Področno prvenstvo OŠ Podravja 2018/19

Datum: 12.12.2018 - 12.12.2018

Organizator: Zavod za šport Ptuj

Sistem: svicar, 7-9 kol

Igralni čas: 15 min


                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2018/19 - F15
                                Ptuj, 12.12.2018

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Červek Roškari Erik           1751 SLO OŠ Antona Ingoliča            8  40.0  52.0   0.0  3.09
              (2004)         1B21 1W24 1B12 1W2  1W5  1B4  0B3  1W14 1W9 
  2. Murko Tadej           IV 1435 1909 SLO OŠ Hajdina                  7.5  41.5  53.5   0.0  0.54
              (2004)         1W8  1B26 1W9  0B1  1W6  1B13 1W10 =B3  1W5 
  3. Podvršnik Luka           1257 1792 SLO OŠ Pohorskega odreda        7.5  39.0  50.0   0.0  1.79
              (2004)         1W36 1B17 =W11 =B9  1W25 1B5  1W1  =W2  1B10
  4. Kop Jaka                      1743 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika       6.5  37.0  49.5   0.0  0.45
              (2006)         0B13 1W18 1B21 1W8  1B12 0W1  1B7  =W10 1B14
  5. Čelig Matija                  1821 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         6  42.5  54.5   0.0 -0.11
              (2006)         1B28 1W15 1B6  1W10 0B1  0W3  1B8  1W12 0B2 
  6. Detiček Gal                   1678 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         6  36.5  48.0   0.0  0.88
              (2004)         1W16 1B20 0W5  1B11 0B2  0W8  1B18 1W25 1B12
  7. Benko Alen                    1501 SLO OŠ Olge Meglič                6  35.0  45.5   0.0  2.91
              (2004)         1B14 0W12 1B27 1W24 0B10 1W15 0W4  1B17 1W16
  8. Koren Matevž                  1539 SLO OŠ Anice Černejeve            6  34.5  44.5   0.0  2.40
              (2004)         0B2  1W39 1B38 0B4  1W22 1B6  0W5  1B26 1W13
  9. Pivec Žak            III 1109 1716 SLO OŠ Kajetana Koviča          5.5  39.0  50.0   0.0  0.12
              (2006)         1B37 1W13 0B2  =W3  1B11 0W18 1B19 1W22 0B1 
 10. Pinter Matjaž                 1718 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika       5.5  39.0  49.5   0.0  0.18
              (2006)         1W30 1B25 1W35 0B5  1W7  1W11 0B2  =B4  0W3 
 11. Rap Filip                     1615 SLO OŠ Gustava Šiliha           5.5  33.5  44.5   0.0  1.02
              (2004)         1B19 1W33 =B3  0W6  0W9  0B10 1W31 1B18 1B27
 12. Rup Aljaž                1037 1630 SLO OŠ Pohorskega odreda          5  39.0  48.5   0.0  0.30
              (2006)         1W40 1B7  0W1  1B16 0W4  1B20 1W13 0B5  0W6 
 13. Dovnik Damjan                 1500 SLO OŠ Gustava Šiliha             5  38.0  49.5   0.0  2.32
              (2004)         1W4  0B9  1W26 1B17 1B14 0W2  0B12 1W15 0B8 
 14. Ahec David                    1748 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         5  34.0  45.5   0.0 -1.44
              (2006)         0W7  1B34 1W28 1B20 0W13 1B25 1W26 0B1  0W4 
 15. Mahorič Žiga                  1552 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  32.0  41.0   0.0  0.45
              (2004)         1W31 0B5  0W16 1B23 1W32 0B7  1W20 0B13 1W26
 16. Kavkler Marko                 1500 SLO OŠ Gustava Šiliha             5  31.0  38.0   0.0  0.70
              (2004)         0B6  1W41 1B15 0W12 =B18 =W37 1B28 1W31 0B7 
 17. Tušek Timi                    1559 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            5  29.0  39.5   0.0 -0.12
              (2006)         1B32 0W3  1B33 0W13 0B19 1W35 1B37 0W7  1B25
 18. Uršič Niko                    1563 SLO OŠ Gustava Šiliha           4.5  32.5  42.0   0.0  0.22
              (2004)         =W34 0B4  1W31 =B37 =W16 1B9  0W6  0W11 1B33
 19. Razlag Tadej                  1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    4.5  31.0  39.5   0.0  0.97
              (2004)         0W11 1B22 0W25 1B30 1W17 0B26 0W9  1B32 =W20
 20. Hercog Tilen                  1539 SLO OŠ Hajdina                  4.5  29.5  36.5   0.0 -0.47
              (2006)         1B41 0W6  1B29 0W14 1B35 0W12 0B15 1W37 =B19
 21. Malnar Rok                    1508 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika       4.5  29.0  38.0   0.0 -0.03
              (2005)         0W1  1B23 0W4  0B38 1W41 1B32 0W22 =B24 1B31
 22. Pravdič Viktor                1647 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          4.5  29.0  36.5   0.0 -1.50
              (2006)         0B33 0W19 1B40 1W39 0B8  1W29 1B21 0B9  =W23
 23. Sterkuš Miha                  1500 SLO OŠ Gustava Šiliha           4.5  28.0  36.0   0.0  0.03
              (2004)         0B27 0W21 +*42 0W15 1B33 1B30 0W25 1W28 =B22
 24. Petrovič Simon                1549 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          4.5  27.5  38.0   0.0 -0.50
              (2005)         1W38 0B1  1W32 0B7  =W37 0B31 =B27 =W21 1W34
 25. Papotnik Žiga                 1550 SLO OŠ Gustava Šiliha             4  34.0  44.5   0.0 -0.24
              (2004)         1B29 0W10 1B19 1W35 0B3  0W14 1B23 0B6  0W17
 26. Hodnik Luka                   1597 SLO OŠ Olge Meglič                4  33.0  43.0   0.0 -0.69
              (2004)         1B39 0W2  0B13 1W33 1B28 1W19 0B14 0W8  0B15
 27. Golc David                    1597 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  28.5  37.5   0.0 -1.81
              (2006)         1W23 0B35 0W7  0B32 =W30 1B34 =W24 1B29 0W11
 28. Lončarič Vid                  1533 SLO OŠ Anice Černejeve            4  27.5  35.0   0.0 -0.54
              (2006)         0W5  1B40 0B14 1W29 0W26 1B38 0W16 0B23 1B37
 29. Kokol Filip                   1444 SLO OŠ Gorišnica                  4  26.0  33.0   0.0  0.19
              (2005)         0W25 1B30 0W20 0B28 1W36 0B22 1B39 0W27 1W38
 30. Emeršič Domen                 1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  24.0  30.5   0.0 -1.51
              (2005)         0B10 0W29 1B41 0W19 =B27 0W23 +*42 =B38 1W39
 31. Čeh Nejc                      1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    3.5  30.0  38.0   0.0 -1.02
              (2004)         0B15 =W37 0B18 1B34 1W38 1W24 0B11 0B16 0W21
 32. Vrtačnik Gašper               1500 SLO OŠ Markovci                 3.5  29.5  37.0   0.0 -1.11
              (2004)         0W17 1B36 0B24 1W27 0B15 0W21 =B33 0W19 +*42
 33. Letnik Nejc                   1500 SLO OŠ Markovci                 3.5  27.0  33.5   0.0 -0.76
              (2004)         1W22 0B11 0W17 0B26 0W23 1B41 =W32 1B40 0W18
 34. Vlaj Rok                      1500 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika       3.5  26.5  34.0   0.0 -0.79
              (2005)         =B18 0W14 0B37 0W31 1B39 0W27 1B35 1W36 0B24
 35. Mikulič Tine                  1000 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika       3.5  26.5  33.0   0.0  1.44
              (2006)         +*42 1W27 0B10 0B25 0W20 0B17 0W34 =W41 1B40
 36. Kokot Lion                    1520 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          3.5  20.0  28.5   0.0 -2.23
              (2005)         0B3  0W32 0B39 1W40 0B29 +*42 =W38 0B34 1W41
 37. Ganzitti Luka                 1500 SLO OŠ Gustava Šiliha             3  31.0  40.0   0.0 -0.88
              (2006)         0W9  =B31 1W34 =W18 =B24 =B16 0W17 0B20 0W28
 38. Žnidarič Alen                 1000 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            3  27.5  36.5   0.0  1.36
              (2006)         0B24 +*42 0W8  1W21 0B31 0W28 =B36 =W30 0B29
 39. Stupan Rok                    1500 SLO OŠ Gustava Šiliha             3  25.0  32.5   0.0 -1.67
              (2006)         0W26 0B8  1W36 0B22 0W34 1B40 0W29 +*42 0B30
 40. Orešič Mitja                  1500 SLO OŠ Anice Černejeve            2  22.5  28.5   0.0 -3.38
              (2006)         0B12 0W28 0W22 0B36 +*42 0W39 1B41 0W33 0W35
 41. Glažar Jure                   1000     OŠ Hajdina                  1.5  24.5  31.0   0.0 -0.56
              (2006)         0W20 0B16 0W30 +*42 0B21 0W33 0W40 =B35 0B36



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2018/19 - D15
                                Ptuj, 12.12.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Kralj Nika           WI 1505 2034 SLO OŠ Gorišnica                  7  18.5  25.5   0.0  0.56
              (2005)         1W3  1B4  1W5  1B8  1B2  1W7  1B9 
  2. Kociper Anja                 1478 SLO OŠ Gorišnica                  5  18.0  27.0   0.0  1.73
              (2004)         0B4  +*12 1W10 1B5  0W1  1W8  1B3 
  3. Lončarič Anja                1517 SLO OŠ Anice Černejeve          4.5  18.5  26.5   0.0  1.44
              (2004)         0B1  1W6  =B11 1W4  1W8  1B5  0W2 
  4. Irgolič Vita                 1517 SLO OŠ Gorišnica                4.5  17.5  26.5   0.0  1.35
              (2005)         1W2  0W1  1B7  0B3  1W9  =B6  1W10
  5. Lovrenčič Lara               1552 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      4  18.0  26.0   0.0  0.07
              (2004)         1B6  1W7  0B1  0W2  1B11 0W3  +*12
  6. Rojs Neža                    1500 SLO OŠ Anice Černejeve          3.5  15.5  22.0   0.0 -0.25
              (2004)         0W5  0B3  +*12 0B9  1W10 =W4  1B8 
  7. Murko Janja                  1507 SLO OŠ Hajdina                  3.5  15.0  23.0   0.0  0.02
              (2006)         1W9  0B5  0W4  =B10 +*12 0B1  1W11
  8. Tement Barbara               1561 SLO OŠ Markovci                   3  17.0  25.0   0.0 -0.52
              (2004)         1W11 1B10 1W9  0W1  0B3  0B2  0W6 
  9. Sagadin Nika                 1563 SLO OŠ Anice Černejeve            3  16.0  24.0   0.0 -0.90
              (2004)         0B7  1W11 0B8  1W6  0B4  +*12 0W1 
 10. Vesenjak Zala                1478 SLO OŠ Gorišnica                2.5  16.5  22.0   0.0 -1.24
              (2004)         +*12 0W8  0B2  =W7  0B6  1W11 0B4 
 11. Premužič Gojko Pia           1500 SLO OŠ Hajdina                  1.5  14.0  20.5   0.0 -2.26
              (2006)         0B8  0B9  =W3  +*12 0W5  0B10 0B7 



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2018/19 - F12
                                Ptuj, 12.12.2018

Končno stanje
                             Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Veber Kolja Tito         II 1073 1843 SLO OŠ Pohorskega odreda        8.5  43.5  56.0   0.0  2.04
              (2009)         1B19 1W15 1B30 1W11 1B4  1W3  =B2  1W8  1B10
  2. Lugarič Kotnik Liam      II 1139 1902 SLO OŠ Pohorskega odreda        7.5  42.5  56.0   0.0  0.38
              (2008)         1W28 1B33 1W5  1B18 0W3  1B10 =W1  1B21 1B4 
  3. Sep Matic               III 1077 1732 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         7  43.0  55.5   0.0  1.56
              (2008)         1B44 1W37 1B13 1W8  1B2  0B1  1W9  0W4  1B17
  4. Šalabalija Matija                1835 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         7  42.5  55.5   0.0  0.47
              (2009)         1W38 1B26 1W9  1B24 0W1  1B5  1W21 1B3  0W2 
  5. Klajnšek Aljan                   1580 SLO OŠ Antona Ingoliča            7  38.0  49.5   0.0  2.12
              (2008)         1W53 1B17 0B2  1W21 1B36 0W4  1B41 1W14 1B18
  6. Malnar Tim                       1705 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         7  34.5  43.5   0.0  0.24
              (2008)         0W27 1B52 0W28 1B42 1W60 1W25 1B18 1B9  1W12
  7. Papotnik Gašper                  1558 SLO OŠ Gustava Šiliha           6.5  33.5  41.0   0.0  1.53
              (2007)         1B65 1W71 0B8  1W45 1B11 =B18 0W12 1W40 1B24
  8. Kovačec Tilen                    1608 SLO OŠ Ljudski vrt                6  39.5  53.0   0.0  1.00
              (2010)         1W32 1B25 1W7  0B3  1W22 0B9  1W26 0B1  1W27
  9. Arnuš Domen                      1574 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      6  39.5  50.0   0.0  1.47
              (2007)         1B58 1W36 0B4  1W34 1B25 1W8  0B3  0W6  1B26
 10. Ternik Anže                      1608 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         6  39.0  51.5   0.0  0.75
              (2008)         0B23 1W14 1B19 1W41 1B40 0W2  1B15 1B22 0W1 
 11. Bricelj Čelan Oskar              1659 SLO OŠ Olge Meglič                6  37.5  49.0   0.0  0.33
              (2009)         1W60 1B75 1W16 0B1  0W7  1W37 0B13 1B28 1W22
 12. Červek Roškari Leonard  III      1703 SLO OŠ Antona Ingoliča            6  37.0  48.0   0.0 -0.42
              (2011)         1B43 0W22 1B23 1W75 1B29 0W21 1B7  1W13 0B6 
 13. Levanič Anej                     1572 SLO OŠ Ljudski vrt                6  35.5  46.5   0.0  0.40
              (2010)         1W52 1B48 0W3  0B31 1W27 1B36 1W11 0B12 1W35
 14. Zver Šuligoj Tristan             1000 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      6  35.5  45.5   0.0  4.86
              (2008)         =W55 0B10 1W32 1B61 1W31 =B24 1W16 0B5  1W29
 15. Vrabič Oskar                     1542 SLO OŠ Gorišnica                  6  34.5  47.0   0.0  1.03
              (2008)         1W50 0B1  1W27 1B28 0W18 1B44 0W10 1B42 1W21
 16. Onič Gal                         1573 SLO OŠ Gustava Šiliha             6  33.0  42.5   0.0 -0.26
              (2007)         1B57 1W34 0B11 0W36 1B43 1W38 0B14 1W44 1B23
 17. Kop Jure                         1500 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         6  31.5  40.0   0.0  0.97
              (2008)         1B69 0W5  1B71 0W40 1B49 1W29 1B37 1B24 0W3 
 18. Dovečar Domen                    1645 SLO OŠ Gustava Šiliha           5.5  39.5  51.0   0.0  0.38
              (2007)         1B45 1W46 1B40 0W2  1B15 =W7  0W6  1B30 0W5 
 19. Vajngerl Nik Matija              1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    5.5  31.0  42.0   0.0 -0.10
              (2008)         0W1  1B59 0W10 =B20 1W63 0B42 1W68 1W37 1B36
 20. Milošič Urh                      1000 SLO OŠ Mladika                  5.5  30.0  39.0   0.0  3.94
              (2007)         0B22 1W44 0B41 =W19 1B39 1B55 =W42 =W36 1B51
 21. Alič Matjaž                      1583 SLO OŠ Olge Meglič                5  41.0  52.5   0.0  0.59
              (2007)         1W49 1B31 1W22 0B5  1W26 1B12 0B4  0W2  0B15
 22. Širec Samo                       1528 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  38.5  48.5   0.0  0.29
              (2007)         1W20 1B12 0B21 1W23 0B8  1W45 1B30 0W10 0B11
 23. Golob Jan                        1076 SLO OŠ Grajena                    5  37.0  46.5   0.0  4.28
              (2010)         1W10 1B29 0W12 0B22 1W33 0B26 1W31 1B55 0W16
 24. Kokot Leo                        1581 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            5  35.0  45.5   0.0 -0.77
              (2007)         1B54 1W41 1B56 0W4  =B37 =W14 1B40 0W17 0W7 
 25. Arnuš Lan                        1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  35.0  45.0   0.0 -0.71
              (2007)         1B62 0W8  1B48 1W30 0W9  0B6  1W32 0B35 1W42
 26. Gošnik Jan                       1525 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         5  34.5  45.0   0.0 -0.68
              (2008)         1B39 0W4  1B49 1W56 0B21 1W23 0B8  1W43 0W9 
 27. Stojanovič Jure                  1461 SLO OŠ Ljudski vrt                5  34.5  44.5   0.0  0.23
              (2010)         1B6  0W30 0B15 1W64 0B13 1W57 1B48 1W41 0B8 
 28. Tušek Teo                        1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            5  34.5  44.0   0.0  0.29
              (2010)         0B2  1W72 1B6  0W15 1B58 0W41 1B47 0W11 1B40
 29. Žolnir Klemen                    1566 SLO OŠ Anice Černejeve            5  34.5  42.5   0.0 -1.21
              (2009)         1B72 0W23 1B38 1W43 0W12 0B17 1B45 1W34 0B14
 30. Onič Gaj                         1573 SLO OŠ Gustava Šiliha             5  33.5  45.5   0.0 -0.14
              (2007)         1W42 1B27 0W1  0B25 1W55 1B31 0W22 0W18 1B44
 31. Golirač Dejan                    1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      5  32.0  38.5   0.0 -1.38
              (2007)         1B74 0W21 1B62 1W13 0B14 0W30 0B23 1W50 1B43
 32. Brumec Anže                      1395 SLO OŠ Kajetana Koviča            5  31.0  40.0   0.0 -0.86
              (2010)         0B8  =W39 0B14 1W48 =B46 1W56 0B25 1W62 1B41
 33. Ozvald Lan                       1530 SLO OŠ Olge Meglič                5  29.0  40.0   0.0 -1.89
              (2009)         1B47 0W2  0B45 1W57 0B23 1W50 0B43 1W53 1B49
 34. Predan Julijan                   1500 SLO OŠ Ljudski vrt                5  28.5  36.5   0.0 -1.23
              (2009)         1W70 0B16 1W68 0B9  1W61 0W40 1B54 0B29 1W52
 35. Hecl Matic                       1000 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         5  27.5  36.5   0.0  3.86
              (2008)         0B40 0W63 0B44 1W66 1B64 1W46 1B38 1W25 0B13
 36. Horvat Anže                      1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas    4.5  36.0  45.0   0.0 -1.27
              (2007)         1W61 0B9  1W69 1B16 0W5  0W13 1B49 =B20 0W19
 37. Zebec Timi                       1538 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč          4.5  32.5  41.5   0.0 -1.04
              (2007)         1W59 0B3  1W60 1B70 =W24 0B11 0W17 0B19 1W58
 38. Žuran Tai                        1500 SLO OŠ Gorišnica                4.5  29.0  37.5   0.0 -1.95
              (2009)         0B4  1W65 0W29 1B73 1W68 0B16 0W35 =B56 1W47
 39. Pišotek Risa Zar                 1000 SLO OŠ Kajetana Koviča          4.5  25.0  32.0   0.0  1.26
              (2007)         0W26 =B32 0W70 1B53 0W20 0W62 1B73 1B68 1W55
 40. Kokot Matej                      1561 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            4  37.5  46.5   0.0 -1.36
              (2009)         1W35 1B68 0W18 1B17 0W10 1B34 0W24 0B7  0W28
 41. Kitak Filip                      1516 SLO OŠ Anice Černejeve            4  35.5  44.0   0.0 -1.71
              (2009)         1W73 0B24 1W20 0B10 1W47 1B28 0W5  0B27 0W32
 42. Doleček Jure                     1000 SLO OŠ Mladika                    4  34.5  42.0   0.0  2.02
              (2007)         0B30 1W74 =B46 0W6  1B56 1W19 =B20 0W15 0B25
 43. Kukovec Mihael                   1437 SLO OŠ Ljudski vrt                4  33.0  41.5   0.0 -0.19
              (2010)         0W12 1B67 1W51 0B29 0W16 1B61 1W33 0B26 0W31
 44. Hribernik Jernej         IV      1470 SLO OŠ Kajetana Koviča            4  32.5  40.0   0.0 -1.90
              (2011)         0W3  0B20 1W35 1B74 1W70 0W15 1B62 0B16 0W30
 45. Vidovič Lovro                    1424 SLO OŠ Kajetana Koviča            4  31.5  39.5   0.0 -0.67
              (2010)         0W18 1B73 1W33 0B7  1W51 0B22 0W29 0B47 1W61
 46. Hrga Gašper                      1522 SLO OŠ Gorišnica                  4  28.5  36.5   0.0 -3.05
              (2009)         1W67 0B18 =W42 0B55 =W32 0B35 1W59 0B52 1W56
 47. Kovačič Anže                     1000 SLO OŠ Anice Černejeve            4  28.5  36.5   0.0  2.86
              (2009)         0W33 0B60 1W53 1W63 0B41 1B51 0W28 1W45 0B38
 48. Sobotič Miha                     1000 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         4  28.0  37.0   0.0  2.44
              (2010)         1B63 0W13 0W25 0B32 1W59 1B60 0W27 0B58 1W66
 49. Krošel Gregor                    1024 SLO OŠ Kajetana Koviča            4  28.0  36.0   0.0  1.48
              (2011)         0B21 1W64 0W26 1B69 0W17 1B67 0W36 1B61 0W33
 50. Kaučevič Aleksander              1000 SLO OŠ Olge Meglič                4  27.5  35.5   0.0  2.86
              (2010)         0B15 1W66 0W75 0B51 1W69 0B33 1W63 0B31 1W60
 51. Trstenjak Patrik                 1538 SLO OŠ Gustava Šiliha             4  27.0  35.5   0.0 -3.74
              (2009)         0B56 1W57 0B43 1W50 0B45 0W47 1B65 1W54 0W20
 52. Ganzitti Žan                     1000 SLO OŠ Gustava Šiliha             4  26.0  33.5   0.0  1.60
              (2009)         0B13 0W6  0B64 0B65 1W66 1W74 1B70 1W46 0B34
 53. Arnuš Tim                        1000 SLO OŠ Olge Meglič                4  24.0  32.5   0.0  0.76
              (2011)         0B5  0W62 0B47 0W39 1B72 1W73 1W67 0B33 1W63
 54. Alič Aljaž                       1000 SLO OŠ Olge Meglič                4  22.5  29.0   0.0  0.76
              (2011)         0W24 0B61 1W65 0B68 1W73 1B70 0W34 0B51 1W64
 55. Petek Jan                        1500 SLO OŠ Gorišnica                3.5  31.0  40.0   0.0 -3.39
              (2008)         =B14 0W56 1B66 1W46 0B30 0W20 1B58 0W23 0B39
 56. Kegl Lovro                       1000 SLO OŠ Anice Černejeve          3.5  30.0  38.0   0.0  2.36
              (2009)         1W51 1B55 0W24 0B26 0W42 0B32 1W60 =W38 0B46
 57. Emeršič Anej                     1000 SLO OŠ Gorišnica                3.5  25.5  32.0   0.0  0.68
              (2008)         0W16 0B51 1W67 0B33 1W74 0B27 0W61 =B59 1W68
 58. Cvitanič Jurij                   1000 SLO OŠ Gorišnica                3.5  25.0  32.5   0.0  0.68
              (2010)         0W9  0B70 1W59 1B71 0W28 =B68 0W55 1W48 0B37
 59. Kostanjevec Gašper               1000 SLO OŠ Gorišnica                3.5  24.5  31.5   0.0  0.26
              (2009)         0B37 0W19 0B58 1W72 0B48 1W71 0B46 =W57 1B62
 60. Bole Val                         1425 SLO OŠ Grajena                    3  29.0  38.0   0.0 -3.24
              (2010)         0B11 1W47 0B37 1W62 0B6  0W48 0B56 1W70 0B50
 61. Tikvič Klemen                    1000 SLO OŠ Grajena                    3  29.0  38.0   0.0  0.63
              (2010)         0B36 1W54 1B63 0W14 0B34 0W43 1B57 0W49 0B45
 62. Simonič Tilen                    1000 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  29.0  37.0   0.0  0.60
              (2007)         0W25 1B53 0W31 0B60 1W65 1B39 0W44 0B32 0W59
 63. Cvetko Tilen                     1500 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            3  27.0  35.5   0.0 -4.86
              (2010)         0W48 1B35 0W61 0B47 0B19 1W64 0B50 1W65 0B53
 64. Rakuša Enej                      1000 SLO OŠ Gorišnica                  3  26.5  32.0   0.0 -0.21
              (2010)         0W75 0B49 1W52 0B27 0W35 0B63 1B69 1W74 0B54
 65. Kamenšek Matic                   1000 SLO OŠ Olge Meglič                3  24.5  32.5   0.0  0.18
              (2010)         0W7  0B38 0B54 1W52 0B62 1W69 0W51 0B63 1B71
 66. Moharič Gašper                   1500 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      3  23.0  28.5   1.0 -4.86
              (2008)         0W68 0B50 0W55 0B35 0B52 1W72 1B74 1W67 0B48
 67. Plavčak Mihael                   1000 SLO OŠ Kajetana Koviča            3  23.0  28.5   0.0 -0.71
              (2011)         0B46 0W43 0B57 +*76 1W71 0W49 0B53 0B66 1W70
 68. Zamuda Nal                       1000 SLO OŠ Gorišnica                2.5  29.0  37.5   0.0  0.10
              (2008)         1B66 0W40 0B34 1W54 0B38 =W58 0B19 0W39 0B57
 69. Todorović Miloš                  1000 SLO OŠ Kajetana Koviča          2.5  24.0  31.5   0.0 -1.63
              (2010)         0W17 +*76 0B36 0W49 0B50 0B65 0W64 1B72 =W73
 70. Šega Jan                         1000 SLO OŠ Kajetana Koviča            2  27.5  35.0   0.0 -0.82
              (2011)         0B34 1W58 1B39 0W37 0B44 0W54 0W52 0B60 0B67
 71. Žuran Jaka                       1000 SLO OŠ Gorišnica                  2  24.5  32.5   0.0 -2.16
              (2010)         +*76 0B7  0W17 0W58 0B67 0B59 0W72 1B73 0W65
 72. Grobelšek Matic                  1000 SLO OŠ Kajetana Koviča            2  21.0  26.5   0.0 -1.24
              (2011)         0W29 0B28 0W73 0B59 0W53 0B66 1B71 0W69 1B74
 73. Ribič Starčevi Jan               1000 SLO OŠ Hajdina                  1.5  24.5  30.5   0.0 -1.74
              (2010)         0B41 0W45 1B72 0W38 0B54 0B53 0W39 0W71 =B69
 74. Sterkuš Timi                     1000 SLO OŠ Gustava Šiliha             1  24.5  31.5   0.0 -2.74
              (2011)         0W31 0B42 +*76 0W44 0B57 0B52 0W66 0B64 0W72
 75. Razlag Sašo                      1519 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas         ODSTOPIL -0.41
              (2009)         1B64 0W11 1B50 0B12 12B0  0B0  0B0  0B0  0B0 



                  Področno prvenstvo OŠ Podravja 2018/19 - D12
                                Ptuj, 12.12.2018

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                          Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Arnejčič Nuša               1544 SLO OŠ Cirkulane-Zavrč            6  17.0  25.0   0.0  0.20
              (2007)         1W6  0B4  1W8  1B7  1W9  1B2  1B5 
  2. Meško Tjaša                 1000 SLO OŠ Gorišnica                  5  18.5  26.0   0.0  3.60
              (2010)         1W3  0W9  1B11 1B4  1W5  0W1  1B7 
  3. Šalabalija Brina            1500 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika         5  15.0  21.5   0.0 -0.76
              (2011)         0B2  0B7  +*12 1W10 1W6  1B9  1W4 
  4. Kraus Mojca                 1000 SLO OŠ Kajetana Koviča            4  19.5  27.0   0.0  1.68
              (2009)         1B11 1W1  0B9  0W2  +*12 1W5  0B3 
  5. Kokot Maša                  1000 SLO OŠ Gorišnica                  4  19.0  28.0   0.0  1.76
              (2010)         1W7  1B8  1W6  1W9  0B2  0B4  0W1 
  6. Irgolič Iza                 1000 SLO OŠ Gorišnica                  4  16.0  23.5   0.0  1.26
              (2009)         0B1  1W11 0B5  1W8  0B3  1W10 +*12
  7. Krajnc Ana Marija           1500 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika       3.5  20.0  27.5   0.0 -2.12
              (2011)         0B5  1W3  1B10 0W1  =B8  +*12 0W2 
  8. Črešnik Nika                1000 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika       3.5  15.5  23.0   0.0  0.76
              (2011)         +*12 0W5  0B1  0B6  =W7  1B11 1W10
  9. Hodnik Nina                 1444 SLO OŠ Olge Meglič                3  18.5  26.0   0.0 -1.88
              (2009)         1W10 1B2  1W4  0B5  0B1  0W3  0W11
 10. Pukšič Nives                1000 SLO OŠ Destrnik-Trnovska vas      2  15.0  21.5   1.0 -0.32
              (2009)         0B9  +*12 0W7  0B3  1W11 0B6  0B8 
 11. Strelec Špela               1500 SLO OŠ Gorišnica                  2  15.0  21.5   0.0 -4.18
              (2009)         0W4  0B6  0W2  +*12 0B10 0W8  1B9 




Arbiter: Boris Žlender, IA
Ptuj, Slovenija, 12.12.2018
Igralni cas: 15 min