Kadetski ciklus Savinjske doline 1/8 2016

Datum: 17.02.2016 - 17.02.2016

Organizator: SK Braslovce

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 2x15min


                   Kadetski ciklus Savinjske doline 1/8 2016
                              Braslovce, 17.2.2016

Koncno stanje
                        Tit  ELO LRat FED              Tocke MBuch  Buch Soneb W-We
  1. Ceh Breznik Lovro  III 1420 1876 SLO SK Zalec        7    21.0  28.0 28.00  1.25
              (2002)         1B17 1W7  1B4  1W3  1B2  1B5  1W6 
  2. Nareks Matic        IV 1185 1873 SLO SD Savinjcan    6    18.0  28.0 21.00  0.29
              (1906)         1W11 1B10 1W6  1B13 0W1  1B4  1W5 
  3. Grcar Lan           IV      1572 SLO SK Braslovce    5    17.0  26.0 15.00  1.33
              (1906)         1W16 1B14 1W10 0B1  0W5  1B11 1W4 
  4. Vrbovsek Dominik            1500 SLO SK Braslovce    4    23.0  33.0 15.00  1.71
              (1905)         1W9  1B12 0W1  1B6  1B7  0W2  0B3 
  5. Kocevar Bine                1500 SLO SK Braslovce    4    22.0  32.0 15.00  1.69
              (1907)         1W12 0B6  1W9  1B14 1B3  0W1  0B2 
  6. Brinovec Lucy          1046 1674 SLO SK Zalec        4    21.0  31.0 14.00 -0.11
              (1907)         1B15 1W5  0B2  0W4  1B11 1W7  0B1 
  7. Novak Maks                  1513 SLO SK Braslovce    4    16.0  23.0  8.00  1.08
              (1906)         1W18 0B1  1W8  1B17 0W4  0B6  1W10
  8. Kercmar Luka                1500 SLO SD Savinjcan    4    16.0  22.0 11.00  0.70
              (1907)         0W10 1B11 0B7  1W16 1W13 1B12 0W9 
  9. Vidrgar Nejc                1513 SLO SD Savinjcan    4    15.0  19.0  8.00  0.36
              (2004)         0B4  0W15 0B5  1W18 1W17 1B14 1B8 
 10. Jelen Brina                 1551 SLO SK Zalec        3    19.0  28.0 10.00 -0.37
              (1905)         1B8  0W2  0B3  0W11 1B15 1W13 0B7 
 11. Ermakov Matvej              1500 SLO SD Savinjcan    3    18.0  24.0  5.00  0.30
              (1906)         0B2  0W8  1B18 1B10 0W6  0W3  1B16
 12. Kovac Murko Leon            1523 SLO SD Savinjcan    3    17.0  23.0  8.00 -0.65
              (1906)         0B5  0W4  1B16 1B15 1W14 0W8  0B13
 13. Udrih Lovro                 1542 SLO SK Zalec        3    16.0  24.0  8.00 -0.38
              (1906)         0W14 1B16 1W15 0W2  0B8  0B10 1W12
 14. Kosenina Nejc               1500 SLO SD Savinjcan    3    15.0  20.0  4.00 -0.29
              (1908)         1B13 0W3  1B17 0W5  0B12 0W9  1B18
 15. Gajsek Tia                  1500 SLO SK Braslovce    3    14.0  18.0  5.00 -0.09
              (1906)         0W6  1B9  0B13 0W12 0W10 1B18 1W17
 16. JELEN LAURA                 1500 SLO SK Zalec        2    14.0  19.0  1.00 -1.31
              (2002)         0B3  0W13 0W12 0B8  1W18 1B17 0W11
 17. Ceh Matic                   1500     SK Braslovce    1    16.0  23.0  0.00 -2.05
              (2008)         0W1  1B18 0W14 0W7  0B9  0W16 0B15
 18. Muhovic Zan                 1500 SLO SK Braslovce    0    15.0  20.0  0.00 -3.46
              (1906)         0B7  0W17 0W11 0B9  0B16 0W15 0W14

Arbiter: Dusan Brinovec
WinSvicar verzija 2.01.04 beta 
Lastnik: SK Zalec
Braslovce, Slovenija, 17.2.2016, 7 kol svicar
Igralni cas: 2x15min 
Datoteka: C:\turnir\kasa0116\kasa0116