15.0  20.0   0.0  0.84
         (2008)         0B21 1W19 0B9  1B25 1W13 0B11 1W23
 15. Predan Leon                1500  OŠ B. Ilicha Mb                3  18.0  24.0   0.0 -0.22
         (2008)         0B9  1W18 0W10 1B20 0W12 1B24 0W13
 16. Muzel Ulla                 1500  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  18.0  22.5   0.0  0.00
         (2008)         0B5  1W17 0W12 1B18 0W8  0B13 1W26
 17. Trnovšek Polit Joshua      1500  OŠ T. Čufarja Mb               3  16.0  22.5   0.0 -0.10
         (2008)         0W10 0B16 1W24 1W19 1B21 0B7  0W9 
 18. Basin Liam                 1500  OŠ R. Robiča Limbuš            3  15.0  22.5   0.0 -0.18
         (2008)         0W1  0B15 1W25 0W16 1B22 1W19 0B10
 19. Kodrič Luka                1500  OŠ K. Koviča Poljčane          3  14.0  18.5   0.0 -0.28
         (2008)         0W7  0B14 1W26 0B17 1W24 0B18 1B21
 20. Jug Miha                   1500  OŠ Sv. Trojica                 3  13.0  19.0   0.0 -0.14
         (2009)         0B4  1W25 0B21 0W15 1B23 0W9  1B22
 21. Marovt Luka                1520  OŠ K. Koviča Poljčane          2  18.0  25.0   0.0 -1.42
         (2008)         1W14 0B13 1W20 0B11 0W17 0B12 0W19
 22. Negode Nipič Jaša          1500  OŠ R. Robiča Limbuš            2  16.0  20.5   0.0 -1.13
         (2008)         0W11 1B24 0W7  0B13 0W18 1B26 0W20
 23. Hriberšek Pia              1500  OŠ D. Flisa Hoče               2  16.0  20.0   0.0 -1.06
         (2008)         0W8  1B26 0W11 0B10 0W20 1B25 0B14
 24. Bauman Filip               1500  OŠ Sv. Trojica                 2  12.0  17.0   0.0 -1.27
         (2010)         0B3  0W22 0B17 1W26 0B19 0W15 1B25
 25. Pukl  Urban                1500  OŠ D. Flisa Hoče               1  14.0  18.0   0.0 -2.40
         (2008)         0W12 0B20 0B18 0W14 1B26 0W23 0W24
 26. Simonič Nino               1500  OŠ Sv. Trojica                 0  12.0  17.5   0.0 -3.40
         (2010)         0B6  0W23 0B19 0B24 0W25 0W22 0B16

U12
1. Nareks Matic          IV 1991  OŠ Petrovče                    7  22.5  31.0   0.0  0.95
         (2006)         1W21 1B20 1W13 1B7  1B26 1W4  1B9 
  2. Vaupot Maks           IV 1769  II. OŠ Slovenj Gradec          6  19.0  26.0   0.0  0.94
         (2007)         1B51 1W22 1B31 0W15 1B30 1W5  1B4 
  3. Toplišek Maj             1835  OŠ Fram                      5.5  18.5  26.5   0.0 -0.19
         (2005)         1W34 0B16 1W32 1B33 =W13 1B15 1W6 
  4. Drama Tilen              1777  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  23.0  32.0   0.0  0.49
         (2007)         1B46 1W19 1B17 1W6  1B15 0B1  0W2 
  5. Pivec Žak                1616  OŠ K. Koviča Poljčane          5  21.0  30.0   0.0  1.18
         (2006)         0W10 1B37 1W36 1B25 1W7  0B2  1W16
  6. Blažič Gal               1680  OŠ A. Besednjaka Mb            5  20.5  28.5   0.0  0.98
         (2007)         1B42 1W18 1B27 0B4  1W20 1W17 0B3 
  7. Stražišnik Enej          1705  OŠ Muta                        5  20.0  30.0   0.0  0.72
         (2006)         1W37 1B32 1W16 0W1  0B5  1W19 1B17
  8. Gojkovič Vito            1770  OŠ Fram                        5  19.5  26.5   0.0 -0.48
         (2005)         1W24 0B27 1W21 0B16 1W36 1B20 1W15
  9. Bauman Vid               1742  OŠ K. Koviča Poljčane          5  18.0  26.5   0.0  0.14
         (2005)         1W36 0B15 1W34 1B44 1W18 1B16 0W1 
 10. Mencinger Kocb Nino      1500  OŠ Tabor I Mb                  5  18.0  26.0   0.0  2.38
         (2005)         1B5  0W14 0B19 1B32 1W33 1W30 1B26
 11. Dimec Tadej              1861  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  17.0  23.5   0.0 -0.97
         (2005)         1B35 0W17 1B46 0W26 1B31 1W27 1W13
 12. Rup Aljaž                1626  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      5  17.0  23.5   0.0  0.37
         (2006)         0B31 1W42 0B18 1W40 1B35 1W21 1B25
 13. Čelig Matija             1654  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     4.5  21.5  31.0   0.0  1.25
         (2006)         1B29 1W43 0B1  1W19 =B3  1W26 0B11
 14. Centrih Aleks            1656  OŠ L. Štuklja Mb             4.5  18.0  24.5   0.0  0.13
         (2006)         1W50 1B10 0W26 1W27 0B17 =B22 1W30
 15. Ribič Rok                1544  OŠ Kamnica                     4  24.0  31.0   0.0  1.85
         (2005)         1B49 1W9  1B28 1B2  0W4  0W3  0B8 
 16. Javornik Nik             1587  OŠ D. Flisa Hoče               4  23.0  31.0   0.0  1.53
         (2007)         1B41 1W3  0B7  1W8  1B38 0W9  0B5 
 17. Casar Zala               1588  OŠ A. Besednjaka Mb            4  22.5  29.5   0.0  1.53
         (2006)         1W47 1B11 0W4  1B38 1W14 0B6  0W7 
 18. Ušen Ela                 1500  OŠ Pesnica                     4  20.5  28.5   0.0  1.34
         (2006)         1W33 0B6  1W12 1W28 0B9  0W25 1B37
 19. Kop Jaka                 1568  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  20.5  27.5   0.0  0.71
         (2006)         1W45 0B4  1W10 0B13 1W37 0B7  1W34
 20. Pinter Matjaž            1603  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  18.5  26.0   0.0  0.69
         (2006)         1B52 0W1  1B43 1W31 0B6  0W8  1B35
 21. Fras Jan                 1513  OŠ D. Flisa Hoče               4  18.0  25.5   0.0  1.31
         (2005)         0B1  1W52 0B8  1W41 1W43 0B12 1W40
 22. Godina David             1556  OŠ B. Ilicha Mb                4  17.5  25.5   0.0  0.83
         (2006)         1W39 0B2  1W45 0W30 1B23 =W14 =B27
 23. Predan  Rok              1500  OŠ B. Ilicha Mb                4  17.0  24.0   0.0  0.71
         (2007)         0W27 0B24 1B29 1W34 0W22 1B36 1W32
 24. Bezjak Nejc              1500  OŠ Kamnica                     4  16.0  23.0   0.0  1.22
         (1997)         0B8  1W23 0B30 1W39 0B27 1W47 1W33
 25. Horvat Jakob Vid         1527  OŠ J. Pučnika Črešnjevec       4  15.5  22.0   0.0  0.56
         (2007)         0W43 1B50 1W39 0W5  1B44 1B18 0W12
 26. Ahec David               1581  OŠ J. Pučnika Črešnjevec     3.5  22.5  32.5   0.0  0.84
         (2006)         =W28 1W30 1B14 1B11 0W1  0B13 0W10
 27. Skrinjar Nino            1576  OŠ Tabor I Mb                3.5  22.5  31.5   0.0  0.61
         (2006)         1B23 1W8  0W6  0B14 1W24 0B11 =W22
 28. Perko Patrick            1500  OŠ Sv. Trojica               3.5  15.0  20.0   0.0  0.26
         (2007)         =B26 1W48 0W15 0B18 1W45 0B33 1W43
 29. Lavrinc Lan              1500  OŠ L. Pliberška Mb           3.5  14.0  19.5   0.0  0.30
         (2006)         0W13 0B33 0W23 1W42 1B49 =B43 1W46
 30. Kitak Luka               1650  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  21.0  30.0   0.0 -1.16
         (2007)         1W40 0B26 1W24 1B22 0W2  0B10 0B14
 31. Marčič Nace              1500  OŠ J. Glazerja Ruše            3  20.0  27.5   0.0  0.85
         (2005)         1W12 1B38 0W2  0B20 0W11 0B32 1W44
 32. Žitnik Lara              1517  OŠ Sv. Trojica                 3  20.0  27.0   0.0  0.01
         (2005)         1B44 0W7  0B3  0W10 1B41 1W31 0B23
 33. Stevanovič Stevan        1562  OŠ L. Pliberška Mb             3  20.0  26.5   0.0 -0.71
         (2006)         0B18 1W29 1B48 0W3  0B10 1W28 0B24
 34. Ačanski Marko            1505  OŠ Kamnica                     3  17.5  23.5   0.0  0.23
         (2006)         0B3  1W41 0B9  0B23 1W52 1W44 0B19
 35. Bezjak Jaka Gal          1509  OŠ Kamnica                     3  17.0  24.0   0.0  0.43
         (2007)         0W11 1B40 0W38 1B47 0W12 1B45 0W20
 36. Grašič  Luka             1500  OŠ R. Maistra Šentilj          3  17.0  23.0   0.0  0.29
         (2006)         0B9  1W49 0B5  1W48 0B8  0W23 1B47
 37. Knuplež Rene             1500  OŠ Sv. Trojica                 3  17.0  22.5   0.0  0.01
         (2006)         0B7  0W5  1B52 1W49 0B19 1W39 0W18
 38. Drevenšek Doroteja       1731  OŠ A. Besednjaka Mb            3  15.0  20.5   0.0 -2.32
         (2005)         1B53 0W31 1B35 0W17 0W16 0B40 1W45
 39. Vajnhandl Urban          1500  OŠ R. Maistra Šentilj          3  15.0  20.5   0.0 -0.88
         (2005)         0B22 1W53 0B25 0B24 1W46 0B37 +*54
 40. Majhenič Jan Luka        1500  OŠ Tabor I Mb                  3  14.5  20.5   0.0  0.19
         (2007)         0B30 0W35 1B53 0B12 1W48 1W38 0B21
 41. Negode Nipič Luka        1500  OŠ R. Robiča Limbuš            3  13.5  19.0   0.0 -0.83
         (2007)         0W16 0B34 1W50 0B21 0W32 +*54 1B51
 42. Košar Jernej             1500  OŠ R. Maistra Šentilj          3  12.5  18.5   0.0 -0.59
         (2006)         0W6  0B12 0W47 0B29 +*53 1W49 1B48
 43. Šumak Vito               1500  OŠ L. Pliberška Mb           2.5  19.0  25.0   0.0 -0.59
         (2007)         1B25 0B13 0W20 1W53 0B21 =W29 0B28
 44. Žerjal Vid               1500  OŠ J. Glazerja Ruše            2  15.5  22.5   0.0 -1.63
         (2006)         0W32 +*54 1B51 0W9  0W25 0B34 0B31
 45. Skuhala Klemen           1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  15.5  21.5   0.0 -1.03
         (2006)         0B19 1W51 0B22 1W46 0B28 0W35 0B38
 46. Bedekovič Lan            1500  OŠ A. Besednjaka Mb            2  15.0  22.0   0.0 -0.77
         (2006)         0W4  1B47 0W11 0B45 0B39 1W50 0B29
 47. Mlasko Jure              1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  14.5  20.5   0.0 -1.37
         (2007)         0B17 0W46 1B42 0W35 1B51 0B24 0W36
 48. Špolar Tim               1500  OŠ L. Pliberška Mb             2  14.5  19.5   0.0 -2.41
         (2006)         +*54 0B28 0W33 0B36 0B40 +*53 0W42
 49. Šafarič Evelyn           1500  OŠ Tabor I Mb                  2  14.0  19.0   0.0 -2.44
         (2006)         0W15 0B36 +*54 0B37 0W29 0B42 +*53
 50. Kramberger Jakob         1500  OŠ Sv. Trojica                 2  11.5  16.5   0.0 -1.75
         (2007)         0B14 0W25 0B41 0W51 +*54 0B46 1W52
 51. Bečkanovič Sara          1500  OŠ Sv. Trojica                 2  10.5  17.0   0.0 -1.17
         (2006)         0W2  0B45 0W44 1B50 0W47 1B52 0W41
 52. Merčnik Neja             1500  OŠ Sv. Trojica                 1  13.5  19.0   0.0 -2.83
         (2007)         0W20 0B21 0W37 +*54 0B34 0W51 0B50
 53. Javornik Tjaš            1500  OŠ J. Glazerja Ruše            0  11.5  15.5   0.0 -1.71
         (2007)         0W38 0B39 0W40 0B43 -*42 -*48 -*49

U15
1. Juvan Jaka          I 2132  OŠ Neznanih talcev Drav.     6.5  21.5  31.0   0.0  0.52
         (2002)         1W16 1B15 1W12 1B14 1W7  1B4  =W2 
  2. Boc Gregor            1896  OŠ B. Polančičev Mb          5.5  20.5  30.0   0.0  0.69
         (2002)         1B19 0W6  1B18 1W10 1B13 1W9  =B1 
  3. Varga Tomaž           1500  OŠ M. Durjava Mb               5  20.5  28.0   0.0  3.61
         (2003)         1W9  1B11 0W14 0B12 1W16 1B15 1W17
  4. Žvarc Nik          IV 1945  OŠ D. Kobala Mb                5  19.0  28.5   0.0  0.16
         (2005)         1B23 0W12 1B19 1W17 1B6  0W1  1B8 
  5. Deželak Nik           1799  OŠ Šmarje pri Jelšah           5  19.0  26.0   0.0  0.40
         (2005)         1W26 1B10 0W13 0B6  1W21 1B17 1W7 
  6. Marovt Nejc           1744  OŠ K. Koviča Poljčane        4.5  23.0  31.0   0.0  1.42
         (2003)         1W22 1B2  0B7  1W5  0W4  1B14 =B9 
  7. Vaupot Luka       III 1843  II. OŠ Slovenj Gradec        4.5  21.0  30.0   0.0  0.33
         (2005)         1W24 1B25 1W6  1B13 0B1  =W8  0B5 
  8. Štern Urban       III 1905  OŠ Fram                      4.5  20.5  28.5   0.0 -0.29
         (2004)         1W18 0B13 1W16 1B15 1W12 =B7  0W4 
  9. Podvršnik Luka        1709  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4.5  19.5  25.5   0.0  0.73
         (2004)         0B3  1W30 1B27 1B11 1W14 0B2  =W6 
 10. Roškar Nikolina       1698  OŠ Tabor I Mb                4.5  18.0  25.0   0.0  0.86
         (2003)         1W27 0W5  1B25 0B2  1W28 1B12 =W11
 11. Ancelj Tristan        1794  OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  18.0  23.5   0.0 -0.59
         (2004)         1B30 0W3  1B28 0W9  1B18 1W13 =B10
 12. Pečnik Maj            1758  OŠ 1 M. Sobota                 4  22.0  31.5   0.0  0.30
         (2004)         1W21 1B4  0B1  1W3  0B8  0W10 1B20
 13. Jemenšek Tine         1713  OŠ Lenart                      4  21.5  28.5   0.0  0.86
         (2004)         1B29 1W8  1B5  0W7  0W2  0B11 1W21
 14. Lah Žan            IV 1806  OŠ P. Voranca Ravne            4  20.0  28.5   0.0 -0.38
         (2002)         1B28 1W17 1B3  0W1  0B9  0W6  1B23
 15. Ozimič Lovro          1756  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      4  18.5  27.5   0.0 -0.30
         (2004)         1B20 0W1  1B24 0W8  1B19 0W3  1B22
 16. Roškarič Erik         1677  OŠ A. Ingoliča Sp. Polska      4  18.5  25.5   0.0  0.35
         (2004)         0B1  1W20 0B8  1W31 0B3  1W19 1B18
 17. Strniša Blaž          1713  OŠ F.R. Staneta Mb             3  20.0  25.5   0.0 -0.98
         (2002)         1W31 0B14 1W26 0B4  1W24 0W5  0B3 
 18. Stražišnik Alja       1641  OŠ Muta                        3  19.0  26.0   0.0 -0.12
         (2004)         0B8  1W29 0W2  1B26 0W11 1B24 0W16
 19. Rihter Jakob          1591  OŠ Šmarje pri Jelšah           3  19.0  26.0   0.0  0.23
         (2004)         0W2  1B21 0W4  1B22 0W15 0B16 1W27
 20. Perko Žan             1500  OŠ Sv. Trojica                 3  17.0  22.5   0.0  0.57
         (2003)         0W15 0B16 0B23 1W25 1W27 1B26 0W12
 21. Perko Tinej           1500  OŠ Sv. Trojica                 3  15.5  21.0   0.0  0.77
         (2004)         0B12 0W19 1B29 1W23 0B5  1W31 0B13
 22. Strniša Žiga          1500  OŠ F.R. Staneta Mb             3  15.5  20.5   0.0 -0.19
         (2004)         0B6  0B24 1W30 0W19 1B25 +*32 0W15
 23. Muršič Ana            1659  OŠ Tabor I Mb                  3  15.0  21.5   0.0 -0.98
         (2003)         0W4  0B26 1W20 0B21 1W29 1B28 0W14
 24. Janžek Luka           1557  OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.      3  15.0  21.0   0.0  0.22
         (2004)         0B7  1W22 0W15 1B27 0B17 0W18 1B28
 25. Šrumpf Franc          1500  OŠ Sv. Trojica                 3  15.0  20.0   0.0 -0.36
         (2003)         +*32 0W7  0W10 0B20 0W22 1B29 1B30
 26. Arsevski Enej         1500  OŠ Sv. Trojica                 3  14.0  19.5   0.0  0.02
         (2003)         0B5  1W23 0B17 0W18 1B31 0W20 +*32
 27. Zorčič Patrik         1500  OŠ Sv. Trojica                 2  16.0  21.0   0.0 -1.27
         (2004)         0B10 +*32 0W9  0W24 0B20 1W30 0B19
 28. Jug Domen             1524  OŠ Sv. Trojica                 2  15.0  20.0   0.0 -0.43
         (2003)         0W14 1B31 0W11 1B30 0B10 0W23 0W24
 29. Tekavec Luka Žan      1500  OŠ Sv. Trojica                 2  13.0  17.5   0.0 -1.33
         (2004)         0W13 0B18 0W21 +*32 0B23 0W25 1B31
 30. Heric Anže            1500  OŠ Sv. Trojica                 1  13.0  18.5   0.0 -2.35
         (2004)         0W11 0B9  0B22 0W28 +*32 0B27 0W25
 31. Topolovec Matej       1500  OŠ Sv. Trojica                 1  12.5  18.0   0.0 -2.47
         (2004)         0B17 0W28 +*32 0B16 0W26 0B21 0W29


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 3.00.04 Lastnik: Branko Vadlja
SGŠ Maribor, SLO, 18.11.2016, 7 kol svicar