Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  ...  14  15  16  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
301.
GT 2019 pospešeno - 2/10
2000 Maribor
042019
302.
10 - minuatni APRIL
1410 Zagorje ob Savi
042019
303.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 8/2019
Kranj
042019
304.
4. turnir najmlajših 2019
Ljubljana; oš Kolezija
042019
305.
Upokojenski hitropotezni turnir
1000 Ljubljana
042019
306.
25. Velikonočni turnir Sladki vrh 2019
2214 Sladki vrh
042019
307.
Pokal Slovenskih železnic 4_10 2019
Ljubljana
042019
308.
13. Gospodaričev memorial 2019
6230 Postojna
042019
309.
Serija Rampin Koper 2019 - 08
6000 Koper - Capodistria
042019
310.
Liga mladih Slovenije 2018/2019 6. turnir
Ljubljana
042019
311.
Pospešeni mesečni turnir APRIL 2019
Kočevje
042019
312.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 2 april 2019
Šentilj pri Velenju
042019
313.
15. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
042019
314.
Prvak Frama pospešeni 2019 apr
Radizel
042019
315.
COT8
Koper
042019
316.
4. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
Kranj
042019
317.
Prvenstvo upokojencev Pokr. zveze Posavje ekipno
E 2019 - EKIPNOSevnica
042019
318.
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 08
6320 Portorož - Portorose
042019
319.
Zaključni turnir Ljubljanske lige 2019
Komenda
042019
320.
Hitropotezni Železničar 17.04 2019
Ljubljana
042019
321.
Prvenstvo upokojencev pokr. zveze Posavje 2019 - posamično
Sevnica
042019
322.
Torkov turnir v hotelu Kras 2019 - 08
Postojna
042019
323.
GT 2019 hitropotezno - 2/10
2000 Maribor
042019
324.
Šahovski turnir ciklus Kranj 5/2019
4000 Kranj
042019
325.
5 - minutni ciklus april
1410 Zagorje ob Savi
042019
326.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 13
6320 Portorož - Portorose
042019
327.
Post festum v Domnu - 13
6320 Portorož - Portorose
042019
328.
Ciklus hitropotezni SK Zalec 4/2019
Zalec
042019
329.
Posamično prvenstvo distrofikov Slovenije 2019
Izola, Dom dva topola
042019
330.
7. konectedenski turnir Radenska - Pomgrad 2019
JanĹľev Vrh, 9252 Radenci
042019
331.
Posočni mesečni turnirji - april 2019
5220 Tolmin
042019
332.
Velikonočni SDS-2019
2000 Maribor
042019
333.
Koroski ciklus april 2019
Ravne na Koroškem
042019
334.
Pokal Poljanske doline Minervo 2019-2
Hotavlje, Gorenja vas
042019
335.
Ciklus turnirjev mladih Kranj 1819 8. turnir
Kranj
042019
336.
Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 4/2019
Radovljica
042019
337.
7. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2018-19
Kočevje
042019
338.
Šahovski turnir Šentilj pri Velenju 1 april 2019
Šentilj pri Velenju
042019
339.
Prvak Frama hitropotezni 2019 apr
Radizel
042019
340.
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/04
Ptuj
042019
341.
14. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
042019
342.
1. turnir prijateljev ŠS Petanjci
9251 Tišina
042019
343.
Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 apr
Maribor
042019
344.
Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 07
6320 Portorož - Portorose
042019
345.
Četrtkov cug v Domnu - 11
6320 Portorož - Portorose
042019
346.
Upokojenski hitropotezni turnir
1000 Ljubljana
042019
347.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 7/2019
4000 Kranj
042019
348.
Ciklus Griže 4/10 2 x 10 min.
Griže
042019
349.
Gt 2019/2
2000 Maribor
042019
350.
Redni ciklus pospeseni april
1410 Zagorje ob Savi
042019
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  ...  14  15  16  Naslednja  Zadnja