Šahovski turnir v počastitev makedonskega kulturnega praznika

Datum: 25.05.2016 - 25.05.2016

Organizator: SK Kranj-Stari Mayr

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10


         Šahovski turnir v počastitev makedonskega kulturnega praznika
                                Kranj, 25.5.2016

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                       Točke MBuch MBuch W-We
  1. Zorko Dušan          MK 2217 2335 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka       8  38.0  38.0  0.13
              (1966)         1W11 1B20 0W2  1B29 1W5  1B3  1W4  1B14 1W8 
  2. Jeraj Zlatko         MK      2072 SLO ŠD Jesenice                8  35.5  35.5  1.76
              (1957)         1B19 1W31 1B1  1W28 =B4  1W21 1B6  1W5  =B3 
  3. Korač Zejnil         II      1973 SLO ŠK Stari Mayr Kranj      6.5  37.5  37.5  0.97
              (1960)         0B9  1W23 1B22 1W19 1B10 0W1  1B13 1W4  =W2 
  4. Bulatovič Milorad    MK 1969 2085 SLO ŠK Stari Mayr Kranj        6  42.0  42.0  0.18
              (1953)         1W30 1B6  1W12 =B5  =W2  1W8  0B1  0B3  1W14
  5. Sušnik Matej         MK 2031 2121 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka       6  40.0  40.0 -0.38
              (1968)         1B22 1W9  1B8  =W4  0B1  =W6  1B21 0B2  1W12
  6. Krupenko Peter               1500 SLO                            6  38.0  38.0  5.20
              (1992)         1B10 0W4  1B27 1W7  =B8  =B5  0W2  1B11 1W16
  7. Cvetkov Risto        II 1978 1982 SLO ŠD Jesenice                6  31.0  31.0 -1.29
              (1957)         1W26 0B12 1W24 0B6  0W9  1B30 1W15 1B19 1W10
  8. Veskovič Džemal       I 1866 1983 SLO ŠD Črni graben           5.5  37.0  37.0  0.21
              (1963)         1B23 1W13 0W5  1B11 =W6  0B4  1W20 1B12 0B1 
  9. Nuhanovič Asim       II      1637 SLO                          5.5  34.5  34.5  2.73
              (1965)         1W3  0B5  0B10 1W22 1B7  0W13 =B16 1W24 1B17
 10. Ristov Tase           I 1867 1862 SLO ŠK Stari Mayr Kranj        5  35.5  35.5 -0.22
              (1950)         0W6  1B18 1W9  1B12 0W3  0B11 1W27 1W21 0B7 
 11. Grčar Janez         III      1808 SLO ŠK Zagorje ob Savi         5  35.5  35.5 -0.38
              (1942)         0B1  1W15 1B13 0W8  1B17 1W10 0B14 0W6  1B21
 12. Lotrič Matevž        II      1959 SLO ŠK Stari Mayr Kranj        5  35.5  35.5 -0.59
              (1960)         1B15 1W7  0B4  0W10 1B23 1W19 1B24 0W8  0B5 
 13. Kadirič Ibrahim      II      1663 SLO ŠK Stari Mayr Kranj        5  32.0  32.0  2.01
              (1944)         1W17 0B8  0W11 1B30 1W29 1B9  0W3  0B16 1W19
 14. Rici Jurij                   1601 SLO ŠK Stari Mayr Kranj        5  29.5  29.5  3.22
              (1976)         0W28 1B30 0W29 1B20 1W16 1B27 1W11 0W1  0B4 
 15. Vehovec Samo                 1500                                5  28.0  28.0  2.38
              (1966)         0W12 0B11 +*34 1W33 0B19 1W22 0B7  1B28 1W20
 16. Muri Emil            MK      1917 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka     4.5  31.0  31.0 -3.32
              (1953)         1W25 0B28 1W18 0W21 0B14 1B31 =W9  1W13 0B6 
 17. Debeljak Lovro               1537 SLO                          4.5  28.0  28.0  0.63
              (1942)         0B13 +*34 1W31 0B24 0W11 =B29 1W30 1B18 0W9 
 18. Mladennov Stanko             1500                              4.5  23.5  23.5  0.92
              (----)         =B33 0W10 0B16 0W25 +*34 1B32 1W28 0W17 1B27
 19. Golja Milan           I      1754 SLO ŠK Stari Mayr Kranj        4  35.0  35.0  0.23
              (1952)         0W2  1B25 1W20 0B3  1W15 0B12 1W29 0W7  0B13
 20. Ješe Janez            I      1883 SLO ŠK Višnja gora-Stična      4  31.0  31.0 -2.22
              (1967)         1B32 0W1  0B19 0W14 1B26 1W23 0B8  1W25 0B15
 21. Mitrovič Vojko      III      1732 SLO ŠD Kranj                   4  31.0  31.0  0.35
              (1955)         =B27 1W33 =W28 1B16 1W24 0B2  0W5  0B10 0W11
 22. Renko Jože           IV      1788 SLO ŠK Stari Mayr Kranj        4  30.0  30.0 -1.38
              (1947)         0W5  1B26 0W3  0B9  1W32 0B15 0W23 1B29 1W31
 23. Gorgiev Blagon               1723 SLO                            4  30.0  30.0  0.22
              (1954)         0W8  0B3  1W25 1B31 0W12 0B20 1B22 =W27 =B24
 24. Angelov Sande                1500                                4  30.0  30.0  1.18
              (----)         +*34 =W27 0B7  1W17 0B21 1B28 0W12 0B9  =W23
 25. Krupenko Katja               1506 SLO                            4  25.5  25.5  1.36
              (2001)         0B16 0W19 0B23 1B18 0W30 1W26 1B31 0B20 1W32
 26. Filiposki Čedo          1648 1608 SLO brez kluba                 4  22.0  22.0  0.16
              (1955)         0B7  0W22 1B32 0W27 0W20 0B25 +*34 1B33 1W30
 27. Rabič Drago           I      1992 SLO ŠK Stari Mayr Kranj      3.5  29.0  29.0 -4.33
              (1949)         =W21 =B24 0W6  1B26 1B28 0W14 0B10 =B23 0W18
 28. Hodžič Jasmin        IV      1584 SLO                          3.5  29.0  29.0 -0.42
              (1966)         1B14 1W16 =B21 0B2  0W27 0W24 0B18 0W15 +*34
 29. Košir Pavla          WM 1867 1823 SLO ŠD Domžale               3.5  26.0  26.0 -2.67
              (1942)         0B31 1W32 1B14 0W1  0B13 =W17 0B19 0W22 1W33
 30. Arčon Roman         III      1777 SLO brez kluba                 3  29.0  29.0 -2.78
              (1954)         0B4  0W14 1B33 0W13 1B25 0W7  0B17 1W32 0B26
 31. Matjašič Dušan               1500                                3  26.5  26.5 -0.11
              (----)         1W29 0B2  0B17 0W23 1B33 0W16 0W25 +*34 0B22
 32. Damjanovič Vitomir           1500                                2  24.5  24.5 -1.39
              (----)         0W20 0B29 0W26 +*34 0B22 0W18 1W33 0B30 0B25
 33. Kankelj Smiljan              1500                              1.5  22.5  22.5 -2.36
              (----)         =W18 0B21 0W30 0B15 0W31 +*34 0B32 0W26 0B29

Arbiter: Vid Gazvoda
WinSvicar verzija 3.00.01 
Lastnik: SK Kranj-Stari Mayr
Kranj, Slovenija, 25.5.2016, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 
Datoteka: C:\turnir\MAKEDO16\MAKEDO16