Štajerska kadetska liga 2015/16 - 10/10; U9, U12, U15

Datum: 10.06.2016 - 10.06.2016

Organizator: ŽŠK Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Štajerska kadetska liga 2015/16 - 10/10
                               Maribor, 10.6.2016

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We

U9
  1. Brinovec Lucy            1009 1718 SLO ŠK Žalec                     6    23.5  32.0   0.0  2.05
         (2007)         1W13 1B20 1W2  1B4  0B3  1W9  1W7 
  2. Košič Rok                     1805 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         5.5  23.0  33.0   0.0  0.71
         (2007)         1B11 1W6  0B1  1W16 1B7  =W3  1B12
  3. Drevenšek Gašper              1757 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          5.5  22.5  31.5   0.0  1.07
         (2008)         1W17 1B24 1W22 1B5  1W1  =B2  0W4 
  4. Čurič Enej                    1734 SLO OŠ J. Padežnika Mb           5.5  20.5  29.5   0.0  1.02
         (2008)         1B23 =W7  1B10 0W1  1B21 1W18 1B3 
  5. Kumin Jure                    1688 SLO OŠ III M. Sobota             5    19.5  26.5   0.0  1.17
         (2008)         1B32 1W25 1B8  0W3  0B10 1W11 1B9 
  6. Javornik Nik                  1685 SLO OŠ D. Flisa Hoče             5    17.5  25.0   0.0  0.74
         (2007)         1W29 0B2  1W17 1B20 0B9  1W21 1B10
  7. Lugarič Liam                  1641 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4.5  23.0  30.0   0.0  1.53
         (2008)         1W33 =B4  1W19 1B8  0W2  1W10 0B1 
  8. Drama Tilen                   1867 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  19.5  27.0   0.0 -1.22
         (2007)         1W15 1B14 0W5  0W7  =B17 1W26 1B18
  9. Kitak Luka                    1706 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4    21.5  30.5   0.0 -0.34
         (2007)         0W20 1B18 1W15 1B11 1W6  0B1  0W5 
 10. Koritnik Vid                  1619 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4    21.5  29.0   0.0  0.68
         (2008)         1W30 1B12 0W4  1B22 1W5  0B7  0W6 
 11. Sep Matic                     1552 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4    19.0  25.5   0.0  1.21
         (2008)         0W2  1B33 1W12 0W9  1B22 0B5  1W20
 12. Gobec Jakob                   1708 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4    18.0  26.0   0.0 -0.66
         (2008)         1B21 0W10 0B11 1W26 1B23 1W13 0W2 
 13. Ružič Borut Jan               1535 SLO OŠ A. Bohoriča Brestanica    4    17.5  25.5   0.0  1.01
         (2007)         0B1  1W31 0B16 1W25 1W15 0B12 1B26
 14. Blažič Gal                    1675 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          4    16.0  21.5   0.0 -0.36
         (2007)         1B34 0W8  1B23 0W21 0B18 1W22 1B17
 15. Bizjak Alexei                 1555 SLO OŠ J. Dalmatina Krško        4    16.0  21.5   0.0  0.95
         (2008)         0B8  1W32 0B9  1W33 0B13 1W19 1B21
 16. Kramberger Zala               1582 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          4    15.5  23.0   0.0  0.22
         (2007)         0W22 1B29 1W13 0B2  0W20 1B28 1W23
 17. Gosak Aleks                   1549 SLO OŠ Poljčane                  3.5  19.0  25.5   0.0  0.79
         (2007)         0B3  1W34 0B6  1W27 =W8  1B20 0W14
 18. Casar Izidor                  1601 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          3.5  18.5  26.5   0.0  0.51
         (2008)         =B26 0W9  1B27 1B19 1W14 0B4  0W8 
 19. Židanik Filip Lev     IV      1638 SLO OŠ B. Polančičev Mb          3.5  15.5  21.5   0.0 -0.81
         (2008)         =B27 1W26 0B7  0W18 1B32 0B15 1W24
 20. Rutar Markuš Gašper           1509 SLO OŠ B. Polančičev Mb          3    20.5  29.5   0.0  0.54
         (2008)         1B9  0W1  1B25 0W6  1B16 0W17 0B11
 21. Ancelj Lukas                  1530 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3    20.0  28.0   0.0  0.45
         (2009)         0W12 1B28 1W24 1B14 0W4  0B6  0W15
 22. Toplišek Nejc                 1500 SLO ŠD Fram                      3    18.5  26.0   0.0  0.39
         (2008)         1B16 1W27 0B3  0W10 0W11 0B14 1W29
 23. Jagodič Gabrijel              1536 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3    17.0  24.5   0.0  0.20
         (2007)         0W4  1B30 0W14 1B24 0W12 1B29 0B16
 24. Radoševič Kai Jan             1580 SLO I OŠ Sl. Gradec              3    14.5  21.5   0.0 -0.57
         (2008)         1B31 0W3  0B21 0W23 1B25 1W32 0B19
 25. Peklar Sara Anita             1561 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    14.5  20.5   0.0 -0.65
         (2007)         1W28 0B5  0W20 0B13 0W24 1B33 1W31
 26. Muzel Ulla                    1500     OŠ Šmarje pri Jelšah         2.5  17.0  23.5   0.0  0.05
         (2008)         =W18 0B19 1W29 0B12 1W30 0B8  0W13
 27. Hriberšek Pia                 1500     OŠ D. Flisa Hoče             2.5  13.0  17.5   0.0 -0.60
         (2008)         =W19 0B22 0W18 0B17 0W29 1B34 1W33
 28. Špilek Marcel                 1500     OŠ F. Prešerna Mb            2.5  10.5  15.5   0.0 -0.77
         (2008)         0B25 0W21 1B34 0W32 1B33 0W16 =B30
 29. Drevenšek Nuša                1500     OŠ A. Besednjaka Mb          2    15.0  22.0   0.0 -1.10
         (2007)         0B6  0W16 0B26 1W31 1B27 0W23 0B22
 30. Kocbek Katarina               1500     OŠ B. Polančičev Mb          2    11.5  16.5   0.0 -1.29
         (2007)         0B10 0W23 =B32 1W34 0B26 0B31 =W28
 31. Vajs Taj                      1500     OŠ Ljudski vrt Ptuj          2    11.0  16.0   0.0 -1.26
         (2007)         0W24 0B13 0W33 0B29 1B34 1W30 0B25
 32. Dolinšek Jonatan              1500     Oš B. Polančičev Mb          1.5  15.0  21.0   0.0 -1.38
         (2009)         0W5  0B15 =W30 1B28 0W19 0B24 0W34
 33. Hodnik Nina                   1500     OŠ O. Meglič Ptuj            1    16.0  22.5   0.0 -2.08
         (2009)         0B7  0W11 1B31 0B15 0W28 0W25 0B27
 34. Fras Enjo                     1500     OŠ B. Polančičev Mb          1    12.5  18.0   0.0 -2.20
         (2007)         0W14 0B17 0W28 0B30 0W31 0W27 1B32

U12
  1. Bizjak Anej            1233 1925 SLO OŠ J. Dalmatina Krško        7    23.0  33.0   0.0  1.92
         (2006)         1B18 1W15 1B5  1W11 1B2  1W9  1B4 
  2. Žižek Rene             1293 1758 SLO OŠ Tišina                    6    22.5  33.0   0.0  2.09
         (2004)         1B25 1W13 1B8  1W14 0W1  1B12 1B10
  3. Štern Urban        III 1375 1934 SLO OŠ Fram                      6    21.5  30.5   0.0  0.65
         (2004)         1W23 1B17 0W11 1W12 1B15 1W5  1B9 
  4. Rožmanec Pia        IV 1083 1882 SLO OŠ Blanca                    5    21.5  32.0   0.0 -0.25
         (2006)         1W22 0B6  1W24 1B13 1W17 1B16 0W1 
  5. Pečnik Maj             1299 1732 SLO OŠ I M. Sobota               5    21.5  29.5   0.0  1.08
         (2004)         1W31 1B48 0W1  1B27 1W8  0B3  1W16
  6. Roškarič Erik               1653 SLO OŠ A. Ingoliča Poljčane      5    19.5  26.0   0.0  1.78
         (2004)         1B43 1W4  0B9  1W29 1B14 0W10 1B26
  7. Dimec Tadej            1194 1827 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         5    19.0  26.5   0.0  0.07
         (2005)         1B28 1W16 0B14 1W34 0B9  1W21 1B17
  8. Vrečko Vid                  1669 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    5    19.0  26.5   0.0  1.39
         (1996)         1W49 1B20 0W2  1B30 0B5  1W28 1B14
  9. Toplišek Maj           1322 1829 SLO OŠ Fram                      4.5  24.0  34.0   0.0  0.30
         (2005)         1W33 =B24 1W6  1B10 1W7  0B1  0W3 
 10. Bauman Vid                  1722 SLO OŠ Poljčane                  4.5  22.0  31.0   0.0  0.79
         (2005)         1B36 1W19 =B12 0W9  1B20 1B6  0W2 
 11. Krajnc Jakob                1728 SLO OŠ Tabor I Mb                4.5  21.5  31.5   0.0  0.69
         (2005)         1B30 1W34 1B3  0B1  0W16 1W18 =B13
 12. Ancelj Tristan              1788 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4.5  21.5  29.5   0.0  0.20
         (2004)         1W41 1B26 =W10 0B3  1W24 0W2  1B15
 13. Stražišnik Enej             1638 SLO OŠ Muta                      4.5  18.5  26.0   0.0  0.92
         (2006)         1W42 0B2  1W41 0W4  1B32 1B19 =W11
 14. Šegula Nino         IV      1724 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          4    22.0  30.5   0.0 -0.16
         (2004)         1W39 1B21 1W7  0B2  0W6  1B33 0W8 
 15. Ozimič Lovro           1190 1702 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4    21.5  31.5   0.0  0.34
         (2004)         1W38 0B1  1W22 1B18 0W3  1B31 0W12
 16. Podvršnik Luka              1660 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4    21.5  29.0   0.0  0.61
         (2004)         1W40 0B7  1W33 1B19 1B11 0W4  0B5 
 17. Jemenšek Tine               1677 SLO OŠ Lenart                    4    20.0  27.5   0.0  0.52
         (2004)         1B47 0W3  1B32 1W28 0B4  1W22 0W7 
 18. Centrih Aleks               1574 SLO OŠ L. Štuklja Mb             4    18.5  28.0   0.0  1.34
         (2006)         0W1  1B39 1W20 0W15 1B29 0B11 1W28
 19. Janžek Luka                 1500 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4    18.5  24.5   0.0  1.74
         (2004)         1W35 0B10 1W21 0W16 1B47 0W13 1B34
 20. Vaupot Maks         IV 1155 1839 SLO II OŠ Slovenj Gradec         4    17.5  24.5   0.0 -1.64
         (2007)         1B32 0W8  0B18 1W36 0W10 1B41 1W33
 21. Benko Alen                  1616 SLO OŠ O. Meglič Ptuj            4    16.0  23.0   0.0  0.19
         (2004)         1W37 0W14 0B19 1B39 1W41 0B7  1W31
 22. Kacjan Zala                 1565 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          4    15.5  22.0   0.0  0.86
         (2005)         0B4  1W43 0B15 1W49 1W30 0B17 1W29
 23. Koren Matevž                1598 SLO OŠ A. Černejeve Makole       4    14.5  22.0   0.0  0.17
         (2004)         0B3  1W47 0B29 1W38 0B31 1W37 1B32
 24. Hodnik Luka                 1633 SLO OŠ O. Meglič Ptuj            3.5  16.0  22.5   0.0  0.13
         (2004)         1B46 =W9  0B4  0W25 0B12 1W47 1B41
 25. Casar Zala                  1528 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          3.5  15.0  22.0   0.0  0.63
         (2006)         0W2  =B40 1W48 1B24 0W35 0B26 1W39
 26. Stevanovič Stevan           1621 SLO OŠ L. Pliberška Mb           3.5  15.0  21.5   0.0 -0.50
         (2006)         1B44 0W12 0B30 =W47 1B40 1W25 0W6 
 27. Rihter Jakob                1608 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  14.5  22.0   0.0 -0.65
         (2004)         0B29 1W36 1B37 0W5  0B28 =W39 1B30
 28. Simič Pušnik Vito           1531 SLO OŠ M. Konšaka Mb             3    19.5  26.0   0.0  0.55
         (2006)         0W7  1B49 1W35 0B17 1W27 0B8  0B18
 29. Zabavnik Primož             1500     OŠ L. Pliberška Mb           3    18.5  26.0   0.0  0.39
         (2006)         1W27 0B35 1W23 0B6  0W18 1W40 0B22
 30. Godina David                1513 SLO OŠ B. Ilicha Mb              3    18.5  25.0   0.0  0.51
         (2006)         0W11 1B45 1W26 0W8  0B22 1B35 0W27
 31. Kores Lukas                 1516 SLO OŠ Poljčane                  3    18.0  24.5   0.0  0.61
         (2006)         0B5  1W42 0B34 1B35 1W23 0W15 0B21
 32. Skrinjar Nino               1544 SLO OŠ Tabor I Mb                3    18.0  24.0   0.0  0.06
         (2006)         0W20 1B38 0W17 1B44 0W13 1B36 0W23
 33. Bizjak Alja                 1543 SLO OŠ J. Dalmatina Krško        3    18.0  24.0   0.0  0.59
         (2004)         0B9  1W46 0B16 1W37 1B34 0W14 0B20
 34. Rup Aljaž              1062 1630 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    3    17.5  24.0   0.0 -0.94
         (2006)         1W45 0B11 1W31 0B7  0W33 1B38 0W19
 35. Pivec Žak                   1664 SLO OŠ Poljčane                  3    15.5  21.0   0.0 -1.92
         (2006)         0B19 1W29 0B28 0W31 1B25 0W30 1B45
 36. Fras Jan                    1503 SLO OŠ D. Flisa Hoče             3    14.5  20.0   0.0  0.36
         (2005)         0W10 0B27 1W40 0B20 1B48 0W32 1B42
 37. Udrih Lovro                 1500 SLO OŠ Šempeter v Sav. dolini    3    14.5  20.0   0.0 -0.50
         (2006)         0B21 +*50 0W27 0B33 1W44 0B23 1W46
 38. Ahec David                  1500     OŠ Črešnjevec                3    13.0  18.5   0.0  0.13
         (2006)         0B15 0W32 1B42 0B23 1W45 0W34 1B44
 39. Vargič Tevž                 1506 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          2.5  16.5  22.0   0.0 -0.33
         (2007)         0B14 0W18 1B43 0W21 1W42 =B27 0B25
 40. Jenšac Liam                 1500     OŠ A. Besednjaka Mb          2.5  14.5  20.0   0.0 -0.59
         (2005)         0B16 =W25 0B36 1W43 0W26 0B29 1B47
 41. Ačanski Marko               1529 SLO OŠ Kamnica                   2    18.0  23.5   0.0 -0.49
         (2006)         0B12 1W44 0B13 1W48 0B21 0W20 0W24
 42. Košar Jernej                1500     OŠ R. Maistra Šentilj        2    13.5  19.5   0.0 -1.78
         (2006)         0B13 0B31 0W38 1W46 0B39 +*50 0W36
 43. Kolar Nick                  1500 SLO OŠ Poljčane                  2    12.5  18.5   0.0 -1.70
         (2006)         0W6  0B22 0W39 0B40 1B49 0W44 +*50
 44. Strniša Žiga                1500     OŠ F.R. Staneta Mb           2    12.5  18.0   0.0 -1.74
         (2004)         0W26 0B41 +*50 0W32 0B37 1B43 0W38
 45. Skuhala  Klemen             1500     OŠ L. Pliberška Mb           2    12.0  16.5   0.0 -1.58
         (2006)         0B34 0W30 0B47 +*50 0B38 1W49 0W35
 46. Lavrinc Lan                 1500     OŠ L. Pliberška Mb           2    10.0  14.5   0.0 -1.76
         (2006)         0W24 0B33 0W49 0B42 +*50 1W48 0B37
 47. Filipič Lučka               1500 SLO OŠ Tabor I Mb                1.5  17.5  23.0   0.0 -1.30
         (2006)         0W17 0B23 1W45 =B26 0W19 0B24 0W40
 48. Šafarič Evelyn              1500 SLO OŠ Tabor I Mb                1.5  13.0  19.5   0.0 -2.13
         (2006)         +*50 0W5  0B25 0B41 0W36 0B46 =B49
 49. Grašič Luka                 1500     OŠ R. Maistra Šentilj        1.5  11.5  18.0   0.0 -1.65
         (2006)         0B8  0W28 1B46 0B22 0W43 0B45 =W48

U15
  1. Mohr Pablo          III 1539 1776 SLO OŠ D. Kobala Mb              6    22.5  32.0   0.0  3.62
         (2001)         1B2  1B7  1W13 =W5  =B3  1B4  1W6 
  2. Brinovec David       MK 1882 2268 SLO OŠ Šempeter v Sav. dolini    6    21.0  30.0   0.0 -0.29
         (2001)         0W1  1B12 1W16 1B6  1W5  1W3  1B11
  3. Boc Gregor              1486 1824 SLO OŠ B. Polančičev Mb          5.5  22.0  30.0   0.0  2.57
         (2002)         1W22 1B15 1W4  1B8  =W1  0B2  1W5 
  4. Juvan Jaka            I 1719 2155 SLO OŠ Vuzenica                  5    20.0  28.0   0.0 -1.27
         (2002)         1B9  1W21 0B3  1W15 1B10 0W1  1B14
  5. Žvarc Nik            IV 1340 1955 SLO OŠ D. Kobala Mb              4    23.5  32.5   0.0 -0.36
         (2005)         1W16 1B10 =W8  =B1  0B2  1W9  0B3 
  6. Marovt Nejc             1209 1791 SLO OŠ Poljčane                  4    20.0  26.0   0.0  0.35
         (2003)         1B24 0B8  1W19 0W2  1B15 1W10 0B1 
  7. Vaupot Luka         III 1397 1836 SLO II. OŠ Sl. Gradec            4    18.5  27.5   0.0  0.21
         (2005)         1B19 0W1  =B9  1B17 1W8  0W11 =B12
  8. Pivec Naj               1415 1904 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          4    18.5  27.0   0.0 -0.41
         (2003)         1B20 1W6  =B5  0W3  0B7  =W12 1B18
  9. Petauer Zala         IV 1355 1759 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4    17.5  24.5   0.0  1.09
         (2001)         0W4  1B18 =W7  =B14 1W21 0B5  1W15
 10. Žvarc Urška             1352 1798 SLO OŠ D. Kobala Mb              4    17.5  23.5   0.0  0.35
         (2001)         1W23 0W5  1B20 1B13 0W4  0B6  1W16
 11. Čeh Brežnik Lovro   III 1412 1936 SLO OŠ Petrovče                  4    16.5  24.5   0.0 -0.61
         (2002)         0W15 0B19 1W12 1B22 1W17 1B7  0W2 
 12. Kuhar Larisa        WII 1424 1947 SLO OŠ Cerklje pri Krki          3.5  18.5  27.5   0.0 -0.86
         (2004)         =B13 0W2  0B11 1W18 1W16 =B8  =W7 
 13. Strniša Blaž                 1693 SLO OŠ F.R. Staneta Mb           3.5  16.0  23.0   0.0  0.62
         (2002)         =W12 1B17 0B1  0W10 0W14 1B23 1W21
 14. Petauer Ana Marija   IV 1312 1838 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  15.5  22.5   0.0 -0.68
         (2003)         0W17 1B22 0W15 =W9  1B13 1B21 0W4 
 15. Čabrijan Vid                 1677 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    20.5  29.0   0.0  0.87
         (2002)         1B11 0W3  1B14 0B4  0W6  1W19 0B9 
 16. Kramberger Pia          1302 1738 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    16.5  22.5   0.0 -0.04
         (2003)         0B5  1W24 0B2  1W19 0B12 1W22 0B10
 17. Roškar Nikolina              1657 SLO OŠ Tabor I Mb                3    16.0  21.0   0.0  0.21
         (2003)         1B14 0W13 1B21 0W7  0B11 0W18 1B23
 18. Varga Tomaž                  1546 SLO OŠ M. Durjave Mb             3    15.5  19.5   0.0  1.18
         (2003)         0W21 0W9  1B24 0B12 1W20 1B17 0W8 
 19. Muršič Ana                   1639 SLO Oš Tabor I Mb                3    15.0  19.0   0.0  0.11
         (2003)         0W7  1W11 0B6  0B16 1W23 0B15 1B24
 20. Leskovar Maja           1226 1673 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    12.0  16.0   0.0 -0.54
         (2003)         0W8  1B23 0W10 0B21 0B18 1W24 1B22
 21. Deželak Nik             1313 1816 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         2    17.0  25.0   0.0 -2.07
         (2005)         1B18 0B4  0W17 1W20 0B9  0W14 0B13
 22. Kokol Barbara                1630 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          2    14.5  20.0   0.0 -0.77
         (2003)         0B3  0W14 1B23 0W11 1W24 0B16 0W20
 23. Petrovič Erazem              1500 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          1    14.5  18.5   0.0 -1.09
         (2003)         0B10 0W20 0W22 1B24 0B19 0W13 0W17
 24. Stevanovič Nikola            1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb           0    14.0  19.0   0.0 -2.19
         (2003)         0W6  0B16 0W18 0W23 0B22 0B20 0W19


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 3.00.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SLO, 10.6.2016, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min