Štajerska kadetska liga 2014/15 - 9- turnir

Datum: 22.05.2015 - 22.05.2015

Organizator: ŽŠK Maribor

Sistem: svicar, 7 kol

Igralni čas: 15 min


                  Štajerska kadetska liga 2014/15 - 9- turnir
                         Maribor, OŠ Tabor I, 22.5.2015

Končno stanje
                           Tit  LRat FED                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Brinovec David          I 2177 SLO OŠ Šempeter v Sav. dolini    7    21.5  29.5   0.0  0.69
              (2001)         1W60  1B76  1W17  1B31  1W14  1B3   1B12 
  2. Deželak Nik               1759 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         6    22.0  30.5   0.0  1.47
              (2005)         +*44  1W70  1B19  0W3   1B32  1B14  1W28 
  3. Žvarc Nik              IV 1867 SLO OŠ D. Kobala Mb              5.5  24.5  33.5   0.0  1.15
              (2005)         1W94  1B39  1W9   1B2   1W30  0W1   =B6  
  4. Roškar Nikolina           1800 SLO OŠ Tabor I Mb                5.5  22.5  30.0   0.0  0.53
              (2003)         1W99  1B27  0W13  1B72  1W18  1B17  =W11 
  5. Kramberger Pia            1595 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          5.5  22.5  29.5   0.0  2.87
              (2003)         1W100 1B61  1W15  0B14  =W28  1B24  1W13 
  6. Pivec Naj                 1756 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          5.5  22.0  30.5   0.0  1.40
              (2003)         1B78  1W40  1B43  =W25  1W24  =B13  =W3  
  7. Marovt Nejc               1785 SLO OŠ Poljčane                  5.5  22.0  29.0   0.0  1.45
              (2003)         -*96  1B29  1W60  1B39  1W41  1B30  =W10 
  8. Nareks Matic           IV 1793 SLO OŠ Petrovče                  5.5  21.0  29.5   0.0  0.78
              (2006)         1W71  1B34  1W67  0B30  1W21  1B26  =W9  
  9. Dimec Tadej               1726 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         5.5  19.5  28.0   0.0  1.26
              (2005)         1B77  1W63  0B3   1W62  1B38  1W25  =B8  
 10. Mohr Pablo                1712 SLO OŠ D. Kobala Mb              5.5  19.5  26.5   0.0  1.47
              (2001)         1W101 1B96  0W24  1B27  1W56  1B16  =B7  
 11. Zazijal Matej             1751 SLO OŠ J. Padežnika Mb           5.5  19.0  26.0   0.0  1.16
              (2001)         1W95  1B65  0W30  1B35  1W34  1B31  =B4  
 12. Boc Gregor                1832 SLO OŠ B. Polančičev Mb          5    26.5  34.0   0.0  0.85
              (2002)         +*112 1W49  =B18  1W20  =B16  1B15  0W1  
 13. Kaisersberger Nik         1646 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          5    24.5  32.0   0.0  1.71
              (2003)         1B102 1W36  1B4   =W18  1B25  =W6   0B5  
 14. Toplišek Maj              1825 SLO OŠ Fram                      5    24.0  32.5   0.0  0.31
              (2005)         1B106 1W33  1B22  1W5   0B1   0W2   1B32 
 15. Žvarc Urška               1785 SLO OŠ D. Kobala Mb              5    21.5  30.0   0.0 -0.15
              (2001)         1B58  1W66  0B5   1W49  1B23  0W12  1B33 
 16. Ježovnik Eva          WII 1787 SLO OŠ Fram                      5    21.5  29.5   0.0  0.41
              (2002)         1B90  1W53  1B32  =B24  =W12  0W10  1B46 
 17. Gojkovič Vito             1735 SLO OŠ Fram                      5    21.0  29.0   0.0  0.72
              (2005)         1B109 1W57  0B1   1W68  1B19  0W4   1B35 
 18. Ancelj Tristan            1706 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah         5    21.0  28.0   0.0  0.71
              (2004)         1W107 1B54  =W12  =B13  0B4   1W47  1W42 
 19. Drama Tilen               1585 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         5    20.0  28.5   0.0  1.88
              (2007)         1W64  1B41  0W2   1B61  0W17  1B37  1W31 
 20. Štern Urban           III 1894 SLO OŠ Fram                      5    18.0  26.0   0.0 -1.02
              (2004)         +*69  0W43  1B65  0B12  1W60  1W50  1B41 
 21. Vidovič Iva               1664 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          5    18.0  25.5   0.0  0.82
              (2003)         1B85  1W93  0B25  1W55  0B8   1W66  1B36 
 22. Koležnik Adam Janko       1664 SLO OŠ F, Prešerna               5    16.5  23.5   0.0  0.83
              (2004)         1W105 1B86  0W14  1B64  0W31  1B34  1W38 
 23. Muršič Ana                1613 SLO OŠ Tabor I Mb                5    15.5  21.0   0.0  1.71
              (2003)         1W110 1B108 0W31  1B92  0W15  1B44  1W30 
 24. Čeh Brežnik Lovro     III 1870 SLO OŠ Petrovče                  4.5  22.5  31.0   0.0 -0.96
              (2002)         1B73  1W72  1B10  =W16  0B6   0W5   1B55 
 25. Kralj Nika             IV 1829 SLO OŠ Gorišnica                 4.5  22.5  31.0   0.0 -0.80
              (2005)         1W80  1B35  1W21  =B6   0W13  0B9   1B54 
 26. Čibri Lana             IV 1734 SLO OŠ Poljčane                  4.5  21.0  27.0   0.0  0.19
              (2003)         -*108 1W77  1B94  1W47  1B36  0W8   =B27 
 27. Arnuš Saša                1530 SLO OŠ Gorišnica                 4.5  20.0  27.5   0.0  1.91
              (2004)         1B103 0W4   1B63  0W10  1B74  1W51  =W26 
 28. Kodrič Gašper             1738 SLO OŠ Poljčane                  4.5  20.0  26.5   0.0  0.19
              (2004)         -*86  1W109 1B69  1W33  =B5   1W54  0B2  
 29. Badrov Gal                1599 SLO OŠ Fram                      4.5  16.0  23.5   0.0  0.40
              (2004)         1B62  0W7   1B95  0W36  1B94  =W55  1B58 
 30. Gabrijan Timotej       II 1895 SLO OŠ Fram                      4    25.5  35.0   0.0 -1.15
              (2001)         1B59  1W46  1B11  1W8   0B3   0W7   0B23 
 31. Podbojec Prelo Aleš   III 1795 SLO OŠ Fram                      4    24.5  34.0   0.0 -0.50
              (2003)         1B88  1W50  1B23  0W1   1B22  0W11  0B19 
 32. Starčič Tai               1602 SLO OŠ Gorišnica                 4    21.0  29.5   0.0  0.67
              (2004)         1W83  1B37  0W16  1B42  0W2   1B61  0W14 
 33. Leskovar Maja             1546 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          4    21.0  28.0   0.0  1.15
              (2003)         1W98  0B14  1W37  0B28  1W64  1B52  0W15 
 34. Kitak Luka                1528 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4    20.5  29.0   0.0  1.40
              (2007)         1B75  0W8   1B74  1W45  0B11  0W22  1B63 
 35. Vesenjak Zala             1540 SLO OŠ Gorišnica                 4    20.0  27.5   0.0  1.40
              (2004)         1B74  0W25  1B57  0W11  1B93  1W45  0W17 
 36. Zrnec Tilen               1500 SLO OŠ Gorišnica                 4    20.0  27.5   0.0  1.48
              (2003)         1W89  0B13  1W87  1B29  0W26  1B72  0W21 
 37. Mencinger Kocb Nino       1500     OŠ Tabor I Mb                4    19.0  27.0   0.0  1.15
              (2005)         1B48  0W32  0B33  1W65  1B49  0W19  1B79 
 38. Čurič Enej                1500     OŠ J. Padežnika Mb           4    19.0  27.0   0.0  0.61
              (2008)         +*114 0B67  1W52  1B46  0W9   1W87  0B22 
 39. Škofič Patrik             1554 SLO OŠ Gorišnica                 4    19.0  26.5   0.0  0.75
              (2003)         1B55  0W3   1B40  0W7   0B63  1W95  1B62 
 40. Majhenič Jan Luka         1500     OŠ Tabor I Mb                4    18.0  26.5   0.0  1.42
              (2005)         1W51  0B6   0W39  1B79  0W46  1B81  1W72 
 41. Jemenšek Tine             1612 SLO OŠ Lenart                    4    18.0  26.0   0.0  0.43
              (2004)         1B91  0W19  1B78  1W93  0B7   1W62  0W20 
 42. Strniša Blaž              1500     OŠ F.R. Staneta Mb           4    18.0  25.5   0.0  1.24
              (2002)         0B50  1W88  1B66  0W32  1B68  1W48  0B18 
 43. Kokol Barbara             1574 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          4    17.5  26.0   0.0  0.74
              (2003)         1W84  1B20  0W6   0W56  0B62  1B71  1W69 
 44. Gal Vid                   1500 SLO OŠ Poljčane                  4    17.5  26.0   0.0  1.63
              (2003)         -*2   1W75  1B48  1W51  0B54  0W23  1B68 
 45. Mikša Tim                 1709 SLO OŠ Poljčane                  4    17.5  23.5   0.0 -0.52
              (2005)         -*76  1B101 1W71  0B34  1W59  0B35  1W70 
 46. Krajnc Jakob              1575 SLO OŠ Tabor I Mb                4    17.0  24.0   0.0  0.64
              (2005)         1B97  0B30  1W86  0W38  1B40  1W63  0W16 
 47. Hodnik Luka               1529 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj          4    17.0  24.0   0.0  0.79
              (2004)         0W67  1B83  1W98  0B26  1W82  0B18  1W61 
 48. Horvat Žiga               1649 SLO OŠ Gorišnica                 4    17.0  23.0   0.0 -0.90
              (2004)         0W37  1B105 0W44  1B78  1W73  0B42  1W60 
 49. Gobec Jakob               1560 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah         4    16.0  22.5   0.0  0.71
              (2008)         1W92  0B12  1W76  0B15  0W37  1B96  1W73 
 50. Podvršnik Luka            1544 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    4    16.0  22.5   0.0  0.90
              (2004)         1W42  0B31  0W64  1B86  1W92  0B20  1W80 
 51. Ribič Kim                 1677 SLO OŠ Kamnica                   4    16.0  22.0   0.0 -1.07
              (2003)         0B40  1W107 1W96  0B44  1W69  0B27  1W65 
 52. Červek Roškari Erik       1500     OŠ A. Ingoliča Sp. Polska    4    15.5  22.0   0.0  0.13
              (2004)         0W65  +*114 0B38  1W90  1B70  0W33  1B66 
 53. Tasovac Ivezič Josip      1531 SLO                              4    14.0  19.5   0.0  0.57
              (2003)         1W82  0B16  0W92  1B108 0W61  1B67  1W75 
 54. Javornik Nik              1500     OŠ D. Flisa Hoče             3.5  20.5  28.5   0.0  0.57
              (2007)         +*113 0W18  =B56  1B67  1W44  0B28  0W25 
 55. Skrinjar Nino             1500     OŠ Tabor I Mb                3.5  19.0  27.0   0.0  0.94
              (2006)         0W39  1B80  1W79  0B21  1W81  =B29  0W24 
 56. Brinovec Lucy             1594 SLO OŠ Šempeter v Sav. dolini    3.5  17.5  25.5   0.0 -0.52
              (2007)         0B57  1W85  =W54  1B43  0B10  0W58  1B88 
 57. Potočnik Blaž             1500     OŠ T. Čufarja Mb             3.5  17.0  24.5   0.0  0.51
              (2003)         1W56  0B17  0W35  0B60  1W78  =B59  1W89 
 58. Gabrijan Arnej            1500 SLO OŠ Fram                      3.5  16.0  23.5   0.0  0.64
              (2004)         0W15  0B87  =W89  1W75  1B88  1B56  0W29 
 59. Židanik Filip Lev      IV 1500 SLO OŠ B. Polančičev Mb          3.5  16.0  21.5   0.0  0.69
              (2008)         0W30  0B64  1W109 1B83  0B45  =W57  1B87 
 60. Rižnar Maša               1502 SLO OŠ Gorišnica                 3    20.0  29.0   0.0  0.88
              (2004)         0B1   1W100 0B7   1W57  0B20  1W102 0B48 
 61. Tahirovič David           1500     OŠ Tabor I Mb                3    20.0  28.5   0.0  0.05
              (2005)         1B68  0W5   1B70  0W19  1B53  0W32  0B47 
 62. Pivec Žak                 1500 SLO OŠ Poljčane                  3    19.5  27.5   0.0  0.35
              (2006)         0W29  1B89  1W81  0B9   1W43  0B41  0W39 
 63. Stevanovič Nikola         1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb           3    19.5  27.0   0.0  0.11
              (2003)         1W81  0B9   0W27  1B99  1W39  0B46  0W34 
 64. Potočnik Gašper           1500     OŠ T. Čufarja Mb             3    19.5  26.0   0.0  0.01
              (2005)         0B19  1W59  1B50  0W22  0B33  0W68  1B95 
 65. Brus Mai                  1508 SLO OŠ Malečnik                  3    19.0  27.5   0.0  0.39
              (2005)         1B52  0W11  0W20  0B37  1W77  1B76  0B51 
 66. Ozimič Lovro              1523 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistr.    3    18.0  25.0   0.0 -0.14
              (2004)         1W87  0B15  0W42  1B101 1W67  0B21  0W52 
 67. Vogrin Gašper             1500 SLO OŠ L. Pliberška Mb           3    17.5  25.0   0.0 -0.04
              (2004)         1B47  1W38  0B8   0W54  0B66  0W53  1B93 
 68. Kociper Anja              1533 SLO OŠ Gorišnica                 3    17.5  23.5   0.0 -0.54
              (2004)         0W61  1B110 1W84  0B17  0W42  1B64  0W44 
 69. Ambrož Aleksander         1500 SLO ŠK Slovenec Poljčane         3    17.0  24.0   0.0  0.63
              (2005)         -*20  1W97  0W28  1B100 0B51  1W74  0B43 
 70. Kovač Murko Leon          1518 SLO OŠ Petrovče                  3    17.0  23.0   0.0 -0.10
              (2006)         1W111 0B2   0W61  1B76  0W52  1B82  0B45 
 71. Fonovič Rok               1500 SLO OŠ D. Kobala Mb              3    16.5  24.0   0.0  0.22
              (2003)         0B8   1W103 0B45  0W74  1B85  0W43  1B102
 72. Černesl Luka              1572 SLO OŠ Gorišnica                 3    16.5  22.5   0.0 -0.36
              (2003)         1B104 0B24  1W108 0W4   1B97  0W36  0B40 
 73. Ayazoglu Tarik            1500     OŠ D. Kobala Mb              3    16.0  22.5   0.0  0.18
              (2008)         0W24  0B84  1W77  1B98  0B48  1W97  0B49 
 74. Strniša Žiga              1500     OŠ F.R. Staneta Mb           3    16.0  22.5   0.0 -0.36
              (2004)         0W35  1B99  0W34  1B71  0W27  0B69  1W92 
 75. Vozlič Jaka               1500     OŠ Tabor I Mb                3    15.5  20.5   0.0 -0.42
              (2005)         0W34  0B44  1W111 0B58  1W98  1W103 0B53 
 76. Lajmsner Nika             1500     OŠ D. Flisa Hoče             3    15.0  23.5   0.0 -0.46
              (2005)         +*45  0W1   0B49  0W70  1B106 0W65  1B94 
 77. Kramberger Zala           1500     OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    15.0  21.0   0.0  0.09
              (2007)         0W9   0B26  0B73  1W104 0B65  1B112 1W97 
 78. Gorenjak Jan Vid          1500     OŠ Tabor I Mb                3    14.5  20.5   0.0  0.16
              (2005)         0W6   1B111 0W41  0W48  0B57  1B110 1W100
 79. Stevanovič Stevan         1531 SLO OŠ L. Pliberška Mb           3    14.0  18.5   0.0 -0.78
              (2006)         0B93  1W91  0B55  0W40  1W108 1B92  0W37 
 80. Bračko Brin               1500     OŠ Malečnik                  3    13.5  19.5   0.0 -0.06
              (2005)         0B25  0W55  1B107 0W97  1B101 1W93  0B50 
 81. Ciglarič Patrik           1545 SLO OŠ Gorišnica                 3    13.5  19.0   0.0 -0.92
              (2001)         0B63  1W102 0B62  1W95  0B55  0W40  1W86 
 82. Vargič Tevž               1500     OŠ Ljudski vrt Ptuj          3    13.5  19.0   0.0 -0.39
              (2007)         0B53  1W90  0B93  1W106 0B47  0W70  1B103
 83. Pipenbaher Žiga           1500 SLO OŠ Poh. odreda Sl. Bistri    3    13.0  18.0   0.0 -0.32
              (2004)         0B32  0W47  1B104 0W59  0B96  1B109 1W99 
 84. Rudolf Leon               1500 SLO OŠ B. Ilicha Mb              3    12.0  17.5   0.0 -0.35
              (2006)         0B43  1W73  0B68  0W94  =W86  =B106 1B98 
 85. Matušan Luka              1500     OŠ Tabor I Mb                3    10.5  16.0   0.0 -0.15
              (2007)         0W21  0B56  0W99  1B111 0W71  1B108 1W96 
 86. Juhart Kaja               1500     OŠ Tabor I Mb                2.5  17.0  24.0   0.0 -1.06
              (2005)         +*28  0W22  0B46  0W50  =B84  1W94  0B81 
 87. Završnik Arne             1500 SLO OŠ Kamnica                   2.5  16.0  22.5   0.0 -0.94
              (2005)         0B66  1W58  0B36  =W88  1W89  0B38  0W59 
 88. Erlač Žan                 1500     OŠ P. Voranca Mb             2.5  16.0  22.0   0.0 -0.52
              (2007)         0W31  0B42  1W102 =B87  0W58  1B91  0W56 
 89. Gimpelj Anja              1522 SLO OŠ B. Ilicha Mb              2.5  15.0  20.5   0.0 -1.21
              (2004)         0B36  0W62  =B58  1W96  0B87  1W90  0B57 
 90. Fonovič Staša             1500     OŠ D. Kobala Mb              2.5  13.0  19.0   0.0 -0.63
              (2005)         0W16  0B82  1W110 0B52  =W91  0B89  1W106
 91. Peklar Sara               1500     OŠ Ljudski vrt Ptuj          2.5  11.5  16.5   0.0 -0.81
              (2007)         0W41  0B79  0B97  1W107 =B90  0W88  1B109
 92. Simič Pušnik Vito         1500 SLO OŠ M. Konšaka Mb             2    18.0  23.5   0.0 -1.13
              (2006)         0B49  1W112 1B53  0W23  0B50  0W79  0B74 
 93. Uremovič Timon            1500     OŠ Tabor I Mb                2    17.0  25.0   0.0 -1.03
              (2007)         1W79  0B21  1W82  0B41  0W35  0B80  0W67 
 94. Blažič Gal                1500     OŠ A. Besednjaka Mb          2    17.0  24.5   0.0 -0.67
              (2007)         0B3   1W104 0W26  1B84  0W29  0B86  0W76 
 95. Grajf Nejc                1500     OŠ F.R. Staneta Mb           2    17.0  24.5   0.0 -1.41
              (2002)         0B11  +*113 0W29  0B81  1W100 0B39  0W64 
 96. Fonovič Žiga              1500     OŠ D. Kobala Mb              2    16.5  25.0   0.0 -1.39
              (2008)         +*7   0W10  0B51  0B89  1W83  0W49  0B85 
 97. Radakovič Miloš           1500     OŠ Tabor I Mb                2    15.5  22.0   0.0 -1.30
              (2006)         0W46  0B69  1W91  1B80  0W72  0B73  0B77 
 98. Stare Martin              1500     OŠ Tabor I Mb                2    15.0  20.5   0.0 -1.40
              (2006)         0B33  1W106 0B47  0W73  0B75  1B104 0W84 
 99. Drevenšek Gašper          1500     OŠ A. Besednjaka Mb          2    14.0  21.5   0.0 -1.15
              (2009)         0B4   0W74  1B85  0W63  0B102 1W105 0B83 
100. Potočnik Ana              1500     OŠ B. Ilicha Mb              2    13.5  21.0   0.0 -1.37
              (2007)         0B5   0B60  1W103 0W69  0B95  1W101 0B78 
101. Križman Alen              1500     OŠ B. Polančičev Mb          2    13.5  19.5   0.0 -0.93
              (2007)         0B10  0W45  1B112 0W66  0W80  0B100 1W110
102. Mlasko Jure               1500     OŠ L. Pliberška Mb           2    13.5  19.0   0.0 -1.24
              (2007)         0W13  0B81  0B88  1W112 1W99  0B60  0W71 
103. Vidovič Ema               1500     OŠ Ljudski vrt Ptuj          2    13.0  18.5   0.0 -1.46
              (2007)         0W27  0B71  0B100 1W105 1W109 0B75  0W82 
104. Rutar Markuš Gašper       1500     OŠ B. Polančičev Mb          2    11.5  15.0   0.0 -1.40
              (2008)         0W72  0B94  0W83  0B77  1B107 0W98  1W111
105. Matušan Lucija            1500     OŠ Tabor I Mb                2    10.0  15.5   0.0 -1.08
              (2006)         0B22  0W48  0B106 0B103 1W111 0B99  1W108
106. Cokan Jus Erazem          1500     OŠ Tabor I mb                1.5  13.0  20.0   0.0 -1.63
              (2007)         0W14  0B98  1W105 0B82  0W76  =W84  0B90 
107. Leskovar Lea              1500 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah         1.5  12.0  17.5   0.0 -1.51
              (2007)         0B18  0B51  0W80  0B91  0W104 =B111 1W112
108. Krajnc Filip              1500     OŠ Tabor I Mb                1    16.0  23.0   0.0 -2.67
              (2007)         +*26  0W23  0B72  0W53  0B79  0W85  0B105
109. Juhart Maksim             1500     OŠ Tabor I Mb                1    16.0  22.0   0.0 -1.91
              (2007)         0W17  0B28  0B59  1W110 0B103 0W83  0W91 
110. Murko Rene                1500     OŠ Tabor I Mb                1    11.5  17.0   0.0 -2.30
              (2006)         0B23  0W68  0B90  0B109 1W112 0W78  0B101
111. Šafarič Evelyn            1500     OŠ Tabor I Mb                0.5  13.0  17.5   0.0 -2.97
              (2006)         0B70  0W78  0B75  0W85  0B105 =W107 0B104
112. Borko Valentin            1500     OŠ R. Robiča Limbuš          0    10.0  15.5   0.0 -3.00
              (2008)         -*12  0B92  0W101 0B102 0B110 0W77  0B107
113. Bauman Vid                1746 SLO OŠ Poljčane                       ODSTOPIL  0.00
              (2005)         -*54  -*95  0B0   0B0   0B0   0B0   0B0  

Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 2.01.11 
Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, OŠ Tabor I, SLO, 22.5.2015, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min 
Datoteka: D:\15skl9\15skl9