Pregled rezultatov

 [1]  2  3  4  Naslednja  Zadnja
#TurnirMestoMesec Leto
1.
2.turnir božično novoletnega ciklusa
Šentjur
122020
2.
9. Pokal Kozja
Kozje
122020
3.
9. Pokal Kozja
Kozje
122020
4.
KLUBSKI NOVOLETNI TURNIR 2018
Komenda
122020
5.
2 BOŽIČNO NOVOLETNA turnirja za mlade
Šentjur
122020
6.
Ipavčev turnir 2017
Šentjur
122020
7.
Zaključni hitropotezni turnir 2018
Celjski sejmi, Celjanka
122020
8.
5 minutni cuger december 2016
Zagorje ob Savi
122020
9.
Zaključni turnir najmlajših 2016
Komenda, Oš Komenda-Moste
122020
10.
5 minutni cuger december 2016 2
Zagorje ob Savi
122020
11.
5 minutni cuger december 2016 3
Zagorje ob Savi
122020
12.
Regijsko osnovnošolsko prvenstvo Obale Dekleta
Koper
122020
13.
Regijsko osnovnošolsko prvenstvo Obale Fantje 15
Koper
122020
14.
Regijsko osnovnošolsko prvenstvo Obale Fantje 12
Koper
122020
15.
Regijsko osnovnošolsko prvenstvo Obale Fantje 9
Koper
122020
16.
Memorial Karmen in Oskarja Orel
Ljubljana
122020
17.
Zaključni letni turnir 2018
Šmarje pri Jelšah
122020
18.
Novoletni turnir ŠK Primskovo Kranj 2015
Kranj
122020
19.
Novoletni turnir Radlje ob Dravi 2016
Radlje ob Dravi
122020
20.
Osnovn. pos. prv. Gorenjske 2016/17 D09
Kranj
122020
21.
4. TURNIR MLADIH 2018/2019
Ljubljana; oš Maksa Pečarja
122020
22.
SG Slovenija Šahira 2016
Slovenj Gradec
122020
23.
Slovenija šahira 2018 Ljubljana
Ljubljana
122020
24.
ZAKLJUČNI TURNIR NAJMLAJŠIH 2018
Ljubljana; oš Kolezija
122020
25.
Mesečni ciklus Tomo Zupan
Kranj
122020
26.
Slovenija šahira 2017 Gorenjka matira Slovenj Gradec
Slovenj Gradec
112020
27.
Deveti hitropotezni turnir ŠD Šentjur 2018
Šentjur
112020
28.
MedobÄŤinsko tekmovanje U12
Spodnja Polskava
112020
29.
MedobÄŤinsko tekmovanje U15
Spodnja Polskava
112020
30.
MedobÄŤinsko tekmovanje U9
Spodnja Polskava
112020
31.
9. TURNIR NAJMLAJŠIH 2018
Ljubljana; oš Prežihov Voranc
112020
32.
Hitropotezni turnir 3. lige vzhod
Kamnica
112020
33.
3. liga vzhod 2018 - hitropotezni
Slovenske Konjice
112020
34.
Hitropotezni Železničar 21.11 2018
Ljubljana
112020
35.
Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan
Kranj
112020
36.
2. TURNIR MLADIH 2015-2016
Ljubljana, oš Nove Jarše
112020
37.
ŠD Šentjur deveti hitropotezni turnir 2017
Šentjur
112020
38.
8. TURNIR - POKAL TERANA IN PRŠUTA
DUTOVLJE
112020
39.
Ciklus Griže 2017, 8/9
Griže
112020
40.
Hitropotezni Železničar 14.11 2018
Ljubljana
112020
41.
Hirtopotezni Železničar 31.10 2018
Ljubljana
102020
42.
ŠKBranik-redni8-2015
Maribor-Ljudski vrt
102020
43.
Osmi mesečni hitropotezni turnir 2017
Šentjur
102020
44.
Hitropotezni oktober 2018
Šentjur
102020
45.
Hitropotezni Železničar 25.10
Ljubljana
102020
46.
Ponedeljkov nagradni turnir ŠZS23.10.
Ljubljana
102020
47.
8. turnir najmlajših 2018
Ljubljana, OŠ Vič
102020
48.
Memorial Avguština Cverlina
Celje
102020
49.
ŠKBranik-jesensko-zimski-ciklus-4-2015
Maribor-Ljudski vrt
102020
50.
Hitropotezni Železničar 17.10 2018
Ljubljana
102020
 [1]  2  3  4  Naslednja  Zadnja