Turnir mladih ob prazniku Obcine Zalec

Datum: 25.09.2016 - 25.09.2016

Organizator: SK Zalec

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 10min +5sek


                    Turnir mladih ob prazniku Obcine Zalec 
                                Zalec, 25.9.2016

Koncno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                      Tocke MBuch  Buch Soneb W-We
  1. Brinovec David       MK 2120 2189 SLO ŠK Žalec                  7  22.5  32.5 32.50  1.05
              (2001)         1B10 1W7  1B4  1W6  1B2  1W3  1B5 
  2. Širaj Anej          III 1717 2000 SLO ŠD Vrhnika                6  22.0  33.0 26.00  1.35
              (2003)         1B11 1W13 1B5  1W3  0W1  1B4  1W7 
  3. Nareks Matic         IV 1283 2007 SLO ŠD Savinjčan              5  21.5  31.5 18.50  0.08
              (2006)         1W22 1B15 1W8  0B2  1W7  0B1  1W9 
  4. Štern Urban         III 1409 1874 SLO ŠD Fram                 4.5  22.5  32.5 17.25  0.48
              (2004)         1W16 1B12 0W1  1B9  1W8  0W2  =B6 
  5. Bizjak Anej             1160 1854 SLO ŠK Triglav Krško        4.5  21.0  30.5 16.00  0.27
              (2006)         1B23 =W9  0W2  1B17 1B10 1W8  0W1 
  6. Toplišek Maj            1202 1851 SLO ŠD Fram                 4.5  18.5  26.0 14.00  0.00
              (2005)         1W27 1B17 =W9  0B1  =W15 1B10 =W4 
  7. Širaj Vita          WII 1361 1783 SLO ŠD Vrhnika                4  20.5  29.0 12.00  0.20
              (2004)         1W26 0B1  1W16 1B11 0B3  1W18 0B2 
  8. Drama Tilen                  1834 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah      4  20.0  26.5 13.00  0.00
              (2007)         1B24 1W20 0B3  1W12 0B4  0B5  1W11
  9. Širaj Svit                   1635 SLO ŠD Vrhnika                4  19.5  26.0 12.50  1.28
              (2006)         1W25 =B5  =B6  0W4  1B19 1W16 0B3 
 10. Grčar Lan            IV      1598 SLO ŠK Braslovče              4  18.5  26.0 10.50  1.35
              (2006)         0W1  1B27 1W19 1B15 0W5  0W6  1B20
 11. Kovač Murko Leon             1547 SLO ŠD Savinjčan              4  16.0  23.5 11.00  1.61
              (2006)         0W2  1B26 1B25 0W7  1W17 1B12 0B8 
 12. Drevenšek Doroteja           1652 SLO ŽŠK Maribor               4  16.0  22.0 11.00  0.13
              (2005)         1B18 0W4  1B21 0B8  1W25 0W11 1B16
 13. Brinovec Lucy           1046 1718 SLO ŠK Žalec                  4  14.5  22.0 11.50  0.00
              (2007)         1W19 0B2  0W17 1B24 0W16 1B15 1B18
 14. Novak Maks           IV      1600 SLO ŠK Braslovče              4  11.0  14.5  9.00  0.00
              (2006)         0B20 0W24 1B27 1W21 0W18 1B25 1W19
 15. Drevenšek Gašper        1174 1741 SLO ŽŠK Maribor             3.5  17.5  24.0 10.25  0.00
              (2008)         1B21 0W3  1B24 0W10 =B6  0W13 1B17
 16. Kočevar Bine         IV      1544 SLO ŠK Braslovče              3  19.0  26.5 10.00  0.56
              (2007)         0B4  1W18 0B7  1W20 1B13 0B9  0W12
 17. Košenina Nejc                1581 SLO ŠD Savinjčan              3  19.0  26.5  7.00  0.01
              (2008)         +*28 0W6  1B13 0W5  0B11 1B22 0W15
 18. Gajšek Tia                   1500 SLO ŠK Braslovče              3  18.0  24.0  7.00  0.08
              (2006)         0W12 0B16 +*28 1W23 1B14 0B7  0W13
 19. Ermakov Matvej               1500 SLO ŠD Savinjčan              3  18.0  23.5  8.00  0.41
              (2006)         0B13 1W23 0B10 1B22 0W9  1W26 0B14
 20. Rajlic  David                1500                               3  17.0  22.5  9.00  0.34
              (2002)         1W14 0B8  0W22 0B16 1W24 1B21 0W10
 21. Bizjak Alja                  1500 SLO ŠK Triglav Krško          3  16.5  22.5  6.00  0.00
              (2004)         0W15 1B22 0W12 0B14 1B23 0W20 +*28
 22. Kacjan Zala                  1587 SLO                           3  13.5  20.0  7.00  0.00
              (2005)         0B3  0W21 1B20 0W19 1B26 0W17 1W24
 23. Jelen Brina                  1541 SLO ŠK Žalec                  3  12.0  17.0  5.00  0.00
              (2005)         0W5  0B19 1W26 0B18 0W21 1B27 1W25
 24. Bizjak Alexei                1506 SLO ŠK Triglav Krško          2  17.5  23.0  4.00  0.00
              (2008)         0W8  1B14 0W15 0W13 0B20 +*28 0B22
 25. JELEN LAURA                  1500 SLO ŠK Žalec                  2  17.5  22.0  1.00  0.00
              (2002)         0B9  +*28 0W11 1W27 0B12 0W14 0B23
 26. Čeh Matic            IV      1500 SLO ŠK Braslovče              2  14.5  19.0  1.00  0.00
              (2008)         0B7  0W11 0B23 +*28 0W22 0B19 1W27
 27. Toplišek Nejc                1510 SLO ŠD Fram                   1  14.0  19.5  0.00  0.00
              (2008)         0B6  0W10 0W14 0B25 +*28 0W23 0B26

Arbiter: Dusan Brinovec
WinSvicar verzija 3.00.02 
Lastnik: SK Zalec
Zalec, Slovenija, 25.9.2016, 7 kol svicar
Igralni cas: 10min +5sek 
Datoteka: C:\turnir\zamlob16\backup