Pregled rezultatov

 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  9  10  11  12  [13]  14  15  16  ...  14  15  16  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
601.
Četrtkov cug v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
602.
Osrednjeslovenska liga mladih 2018/2019 5. turnir
Brezovica pri Ljubljani
022019
603.
Hitropotezni Železničar 06.02 2019
Ljubljana
022019
604.
Državno prvenstvo slepih in slabovidnih v šahu 2019
4000 Kranj
022019
605.
Državno prvenstvo slepih in slabovidnih v šahu 2019
Kranj
022019
606.
Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 3/2019
Kranj
022019
607.
Senior1
1000 Ljubljana
022019
608.
Ekipna liga Maribor 2019 ij
Maribor
022019
609.
Ekipna liga Maribor 2019 jk
Maribor
022019
610.
Cuger 3min + 2s februar 2019
1410 Zagorje ob Savi
022019
611.
2. Chess in Jazz 2019
Postojna
022019
612.
2. Chess in Jazz - izločilno
6230 Postojna
022019
613.
Post festum v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
614.
Post festum v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
615.
Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 04
Lucija
022019
616.
Turnir Ciao, pizza - 04
Lucija
022019
617.
SGSL2019
SGSL2019
022019
618.
SGSL2019
SGSL2019
022019
619.
Konectedenski turnir Nemčavci 3-2019
9000 Murska Sobota
022019
620.
ODPRTO KLUBSKO PRVENSTVO V POSPEŠENEM ŠAHU 2019
Komenda
022019
621.
Hitropotezni turnir Ptuj 2019/02
2250 Ptuj
022019
622.
Ciklus Domen PLUS - 02
Lucija
022019
623.
Območno tekmovanje invalidov šah-ženske
RakiÄŤan
022019
624.
Območno tekmovanje invalidov šah-ženske
0000 gostovanja
022019
625.
Območno tekmovanje invalidov v šahu 2019 - posamezno
1386 Stari trg pri Ložu
022019
626.
OBMOČNO TEKMOVANJE V ŠAHU – POSAMEZNO DRUŠTEV INVALIDOV
Črnomelj
022019
627.
Območno posamezno invalidsko prvenstvo na Muti
2366 Muta
022019
628.
Območno tekmovanje invalidov šah-moški
9000 Murska Sobota
022019
629.
Serija Domnov 3+2 2019 - 2/ 12
Lucija
022019
630.
Novomeško ekipno OŠ prvenstvo 2018/19
8000 Novo mesto
022019
631.
Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2019
8000 Novo mesto
022019
632.
Hitropotezni mesečni turnir FEBRUAR 2019
Kočevje
022019
633.
5. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2018-19
Kočevje
022019
634.
5. tur. ciklusa TZ Kranj 1819
Kranj
022019
635.
Prvenstvo OŠ Ljubljane D12 in D15
1000 Ljubljana
022019
636.
Prvenstvo OŠ Ljubljane F12 in F15
1000 Ljubljana
022019
637.
5. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
Malečnik
022019
638.
Serija Rampin Koper 2019 - 03
6000 Koper - Capodistria
022019
639.
Konjiško - Polskavski ciklus 2019 feb1a
Slov. Konjice
022019
640.
četrtkov 15-minutni turnir 2019 - 3
Lucija
012019
641.
Četrtkov cug v Domnu 2019 - 03
Lucija
012019
642.
Framski ciklus 2019 - 1
Fram
012019
643.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
644.
2.kolo šahovske lige ZPSgradeks
Celje
012019
645.
Ekipna liga Maribor 2019 hi
Maribor
012019
646.
Ekipna liga Maribor 2019 ij
Maribor
012019
647.
10-minutni januar 2019
1410 Zagorje ob Savi
012019
648.
19. Nikoličev memorial 2019
Lucija
012019
649.
Hitropotezni turnir za januar 2019
1386 Stari trg pri Ložu
012019
650.
Prvenstvo ZDSSS v hitropoteznem šahu 2019
Ptuj
012019
 Prva  Prejšnja  1  2  3  ...  9  10  11  12  [13]  14  15  16  ...  14  15  16  Naslednja  Zadnja