Štajerska kadetska liga 2015/16 - 5. turnir, U9

Datum: 29.01.2016 - 29.01.2016

Organizator: ŽŠK Maribor

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 min


                Štajerska kadetska liga 2015/16 - 5. turnir, U9
                               Kamnica, 29.1.2016

Končno stanje
                        Tit  LRat FED                      Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Košič Rok              1710 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah    6    24.0  34.0   0.0  1.01
              (2007)         1B13 1W2  1B5  =W9  =B8  1W3  1W4 
  2. Drevenšek Gašper       1500     OŠ A. Besednjaka Mb     6    23.0  33.0   0.0  3.47
              (2008)         1W15 0B1  1W11 1W10 1B6  1W5  1B8 
  3. Blažič Gal             1500     OŠ A. Besednjaka Mb     5    21.5  30.5   0.0  2.37
              (2008)         1B23 1W14 1B10 0W8  1B9  0B1  1W12
  4. Židanik Filip Lev   IV 1588 SLO OŠ B. Polančičev Mb     5    19.0  27.0   0.0  1.15
              (2008)         0W11 1B29 1W22 1B20 1W7  1W8  0B1 
  5. Bezjak Jaka Gal        1546 SLO OŠ Kamnica              5    18.5  26.0   0.0  1.36
              (2007)         1W30 1B22 0W1  1B26 1W18 0B2  1W14
  6. Brinovec Lucy          1598 SLO ŠK Žalec                5    18.0  26.0   0.0  0.70
              (2007)         1B28 0W20 1W16 1B19 0W2  1B13 1W9 
  7. Vran Benkovič Bor      1500     OŠ B. Ilicha Mb         5    18.0  25.0   0.0  1.82
              (2007)         1B34 1W21 0B8  1W12 0B4  1B19 1W17
  8. Čurič Enej             1646 SLO OŠ J. Padežnika Mb      4.5  25.0  33.0   0.0  0.01
              (2008)         1W29 1B11 1W7  1B3  =W1  0B4  0W2 
  9. Javornik Nik           1563 SLO OŠ D. Flisa Hoče        4.5  20.0  29.0   0.0  0.83
              (2007)         1B25 1W18 1B20 =B1  0W3  1W16 0B6 
 10. Drama Tilen            1747 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah    4.5  18.5  27.5   0.0 -1.14
              (2007)         1W19 1B17 0W3  0B2  =W21 1B18 1B16
 11. Kramberger Zala        1500 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj     4    19.0  26.0   0.0  0.82
              (2007)         1B4  0W8  0B2  1W31 0B14 1W26 1W24
 12. Bombek Luka            1500     OŠ A. Besednjaka Mb     4    18.5  25.0   0.0  0.53
              (2007)         1W27 0B16 1W15 0B7  1W23 1B25 0B3 
 13. Koritnik Vid           1500     OŠ Šmarje pri Jelšah    4    18.0  25.5   0.0  0.90
              (2008)         0W1  1B27 0W17 1B15 1W26 0W6  1B20
 14. Vidovič Ema            1500 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj     4    18.0  24.5   0.0  0.56
              (2007)         1W24 0B3  0W19 1B30 1W11 1B21 0B5 
 15. Vargič Tevž            1500 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj     4    16.0  23.5   0.0  0.50
              (2007)         0B2  1W23 0B12 0W13 1B28 1W30 1W19
 16. Jagodič Gabrijel       1522 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah    3.5  19.5  27.5   0.0  0.32
              (2007)         =B21 1W12 0B6  1B17 1W20 0B9  0W10
 17. Casar Izidor           1500     OŠ A. Besednjaka Mb     3.5  17.5  25.0   0.0  0.34
              (2008)         1B26 0W10 1B13 0W16 1B25 =W22 0B7 
 18. Vaupot Eliza           1500 SLO OŠ Slovenj Gradec       3.5  16.5  23.0   0.0  0.46
              (2008)         1W32 0B9  1W24 =B21 0B5  0W10 1B27
 19. Jelen David            1500 SLO OŠ Gorišnica            3    20.5  27.0   0.0 -0.06
              (2007)         0B10 1W30 1B14 0W6  1B22 0W7  0B15
 20. Gosak Aleks            1500 SLO OŠ Poljčane             3    20.0  26.0   0.0 -0.13
              (2007)         1W31 1B6  0W9  0W4  0B16 1B23 0W13
 21. Peklar Sara Anita      1500 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj     3    18.5  25.5   0.0 -0.16
              (2007)         =W16 0B7  1W34 =W18 =B10 0W14 =B22
 22. Ratej Vid              1500     OŠ Šmarje pri Jelšah    3    17.5  24.0   0.0 -0.82
              (2008)         +*33 0W5  0B4  1B32 0W19 =B17 =W21
 23. Sačič Adin             1500     OŠ T. Čufarja Mb        3    16.0  22.0   0.0 -0.50
              (2008)         0W3  0B15 1B28 1W24 0B12 0W20 1W31
 24. Hriberšek Pia          1500     OŠ D. Flisa Hoče        3    15.0  20.5   0.0 -0.50
              (2008)         0B14 1W25 0B18 0B23 1W30 1W27 0B11
 25. Marin Hana             1500     OŠ Tabor I Mb           3    14.5  20.5   0.0 -0.41
              (2007)         0W9  0B24 1W27 1B34 0W17 0W12 1B29
 26. Ternovšek Joshua       1500     OŠ T. Čufarja Mb        2.5  15.0  21.0   0.0 -0.94
              (2009)         0W17 1B31 1W32 0W5  0B13 0B11 =W28
 27. Slanič Maja            1500     OŠ T. Čufarja Mb        2    15.0  20.5   0.0 -2.00
              (2009)         0B12 0W13 0B25 +*33 1W32 0B24 0W18
 28. Kralj Uma              1500     OŠ B. Ilicha Mb         2    13.0  19.0   0.0 -1.37
              (2007)         0W6  0B32 0W23 1B29 0W15 =B31 =B26
 29. Krajnc Leo             1500     OŠ S. Klavore Mb        2    12.5  18.5   0.0 -1.18
              (2007)         0B8  0W4  0B30 0W28 1B31 1B32 0W25
 30. Pavalec Repič Eva      1500     OŠ T. Čufarja Mb        1.5  16.0  22.5   0.0 -1.94
              (2009)         0B5  0B19 1W29 0W14 0B24 0B15 =W32
 31. Vehovar Laura          1500     OŠ T. Čufarja Mb        1.5  12.5  18.5   0.0 -2.50
              (2007)         0B20 0W26 +*33 0B11 0W29 =W28 0B23
 32. Drevenšek Mark         1500     OŠ D. Flisa Hoče        1.5  10.5  15.5   0.0 -2.00
              (2008)         0B18 1W28 0B26 0W22 0B27 0W29 =B30
 33. Bencak Lea             1500     OŠ D. F. Prešerna Mb         ODSTOPIL  0.00
              (2008)         -*22 -*34 -*31 -*27 0B0  0B0  0B0 
 34. Vrhovnik Jaka          1500     OŠ F. Prešerna Mb            ODSTOPIL -1.50
              (2007)         0W7  +*33 0B21 0W25 25B0  0B0  0B0 

Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 2.01.11 
Lastnik: Branko Vadlja
Kamnica, SLO, 29.1.2016, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min 
Datoteka: D:\16sk5u9\16sk5u9