Štajerska kadetska liga 2015/16 - 9/10; U9, U12, U15

Datum: 27.05.2016 - 27.05.2016

Organizator: ŽŠK Maribor

Sistem: švicar 7

Igralni čas: 15 min


Štajerska kadetska liga 2015/16 - 9. turnir
                               Maribor, 27.5.2016

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We

U9
  1. Drama Tilen                   1841 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         6    21.0  28.0   0.0  0.69
         (2007)         1W22 1B23 1W5  0B4  1W8  1B2  1W6 
  2. Drevenšek Gašper              1734 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          5    21.0  30.0   0.0  0.84
         (2008)         1W17 1B15 =W4  =B8  1B5  0W1  1B10
  3. Jagodič Gabrijel              1547 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         5    18.5  26.0   0.0  1.96
         (2007)         1B18 0W10 1B13 0W14 1B12 1W15 1W4 
  4. Čurič Enej                    1787 SLO OŠ J. Padežnika Mb           4.5  23.0  33.0   0.0 -0.25
         (2008)         1B6  1W11 =B2  1W1  0B10 1W9  0B3 
  5. Kumin Jure                    1691 SLO OŠ III M. Sobota             4.5  21.0  30.0   0.0  0.55
         (2008)         1B21 1W13 0B1  1B7  0W2  =W8  1B14
  6. Veber Kolja Tito              1535 SLO OŠ Poh. odreda Sl.  Bist.    4.5  20.5  30.0   0.0  2.14
         (2009)         0W4  1B12 1W15 =W9  1B14 1W10 0B1 
  7. Javornik Nik                  1725 SLO OŠ D. Flisa Hoče             4.5  20.5  28.5   0.0 -0.12
         (2007)         =B8  1W14 1B10 0W5  0B9  1W13 1B11
  8. Sep Matic                     1517 SLO OŠ Poh. odreda Sl.  Bist.    4.5  19.5  27.5   0.0  2.25
         (2008)         =W7  1B20 1W23 =W2  0B1  =B5  1W17
  9. Casar Izidor                  1597 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          4.5  19.0  23.5   0.0  0.85
         (2008)         0W13 1B26 1W20 =B6  1W7  0B4  1W16
 10. Gobec Jakob                   1708 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4    22.5  30.5   0.0 -0.23
         (2008)         1W19 1B3  0W7  1B11 1W4  0B6  0W2 
 11. Bezjak Jaka Gal               1553 SLO OŠ Kamnica                   4    19.5  27.0   0.0  1.01
         (2007)         1W12 0B4  1W16 0W10 1B18 1B19 0W7 
 12. Rutar Markuš Gašper           1500 SLO OŠ B. Polančičev Mb          4    17.5  23.5   0.0  0.76
         (2008)         0B11 0W6  1B21 1B17 0W3  1W24 1B19
 13. Muzel Ulla                    1500 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  20.0  27.0   0.0  0.96
         (2008)         1B9  0B5  0W3  1B23 =W15 0B7  1W18
 14. Židanik Filip Lev     IV      1652 SLO OŠ B. Polančičev Mb          3.5  20.0  25.0   0.0 -0.68
         (2008)         1W26 0B7  1W17 1B3  0W6  =B16 0W5 
 15. Koritnik Vid                  1563 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  18.0  24.0   0.0 -0.05
         (2008)         1B24 0W2  0B6  1W18 =B13 0B3  1W23
 16. Ružič Borut Jan               1533 SLO OŠ Brestanica                3.5  17.5  23.0   0.0  0.72
         (2007)         -*20 1W21 0B11 1W25 1B22 =W14 0B9 
 17. Ancelj Lukas                  1524 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3    18.0  24.0   0.0 -0.13
         (2009)         0B2  1W24 0B14 0W12 1B20 1W22 0B8 
 18. Vidovič Ema                   1500 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    17.0  24.0   0.0 -0.05
         (2007)         0W3  1B19 1W22 0B15 0W11 1B23 0B13
 19. Vaupot Eliza                  1515 SLO II. OŠ Slov. Gradec          3    17.0  22.0   0.0 -0.28
         (2008)         0B10 0W18 1B25 1W20 1B21 0W11 0W12
 20. Špilek Marcel                 1500 SLO OŠ F. Prešerna Mb            3    14.5  19.0   0.0 -0.80
         (2008)         +*16 0W8  0B9  0B19 0W17 1B26 1W25
 21. Ratej Vid                     1512 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3    13.0  17.5   0.0 -0.32
         (2008)         0W5  0B16 0W12 1B26 0W19 1B25 1W24
 22. Peklar Sara Anita             1545 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    12.0  18.0   0.0 -0.44
         (2007)         0B1  1W25 0B18 1W24 0W16 0B17 1W26
 23. Kramberger Zala               1600 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          2    15.5  22.5   0.0 -1.92
         (2007)         1B25 0W1  0B8  0W13 1B24 0W18 0B15
 24. Peternel Tibor                1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb           1    14.5  18.5   0.0 -2.16
         (2008)         0W15 0B17 1W26 0B22 0W23 0B12 0B21
 25. Krajnc Leo                    1500 SLO OŠ S. Klavore Mb             1    13.5  17.5   0.0 -2.21
         (2007)         0W23 0B22 0W19 0B16 1W26 0W21 0B20
 26. Hodnik Nina                   1500 SLO OŠ O. Meglič Ptuj            0    13.0  18.5   0.0 -3.09
         (2009)         0B14 0W9  0B24 0W21 0B25 0W20 0B22

U12
1. Dimec Tadej              1194 1812 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         6.5  23.0  30.5   0.0  2.24
         (2005)         1W47 1B23 1W18 1B5  1W10 1B4  =W3 
  2. Bizjak Anej              1194 1921 SLO OŠ J. Dalmatina Krško        6    23.0  31.5   0.0  1.13
         (2006)         1W30 1B11 1W17 1B3  0W4  1B15 1W5 
  3. Toplišek Maj             1322 1817 SLO OŠ Fram                      5.5  25.5  35.0   0.0  1.18
         (2005)         1B35 1W8  1B13 0W2  1B6  1W7  =B1 
  4. Rožmanec Pia          IV 1083 1867 SLO OŠ Blanca                    5.5  23.0  31.0   0.0  0.79
         (2006)         1W50 1B26 1W15 =B10 1B2  0W1  1W11
  5. Štern Urban          III 1375 1917 SLO OŠ Fram                      5    23.5  32.5   0.0  0.14
         (2004)         1B43 1W20 1B6  0W1  1B12 1W17 0B2 
  6. Ancelj Tristan                1778 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         5    21.0  28.5   0.0  0.82
         (2004)         1W45 1B7  0W5  1B16 0W3  1B27 1W20
  7. Stražišnik Enej               1614 SLO OŠ Muta                      5    20.5  29.0   0.0  1.65
         (2006)         1B25 0W6  1B31 1W34 1B14 0B3  1W15
  8. Pivec Žak                     1669 SLO OŠ Poljčane                  5    18.5  26.0   0.0  1.02
         (2006)         1W46 0B3  1W29 1B19 0W15 1B37 1B17
  9. Bauman Vid                    1751 SLO OŠ Poljčane                  5    18.0  23.5   0.0  0.03
         (2005)         1W28 0B18 0W30 1B50 1W19 1B16 1W23
 10. Jemenšek Tine                 1703 SLO OŠ Lenart                    4.5  23.0  32.5   0.0  0.86
         (2004)         1W19 1B34 1W14 =W4  0B1  =B11 =W12
 11. Pečnik Maj               1299 1702 SLO OŠ I M. Sobota               4.5  20.0  29.0   0.0  0.72
         (2004)         1B38 0W2  1B35 1W32 1B21 =W10 0B4 
 12. Žižek Rene               1293 1802 SLO OŠ Tišina                    4.5  19.5  27.5   0.0 -0.15
         (2004)         1B33 1W24 0W16 1B27 0W5  1B18 =B10
 13. Šegula Nino           IV      1728 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          4.5  19.0  27.5   0.0  0.10
         (2004)         1W29 1B37 0W3  1B18 0W17 1B22 =W16
 14. Roškarič Erik                 1611 SLO OŠ A. Ingoliča Polskava      4.5  18.5  26.0   0.0  0.93
         (2004)         1W40 =B16 0B10 1W28 0W7  1B31 1W21
 15. Krajnc Jakob                  1722 SLO OŠ Tabor I Mb                4    21.5  30.5   0.0  0.03
         (2005)         1B32 1W36 0B4  1W33 1B8  0W2  0B7 
 16. Ozimič Lovro                  1733 SLO OŠ Poh. odreda Sl.  Bist.    4    21.5  29.5   0.0 -0.20
         (2004)         +*54 =W14 1B12 0W6  1B30 0W9  =B13
 17. Gojkovič Vito            1082 1753 SLO OŠ Fram                      4    20.5  28.5   0.0  0.11
         (2005)         1B39 1W48 0B2  1W36 1B13 0B5  0W8 
 18. Rup Aljaž                     1582 SLO OŠ Poh. odreda Sl.  Bist.    4    19.5  28.0   0.0  1.16
         (2006)         1B42 1W9  0B1  0W13 1B34 0W12 1B44
 19. Casar Zala                    1500 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          4    19.5  27.0   0.0  1.83
         (2006)         0B10 1W43 1B24 0W8  0B9  1W36 1B30
 20. Starčič Tai                   1701 SLO OŠ Gorišnica                 4    18.0  25.0   0.0 -0.26
         (2004)         1W22 0B5  1W45 0B30 1W41 1B33 0B6 
 21. Hodnik Luka                   1655 SLO OŠ O. Meglič Ptuj            4    17.5  25.0   0.0 -0.51
         (2004)         0B34 1W31 1B39 1W37 0W11 1B25 0B14
 22. Frelih Anej                   1500 SLO OŠ D. Flisa Hoče             4    17.0  24.0   0.0  1.45
         (2005)         0B20 0W35 1B40 1W24 1B36 0W13 1W37
 23. Drevenšek Doroteja            1639 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          4    16.0  23.5   0.0  0.05
         (2005)         1B53 0W1  0B32 1W46 1B38 1W30 0B9 
 24. Benko Alen                    1641 SLO OŠ O. Meglič Ptuj            4    15.0  20.5   0.0 -0.36
         (2004)         1W52 0B12 0W19 0B22 1W45 1B46 1W33
 25. Mencinger Kocb Nino           1500 SLO OŠ Tabor I Mb                4    14.5  21.0   0.0  1.30
         (2005)         0W7  1B47 0W27 1B45 1W50 0W21 1B35
 26. Podvršnik Luka                1689 SLO OŠ Poh. odreda Sl.  Bist.    4    14.0  21.0   0.0 -0.63
         (2004)         1B49 0W4  0B33 0W38 1B47 1W32 1B39
 27. Rihter Jakob                  1608 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         3.5  18.0  26.0   0.0 -0.24
         (2004)         0B31 1W38 1B25 0W12 1B32 0W6  =W28
 28. Ribič Rok                     1518 SLO OŠ Kamnica                   3.5  17.0  24.5   0.0  0.55
         (2005)         0B9  =W44 1B43 0B14 =W29 1W34 =B27
 29. Ahec David                    1509 SLO OŠ Črešnjevec                3.5  15.5  22.5   0.0  0.62
         (2006)         0B13 1W40 0B8  =W31 =B28 =W42 1B48
 30. Vesenjak Zala                 1579 SLO OŠ Gorišnica                 3    20.5  28.0   0.0  0.35
         (2004)         0B2  1W49 1B9  1W20 0W16 0B23 0W19
 31. Strniša Žiga                  1500 SLO OŠ F.R. Staneta Mb           3    18.5  26.0   0.0  0.18
         (2004)         1W27 0B21 0W7  =B29 1W44 0W14 =B40
 32. Vargič Tevž                   1506 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    18.5  25.0   0.0  0.57
         (2007)         0W15 1B41 1W23 0B11 0W27 0B26 1W46
 33. Bezjak Nejc              1104 1529 SLO OŠ Kamnica                   3    18.0  24.5   0.0  0.59
         (2005)         0W12 1B46 1W26 0B15 1W42 0W20 0B24
 34. Kolar Nick                    1500 SLO OŠ Poljčane                  3    18.0  24.0   0.0  0.43
         (2006)         1W21 0W10 1B48 0B7  0W18 0B28 1W53
 35. Simič Pušnik Vito             1555 SLO OŠ M. Konšaka Mb             3    17.5  24.0   0.0 -0.38
         (2006)         0W3  1B22 0W11 0B42 1W51 1B41 0W25
 36. Stevanovič Stevan             1595 SLO OŠ L. Pliberška Mb           3    17.0  22.0   0.0 -0.77
         (2006)         1W41 0B15 1W51 0B17 0W22 0B19 1B42
 37. Majhenič Jan Luka             1500 SLO OŠ Tabor I Mb                3    16.5  22.5   0.0  0.25
         (2005)         1B51 0W13 1B53 0B21 1W39 0W8  0B22
 38. Centrih Aleks                 1500 SLO OŠ L. Štuklja Mb             3    16.5  22.0   0.0  0.41
         (2006)         0W11 0B27 1W52 1B26 0W23 0B39 1W45
 39. Fras Jan                      1523 SLO OŠ D. Flisa Hoče             3    15.0  20.0   0.0  0.07
         (2005)         0W17 1B52 0W21 1B51 0B37 1W38 0W26
 40. Skuhala Klemen                1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb           3    14.5  20.5   0.0 -0.63
         (2006)         0B14 0B29 0W22 +*54 =W43 1B50 =W31
 41. Vaukman Mišel                 1500 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          3    13.0  18.5   0.0  0.21
         (2004)         0B36 0W32 1B49 1W48 0B20 0W35 1B47
 42. Zabavnik Primož               1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb           2.5  14.5  20.5   0.0 -1.10
         (2006)         0W18 0B45 +*54 1W35 0B33 =B29 0W36
 43. Arnuš Saša                    1577 SLO OŠ Gorišnica                 2.5  14.0  20.0   0.0 -1.15
         (2004)         0W5  0B19 0W28 1B52 =B40 0W44 1W50
 44. Lubej Tilen                   1500 SLO OŠ A. Besednjaka Mb          2.5  12.5  17.5   0.0 -0.49
         (2005)         0B48 =B28 0W50 1W53 0B31 1B43 0W18
 45. Ačanski Marko                 1525 SLO OŠ Kamnica                   2    17.0  23.0   0.0 -0.92
         (2006)         0B6  1W42 0B20 0W25 0B24 1W52 0B38
 46. Janžek Luka                   1500 SLO OŠ Poh. odreda Sl.  Bist.    2    16.0  23.0   0.0 -0.62
         (2004)         0B8  0W33 1W47 0B23 1B48 0W24 0B32
 47. Kociper Anja                  1549 SLO OŠ Gorišnica                 2    15.0  22.5   0.0 -1.34
         (2004)         0B1  0W25 0B46 1W49 0W26 1B51 0W41
 48. Rižnar Maša                   1617 SLO OŠ Gorišnica                 2    14.0  20.0   0.0 -2.27
         (2004)         1W44 0B17 0W34 0B41 0W46 1B49 0W29
 49. Grašič Luka                   1500 SLO OŠ R. Maistra Šentilj        2    11.0  16.0   0.0 -1.41
         (2006)         0W26 0B30 0W41 0B47 1B53 0W48 +*54
 50. Pogelšek Blaž                 1570 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          1.5  16.5  23.5   0.0 -1.80
         (2004)         0B4  =W53 1B44 0W9  0B25 0W40 0B43
 51. Zrnec Denis                   1500 SLO OŠ Gorišnica                 1.5  13.5  18.0   0.0 -2.19
         (2005)         0W37 +*54 0B36 0W39 0B35 0W47 =B52
 52. Košar Jernej                  1500 SLO OŠ R. Maistra Šentilj        1.5  12.0  17.0   0.0 -2.14
         (2006)         0B24 0W39 0B38 0W43 +*54 0B45 =W51
 53. Lavrinc Lan                   1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb           1.5  11.5  16.5   0.0 -2.21
         (2006)         0W23 =B50 0W37 0B44 0W49 +*54 0B34

U15
1. Žvarc Nik             IV 1340 1973 SLO OŠ D. Kobala Mb          6    21.0  28.0   0.0  1.28
         (2005)         1W22 1B20 1W3  1B7  =B4  =W5  1B8 
  2. Mohr Pablo           III 1539 1746 SLO OŠ D. Kobala Mb          5.5  21.0  28.0   0.0  2.73
         (2001)         1W24 =B7  1B10 =W4  =B5  1W12 1W3 
  3. Kralj Nika            IV 1292 1873 SLO OŠ Gorišnica             5    21.0  30.0   0.0  0.73
         (2005)         1B18 1W14 0B1  1W6  1B16 1W4  0B2 
  4. Gabrijan Timotej      II 1522 1952 SLO OŠ Fram                  4.5  23.0  31.0   0.0 -0.14
         (2001)         1B23 1W12 1B6  =B2  =W1  0B3  =W5 
  5. Pivec Naj                1415 1896 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj      4.5  22.0  30.0   0.0  0.17
         (2003)         1W17 0B6  1W22 1B9  =W2  =B1  =B4 
  6. Ježovnik Eva         WII 1195 1757 SLO OŠ Fram                  4.5  21.0  29.0   0.0  1.26
         (2002)         1B15 1W5  0W4  0B3  1W14 1B11 =B9 
  7. Vaupot Luka          III 1397 1843 SLO II. OŠ Slov. Gradec      4.5  20.0  29.0   0.0  0.25
         (2005)         1B16 =W2  1B13 0W1  0B8  1W18 1B12
  8. Žvarc Urška              1352 1815 SLO OŠ D. Kobala Mb          4.5  19.5  28.5   0.0  0.54
         (2001)         =B13 0W9  1B15 1W10 1W7  1B16 0W1 
  9. Petauer Ana Marija    IV 1312 1795 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah     4.5  19.0  26.5   0.0  0.27
         (2003)         0W19 1B8  1W11 0W5  1B15 1B17 =W6 
 10. Hanc Nejc            III 1301 1871 SLO OŠ Sv. Jurij             4    16.0  23.0   0.0 -1.03
         (2003)         =W25 1B19 0W2  0B8  =W17 1B22 1W13
 11. Bizjak Sebastjan      IV      1651 SLO OŠ R. Maistra Šentilj    4    15.0  21.0   0.0  1.10
         (2001)         0B12 1W23 0B9  1B22 1W25 0W6  1B15
 12. Deželak Nik              1313 1827 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah     3.5  20.0  28.5   0.0 -0.69
         (2005)         1W11 0B4  1W18 =B14 1W13 0B2  0W7 
 13. Strniša Blaž                  1643 SLO OŠ F.R. Staneta Mb       3.5  18.5  24.5   0.0  1.41
         (2002)         =W8  1B25 0W7  1B20 0B12 1W14 0B10
 14. Podbojec Prelo Aleš  III      1769 SLO OŠ Fram                  3.5  17.5  23.5   0.0 -0.57
         (2003)         1W26 0B3  1W19 =W12 0B6  0B13 1W16
 15. Varga Tomaž                   1548 SLO OŠ M. Durjava Mb         3    19.0  26.5   0.0  1.19
         (2003)         0W6  1B17 0W8  1B18 0W9  1B20 0W11
 16. Roškar Nikolina               1657 SLO OŠ Tabor I Mb            3    17.5  24.0   0.0  0.35
         (2003)         0W7  1B24 1W20 1B25 0W3  0W8  0B14
 17. Čabrian Vid                   1694 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj      3    17.0  22.5   0.0 -0.50
         (2002)         0B5  0W15 1B26 1W19 =B10 0W9  =B21
 18. Vidovič Iva              1094 1660 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj      3    15.5  21.5   0.0 -0.11
         (2003)         0W3  1B26 0B12 0W15 1W21 0B7  1W23
 19. Kokol Barbara                 1638 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj      3    15.5  21.0   0.0  0.17
         (2003)         1B9  0W10 0B14 0B17 0W20 1B24 1W26
 20. Marovt Nejc              1209 1793 SLO OŠ Poljčane              3    15.0  23.0   0.0 -1.53
         (2003)         1B21 0W1  0B16 0W13 1B19 0W15 1W22
 21. Zrnec Tilen                   1571 SLO OŠ Gorišnica             2.5  12.0  16.5   0.0 -0.03
         (2003)         0W20 0B22 0W24 1W23 0B18 1B25 =W17
 22. Kramberger Pia                1719 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj      2    18.0  25.0   0.0 -1.16
         (2003)         0B1  1W21 0B5  0W11 1B26 0W10 0B20
 23. Leskovar Maja            1226 1708 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj      2    13.0  18.5   0.0 -2.07
         (2003)         0W4  0B11 0W25 0B21 1W24 1W26 0B18
 24. Stevanovič Nikola             1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb       2    12.0  18.5   0.0 -0.13
         (2003)         0B2  0W16 1B21 0W26 0B23 0W19 1W25
 25. Ribič Kim                1157 1658 SLO OŠ Kamnica               1.5  15.0  21.0   0.0 -2.02
         (2003)         =B10 0W13 1B23 0W16 0B11 0W21 0B24
 26. Unuk Domen                    1559 SLO OŠ Fram                  1    13.0  18.5   0.0 -1.47
         (2001)         0B14 0W18 0W17 1B24 0W22 0B23 0B19


Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 3.00.02 Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SLO, 27.5.2016, 7 kol svicar