Državno prvenstvo gluhih - posamezno 2016

Datum: 13.02.2016 - 13.02.2016

Organizator: MDGN Podravja Maribor

Sistem: svicar, 9 kol

Igralni čas: 10 min


                   Državno prvenstvo gluhih - posamezno 2016
                               Maribor, 13.2.2016

Končno stanje
                            Tit  LRat FED                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Pelko Anton                1500     MDG Ljubljana                7.5  37.5  48.0   0.0  3.00
                             1W12 1W5  =B6  1B11 1W10 =W3  1B17 1W7  =B2 
  2. Veršič Stanislav           1500     MDG Ljubljana                6.5  39.0  49.0   0.0  2.00
                             1W8  0B14 1W22 1W5  =B9  =W6  1B4  1W3  =W1 
  3. Štrucl Andrej              1500     DGN Celje                    6.5  37.5  48.5   0.0  2.00
                             0W10 1B18 1W14 1B8  1W4  =B1  1W6  0B2  1W11
  4. Pihler Srečko              1500     DGNN Podravja Maribor        6    37.5  48.0   0.0  1.50
                             0B5  1B12 1W17 1W7  0B3  1W16 0W2  1B10 1W9 
  5. Golob Tine                 1500     DGN Celje                    5.5  37.5  47.5   0.0  1.00
                             1W4  0B1  1W23 0B2  =W16 1B12 1W14 =B9  =B7 
  6. Draškovič Maksimiljan      1500     DGN Celje                    5.5  37.0  47.0   0.0  1.50
                             1W14 1B22 =W1  -*9  1W18 =B2  0B3  =W8  1B15
  7. Kolar Miran                1500     DGN Celje                    5.5  33.5  43.5   0.0  1.00
                             1W16 0B13 1W19 0B4  1W21 1W9  1B18 0B1  =W5 
  8. Kotnik Milan               1500     DGNN Podravja Maribor        5.5  29.5  38.5   0.0  1.00
                             0B2  1W23 1B16 0W3  1B22 0W18 1W21 =B6  1W14
  9. Polajžer Adolf             1500     MDGN S. Konjice, Vitanje,    5    37.0  44.5   0.0  1.00
                             1W25 1B17 1W10 -*6  =W2  0B7  1B15 =W5  0B4 
 10. Leskovšek Martin           1500     DGN Posavja Krško            5    34.5  45.5   0.0  0.50
                             1B3  1W15 0B9  1W13 0B1  0B17 1W19 0W4  1B18
 11. Gjerek Bojan               1500     DGN Pomurja                  5    31.0  41.0   0.0  0.00
                             =B21 +*26 =W24 0W1  0B14 1W13 1B16 1W17 0B3 
 12. Brodej Janislav            1500     GN S. Konjice, Vitanje, Z    5    30.5  39.0   0.0  0.50
                             0B1  0W4  1B13 1W22 0B15 0W5  1B25 1W20 1B17
 13. Vidic Božo                 1500     MDG Ljubljana                5    28.0  36.0   0.0  0.50
                             1B20 1W7  0W12 0B10 0W17 0B11 1W24 1B19 1W21
 14. Perkovič Franc             1500     DGNN Podravja Maribor        4.5  35.5  44.5   0.0  0.00
                             0B6  1W2  0B3  1B24 1W11 =W15 0B5  1W18 0B8 
 15. Korošec Franci             1500     DGNN Podravja Maribor        4.5  29.5  36.0   0.0  0.00
                             1W19 0B10 0W18 1B25 1W12 =B14 0W9  1B21 0W6 
 16. Sito Stanislav             1500     DGN Posavja Krško            4.5  29.0  36.0   0.0  0.00
                             0B7  1B25 0W8  1W20 =B5  0B4  0W11 1B23 1W24
 17. Kolarič Milan              1500     DGNN Podravja Maribor        4    35.0  45.0   0.0 -0.50
                             1B23 0W9  0B4  1W19 1B13 1W10 0W1  0B11 0W12
 18. Črešnik Bedrija            1500     DGNN Podravja Maribor        4    34.5  43.5   0.0 -1.00
                             +*26 0W3  1B15 1W21 0B6  1B8  0W7  0B14 0W10
 19. Trifunovič Andrej          1500     DGNN Podravja Maribor        4    27.0  33.5   0.0 -1.00
                             0B15 1W20 0B7  0B17 1W25 1W23 0B10 0W13 +*26
 20. Kvas Peter                 1500     GN S. Konjice, Vitanje, Z    3.5  23.0  29.0   0.0 -1.50
                             0W13 0B19 =W25 0B16 +*26 0B24 1W23 0B12 1W22
 21. Petrovič Vlasto            1500     DGN Pomurja                  3    30.0  38.5   0.0 -2.00
                             =W11 =W24 +*26 0B18 0B7  1W22 0B8  0W15 0B13
 22. Marinko Matevž             1500     GN S. Konjice, Vitanje, Z    3    27.0  34.5   0.0 -2.00
                             1B24 0W6  0B2  0B12 0W8  0B21 +*26 1W25 0B20
 23. Tramšek Albin              1500     DGNN Podravja Maribor        3    26.0  32.5   0.0 -2.00
                             0W17 0B8  0B5  +*26 1W24 0B19 0B20 0W16 1B25
 24. Balažic Grega              1500     DGN Pomurja                  3    25.5  33.0   0.0 -2.00
                             0W22 =B21 =B11 0W14 0B23 1W20 0B13 +*26 0B16
 25. Jeranko Franci             1500     GN S. Konjice, Vitanje, Z    1.5  25.5  33.0   0.0 -3.50
                             0B9  0W16 =B20 0W15 0B19 +*26 0W12 0B22 0W23

Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 2.01.11 
Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, SLO, 13.2.2016, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min 
Datoteka: D:\dpg16p\dpg16p