5. TURNIR NAJMLJAŠIH 2015

Datum: 26.05.2015 - 26.05.2015

Organizator: ŠK Komenda

Sponzor: NLB, Založba Ataja, Suma projekt, Šumi, Novateks,

Sistem: svicar, 6 kol

Igralni čas: 15 min


                           5. TURNIR NAJMLJAŠIH 2015
                              Ljubljana, 26.5.2015

Končno stanje
Mesto Priimek in ime      Kat  ELO LRat Reg   šola – klub               Točke MBuch  Buch W-We
  1. Malkoč Patrik        III 1123 1913 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos    5.5  17.0  26.5  1.27
         (2005)         1W13 1B12 1W7  1B4  =W2  1B11
  2. Mihelič Vesna        WII 1264 1929 LJU Nove Jarše ŠK Komenda        5.5  16.0  24.5  1.43
         (2006)         1B20 1W5  1B19 1W3  =B1  1W6 
  3. Paternoster Janez    III 1246 1828 LJU Zadobrova ŠK Komenda           5  16.0  24.5  1.50
         (2006)         1W24 1B8  1W6  0B2  1W9  1B7 
  4. Borzatta Samo                 1797 LJU Vič ŠK En Passant              5  14.5  23.0  1.07
         (2006)         1B28 1W21 1B17 0W1  1B8 1W5 
  5. Kavčič Bor                    1693 PRI Franceta Bevka ŠD Posočje      4  16.0  22.0  1.12
         (2005)         1W43 0B2  1W24 1B14 1W10 0B4 
  6. Vaupot Luka          III      1885 KOR Slovenj Gradec ŠK Slovenj      4  15.5  24.0 -0.16
         (2005)         1B26 1W22 0B3  1W17 1W11 0B2 
  7. Zlatanovič Marcus     IV      1761 PRI Franceta Bevka ŠD Posočje      4  14.5  22.0  0.39
         (2005)         1B34 1W23 0B1  1W16 1B20 0W3 
  8. Ferenc Tinka                  1650 LJU Polje ŠK Komenda               4  13.0  20.0  1.14
         (2006)         1B41 0W3  1B33 1B26 0W4  1W19
  9. Sraka Luna                    1756 LJU Vič ŠK En Passant              4  13.0  20.0  0.07
         (2006)         1W36 0B16 1B15 1W23 0B3  1W20
 10. Tavčar Jaka                   1812 LJU Vič ŠK En Passant              4  13.0  20.0 -0.19
         (2005)         1B29 =W15 =B18 1W21 0B5  1W23
 11. Rožmanec Pia          IV      1727 POS Blanca ŠK Milan Majcen Se      4  12.5  18.5  0.81
         (2006)         1B45 1W37 1B16 1W19 0B6  0W1 
 12. Vaupot Maks                   1681 KOR Slovenj Gradec ŠK Slovenj      4  11.5  18.5  0.55
         (2007)         1B35 0W1  1B34 0W20 1B24 1W15
 13. Kosem Anton                   1598 LJU Janka Modra ŠS TD Dol pri      4  11.5  18.5  1.32
         (2007)         0B1  1W35 1B37 1W22 0W15 1B21
 14. Klemenčič Gašper              1630 LJU Vodice                         4  10.0  15.0  0.81
         (2006)         1B42 0W19 1B32 0W5  1B36 1W22
 15. Vaupot Gašper                 1647 KOR Slovenj Gradec ŠK Slovenj    3.5  15.5  22.5  0.87
         (2005)         1W25 =B10 0W9  1W18 1B13 0B12
 16. Halilović Elma                1616 LJU Nove Jarše ŠK Komenda        3.5  14.5  19.0  0.75
         (2006)         1B44 1W9  0W11 0B7  1W25 =W17
 17. Županič Lekšan Uroš           1643 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos    3.5  14.0  21.0  0.84
         (2006)         1B32 1W18 0W4  0B6  1W30 =B16
 18. Zidar Jernej                  1810 LJU Janka Modra ŠS TD Dol pri    3.5  13.0  19.5 -0.99
         (2007)         1W30 0B17 =W10 0B15 1W31 1W27
 19. Hvala Arja Ela           1230 1795 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos      3  15.0  23.0 -0.92
         (2006)         1W31 1B14 0W2  0B11 1W26 0B8
 20. Marinč Primož                 1606 LJU Ledina ŠK Ljubljana            3  15.0  22.0  0.60
         (2008)         0W2  1B38 1W27 1B12 0W7  0B9 
 21. Žličar Jure                   1638 LJU Poljane ŠK Komenda             3  14.0  21.0 -0.16
         (2007)         1W39 0B4  1W25 0B10 1W28 0W13
 22. Jelen Anja           WII 1119 1661 NOT Ig ŠK Ig                       3  13.0  19.0 -0.43
         (2006)         1W33 0B6  1W36 0B13 1W29 0B14
 23. Đokič Pavle                   1622 LJU Vodmat ŠK Komenda              3  13.0  18.0  0.11
         (2008)         1W27 0B7  1W42 0B9  1W33 0B10 
 24. Hojnik Andraž                 1592 LJU Janka Modra ŠS TD Dol pri      3  12.0  18.5  0.17
         (2005)         0B3  1W41 0B5  1W32 0W12 1B35
 25. Jelen Luka                    1500 NOT Ig ŠK Ig                       3  11.5  17.0  0.58
         (2008)         0B15 1W28 0B21 1W37 0B16 1B33
 26. Brinovec Lucy                 1594 CEL Šempeter ŠK Žalec              3  10.5  15.0  0.30
         (2007)         0W6  1B43 1B40 0W8 0B19 1W36
 27. Paternoster David             1500 LJU Zadobrova                      3  10.0  14.0  0.68
         (2008)         0B23 1W45 0B20 1W34 1W41 0B18
 28. Udrih Lovro                   1520 CEL Šempeter ŠD Savinjčan          3   9.5  15.5  0.37
         (2006)         0W4  0B25 1W35 1B42 0B21 1W39
 29. Osterman Enej                 1542 LJU Janka Modra                    3   9.0  14.5  0.26
         (2006)         0W10 0B33 1W38 1B39 0B22 1W34
 30. Benedik Žiga                  1527 LJU Danile Kumar                   3   7.5  11.5  0.34
         (2007)         0B18 0W32 1B43 1W44 0B17 1W38
 31. Kovše Neža                    1515 GOR Jakob Aljaž ŠD Kranj         2.5   6.5  10.5  0.11
         (2005)         0B19 0W42 =B41 1W45 0B18 1W43
 32. Kogovšek Krištof              1500 ZAS Šmartno pri Litiji             2  12.5  17.0  0.04
         (2007)         0W17 1B30 0W14 0B24 1B44 -*41
 33. Hubert Ivan                   1500 LJU Danile Kumar                   2  12.0  18.0 -0.36
         (2006)         0B22 1W29 0W8 1B38 0B23 0W25
 34. Bolka Matija                  1509 GOR Davorin Jenko Cerklje          2  12.0  17.0 -0.44
         (2008)         0W7  1B39 0W12 0B27 1W42 0B29
 35. Demšar Maks                   1500 GOR Jakob Aljaž                    2  12.0  17.0 -0.97
         (2007)         0W12 0B13 0B28 +*46 1W37 0W24
 36. Bizjak Anže                   1500 LJU Tone Čufar                     2  12.0  16.5 -0.17
         (2007)         0B9  1W44 0B22 1W40 0W14 0B26
 37. Vračko Niko                   1500 LJU Tone Čufar                     2  11.0  15.5 -0.58
         (2005)         1W40 0B11 0W13 0B25 0B35 1W44
 38. Lubarda Pavle                 1500 LJU Tone Čufar                     2  10.5  14.0 -1.26
         (2007)         +*46 0W20 0B29 0W33 1B45 0B30
 39. Lah Maks                      1500 LJU Tone Čufar                     2  10.0  13.5 -0.71
         (2007)         0B21 0W34 1B45 0W29 1B40 0B28
 40. Petrovič Maks                 1500 LJU Vodmat                         2   8.0  12.0 -1.37
         (2008)         0B37 +*46 0W26 0B36 0W39 1B42
 41. Istinič Orson                 1500 LJU Tone Čufar                   1.5  11.0  15.5 -0.65
         (2006)         0W8  0B24 =W31 1W43 0B27 -*32
 42. Movrin Anže                   1500 LJU Danile Kumar                   1  10.5  16.0 -1.59
         (2007)         0W14 1B31 0B23 0W28 0B34 0W40
 43. Borzatta Jan                  1500 LJU Vič                            1  10.5  15.0 -2.06
         (2008)         0B5  0W26 0W30 0B41 +*46 0B31
 44. Vaupot Eliza                  1500 KOR Slovenj Gradec ŠK Slovenj      1   9.0  14.0 -2.30
         (2008)         0W16 0B36 +*46 0B30 0W32 0B37
 45. Borzatta Jaka                 1500 LJU Vič                            1   9.0  13.0 -2.19
         (2008)         0W11 0B27 0W39 0B31 0W38 +*46


Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 2.01.11 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana, Slovenija, 26.5.2015, 6 kol svicar
Igralni cas: 15 min 
Datoteka: C:/lj15p5tn