Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  10  11  12  13  [14]  15  16  ...  14 15  16  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
651.
Senior1
1000 Ljubljana
022019
652.
Ekipna liga Maribor 2019 ij
Maribor
022019
653.
Ekipna liga Maribor 2019 jk
Maribor
022019
654.
Cuger 3min + 2s februar 2019
1410 Zagorje ob Savi
022019
655.
2. Chess in Jazz 2019
Postojna
022019
656.
2. Chess in Jazz - izločilno
6230 Postojna
022019
657.
Post festum v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
658.
Post festum v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
659.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
660.
Turnir Ciao, pizza - 04
Lucija
022019
661.
SGSL2019
SGSL2019
022019
662.
SGSL2019
SGSL2019
022019
663.
Konectedenski turnir Nemčavci 3-2019
9000 Murska Sobota
022019
664.
ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO V POSPEŠENEM ŠAHU 2019
Komenda
022019
665.
Hitropotezni turnir Ptuj 2019/02
2250 Ptuj
022019
666.
Ciklus Domen PLUS - 02
Lucija
022019
667.
Območno tekmovanje invalidov šah-ženske
RakiÄŤan
022019
668.
Območno tekmovanje invalidov šah-ženske
0000 gostovanja
022019
669.
Območno tekmovanje invalidov v šahu 2019 - posamezno
1386 Stari trg pri Ložu
022019
670.
OBMOČNO TEKMOVANJE V ŠAHU – POSAMEZNO DRUŠTEV INVALIDOV
Črnomelj
022019
671.
Območno posamezno invalidsko prvenstvo na Muti
2366 Muta
022019
672.
Območno tekmovanje invalidov šah-moški
9000 Murska Sobota
022019
673.
Serija Domnov 3+2 2019 - 2/ 12
Lucija
022019
674.
Novomeško ekipno OŠ prvenstvo 2018/19
8000 Novo mesto
022019
675.
Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2019
8000 Novo mesto
022019
676.
Hitropotezni mesečni turnir FEBRUAR 2019
Kočevje
022019
677.
5. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2018-19
Kočevje
022019
678.
5. tur. ciklusa TZ Kranj 1819
Kranj
022019
679.
Prvenstvo OŠ Ljubljane D12 in D15
1000 Ljubljana
022019
680.
Prvenstvo OŠ Ljubljane F12 in F15
1000 Ljubljana
022019
681.
5. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
022019
682.
Serija Rampin Koper 2019 - 03
6000 Koper - Capodistria
022019
683.
Konjiško - Polskavski ciklus 2019 feb1a
Slov. Konjice
022019
684.
četrtkov 15-minutni turnir 2019 - 3
Lucija
012019
685.
Četrtkov cug v Domnu 2019 - 03
Lucija
012019
686.
Framski ciklus 2019 - 1
Fram
012019
687.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
688.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
689.
Ekipna liga Maribor 2019 hi
Maribor
012019
690.
Ekipna liga Maribor 2019 ij
Maribor
012019
691.
10-minutni januar 2019
1410 Zagorje ob Savi
012019
692.
19. Nikoličev memorial 2019
Lucija
012019
693.
Hitropotezni turnir za januar 2019
1386 Stari trg pri Ložu
012019
694.
Prvenstvo ZDSSS v hitropoteznem šahu 2019
Ptuj
012019
695.
Cikel Slovenskih železnic 1_10_2019
Ljubljana
012019
696.
30. Poberžnikov memorial
2370 Dravograd
012019
697.
Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U9
Maribor
012019
698.
Štajerska kadetska liga 2018/19 3/6 U12
Maribor
012019
699.
Štajerska Kadetska liga 2018/19 3/6 U15ab
Maribor
012019
700.
Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 1/2019
Radovljica
012019
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  10  11  12  13  [14]  15  16  ...  14 15  16  Naslednja  Zadnja